Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#22001) qdak válasza Intruder2k5 (#22000) üzenetére


qdak
addikt

Köszönöm. :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#22002) csako


csako
veterán

Egy 504 debug kód lezsonak szeretettel: pP_5C9p8YCtYF8kE6qaGFPX

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#22003) Vitya2000


Vitya2000
újonc

Sziasztok!

Mentett keresést nem lehet bállítani!
n7WnEU9fpVNOgOIriZizGKg

Ha írtam neked kérlek tisztelj meg azzal hogyha már bejelentkeztél válaszolj is!

(#22004) importsteven


importsteven
csendes tag

Sziasztok,
mentett keresés néhány napja nekem sem megy.
Win11/Chrome és Android/Edge alatt sem. Ki-be lépés, incognito mód sem segít.
Debug kód minden újratöltésnél más, pl: iHisnv35epGVnuBYuvA5JOK

(#22005) kiss8672


kiss8672
csendes tag

Miért nem kapok megerősítő e-mailt új hírdetés létrehozásakor?

(#22006) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mentett keresést Firefox alatt próbáltam, nálam rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#22007) importsteven válasza Intruder2k5 (#22006) üzenetére


importsteven
csendes tag

most Edge-ben próbáltam, friss belépéssel, továbbra is ua hibaüzenet.

(#22008) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mentett keresés hiba javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22009) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A lapcsalád minden oldalán, kivéve persze a Logouton, bugosnak tűnik a lapozós képnézegető vagy nem tudom, hogy hívják hivatalosan. Kétszer kell rányomnom az X-re, hogy bezáródjon a kép. Először csak kivilágosodik a hátter, majd másodjára záródik be a lapozó és a nagy kép. Igaz ez a hírekre, tesztekre, fórumra, szóval mindenre.

Legfrissebb Firefoxban és Edge-ben is ugyanez a jelenség.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22010) #91856384


#91856384
törölt tag

Sziasztok.

Gondolom a "flood" miatt létezik az a szabály, hogy a friss regisztrációval nem lehet addig egy topic-hoz hozzászólni, amíg az előző hozzászólásra nem érkezik reakció.
Most eltekintve attól, hogy ez egy kevéssé pörgős topic esetén sok idő is lehet, illetve attól, hogy sem korrekciót az előző hozzászólásra vagy egy más témát sem lehet felvetni addig, amire akár jöhetne rögtön reakció, maga a blokkolás megvalósítása eléggé problémás.

Gyakorlatilag egy fél oldalt sikerült írnom egy újabb témában, mire felvázoltam a helyzetet. Aztán a küldésnél látom csak, hogy nem szólhatok hozzá, amíg más nem ír valamit.
A teljes hozzászólás ment a levesbe.

Szerintem érdemes volna az új hozzászólás indításánál azonnal egy AJAX (vagy fene tudja milyen megvalósítás van) hívást csinálni, hogy egyáltalán hozzászólhat-e a user a topichoz.

Mert ez így jelenleg elég ... szóval nem jó.

(#22011) Kis Miklos


Kis Miklos
újonc

Sziasztok.

Tiltva lett az egyik hirdetésen “Hamis terméket árusítani szigorúan tilos! (a sorozatszám megtalálható az interneten máshol is).” megjegyzéssel.

A termék nálam van, én vettem meg egy régi hirdetésből. Ilyen esetben mit lehet tenni?

Köszönöm szépen a megértést és előre is a segítséget! :R

(#22012) Kalandor válasza Kis Miklos (#22011) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Először is, kérdezd meg azt, akitől vetted.

[ Szerkesztve ]

(#22013) DevilAqua

Debug kód, kiemelésnél: vvKSnXxU_wUdn3SQzcy8UZv

Nem emelte ki végül a hirdetést.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#22014) asdf_


asdf_
veterán

Fórumban felül üres keret, ahol hirdetés lenne vélhetőleg, de nincs hirdetés. Nincs semmi reklámblokkolóm.

