Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#4601) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#4600) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A HA-t külső fejlesztők csinálják, nekem semmi közöm hozzá.

Egyébként nálam tervben van már elég régóta (szerintem akkor még új HA se volt) ez a feature, csak hát nem ez van prioritásban, van 1000 más dolgunk.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4602) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#4601) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Persze, megértem, gondoltam, hogy nem csak ez az egy fejleszteni való van a PH!-ban, és hogy nem is ez a legfontosabb! :R

Ezért is csak javaslatként írtam.

Ezt viszont nem tudtam, hogy tetőtől talpig külső fejlesztés; azt hittem, hogy a motor saját.
De akkor gondolom nem is tudtok belenyúlni, meg semmit se csinálni vele, maximum kérvényezni ezt-azt-amazt a fejlesztőtől.

Egyébként egy olyan oldalt nem akartok írni, ahol leírjátok, hogy mik vannak jelenleg tervben, és akkor nem írnák le a userek feleslegesen ugyanazt, ami már eleve tervben van.

Illetve akkor mindenki látná, hogy mi a helyzet, és akkor módosító javaslatokat lehetne írni.

Megy egy ilyen napló-szerűségnek is örülnék, ahol magát a folyamatot írnátok időnként amolyan jelentés formájában, hogy mi hogy halad. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4603) adamssss


adamssss
veterán

Mit keres az en avatarom a masik felhasznalo neve felett?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4605) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#4602) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Általában nem publikusak az újítások, mivel egyrészt nincs értelme (lesz és kész vagy máskor pont hogy nem 100% hogy lesz), másrészt a készülő feature-ök jó része nem sima júzereknek készül, harmadrészt nagyobb feature-öket nem fogunk előre lelőni.

Az előző hsz-ed meg töröltem, hatalmas képpel poénkodni nem itt kéne, vagy leginkább sehol sem.

(#4603) adamssss: Úristen mindmeghalunk. :Y Valahogy reprodukálható? Egyébként simán lehet, hogy csak a böngésző cache-edben döglött meg valami, amihez nulla köze van a PH!-hoz.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4606) adamssss válasza lezso6 (#4605) üzenetére


adamssss
veterán

Majd igyekszem reprodukalni, bar igaz, hogy a Safari egyre szarabb es egyre bugosabb...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4607) Intruder2k5 válasza adamssss (#4606) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Alex91 esetén nálam nem a Te arcképed látható, hanem ez.

(#4608) Lauda válasza adamssss (#4603) üzenetére


Lauda
félisten

Bongeszo cache problema, anno firefoxal nekem is volt ilyen, chrome-al eddig nem emlekszem.

(#4609) Bjørgersson válasza adamssss (#4606) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Probaltad mar ki- es bekapcsolni?

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4610) Winner_hun válasza adamssss (#4606) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5 ha ilyet látsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4611) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Privat uzenet irasa utan ez a kep fogadott, nooormalis?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4612) lezso6 válasza Bjørgersson (#4611) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Buuuug, este javítom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4613) Winner_hun válasza Winner_hun (#4589) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez egyre sárgább:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4614) randras


randras
veterán

Miért kellett a korábban legfelülre csoportosított csillagozott privátokat most beömleszteni a többi közé, és külön gombbal elérhetővé tenni a csoportosításukat?

[ Szerkesztve ]

(#4615) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Van 2 elég érdekes hibám, ebből az első bosszantó.
1. WP IE alatt továbbra is kiléptet hiába van bepipálva, hogy ne léptessen ki.

2. Ha hozzászólás elküldése után visszagombot nyomok 5 perc után is szabadon szerkeszthető a kommentem, holott már a normál ablakról eltűnik a szerkesztés gomb, csak a visszánál lehet megint.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4616) Bjørgersson válasza szabonagyur (#4615) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2. Nem bug, 5 percig lehet elkezdeni a szerkesztest, 15 percig lehet szerkeszteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4617) szabonagyur válasza Bjørgersson (#4616) üzenetére


szabonagyur
félisten

De én arra gondolok itt, hogy megírom ezt 19:50-kor. Elküldöm, majd 19:58kor nyomok egy visszát a böngészőben és behozza a korábbi, szerkesztő oldalt ahol beleírok majd elküldöm. Ez tudtommal nem így van.

