Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#4451) #90933760 válasza Lauda (#4450) üzenetére


#90933760
törölt tag

Csak a Topikgazdákra érvényes ez.

(#4452) Lauda válasza #90933760 (#4451) üzenetére


Lauda
félisten

Itt volt rola szo: [link]

Pont ez a probléma a jelenlegi rendszerrel. Valaki kap szakértői rangot azért, mert nagyon ért a processzorokhoz. Viszont mondjuk routerekhez nem ért, de ír routeres topicba, akkor sokan azt hihetik, hogy ott a neve alatt, hogy szakértő, akkor biztos igaza van. Ezért kell az, hogy csak az adott topicban látszódjon, hogy ki a hozzáértő / topicgazda.

(#4453) #90933760 válasza Lauda (#4452) üzenetére


#90933760
törölt tag

Eddig csak a Topikgazdákra érvényes ez a többiekre nem, úgyhogy bugnak nem nevezném.

(#4454) Kalandor válasza Lauda (#4452) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez meg lesz változtatva majd.

(#4455) Lauda válasza Kalandor (#4454) üzenetére


Lauda
félisten

Oks, koszi az infot!

(#4456) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Valami megint nem stimmel a legutolsó hsz-r ugrásnál ha pont fordul a lapozás.

Ma már 1-2 topikban belefutottam, de gondoltam majd jelzi más is. Htpc topiknál most az utolsó olvasatlan hsz-ra ezt a linket dobja.

[link]

33950 a jelenlegi utolsó hsz, de 33951-től listázna.

A lenyíló lapozó is fura, 33951-33950 :)

[ Szerkesztve ]

(#4457) VoidXs


VoidXs
nagyúr

A második szerkesztésére egy pü-nek (egy percen belül) kidobta a 15 perces limitről szóló hibaüzenetet.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4458) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Azt vettem észre hogyha most a "beléptél, ben" linkre kattintok a fórum jobb oldalán, akkor nem a szokásos külön ablakban nyílik meg a profilom, hanem sajnos az aktuális oldal lép át a linkre. Bízom benne hogy ez egy bug, nem pedig egy újabb feature.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#4459) cekkk válasza lezso6 (#4448) üzenetére


cekkk
veterán

Kedves Lezso6!

Szeretnék érdeklődni, hogy hogyan áll a script? :)
Lefutott már vagy fut még? Ha fut mennyi időt ír?

Köszönöm! :R

(#4460) Outlander válasza Outlander (#3862) üzenetére


Outlander
őstag

Hali.

Ez még mindig van...

Akkor ez nem bug hanem ficsűr? :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4461) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van-e már valami előrelépés az 503 - Service Unavailable-s hibaüzenetes problémával kapcsolatban? mert még mindíg nem nagyon tudom megnyitni a nagyobb privátüzenetes társalgásokat :(

(#4462) Delila_1


Delila_1
veterán

Szia Lezso!

Babráltál valamit a privát üzenetekkel, és most végre megint kapok értesítést. Köszi!

Delila

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4463) DJ. Ru$y válasza Outlander (#4460) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Max fícsör, de nem foglalkoznak a mobil nézettel párszor le lett tisztázva, hogy most más a prioritás és ez a mobilnézet nem sokáig marad.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4464) canniball


canniball
nagyúr

Az új mail-értesítő nagyon tuti lett, köszönet érte! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4465) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#4436) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi, látom közben megvan. :)

(#4464) canniball:
Mitől olyan tuti? Hogy az anchor mellé bekerült még egy "Legfrissebb hozzászólások" link? :DDD Tényleg csak érdeklődöm, mert szerintem olyan egyszerű ez az értesítő, mint a faék. :) Persze annyiból jobb, mint a korábbi, hogy itt anchorral ugrik az adott hsz.-re, nem csak az az egyetlen hsz. linkje van berakva (mint pl. a régi hsz_4464-4464.html), hanem a környező hsz.-ek is látszanak.

Sk8erPeter

(#4466) canniball válasza Sk8erPeter (#4465) üzenetére


canniball
nagyúr

Az új értesítő harmadik (?) verziójára gondoltam, hogy belekerült az Első olvasatlan hozzászólás link (bár azt még nem próbáltam mi történik ha közben blokk-ugrás van, az előzőnél úgy emlékszem ott volt némi fennakadás), illetve hogy már azt is jelzi hány új post született mióta nem néztem be egy adott topikba - ez nyerte el a tetszésemet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4467) Outlander válasza DJ. Ru$y (#4463) üzenetére


Outlander
őstag

Köszi a választ.... :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4468) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Lezso!

