Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Boxi88


Boxi88
őstag

Helló Urak!

Jelszó módosításnál hiába adom meg az emailcímem amivel belépni betudok, azt írja ki hogy hibás emailcím, és nem engedi módosítani se a jelszavam se mást... próbáltam a jelszó pótlás funkciót is, de ott is azt írja ki, hogy hibás emailcím. :F

Előre is köszi a segítséget ha kapok!

(#5252) DJ. Ru$y válasza Boxi88 (#5251) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobb fent kereső. Számtalanszor volt róla szó. Nem minden e-mail címet fogad el a motor köztük az eldobhatókat sem. GMail-es címet kell használni pl.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5253) Boxi88 válasza DJ. Ru$y (#5252) üzenetére


Boxi88
őstag

Igen ezt sejtettem, de ha nem enged módosítani semmit akkor ezt fogja? :F Még nem próbáltam, mert nem hoztam létre másik emailfiókot, évek óta ezt használom...

[ Szerkesztve ]

(#5254) Reszi


Reszi
tag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írok, de azért leírom.
Szóval kaptam értesítést nyereményjátékról ma hajnalban, de a link nem elérhető és az oldalon sem találok semmit.+ a mailt is háromszor kaptam meg.

Üdv

(#5255) Intruder2k5 válasza Boxi88 (#5253) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nyilván amivel a hiba van, azt fogja engedni módosítani.

Reszi, köszi, hogy jelezted, illetékesnek továbbítva intézkedésre.

[ Szerkesztve ]

(#5256) Boxi88 válasza Intruder2k5 (#5255) üzenetére


Boxi88
őstag

Értem, bár nem értek vele egyet... tehát egy emailcím amit minden más oldalon elfogadnak és már évek óta használok, az csak itt okoz problémát! Ez nekem bugnak számít, de mindegy, akkor hagyok így mindent.

Azért köszönöm a válaszokat!

(#5257) lezso6 válasza Boxi88 (#5256) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ahol túl könnyű regelni (spamre, reg floodra alkalmas), azokat sajnos nem engedhetjük, pár reggyártó hülyegyerek miatt. Ez nem bug, hanem feature.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5258) dqdb válasza lezso6 (#5257) üzenetére


dqdb
nagyúr

Akkor nem ártana egy fél mondatos magyarázat erről (például az aaa@yyy.hu cím megadásakor a semmitmondó hibás emailcím helyett az adott emailcímhez igazított @yyy.hu címeket nem lehet használni üzenet), mert enélkül jogosan jönnek újból és újból megkérdezni az üzenet okát.

Feature inkább az lenne, hogy azoknál, akiknél jelenleg ilyen, jelenleg nem elfogadott cím van beállítva, ott az adatmódosítást nem akadályozod meg az emailcím miatt, ha azt változatlanul hagyta.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5259) EmberXY válasza Intruder2k5 (#5255) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is kaptam ilyen mailt, éjfél után pár perccel, erre mutatott (volna) a link, bár a "beta"-ból arra következtetek, hogy valami tesztről lehetett szó.

Up the Irons!

(#5260) Chosen


Chosen
addikt

Üdv,

iPhone-on kifagy a Safari ha a link gombra vagy a képre nyomok hozzászólás írása közben, pls fix it, nagyon zavaró, mert elveszik minden amit addig írtam. Csak akkor fagy ki ha van már valami beírva.

(#5261) Bjørgersson válasza Chosen (#5260) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[L:url]szöveg[/L]

[IMG:url][/IMG]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5262) moli.hu