[ Szerkesztve ]

(#22015) lezso6 válasza DevilAqua (#22013) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én azt látom, hogy meghiúsult a fizetés. Az pénzt nem vonta le, ugye?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22016) lezso6 válasza asdf_ (#22014) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valami mégis van, mert meg kéne jelennie. Másik böngésző?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22017) asdf_ válasza asdf_ (#22014) üzenetére


asdf_
veterán

Tableten is:

Véggigndolva amúgy lehet, hogy valami cookie consent eredménye, Telexen is van néha ilyenem, hogy reklámnak kéne lenni, de nincs, de ha mondjuk épp 1 órája nyitottam meg a Lidl appot, mert vásároltam, akkor hirtelen pont az ilyen üresen maradt helyen jelenik meg egy Lidl reklám.

[ Szerkesztve ]

(#22018) DevilAqua válasza lezso6 (#22015) üzenetére

Levonta, azért is írtam rögtön, most viszont újra belépve a Netbankba teljesen eltűnt a nyoma :D A pénz meg visszakerült a számlára.

Köszi akkor kiemelem újra :R

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#22019) gyulaszu válasza asdf_ (#22017) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Prohardver felől, Firefox, tablet nézet esetén nálam megjelenik a hirdetés [kép]

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#22020) classic B válasza gyulaszu (#22019) üzenetére


classic B
aktív tag

Nagyon jól néz ki ez a fél képernyőt eltakaró reklám. :K

(#22021) Zsolt,72 válasza classic B (#22020) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Uhh. :D …az a mellékelt kép komoly érv a prémium megvásárlása mellett. A magam részéről már el is felejtkeztem arról, hogy ez így néz ki…

 iPhone 15

(#22022) asdf_ válasza gyulaszu (#22019) üzenetére


asdf_
veterán

Engem mondjuk nem is a reklám zavarna, hanem aki képes a fűtőszőnyeg és a hatékony meg az új generációs szavakat egy mondatban leírni, azt azonnal vinném a GVH elé, mert ez akkora ordas hazugság, hogy elképesztő.
Az asztali nálam Firefox volt, a tableten Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#22023) Fire/SOUL/CD válasza lezso6 (#22016) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam is megvan ez a jelenség, ami asdf_ topiktársnál, Android alatt MI és Chrome alatt is, W11 alatt FF és Edge alatt is. (természetesen Premium tagként ha elrejtem a reklámokat, akkor nem látszik, de nem szokásom, mert jó fej vagyok... ;] )

Valamit azért kellene kezdeni a dologgal, mert okostelón marha kellemetlen is, mert ha görgetni próbálod az oldalt (tetején ezzel a batár üres hirdetéssel), akkor "ugrál" a scroll, mert ahogy próbál a hirdetés igazításához/méretéhez alkalmazkodni a böngésző, mindig elugrik az aktuális pozícióból az oldal, aztán megint lehet görgetni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22024) cof válasza Fire/SOUL/CD (#22023) üzenetére


cof
veterán

Valamit azért kellene kezdeni a dologgal, mert okostelón marha kellemetlen is

Ez mindenhol ugyanolyan kellemetlen... Hiába kapcsolom ki a reklámblokkolót akkor is üres, és még blokkolni sem lehet mert minden oldalbetöltésnél új tokent kap.

Örültem ha eltüntettem az ajanlo.html-t felülről, erre most itt van ez. Meg kellene csinálni 21. századira a témát és akkor elférne minden zavartalanul, nem ilyen 4:3 képaránnyal kéne ma már nyomulni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#22025) Viktor0610 válasza cof (#22024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nem látszik a hirdetés, akkor mégis van, ami blokkolja. (Akár a böngésző alap védelme.)
Elhiheted, nem az volt a cél a hirdetéssel, hogy egy üres területet tegyünk az oldal tetejére, ezzel is szívatva a felhasználókat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#22026) cof válasza Viktor0610 (#22025) üzenetére


cof
veterán

Chrome és Firefox alatt is megnéztem inkognitó ablakban és semmi, kiegészítők nélkül. Lehet, hogy alapból blokkolja a böngésző. De inkább lenne ott valami mint így. Kicsit át kéne alakítani akkor.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#22027) Bjørgersson válasza Viktor0610 (#22025) üzenetére