Amit te írsz az az, hogy 5 percen belül vagyok és megnyitom a hozzászólás szerkesztését és 15 percem van rá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4618) Bjørgersson válasza szabonagyur (#4617) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ertettem az elobb is, tovabbra sem bug (gondolom en).

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4619) szabonagyur válasza Bjørgersson (#4618) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem tudom, nekem úgy rémlik, hogy régen 5 perc után se a szerkesztés gombbal, se a visszával nem lehett szerkesztő módba lépni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4620) Winner_hun válasza szabonagyur (#4619) üzenetére


Winner_hun
félisten

De, szerencsére lehetett eddig is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4621) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Új privát jött. Rákattintottam, az 1 új üzenet továbbra is ott volt. No mondom már reggel se hagyják az embert. Nem volt új üzenet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4622) snake1977 válasza Winner_hun (#4621) üzenetére


snake1977
őstag

Nálam dettó ugyanez van a mai reggeltől.

Másik gondom hogy a privát üzeneteket 5-6x kell elküldeni mire sikerül, HA felületen gateway hiba, PH felületen meg a manós üzenet fogad. :U

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#4623) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Lezso!

Van egy olyan user, aki ha ír nekem privátot, akkor 2 e-mail értesítőt kapok róla, a többiről egy értesítő jön. A nevét direkt nem írom le, ha erről tudsz és nem kell a neve, akkor úgyis felesleges, ha kell elküldöm üzenetben.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4624) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Privátos manós hibát még ma igyekszem kijavítani, tudom miért, tudom hogy lehet javítani.

Ha többször jön az email értesítő privátról az még a régi fajta, ugye?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4625) DJ. Ru$y válasza lezso6 (#4624) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem egyféle jön, ez meg gondolom a régi:

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4626) lezso6 válasza DJ. Ru$y (#4625) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez az újfajta email.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4627) lezso6 válasza lezso6 (#4624) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, patch done. Privát-küldésnek / törlésnek most már jónak kell lennie óriási beszélgetések esetén is.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4628) Intruder2k5 válasza lezso6 (#4627) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jaja, megy is szépen! Bár nekem - az itt látottak alapján - nincsenek nagy privát beszélgetéseim, amik több tízezres darabszámmal bírnak, csak úgy ~800 partnerrel, amiben néhány 1-2000-es beszélgetés akad, de korábban már nem nagyon tudtam keresni bennük, most remekül megy az is.

Küldéssel még nem volt gondom, törölni meg nem szoktam. :)

[ Szerkesztve ]

(#4629) lezso6 válasza Intruder2k5 (#4628) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A 300+-os beszélgetések szerintem már problémásnak számítanak, új üzenet, törlés és módosítás szempontjából.

Most átalakítottam a rendszert, annyi a lényeg, hogy a kereső az 1 percnél újabb privátokat nem biztos, hogy meg fogja találni, mivel a privátok a küldés után (maximum) 1 perccel kerülnek a globális privát-kereső indexébe.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4630) Intruder2k5 válasza lezso6 (#4629) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egy 1543 darabos beszélgetésből "beáldoztam" két régebbi üzenetet, és megpróbáltam, gond nélkül törölte. Viszont belépni csak másodikra tudtam az illetővel történő beszélgetések közé, elsőre 503-mas hibát dobott 4-5mp gondolkodás után.

Lehet csak véletlen volt, azóta próbáltam egy másik, 1673 darabos beszélgetésen is, bár ott is gondolkodott kicsit, de hiba nélkül belépett.

(#4631) DJ. Ru$y válasza lezso6 (#4626) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor új fajtából jön tőle a dupla... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4632) cekkk válasza lezso6 (#4627) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm!

Már nálam is működik, igaz van amikor még 503-s hibád ad.

