Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20001) Viktor0610 válasza gyzsolt (#20000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mint a korábbi linken láthatod, ez nem friss feljesztés.
A spammerek ellen van, de sajnos, tökéletesen működő rendszer nincs.
Ahogy az üzenet is írja, prémium előfizetéssel megszüntethető a korlátozás.

Samsung Galaxy A54

(#20002) gyzsolt válasza Viktor0610 (#20001) üzenetére


gyzsolt
újonc

Ezek szerint ra vagyok kenyszeritve hogyha el akarokadni par tizezer forint erteku alkatreszeket akkor fizessek elo kb a termekek 10%nak ertekeben.

Egyebkent nagyon nem tokeletes a rendszer es kicsit sem ugy mukodik mint ahogyan a linken ismertetve van. Ma 1 db uzenetet engedett elkuldeni es azt is csak capcthaval. Masodik uzenetet mar nem engedte. Szoktam porgetni a capcthakat hogy valami kicsit egyszerubben kiguglizhatot valasszak, lehet minden ilyen frissitest uzenetkuldesnek erzekel??

Masik kerdes?: Ugyan kerdzetem mar de senki nem valaszolt es lehet nem is a megfelelo helyen kerdezem. Regi regisztraciomat vissza lehetne allitani valami modon? 10 plussz eves es sok jo ertekelessel, nulla negativval. Sajnos elfelejtettem a jelaszot mert nem hasznaltam jo par evig es az az emailcimem is megszunt ahova a jelszoemlekezteto megy. Szivesen igazolom magam barmifele okmannyal is ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#20003) Viktor0610 válasza gyzsolt (#20002) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebben benne van minden magyar ékezet: árvíztűrő tükörfúrógép. ;]
A korlátozás egyes részleteit pontosan nem ismerem, de azt azért hozzáteszem, nem csak emiatt érheti meg a prémium. Támogathatod is az oldalt csak simán. Nálam pl. ez volt a motiváció. :K

Samsung Galaxy A54

(#20004) csako válasza gyzsolt (#20002) üzenetére


csako
veterán

Fiók visszaszerzéshez Kalandor felkeresését szokták ajánlani.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20005) #46824192 válasza Viktor0610 (#20001) üzenetére


#46824192
törölt tag

Tehát akkor prémiummal ,kicsi apróért legálisan lehet spammelni jobbra balra (és még az oldal is hasznalható lesz)? :K

[ Szerkesztve ]

(#20006) Kalandor válasza gyzsolt (#20002) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos speciális az eseted azzal, hogy nincs magyar billentyűzeted, de sokat szeretnél üzenni.

A képernyő billentyűzet az ingyenes megoldás esetedben.

(#20007) Kalandor válasza #46824192 (#20005) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, prémiummal sem lehet spamelni. A spamelés szándék szerint negatív. Sok üzenetet is csak nem negatív szándékkal lehet küldeni.

(#20008) gyzsolt


gyzsolt
újonc

Miutan befizettem egy kis penzt ugy tunik elmult a spam veszely reszemrol. Meg a captcha-val sem szivat eppen

(#20009) #46824192 válasza Kalandor (#20007) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nem a szándékra értettem ,hanem technikailag , hiszem eltűnik a védelem.

(#20010) Kalandor válasza #46824192 (#20009) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Más védelem lép a captcha helyébe.

(#20011) Kalandor válasza gyzsolt (#20008) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Köszi, de írtam, hogy volt ingyenes megoldás is :R

(#20012) gyzsolt válasza Kalandor (#20006) üzenetére


gyzsolt
újonc

A napi 10 olyan sok lett volna? Bar biztos sok ismetlodo elem volt az uzeneteimben mint a "Szia!, Megvan meg! Udv." Tobb szepirodalmat kell belevinni :)

Fentebb lathato az uzenetek szama es ebben a masik fel uzeneteinek szama is benne van. Szoval egyatalan nem volt sok szerintem.

(#20013) Kalandor válasza gyzsolt (#20012) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Neked nem sok :)

(#20014) DUDávid


DUDávid
újonc

Üdv! Sose menti el az új jelszavam és jön e-mail is sikertelen bejelentkezesről.

(#20015) Intruder2k5 válasza DUDávid (#20014) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez nem a PH hibája, hanem a böngésződé. Esetleg próbáld meg törölni az itteni bejelntkezési adataid a böngészőből, akkor már nem frissíteni akarja majd, hanem újként menteni.