Bjørgersson
félisten

S nem lehetne inkább a fórum, vagyis inkább maga az oldal két oldalán lévő teljesen üres szürke részt használni álló reklámokkal ilyen célra? Ott még mozogni is tudnának lefele, felfele ahogy a felhasználók görgetnek. Úgy kevésbé zavaró, mégis szem előtt van legalább ugyanennyire. Legalábbis szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22028) classic B válasza Viktor0610 (#22025) üzenetére


classic B
aktív tag

A böngésző alapvédelmét csak nem kapcsoljuk ki...

(#22029) Viktor0610 válasza classic B (#22028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt majd lezso6 megszakérti, nálam alapbeállítások mellett megjelenik a hirdetés.

Samsung Galaxy A54

(#22030) Ocsinasz


Ocsinasz
újonc

Sziasztok,
Hirdetésemnél rámegyek az upvoltra és nem rakja a lista elejere.

(#22031) Intruder2k5 válasza Ocsinasz (#22030) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A rendezési sorrend, hogy van beállítva? Gondolom nem a frissítettek állásban van.

(#22032) Viktor0610 válasza Ocsinasz (#22030) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előresorolódott az.
Állítsd a rendezés módját frissítettekre:

Samsung Galaxy A54

(#22033) asdf_


asdf_
veterán

Amúgy ha már cookie consent

Alul, hogy mit fogad el az ember, nem lehetne még ennél is sokkal sötétebb szürkére csinálni, hogy el se lehessen olvasni? :U
Szerintem kontraproduktív az ilyen, mert aszondja a júzer, hogy sszameg, el sem tudom olvasni, nem fogadok el semmit oszt kész.

(#22034) lezso6 válasza asdf_ (#22033) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a kvázi szabvány megoldás, nem saját kód, nem tudunk rajta állítani, máshol is ilyen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22035) asdf_ válasza lezso6 (#22034) üzenetére


asdf_
veterán

Szép :/. 444-é a legszebb, ahol régen azt hiszem sárgával volt fehéren az, ami itt sötétszürke feketén. Az volt igazán finom (most már nem ilyen, szóval valamit csak lehet állítani amúgy).

[ Szerkesztve ]

(#22036) importsteven válasza lezso6 (#22008) üzenetére


importsteven
csendes tag

Köszönjük! Nálam most jól működik.

A mentett kereséshez még egy észrevétel.

Gondolom a korlátlan számú mentett keresés kiszolgálásának erőforrás igénye lenne.
Nem kell korlátlan, még 30 se, de pl. ha 2-ről 5-re fel lehetne vinni a mentett keresések számát premium előfizetők számára, azt szerintem többen üdvözölnék. Ha megoldható.

Köszönöm.

(#22037) lamaskitfi válasza DJ. Ru$y (#21987) üzenetére


lamaskitfi
csendes tag

De sikerült , írtam is a webmasterre, megírtam a kérelmet 13 napja, azóta se semmi válasz. Tudom, hogy mindenki el van havazva, no problem várok :)

"Alap esetben, ez azért működik így, hogy a jelszavad megszerzése esetén ne tudja egy túlbuzgó ellopni a fiókodat azzal, hogy megváltoztatja az e-mailt. Így már van értelme?" ez tiszta sor, lenne értelme ha nem lenne hülye módon megcsinálva a dolog, mert momentán az én esetemben pont azért változtatnám meg az E-mail címem, mert az az E-mail , ami meg van adva, az már nem él. törölt e-mail. tehát kiküldi a rendszer egy már nem létező e-mail címre a megerősítő E-mailt , tehát cseszhetem. Ezt úgy lehetne korrekt módon megcsinálni, ha megadhatnál egy másodlagos E-mail címet is, amit nem lehetne megváltoztatni, úgy már lenne értelme