moli.hu
őstag

bug a nyeremenyjatek-"szavazas"nal:
Megnyitottam egy nyeremenyjatek-kerdes kis formjat, hogy valaszoljak (szavazzak) egy kerdesre, de rajottem, hogy nem egyertelmu valami (barmi, lenyegtelen), es bele akartam olvasni a nyeremenyjatek forumtopikjaba, ezert vissza akartam menni a nyeremenyjatek alap/kiindulo/fooldalara - gondolva, hogy ezt ugy a legegyszerubb, hogy submitolom a formot, hisz olyankor a normal kerdes-valaszolas utan is vissza szoktam kerulni oda.
Tehat a lenyeg az, hogy a formban a valaszom az alap/kiindulo [nincs valasz megadva] radio-n allt, megis, mikor visszaertem a nyeremenyjatek osszefoglalo oldalara, latom a kerdes-listaban az adott kerdes alatt feltuntetett valaszoknal, hogy az elso valaszt valaszoltam! (meg szerencse, hogy eszrevettem, es nem tortent az, hogy mondjuk felbehagyom a jatekot, aztan masnap folytatva latom, hogy arra a kerdesre mar valaszoltam..)
Magyaran azt hittem, hogy NULL-t submitelek, megis 1 lett belole.
A htmlt megnezve kiderul, hogy mi a hiba:
<input type="radio" id="choice_none" value="1" /> nincs válasz megadva
<input type="radio" id="choice_1" value="1" checked="checked" />foobar

[ Szerkesztve ]

(#5263) Sk8erPeter válasza moli.hu (#5262) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na az mondjuk tényleg érdekes, jó találat! :) Az kimaradt, hogy mindkettőnél name="qchid", ez fontos, mert ez megy szerveroldalra... ezek alapján viszont szerveroldalon nem lehet megkülönböztetni, hogy a felhasználó a "[ nincs válasz megadva ]" opciót választotta, vagy a listában ezután következő opciót (tehát a másodikat), mert ugyanaz a value-attribútumuk... :U :W Szóval ez egy jó nagy bug.
Könnyű ezt igazolni is, hogy a szerveroldalon nem megkülönböztethető: most kiválasztottam a második opciót (ami azután következik, hogy "[ nincs válasz megadva ]"), submitoltam, majd visszatértem a kérdéshez, ezután a "[ nincs válasz megadva ]" opciót választottam (aminek szintén ugyanúgy 1-es az értéke), ezt is elküldtem, majd visszatértem, és továbbra is a második opció volt kiválasztva... gáz.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5264) KOMPHONE.HU


KOMPHONE.HU
csendes tag

Sziasztok!

Vásárolok rendszeresen kiemelést, és UP-okat is szoktam, sajnos az UP-okról nem küldi a rendszer valamiért a számlát, legalább is én sehol sem találom, meg tudnátok nézni, hogy mi a gond?

Előre is köszönöm!

üdv, KomPhone

[ Szerkesztve ]

www.komphone.hu - Használt és ÚJ Apple termékek, Gamer számítógépek, notebookok, konzolok, mobiltelefonok, tabletek számlával, garanciával, termékbeszámítással! Kövess minket a Facebook-on ( KomPhone ), hogy időben értesülj akcióinkról!

(#5265) Intruder2k5 válasza KOMPHONE.HU (#5264) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#5266) KOMPHONE.HU válasza Intruder2k5 (#5265) üzenetére


KOMPHONE.HU
csendes tag

Szia.

Elnézést, hogy rossz helyre írtam, köszönöm a gyors segítséget!

üdv, KomPhone :R

www.komphone.hu - Használt és ÚJ Apple termékek, Gamer számítógépek, notebookok, konzolok, mobiltelefonok, tabletek számlával, garanciával, termékbeszámítással! Kövess minket a Facebook-on ( KomPhone ), hogy időben értesülj akcióinkról!

(#5267) lezso6 válasza moli.hu (#5262) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva. Imádom az ilyen 1 karakteren múló hibákat. :W

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5268) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Írok egy hozzászólást. Elküldeném, be kell jelentkezni. Bejelentkezek, elküldöm. Mitől léptet ki? Belépésnél mindig be van pipálva mind a három funkció, net nem szakadt meg, IP cím nem változott mert a netrádió megy folyamatosan. Miért lettem kiléptetve? Véletlenszerűen elő szokott fordulni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5269) Findzs válasza Winner_hun (#5268) üzenetére


Findzs
addikt

ugyanilyen problémát írtam fentebb, de nekem azzal megoldódott, hogy bepipáltam mind a 3 -at
azóta csak 1x volt ilyen
de akkor sem kóser mert előtte sosem volt bepipálva mégis jó volt 10 évig :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#5270) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

nem működik a keresés a privát üzeneteimben.
ami kevesebb, mint 50 üzenetváltás, ott o.k., de a többiben nem, pedig ott lenne fontos.
bármilyen keresésre "nincs találat" fogad.

