Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Ndruu válasza Jenny13 (#4000) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Moderátort keresek a fórumhoz, itt kell jelezni a moderátoroknak és ők törlik a hozzászólást. Ha hardveraprós hozzászólás, akkor az ottani jelentéses rendszert kell használni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4002) DJ. Ru$y válasza Jenny13 (#4000) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sry, a múltkori jelentésem miatt nem láttam Ndruu hozzászólását... Bahhh...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4003) zoetsa


zoetsa
tag

Most látom, h eltűnt a kedvencek törlésének lehetősége. Bekedvencelni tudok bmit, de kivenni már nem. Nem tudom, mikor változott meg, de pár hete még ment. És most csak gyűlik a lista, miközben van már érdektelen téma.
ff3.6 + opera12.16

[ Szerkesztve ]

(#4004) zoetsa válasza zoetsa (#4003) üzenetére


zoetsa
tag

Némi piszkálódás után megoldva. Itteni hiba volt, elöregedésből :)

[ Szerkesztve ]

(#4005) sz.balazs.95 válasza Jenny13 (#4000) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

látom érkezett azóta hsz, csak mivel pont 4000.-ik volt, így nem láttam az utána levőket. :B

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4006) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#4005) üzenetére


Bjørgersson
félisten

4000. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4007) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Ezzel lehet kezdeni valamit? Akárhogy számolom, ez több, mint 25 hsz.

[ Szerkesztve ]

(#4008) sz.balazs.95 válasza #54715584 (#4007) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ez a PH! működése miatt van így.

Az oldal, hogyha 25-öt állítottál be, akkor 25-ös blokkokba rendezi a hsz.-eket, de ha az utolsó ilyen blokk még nem telt be, és te rákattintasz a duplanyíl gombra, akkor az utolsó, töredék blokkot összevonja az oldal az előtte levővel, hogy ne kelljen folyton visszalapozni, ha egy hsz. az előző blokkban levő hsz.-re válaszol.

Szóval ez feature, azon belül is a hasznosabbik fajta, nem pedig bug. :K

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4009) mm00


mm00
aktív tag

Hibás a link az egyik értesítő emailben. Túl sok a http://

http://http://hardverapro.hu/apro/a_gyuruk_ura_a_g.....

Tárgy: Hardverapró értesítő

Üzenet a forrásból:
Kedves mm00!<br />
<br />
Az al=C3=A1bbi apr=C3=B3hirdet=C3=A9sed h=C3=A1rom nap m=C3=BAlva lej=C3=A1=
r:
<a href=3D"http://http://hardverapro.hu/apro/a_gyuruk_ura_a_gyuru_szovets=
ege_ajandekdoboz" style=3D"color:#f96900;" >A Gy=C5=B1r=C5=B1k Ura A Gy=C5=
=B1r=C5=B1 Sz=C3=B6vets=C3=A9ge Aj=C3=A1nd=C3=A9kdoboz</a><br />
<br />


<br />
<br />

=C3=9Cdv=C3=B6zlettel,<br />
<br />
a HardverApr=C3=B3 csapata

(#4010) #54715584 válasza sz.balazs.95 (#4008) üzenetére


#54715584
törölt tag

Oooh, okés, akkor jó, majd görgetek szorgalmasan :)
Bár ez sem mindig működik, van amikor 1 hsz-t látok és az valami válasz volt.

(#4011) sz.balazs.95 válasza #54715584 (#4010) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ha a sima nyílra kattintasz, vagy a legördülő listából választod ki az utolsó blokkot, akkor nem vonja össze az oldal a blokkokat, csak akkor, ha a gyors előre nyílra kattintasz. ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4012) Bjørgersson válasza mm00 (#4009) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ÚJ HARDVERAPRÓ - általános észrevételek, javaslatok

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4013) #54715584 válasza sz.balazs.95 (#4011) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, azt értem, de olyat nem szokok, mert mindig az új hozzászólásokra kattintok. :)
De már kezdem megszokni, csak néha idegesítő :D

(#4014) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!

"Ez az IP cím ki van tiltva, az esetleges kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük!"

üzenet fogad, ha hsz-t akarok írni, akár válaszként, akár újként, minden mást enged (privátot nem próbáltam), ha az Opera Mobile Turbo szolgáltatása be van kapcsolva (egy szerveren keresztül optimalizálja az oldalakat a telefonhoz, tehát valószínűleg egy proxy van közbeiktatva). Mindig így használom, itt is, több mint egy éve, eddig soha nem volt ilyesmi. Ha ezt kikapcsolom, tehát "sima" szolgáltatói IP-ről nincs gond, azért tudok most írni.
Mi lehet a gond? Eddig nem volt ilyesmi, ráadásul ha "ki van tiltva", akkor miért enged be? (már megijedtem, hogy bant kaptam valamiért, de ennek nincs jele, legalábbis én nem látom). :F

Up the Irons!

(#4015) #90933760 válasza nonsen5e (#3992) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez a hiba nálam is jelen van más topikoknál. Viszont én azt vettem észre, hogy akkor jelentkezik, ha közben töröltek hozzászólásokat a topikból.
Tehát ha van 100 az egész topikban, törölnek 10-et majd íródik helyére 10 új akkor még mindig nem jelez. De ha 11 íródik akkor kijelzi, hogy van 1 új, miközben meg 11 van.