[ Szerkesztve ]

(#20018) DUDávid válasza Intruder2k5 (#20015) üzenetére


DUDávid
újonc

Köszi

(#20019) lugosi válasza gyzsolt (#20002) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne haragudj, hogy fogadatlan prókátorként a partvonalról beleszólok, de láthatóan tök más szavakat írsz be a captcha mezőbe, mint amit a rendszer kiad, ezen szoftveresen nem tudnak szerintem segíteni.
Emlékszem arra az időre amikor megjelentek a fórumon a külföldi spammerek, elég bosszantó volt, én örülök neki, hogy ki lett védve a dolog, meg még pár ezer fórumozónak szerintem ez segítség volt. Nem szeretném, ha azért cserébe, hogy neked könnyebb legyen ingyen hirdetni, pár ezer felhasználónak legyen ismét bosszúsága. Ezért most lehet haragudni, vagy fogod magad és megoldod a dolgot, pl. az ékezeteket másolás-beillesztéssel írod be ilyenkor a captcha mezőbe, de a szavakat azért attól függetlenül el kell találni.

(#20020) Pazzi


Pazzi
csendes tag

Sziasztok!
Hírdetést szerettem volna feladni le is vonta a 350ft ot, de ugyanúgy inaktív maradt, majd újra megpróbáltam és fizettem 350ft-ot, de ismét inaktív maradt a hírdetés.
Fizetés Barion azonosítója: 5ef73bd76390ed119d09b8ca3a6352a2

https://hardverapro.hu/tag/pazzi.html Minden ami apple!

(#20021) zigy77


zigy77
csendes tag

Üdv!
apróhirdetést szerettem volna meghosszabbítani de a fizetéskor sikertelen tranzakciót írt a rendszer, közben pedig a számlámról levonásra került az összeg. Megpróbáltam újból és ugyanaz az állapot. Ezt az azonosítót kaptam az utolsó hibáról:
debug kód: wMLwKa3QFnCpe2oBgjwlzIA
Mindíg ilyen módon és erről a kártyáról fizettem, friss a rendszerem és a böngésző is up to date. Másik oldalon sikeresek voltak ma este is a tranzakcióim.

Üdv: Norbi +36706162206

(#20022) Kalandor válasza Pazzi (#20020) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia, a mai fizetett hirdetésed aktív 2 hónapra.

(#20023) lezso6 válasza Pazzi (#20020) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Én nem látok problémát.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20024) zigy77


zigy77
csendes tag

Frissítem a bejelentést: Hibajelentés ellenére most már aktívak a hírdetéseim, vagy márciusig... :D

Üdv: Norbi +36706162206

(#20025) Kalandor válasza zigy77 (#20021) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia, elfogadott a befizetésed, aktívak a hirdetéseid.

(#20026) lezso6 válasza zigy77 (#20021) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, igen látom volt egy kis ideiglenes fennakadás, ami miatt pár perccel később aktiválódtak a szolgáltatások, ezért elnézést kérünk. De azóta minden rendben, tehát mindenki azt kapta amit kifizetett.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20027) Gardaai


Gardaai
senior tag

iPhone Firefox, továbbra is horribilis a használat.
Folyamat kifagy, kidob. Itt be vagyok jelentkezve ott nem. Majd ott sem. 3x kell bejelentkeznem. Pár lekérésig pörög ahogy kell, majd megint döglődik. Hol keressem a hibát?

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20028) lezso6 válasza Gardaai (#20027) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hiba az ön készülékében van. A második kép a magyarázat. Túl sok oldalkérést intézel a szerver felé nagyon rövid időn belül.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20029) 0xmilan


0xmilan
addikt

A szmajlis problema megse teljesen megoldott.
:Dutan nem lehet 'D' kezdetu mondatot irni, mert a :D-t kezdi el modositani ugralossa, akkor is, ha van space a :D es a D kozott.
Friss FF.

(#20030) Gardaai válasza lezso6 (#20028) üzenetére


Gardaai
senior tag

Tisztában vagyok vele, de annyi történik, hogy bejelentkezek. 1x majd még egyszer, talán 2x elég, ha nem akkor még egyszer. Minden alkalommal pipa bent, de hiába. Majd rányomok a privát üzenetekre, akkor jön egy request timed out instant vagy pedig a 429-es hiba. Semmi extra nem történik. Androidon rengetegszer használom hiba nélkül. Ahogy gépen, iPadon, laptopon is.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20031) lezso6 válasza 0xmilan (#20029) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, Chrome alatt se jó, hamarosan javítom, mert baromi idegesítő.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20032) lezso6 válasza Gardaai (#20030) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy másodpercen belül lekéred ugyanazt az oldalt nagyon sokszor. Meg van nyitva ugyanaz sok tabban, aztán telefonon ezek mindig újratöltődnek, vagy mi? :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20033) Gardaai válasza lezso6 (#20032) üzenetére


Gardaai
senior tag

Most megpróbáltam újra (12:00 óra körül, aztán abbahagytam az írást). Ahogy be akartam tölteni az oldalt 1 mp-ig sem gondolkodott és 429-es hiba. Azonnal visszautasít.