Privát küldésnél látom bekerült az "5 percen belül szerkesztheted stb", az a baj, hogy eddig simán vissza lehetett lépni back-kel az üzenet vagy hozzászólás küldése után, most már nem lehet előbbinél, mert mindig csak újratölti az oldalt a "figyelmeztetéssel".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4469) ittakary


ittakary
nagyúr

Ugyanez a problémám:

Nem kifejezett bug, de a falra mászok tőle...

Ez az erőltettett SZERKESSZÜK A PRIVÁTOT 5 PERCEN BELÜL dolog kikészít,

Írok valamit, majd rögtön utána még írnék, erre erőlteti hogy SZERKESSZEM, oké mondom szerkesztem,

de közben megnézi a cimzett, aminek a következtében gyönyörű hibaüzenetet kapok:

nyomok egy visszát, ismét csak hibaüzenet

és lám a hozzáírt üzenetemnek búcsút is inthetek, fogalmazhatom meg újra.

Ezt kapcsoljátok ki légy szíves! Ez nem a fórum hogy spróolni kelljen a hellyel :R

[ Szerkesztve ]

(#4470) Intruder2k5 válasza ittakary (#4469) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én ezt már megszoktam, és kivédendő bevett módszer, hogy amikor készen van a szerkesztés, akkor küldés előtt nyomok neki CTRL+A majd CTRL+C gombokat, így ha hibára futok, akkor egy új üzenetbe be is tudom illeszteni. :)

(#4471) #90933760 válasza ittakary (#4469) üzenetére


#90933760
törölt tag

Most néztem csak meg miről is van szó, eddig észre se vettem. Hát ezt sürgősen likvidálni, mert ez agyrém.

Csoportos képfeltöltés amúgy lesz valamikor? Hogy ne egyesével kelljen képeket feltölteni.

(#4472) ittakary válasza Intruder2k5 (#4470) üzenetére


ittakary
nagyúr

hát bocsi de valahogy nem érzem azt , hogy nekem kellene backupokat csinálni a hszeimről :D

(#4473) Lauda válasza #90933760 (#4471) üzenetére


Lauda
félisten

Csoportos képfeltöltés amúgy lesz valamikor? Hogy ne egyesével kelljen képeket feltölteni.

Ezugyben mar en is erdeklodtem [link], valasz eddig nem erkezett.

[ Szerkesztve ]

(#4474) Sk8erPeter válasza canniball (#4466) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hoppá, bocsánatot kérek, ezt akkor még nem láttam, mint kiderült, egy korábbi értesítőlevelet néztem meg. :B Ez tényleg jó ötlet, hogy van egy link az első olvasatlan hozzászólásra, és hogy jelzi, hány új van azóta, mióta nem néztem be a topicba (legalábbis bejelentkezett állapotban).

Sk8erPeter

(#4475) cekkk


cekkk
veterán

Helló!

Nagy számú privikről van valami esetleg? Én még mindig van akinek nem tudok küldeni sajnos :(

(#4476) Kalandor válasza cekkk (#4475) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még pár nap biztosan kell, amíg indexál a rendszer, addig írj mailt :R

(#4477) Kalandor válasza Lauda (#4473) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem célunk képfeltöltő oldalt nyitni, a rendelkezésre álló tárterület is szűkös, így ez egyelőre nem lesz.

(#4478) Kalandor válasza ittakary (#4469) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A privát üzenetek számának exponenciális növekedését muszáj valahogy megállítani addig, amíg optimalizáljuk a rendszert. A csúcs az két ember közt töb mint 80.000 volt. Nyolcvanezer. De nagy mennyiségben vannak a több tízezresek is.