(#22038) Intruder2k5 válasza lamaskitfi (#22037) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#22039) DJ. Ru$y válasza lamaskitfi (#22037) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A kiemelt hozzászólásokban te látsz olyat, hogy a webmesterre kell írni? :U

És mi van, ha a másodlagos címed megy a levesbe és arra küldi ki a rendszer megerősítő kódot... Ugye?
Jó ez a rendszer, ott a topik, ahova nem sikerült írnod ezek szerint, már rég meg lenne oldva a problémád.

Feladom. :O

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22040) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Mi ez a hülyeség, hogy apróhirdetésbe rákattintok az előre sorolásra és erre berak egy tételt a kosárba, mint ha vettem volna valamit? Semmi ár nincs oda Írva hogy az előre sorolás pénzbe kerül! Full lehúzás!

(#22041) Intruder2k5 válasza jézusom (#22040) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az UP ingyenes, az előresorolás fizetős szolgáltatás, de ez eddig is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#22042) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hellósztok!


Hirdetések nálatok se látszanak? Ez bug, vagy nincs hirdetés?

Az nyilván nem zavar, hogy nincs hirdetés, az annál is inkább, hogy akkor miért van ott egy hatalmas placeholder neki?

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#22043) Zsolt,72 válasza Drizzt (#22042) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia! Valóban, ezzel a helyzettel nem vagy egyedül: [link] .

 iPhone 15

(#22044) Drizzt válasza Zsolt,72 (#22043) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Köszönöm, nálam is ugyanez a tünet. Tableten is ugyanígy(Galaxy Tab S5E), PC-n is. Emlékeim szerint az egyik munkahelyi PC-n is, de még megnézem a másik munkahelyi PC-n is majd hétfőn.

Cookie-kat én se szoktam elfogadni. Ad blocker nincs sehol.

I am having fun staying poor.

(#22045) lamaskitfi válasza Intruder2k5 (#22038) üzenetére


lamaskitfi
csendes tag

Idézek a linkedből

" Ha nem tudtad ideiglenesen sem visszaszerezni a fiókodat, akkor a webmaster kukac prohardver pötty hu címre írj!"

Ezért :)

(#22046) gyulaszu válasza Drizzt (#22042) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Odaát van egy ilyen megoldás/megfejtés: [link]

gyulaszu

(#22047) Drizzt válasza gyulaszu (#22046) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Köszi. Akkor részemről marad így a dolog. Inkább üres tér maradjon, mint hogy elfogadjak cookie-kat, amiket nem akarok. Ettől függetlenül ez szerintem a PH szempontjából bug, nem hinném, hogy a hirdetők örülnének neki, ha kiderülne, hogy ilyen könnyen meg lehet szabadulni a hirdetéseik megtekintésétől.

Ha esetleg azt látom, hogy elmúlt, akkor majd írok. Tesztelőnek jó leszek legalább. :D

I am having fun staying poor.

(#22048) Intruder2k5 válasza lamaskitfi (#22045) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És? Ahogy látom te itt vagy, be tudsz lépni, írsz a fórumba, tehát szó sincs arról, hogy ellopták volna a fiókodat, csak nem tudsz e-mail címet cserélni. De nem kötelező oda írni, tőlem aztán várhatsz az e-mail válaszra is, csak egy javaslat volt.

(#22049) lezso6 válasza Drizzt (#22047) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem bug, hanem feature.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22050) jézusom válasza Intruder2k5 (#22041) üzenetére


jézusom
addikt

Nem érdekel mi volt ott, de most NINCS ott ár, mégis kosárba került egy összeg, nem fogom kifizetni, lehet menni behajtó céghez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.