(#4633) lezso6 válasza cekkk (#4632) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hosszú beszélgetések listázásánál előfordulhat, ezen még rajta vagyok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4634) cekkk válasza lezso6 (#4633) üzenetére


cekkk
veterán

Így is már nagyon jó. Köszönöm a munkádat! :R

(#4635) lezso6 válasza lezso6 (#4633) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hosszú beszélgetések listázásának teljesítménye is megoldódott. Mármint, alapból a lapozó kicsit más, de szerintem senki nem fogja észrevenni. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4636) cekkk válasza lezso6 (#4635) üzenetére


cekkk
veterán

:R

(#4637) snake1977 válasza lezso6 (#4627) üzenetére


snake1977
őstag

Megint 5-ödjére küldte el, és törölni sem tudom. :( 8619 üzenet.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#4638) cekkk válasza snake1977 (#4637) üzenetére


cekkk
veterán

Nálam működik, több mint 24 000 üzenet.

(#4639) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valami nagyon nem stimmel az új privát üzeneteknél. A blokkméret 25, az első blokk (1-25) legalján van a legújabb üzenet. Sőt, semmi se stimmel, össze-vissza vannak a privátok. Első oldal 2015 március-április, második oldal 2014 október-2015 március, harmadik oldal 2014 augusztus-szeptember... blokkonként visszafelé vagy nem tudom:F
Beállításoknál semmit nem állítottam át, ahogy elnézem ott nem is volt változás.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4640) Intruder2k5 válasza Winner_hun (#4639) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jaja, én is épp ezt néztem. Most éppen azon filóztam, hogy vajon eddig is így volt, csak nekem nem tűnt fel...? De látom Te is észrevetted, akkor mégsem tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#4641) lezso6 válasza Winner_hun (#4639) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez volt a változás a lapozóval kapcsolatban. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4642) Winner_hun válasza lezso6 (#4641) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most ez a fordított sorrend csak egy rossz vicc, ugye?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4643) Blackmirror válasza lezso6 (#4635) üzenetére


Blackmirror
senior tag

"senki nem fogja észrevenni"

hát mindenki észrevette :D egyébként a legfrissebb üzinek nem legfelül kellene lennie?

iPhone X@R, iPad Pro

(#4644) Winner_hun válasza Blackmirror (#4643) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már csak az hiányzik... amúgy ahogy a fórumban lehet legfelül legújabb üzenet, szerintem azzal a beállítással a privátoknál is úgy lenne a listázás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4645) Blackmirror válasza Winner_hun (#4644) üzenetére


Blackmirror
senior tag

De nekem most nem úgy van, hanem teljesen össze van keveredve.

Elindul egy régi üzenettől...majd a lap alján van az új....ha meg tovább lapozok akkor vannak a még régebbiek.
Ez így logikus? :D
De ha tudsz valamit mondjad, mit tudok állítani hogy SORBA legyen vhogy? :O

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#4646) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#4639) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jaja, nálam is totál össze-vissza vannak rendezve lapozáskor a dátumok, adott lapon fentről lefelé vannak rendezve az üzenetek dátum szerint (ahogy beállítottam), viszont amúgy összességében csökkenő sorrendben vannak a lapok (visszafelé kell lapozni az újakhoz), szóval totál káoszos lett. :D

(#4641) lezso6:
Mármint az volt a változás, hogy bugos lett? :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#4647) draco31 válasza Sk8erPeter (#4646) üzenetére


draco31
veterán

Nálam is ugyanez az összevisszaság lett a privátok sorrendjében, így teljesen átláthatatlan, sokkal jobb volt a régi.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4648) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Visszaállítottam az 503-at dobósra (sok privátnál), akkor megcsinálom úgy az optimalizációt, hogy ne módosuljon a lapozó.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4649) snake1977 válasza cekkk (#4638) üzenetére


snake1977
őstag

Nyolcszor próbáltam meg törölni kissebb szünetekkel, nálam nem müködik, az egészet szerettem volna törölni, mivel a úgy vettem észre hogy ahol nincs sok üzenet (10-100 intervallumban próbálva) ott nem vacakol sem az elküldéssel sem a törléssel.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#4650) lezso6 válasza lezso6 (#4648) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Done.

(#4649) snake1977: Bazisok privátot nem lehetséges egyszerre törölni. Amikor ez az egész privát feature készült (2007?), akkor még nem lehetett tudni, hogy egyesek több ezret fognak váltani egymással.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.