#?*@&!

(#5271) darvinya


darvinya
titán

Amióta új Vodafone és Telenor reklámja fent megjelenik pillanat fagyásos az fórum oldalak, ahol megjelenek.
Ráadásul spam, és apró férgek is jönnek velük együtt.

Tudom, hogy ez része fentartásnak.
De azért fórum élvezhetetlen tőle, mert se görgetni, se nagyítani nem, szóval semmit sem lehet kezdeni ilyenkor.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5272) Jorus válasza darvinya (#5271) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez orosz vagy ázsiai akcentus? (Nem bántásiból, kíváncsiságból.)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5273) Bjørgersson válasza Jorus (#5272) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A kettő keveréke. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5274) joccadoki válasza Bjørgersson (#5273) üzenetére


joccadoki
senior tag

Üdv
Kérdésem a következő lenne.
Bár szerintem már beszélték ezt a témát, de egyszerűbbnek látom feltenni, mint keresni a választ.

Miért van az, hogy telefonon nem tudok belépni a fiókomba, csak ha desktop nézetre váltok?
De ha belépek desktop nézeten, és visszavált mobilnézetre, akkor is úgy tűnik mintha nem lennék belépve.
Magyarán csak desktop nézetnél tudom használni az accountom.
Mi lehet a megoldás?
Telefon: iphone 5s
Böngésző: safari

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#5275) sz.balazs.95 válasza joccadoki (#5274) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha a mobil hardverapróról van szó, akkor az lesz a megoldás, hogy belépés után nem a menüre kell menni, hanem a vele szemben levő csillagra.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5276) darvinya válasza Jorus (#5272) üzenetére


darvinya
titán

Az ami a idegességből ki kívánkozik, mert így elszarni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5277) Morcos_Kutyu


Morcos_Kutyu
csendes tag

Mi ez a Kérdőív marhaság? Nagyon idegesítő, mindig azt hiszem hogy privátom jött. Nem lehet valahogy eltüntetni?

Vigyázz, harapós kutya!

(#5278) zeon.hu válasza zeon.hu (#5270) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

keresési hibával lesz valami kezdve?
elég fontos lenne.
(tudom, hétvége volt)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5279) Winner_hun válasza zeon.hu (#5278) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elég régóta rossz (egyszer nagyjából meg lett csinálva aztán vissza lett állítva a régi, azóta semmi...)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5280) zeon.hu válasza Winner_hun (#5279) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem hangzik jól.
Több százas privát beszélgetésekben nagyon kellene a kereső, ami működik is.

#?*@&!

(#5281) kingabo


kingabo
őstag

Hali!

Megnyitottam rss-ből (legújabb FF-ben Feed SideBar add-onból Open feed in tabs utasítással)a mai Ph!, Logout és Gamepod hír és cikk termést, viszont viszont ezek kb felénél az oldal teljesen szét volt zuhanva, mintha a css fele hiányozna, illetve a képek egy része sem töltődött be. Próbáltam közben könyvjelzőből a fórumot ott egyből http 503-at kaptam. A lapokat egymás után kézzel frissítve minden oldal szépen betöltődik.
Évek óta olvaslak így titeket, eddig 1*-2* előjött már ez, de mindig hamar meggyógyult. Mostanában visszont egyre többször jön ez elő. Az újratöltések miatt meg egyre idegesítőbb.

Köszi, ha tudtok javítani rajta. :R

(#5282) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hibásan jelenik meg az ajánló.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5283) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hirdetésekhez hozzászólásnál (hardverapró) minden beszúrt linket annyiszor szúr be ahanyadik link a hsz-ben. Tehát a 4. linket 4x. Igazán akkor zavaró ha 2 szövegrész közé menne, aztán lehet kamillázni hogy akkor most meddig is kell törölni a felesleget hogy a hasznos infó azért megmaradjon.

[ Szerkesztve ]

(#5284) cubix válasza Dr. Akula (#5283) üzenetére


cubix
tag

Hardverapró: Csak konkrét bugreportok

「시작이 반이다」

(#5286) Dr. Akula válasza cubix (#5284) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem ugyanaz a motor megy alatta? Én most konkrétan az aprón tapasztaltam, de lehet hogy a többi oldalon is így van, nemtom.