Ezt az iPhone-t második telefonnak tartom, ha éppen nem találok egy eszközt és az ott van, akkor szoktam használni, szóval nincs semmi extra rajta ami blokkolna bármit is.

Ami érdekes, hogy kinyomtam a Wi-Fi-t, majd vissza és működik. Viszont amikor írtam az elsőt, azt otthon tapasztaltam, ezt pedig már az irodában. Telekom mindkettő, de a hálózati eszközök teljesen mások.
Csináltam screencastot, ha gondolod valahova feltudom tölteni.

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20034) lezso6 válasza Gardaai (#20033) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mennyi tabon van nyitva a lapcsalád? Próbáld meg úgy, hogy bezárod mindet. Nekem gyanús, hogy a böngésződ valamiért újratölti mindet időnként.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20035) gyzsolt válasza lugosi (#20019) üzenetére


gyzsolt
újonc

Ne haragudj, de jòl szoktam beirni a capcthakat. A képernyőmentésen, amit látsz az azért van, mert a küldés gomb lenyomása után új captchat ad ki és ott marad a régi a megfejtés.
Kis pénzért cserébe úgy néz ki már nem jelentek veszélyt a napi 5-6 privát üzenetemmel...
Egyébként a probléma inkább az hogy nem tiszták a szabályok. Semmilyen a házigazdák által megadott (linkelt) korlátott nem értem el és mégis kérte a kapcákat és egy idő után üzenetet sem engedett írni. Mindenzt kevesebb mint napi 10 üzenet után, 0 spammeléssel. Simán pénzlehuzás szaga van sajnos kicsit a dolognak, mert semmilyen szabályban rögzített limitet meg sem közelítettem. Én csak azt szeretném hogy legyen kicsit egyèrtelműbb a dolog, tiszta átláthatò szabályzat.

(#20036) trance89


trance89
őstag

Sziasztok
Az itcafé fórum link(https://itcafe.hu/forum/index.html) megnyitása után 1-2 másodperccel teljesen összefossa magát a Brave böngésző, Android 13 és Windows alatt is, csak simán bezáródik a böngésző hibajelzés nélkül. Minden szűrést/reklámblokkolót kikapcsoltam és úgy sem jó. Délelőtt még ment gond nélkül.
Érdekes, hogy a prohardver/gamepod/mobilarena/hapró fórumlinkekkel semmi gond.
Nálatok is ez a szitu?

(#20037) Intruder2k5 válasza gyzsolt (#20035) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te se haragudj, de jó lenne nem hajtogatni már ezt a butaságot. Nincs itt semmi pénzlehúzás, senki sem kötelezett a fizetésre. A megadott korlátok közt bárki használhatja a fiókját, akkor is, ha az friss regisztráció. Ahogy le lett írva, ez szükséges, spam ellenni védelem, de ezek a korlátok előbb-utóbb maguktól is feloldódnak, csak van aki ezt nem tudja kivárni. A limitek egyébként adottak, csak érthető okokból nincsenek nyilvánosságra hozva. Mellesleg elég komplex is a szabályozás, a korlátokra hatással van a regisztráció óta eltelt idő, a küldött üzenetek száma, a címzettek száma, az üzenetek tartalma az egyezés százalékos mértéke szerint, stb...

[ Szerkesztve ]

(#20038) Intruder2k5 válasza trance89 (#20036) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nekem nem omlik össze. Szűz Portable Brave, első indítás.

(#20039) gyzsolt válasza Intruder2k5 (#20037) üzenetére


gyzsolt
újonc

Èn ugyan nem haragszok senkire :B De ha nem nyilvánosak a szabályok és ennyire flexibilisek az szerintem nem jo, így a usernek fogalma sincs mikor és mennyit írhat. Miért tiltotta le a rendszer, stb. Egyébként szivesen támogatom az oldalt, de a kikényszerìtés ad egy keserű szájízt. Ami még érdekes, hogy prémium tagság előtt Androidos applikációról egyátalán nem engedett üzenetet írni. Az egyetlen eszközöm ahol van normális ékezet.. Gondolom ennek az okát is valami szürke homály fedi. Meddig nem tud írni androidos approl a friss reges? Honnan kéne tudnia hogy ez átmeneti? Szerintem tulságosan is elveszi a kedvét a frissen regisztráltaknak az oldal további használatátòl.