Ha nem chatként használod a privát üzeneteket, akkor nagyon ritkán fordul elő, hogy pont akkor nézi meg, amikor te szerkesztésre megírod :)

[ Szerkesztve ]

(#4479) SUPREME7 válasza Kalandor (#4478) üzenetére


SUPREME7
őstag

Lehet, hogy sokan köpködnének, de lehet el kellene rajta gondolkodni, ha nem javul a dolog, hogy az x évnél régebbi privátokat akinek szüksége van rá, letölthetővé tenni valamilyen formában, és utána törölni. És/vagy X privát üzenet után két ember között addig nem írhat újat amíg nem töröl (természetesen a régebbieket itt is letölthetővé tenni)

(#4480) Kalandor válasza SUPREME7 (#4479) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha most sikerül ezt rendbetenni, akkor ilyenekre nem lesz szükség.

(#4481) cekkk válasza Kalandor (#4476) üzenetére


cekkk
veterán

Úgy szoktuk :)

Köszönöm a választ! :R

(#4482) Lauda válasza Kalandor (#4477) üzenetére


Lauda
félisten

Ugy ertettem, hogy a jelenlegi helyzetben az ember feltoltene mondjuk 10 kepet, akkor ne egyenkent kelljen kitallozni, hanem egyben kijelolve mehessen fel. Oke amugy, csak egy otlet volt. ;)

(#4483) Intruder2k5 válasza Lauda (#4482) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

http://postimage.org/?lang=hungarian

Parancsolj, ide feltöltheted egyben is, aztán tudsz mindenféle variációban linkelni is, akár külön-külön, akár galériaként is.

(#4484) saelin válasza Kalandor (#4477) üzenetére


saelin
veterán

Nincs MB-os limit a képekre, hogy csak (pl) 50 MB-ot tölthet fel egy felhasználó? Mobilon vagyok, úgyhogy most megnézni sem tudom, hogy van e ilyen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4485) Lauda válasza Intruder2k5 (#4483) üzenetére


Lauda
félisten

Ennek a hozzaszolasodnak mi ertelme volt?

(#4486) Rimuru válasza saelin (#4484) üzenetére


Rimuru
veterán

"Feltöltendő képfájl (JPG max. 8 Mpx*, 3 MB; PNG max. 1366x800 px, 600 kB; GIF max. 65x65 px, 60 kB)", plusz havi 10MB a keret.

Vigyázat, csalok!

(#4487) Kalandor válasza Lauda (#4482) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az egész képfeltöltési folyamat egyszálú, macerás lenne átírni az egészet.

(#4488) Lauda válasza Kalandor (#4487) üzenetére


Lauda
félisten

Ertheto, oks! ;)

(#4489) Bjørgersson válasza Kalandor (#4487) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A PNG-k felbontasanak korlatozasat is nehez lenne megnovelni kicsit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4490) Kalandor válasza Bjørgersson (#4489) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen.

(#4491) sz.balazs.95 válasza Kalandor (#4490) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És mi lenne, hogyha a felbontás egyáltalán nem lenne korlátozva, hanem csak a maximális méret?
Nem egyszer akartam 80k körüli PNG képet feltölteni, amit a nagy felbontás miatt nem lehetett.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4492) #90933760 válasza Kalandor (#4478) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha az ember kitörölgeti a sok felesleges privátját az segít? Mármint nem konkrétan a mostani miatt, hanem mindenkoron. Vagy a törölt üzik ugyanúgy bent maradnak és terhelnek/foglalnak?

(#4493) Bjørgersson válasza #90933760 (#4492) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt hiszem csak nalad torlodnek a beszelgetesek, a szerveren elvileg megmaradnak, es lezso estenkent random elolvas belole egy tucatot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4494) Winner_hun válasza #90933760 (#4492) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha jól tudom véglegesen csak akkor törlődnek ha mind a két fél törli az üzeneteket.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4495) Sanya


Sanya
nagyúr

Ha a bejelentkezéskor a jelszavad kiegészíted "_mod"-dal, akkor moderátori jogokat kaphatsz.

bizonyíték:

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4496) sz.balazs.95 válasza Sanya (#4495) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ápr.1? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4497) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#4496) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Milyen ápr egy? Ma málius 34-e van. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4498) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#4497) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Jaj, bocsánat, elnéztem a naptárat. :B :D
Sajnos a fekete kerettel gondosan körberakott keret miatt nem láttam a PH! Dátumát. :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4499) #90933760


#90933760
törölt tag

Boldog születésnapot Prohardver!

;]

(#4500) lezso6 válasza #90933760 (#4499) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nektek is!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.