(#5287) Winner_hun válasza Dr. Akula (#5286) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5288) bsh


bsh
őstag

látom a privát üzenetek küldését (manó etc.) nem tartjátok hibának... :U :(((

(#5289) fi:zi'k válasza bsh (#5288) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Keveseket érint (pl engem is), így nem élvez prioritást.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5290) Devid_81 válasza fi:zi'k (#5289) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A baj az ott kezdodik hogy tulzasok nelkul lassan mar egy eves vagy akar tobb is, hogy ez igy van kijavitatlanul, raadasul egy ismert hiba. :U

...

(#5291) pibácsi


pibácsi
senior tag

Szép napot kivánok!
Segítséget szeretnék kérni, vagy magyarázatot a következőre: az ITCafe és a Prohardver oldalain vettem észre tegnap óta, hogy több ITCafe oldalt megnyitva a felső részen egy széles világos szürke sáv jelenik meg - majdnem a képernyő közepéig - ami eddig nem volt, és alatta jön elő az oldal rendesen. Nagyon zavaró. Eddig ennek az oldalnak a felső kezdő része jött be, mint minden oldalon. A fő témaöszefoglaló oldal rendesen bejön, de amit már megnyitok az lecsúszva jelenik meg. Érdekes módon, ha ugyanezt az oldalt az "Explorerrel" nyitom meg, akkor ott a szürke helyen egy reklám - nevezetesen a Telekom reklám - jelenik meg, tehát tele van az oldal. A Firefoxon használok reklámtiltó AdblockPlus-t, ha kikapcsolom, akkor itt is bejön egy reklám a szürke helyén. Nade ez a blokkoló már évek óta fent van és csak most jött elő ez a hiba. Gondolom, reklámok eddig is voltak az ITCafe oldalain.
Ez csak tegnap óta jelentkezik, mivel minden nap meg szoktam nézni a kedvenc oldalaimat és eddig nem volt.
Hátha tudtok erre valami magyarázatot, vagy esetleg megoldást, hogy a reklámblokkolót ne kelljen kikapcsolni, mivel akkor más egyéb oldalakon is hatástalan. Két gépen is próbáltam, más-más Firefoxxal, ugyanaz a kép fogad. A blokkoló bekapcsolt állapotában egyéb más oldalak rendesen jönnek elő.
Várnám válaszotokat esetleges segítségeteket.

Üdv. Pibácsi

(#5292) sz.balazs.95 válasza pibácsi (#5291) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egy képernyőképet tudnál mellékelni a dologról? :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5293) cubix válasza pibácsi (#5291) üzenetére


cubix
tag

A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja, ehhez segítséget nem kérhet és nem adhat a Felhasználói Tartalomban. -ÁSZF: II/13.

「시작이 반이다」

(#5294) sz.balazs.95 válasza cubix (#5293) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az sérti az ÁSZF-et, hogy a Firefox alapból blokkolja az olyan tartalmakat, ami külső féltől származik, és követi a felhasználói szokásokat?

Magyarul én személyesen sértem az ÁSZF-et azzal, hogy a böngészőm alapból véd ezektől? :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5295) cubix válasza sz.balazs.95 (#5294) üzenetére


cubix
tag

passz, jó kérdés

「시작이 반이다」

(#5296) Lauda válasza sz.balazs.95 (#5294) üzenetére


Lauda
félisten

Hasznalsz masik bongeszot, vagy kivetelek koze teszed az oldalt (nem tudom ez lehetseges-e), masik bongeszot hasznalsz.

Lehet ezen akadekoskodni, majd ha megszunik az oldal talan elgondolkodtok. Elemi erdeke kellene hogy legyen a forumozonak, hogy a reklam ne legyen blokkolva, hiszen ezzel a szeretett oldalanak okoz bevetelkiesest.