(#20040) Intruder2k5 válasza gyzsolt (#20039) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kényszerítés továbbra sincs, ezt nem tudom elégszer hangsúlyozni. Ha át akarod utazni a várost, ott sem kényszerít senki, hogy taxiba ülj. Mehetsz töredék áron tömegközlekedéssel is (vagy sétálhatsz, biciklizhetsz ingyen), csak háromszor annyi lesz időben az út, és hát van akinek sürgős. Az android app nem hivatalos, nem a PH fejleszti, emiatt az app topikjában lehet reklamálni, és esetleg a fejlesztő megnézi, hogy mi a gond. Az, hogy a korlátozások átmenetiek, már sokszor le lett itt írva.

[ Szerkesztve ]

(#20041) gyzsolt válasza Intruder2k5 (#20040) üzenetére


gyzsolt
újonc

Te vagy az első aki leírta, hogy a korlátozások átmenetiek a regisztráció után. Hétvégén még a moderátorok sem írták ezt a kérdésemre, hogy miért nem tudok irni napi 5 üzenetet se. Írtak minden mást, ami nem volt az oka a lekorlátozásomnak. Ha ők sem tudják magabiztosan a friss regesektől miért várnánk el? Szoval annyira nem egyszerű erre sem rájönni. A mai embernek meg már nincsenek hetei mindennek utánolvasni

(#20042) trance89 válasza Intruder2k5 (#20038) üzenetére


trance89
őstag

(#20043) lezso6 válasza trance89 (#20042) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy weboldaltól nem kéne összeomolnia egy böngészőnek, bármi is van rajta. Ez böngésző bug. Egyébként meg a Brave nem támogatott, csak a nagyok. Főleg, hogy a Brave az alapból blokkolja a reklámokat.

Támogatott böngészők (utolsó két legfrissebb verzió!):

Android: Chrome, Firefox

iOS: Safari, Chrome, Firefox

MacOS: Safari, Chrome, Firefox, Opera

Windows: Microsoft Edge, Chrome, Firefox, Opera

Linux: Chrome és Firefox, már amennyire lehet

Nem támogatott böngészők, pl:

Opera Mini - hiába viszonylag népszerű, nem tudunk támogatást nyújtani hozzá, mert annyira leegyszerűsített böngésző, nagyon hiányos technikai képességekkel.

Opera turbó mód - proxy-t használ, ami belenyúl a tartalomba, melynek eredménye kiszámíthatatlan, a programozók rémálma egy ilyen fekete doboz.

UC Browser, Dolphin browser, Brave browser, Next browser, stb - van jópár, rengetegen vannak, s már eleve kapacitás híján esélytelen mindet tesztelni, meg hát a normál böngészőkkel szemben dokumentáció se nagyon van hozzájuk, hogy egyáltalán milyen szabványokat támogatnak, mennyire bugosan.

Ez van sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20044) Gardaai válasza lezso6 (#20034) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ez az egy. Ezt is bemutatot a screencastban.
Mindent változatlanul hagyok, Wi-Fi ki/be és működik. :Y

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20045) lezso6 válasza Gardaai (#20044) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát akkor valami nagyon extra bug lehet nálad, mert kvázi DoS támadást fogtunk meg 2 perccel azelőtt is az IP-dről, amikor ezt a hozzászólást is küldted. Konkrétan egy privátbeszélgetés oldalát kérted le sokszor egy másodpercen belül.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20046) Gardaai


Gardaai
senior tag

Hmm. Pedig azóta hozzá se szagoltam az iPhone-hoz.. :Y
Na most ránézek..

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20047) Gardaai válasza Gardaai (#20046) üzenetére


Gardaai
senior tag

Na ránéztem. Bár megint kidobott, de egy bejelentkezés után minden ment ahogy kell (van amikor a többi eszközt kivágja amikor ezzel belépek).
Nem kellett 2x 3x bejelentkezni és nem dobott 429-es vagy bármilyen hibát. :F

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20048) lezso6 válasza Gardaai (#20046) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát abban az esetben lehet nem az iPhone "támadja a szervert", hanem másik eszköz.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20049) Gardaai válasza lezso6 (#20048) üzenetére


Gardaai
senior tag

Hm. Telefonon nincs sajnos időbélyeg, de szerintem csak az lehet.
Samsung S21U. Arra tudok gondolni, hogy a sok app reklám miatt adguard privát DNS-t használok. De azzal az eszközzel hibátlanul üzemel minden. Csak az iPhone problémás.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20050) lugosi válasza gyzsolt (#20035) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, akkor félreértettem a dolgot, elnézést, azt hittem a captcha nem jó. De úgy tűnik akkor most már körvonalazódott a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.