[ Szerkesztve ]

(#5297) sz.balazs.95 válasza Lauda (#5296) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Másik böngészőt nem nagyon szeretnék használni - meg nem is tudnék olyan alternatívát, ami szóba jöhetne jelenleg.

egyébként be lehet állítani, hogy az adott oldalra ne legyen érvényes a védelem. - a probléma nem is ez, hanem az alapelv, miszerint a böngésző teljesen alap beállításokkal sérti az ÁSZF-et.

Egyébként a reklámok egy része - jellemzően a Media Markt-os, és eMag-os reklámok - megjelennek.

Mondjuk az egy megoldás lehetne, ha a többi reklám is ilyen lenne, azaz egy szimpla jpg/png/gif/html, ami nem 3rd pary, nem követ, nem nyomoz, semmi hasonlót nem csinál, csak egy képet rak elém, ami egy linkkel együtt külső oldalra visz.
És akkor nem lenne semmi probléma.

Egyébként tökéletesen megértem a Mozilla álláspontját - a gond viszont az, hogy nincs elég nagy súlyuk ahhoz, hogy őhozzájuk igazodjanak, és nem fordítva... :U Gondolom ha ugyanezt tenné a Google a Chrome-nál, akkor mindjárt más lenne a hozzáállás...

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5298) Lauda válasza sz.balazs.95 (#5297) üzenetére


Lauda
félisten

egyébként be lehet állítani, hogy az adott oldalra ne legyen érvényes a védelem. -

Koszonom, ezt nem tudtam, chrome-ot hasznalok.

Gondolom ha ugyanezt tenné a Google a Chrome-nál, akkor mindjárt más lenne a hozzáállás...

Azonnal a kivetelek koze kerulne az oldal.

(#5299) sz.balazs.95 válasza Lauda (#5298) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem a részedről értettem a hozzáállást, hanem a PH részéről... :D

Az tiszta sor, hogy berakjuk a kivételek közé, csak akkor sem a legjobb megoldás ez.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5300) Sk8erPeter válasza Lauda (#5296) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Megfordítanám a dolgot, a PH! házigazdái/moderátorai részéről évek óta ígért/emlegetett klubtagsági kártyát kellene szerintem végre bevezetni, amivel a reklámmentesség is megvásárolható egyben, és amivel közvetlenül támogatnánk az oldalt, nem csak közvetve. Persze elhiszem, hogy nagyon nem könnyű kitalálni a megfelelő árazást, hogy ez a módszer nagyjából átlagban hozza is azt a bevételt, amit korábban a reklámok megtekintése révén kapott a PH (közvetve), de még megfizethetőnek is tűnjön az ár a felhasználóknak - meg a technikai hátterét is ki kell alakítani. Na de ha már be lett dobva a dolog a köztudatba olyan nagyon régóta, és többször meg lett lobogtatva, hogy nekünk MAJD milyen jó lesz, akkor joggal várhatunk mi is rá türelmetlenül.

Csak ha már olyan hevesen álltál ki a témában... :)

(#5297) sz.balazs.95:
Nem tiszta, milyen "hozzáállásra" gondolsz a PH részéről, az ilyen track-elős cuccok (pl. a Google Analytics cucca, mint egyik példa, amit blokkolni szoktak) többek közt pl. analizálás céljára jók, hogy milyen terület az, amin fejleszteni lehetne, vagy épp milyen másik terület az, amit sűrűn látogatnak a felhasználók (akkor arra érdemes lehet esetleg még több erőforrást összpontosítani, mert nagy iránta az érdeklődés, vagy csak nyugtázni, hogy akkor nem annak a fejlesztése az elsőrendű, hiszen az már most is népszerű, stb.), milyen keresőszavak hozzák ide őket, és így tovább, napestig lehetne sorolni. Nem kell mindjárt összeesküvést sejteni, hogy minden lépésedet eladják a PH-nál a gonosz reptiliánus idegen bolygóról érkező, a Földet leigázni készülő (most több bullshitet nem akarok kiszülni) csúf hatalmaknak. Ettől függetlenül az is érthető, ha valakit zavar, hogy egy vagy több nagyvállalat követőcucca révén a tevékenység részlegesen visszakövethető, és ezért blokkolni akarja ezeket a szutykokat (amiknek az alapcélja ugye elvileg nem gonosz, elvileg az azokat alkalmazó weboldaltulajdonost segíti a fejlesztésben).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.