(#4016) Winner_hun válasza lezso6 (#3979) üzenetére


Winner_hun
félisten

Privátoknál rákeresek a visszajött szóra, nincs találat. Rákeresek a vissza szóra, kidobja a visszajött szót.
o_O
Gondoltam arra is hogy a visszajött utáni vessző kavar be de ha a keresőbe odaírom a vesszőt is akkor se ad találatot.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4017) HuMarc válasza Jenny13 (#4000) üzenetére


HuMarc
addikt

Beírod ebbe a topicba, hogy melyik hozzászólást és milyen okból szeretnél töröltetni.

Gyáá, én is befürödtem vele, mert az előző oldalra került :B

[ Szerkesztve ]

(#4018) fonseca válasza HuMarc (#4017) üzenetére


fonseca
tag

Sziasztok. Sikeres adás-vétel után értékelni szeretnék az általam eladott terméket,de én erről semmiféle értesítést nem kaptam. Sajnos nem ez az első eset hogy nem tudnak értékelni. Kinek a készülékében van a hiba? Köszönöm. :R

(#4019) Bjørgersson válasza fonseca (#4018) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok!

Téma összefoglalót olvasd el.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4020) fonseca válasza Bjørgersson (#4019) üzenetére


fonseca
tag

Meg is van,köszönöm.

(#4021) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
A moderátort keresek a fórumhoz nevű topikot látogattam volna meg az itcafé oldalról. Viszont üres volt (igen, tudom, hogy anonim, de van egy-két hozzászólásom már ott, amit nem látok)

A téma összefoglalóban lévő "Új hozzászólás írása" linkre kellett kattintanom, mert máshogy nem tudtam új hozzászólást írni. A link átdobott a logoutra, ahol bejelentkezés után már láttam az előzőleg megírt hozzászólásaimat. A #9425 számú hozzászólás megírás után pedig a következő a helyzet: Az itcafén csak a #9425 számú hszt látom. A logouton meg az azelőttieket is.

(#4022) Sk8erPeter válasza kispx (#4021) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Így van, a modker és minden egyéb anonim topic DOMAINFÜGGŐ módon totál hibás, már itt is volt jelezve korábban:
http://prohardver.hu/tema/bugok_a_rios_r5_ph_motorban/hsz_3846-3851.html
Azóta se reakció, se intézkedés nem történt... :)

Sk8erPeter

(#4023) dkissza


dkissza
újonc

Bitch PLS!

Most regisztráltam, hol lehet megváltoztatni a jelszót? Ja és be vagyok lépve mégis mutatja a Bejelentkezés/Regisztráció opciókat. :W (Firefox 35.0.1)

Heavy Metal is the law!

(#4024) Winner_hun válasza dkissza (#4023) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4025) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ha egyszerre több hozzászólás van kilistázva, és az előző blokk gombbal szeretnék visszamenni a topikba, akkor az adott oldal elejére dob, nem oda ahol az adott blokk van. Ha csak egy hozzászólást listázok ki külön, akkor jól működik, de többnél már nem.

(#4026) dkissza válasza Winner_hun (#4024) üzenetére


dkissza
újonc

Most ezt nem értem visszalinkeltél a saját üzenetemre?

Heavy Metal is the law!

(#4027) Winner_hun válasza dkissza (#4026) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez akart lenni:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4028) dkissza válasza Winner_hun (#4027) üzenetére


dkissza
újonc

Kösz szépen! :R

Heavy Metal is the law!

(#4029) dkissza válasza Winner_hun (#4027) üzenetére


dkissza
újonc

bár meg tudtam változtatni a jelszavam, az eset még mindig fennál, nem jelzi ki hogy be vagyok jelentkezve

Heavy Metal is the law!

(#4030) Sk8erPeter válasza dkissza (#4029) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tehát a bejelentkezés opcióra rákattintottál, kitöltötted az űrlapot, majd kiírta, hogy sikeresen bejelentkeztél, megtörtént az átirányítás az űrlapról, és valójában mégsem vagy ezek után bejelentkezve? Ha ez a helyzet, most hirtelen értelmesebbet nem tudok mondani, mint hogy próbáld meg elsőként ugyanezt privát módban is (másik session, nincs cookie, stb.), vagy másik böngészővel, aztán jelezz vissza, ott mi a helyzet.

Sk8erPeter

(#4031) dkissza válasza Sk8erPeter (#4030) üzenetére


dkissza
újonc

Hazajöttem a suliból itt kijelzi hogy bevok jelentkezve. (ugyanaz a böngésző) biztos valami hirtelen haragja volt az oldalnak :)) :DD

Heavy Metal is the law!

(#4032) Sk8erPeter válasza dkissza (#4031) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha például az ottani böngészőben tiltva van bármilyen cookie mentése, akkor az simán okozhat ilyen problémát.

Sk8erPeter

(#4033) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tudom, értem, hogy xp + ie8 nem támogatott.
belassul, stb.

de ez az it-s cikk gyakorlatilag már elérhetetlen is.

befagy, kilép.
nem tudom, mi más benne, mint általában.

túlélem, van más böngészőm, csak talán van az infóban valami számotokra használható.
ilyet még a ph-n nem tapasztaltam.
hogy megnyithatatlan lenne egy oldalatok a fent említett együttállás alatt. (xp + ie8)
(restartok után is ez a helyzet.)

beolvassa az oldalt, majd pár mp után jön az "ie hibát észlelt, ezért leáll..." panel.

minden más tökéletesen megy a ph-n, csak ez a cikk műveli ezt.
(az apro ugye lassú, és szenved, de nem akar leállni.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4034) Sk8erPeter válasza szab.tam (#4033) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Pusztán kíváncsiságból: ha már XP, miért pont IE, ha már abból a 8-as a legutolsó, és itt megáll a tudomány? Chrome, FF, újabb Opera, talán még a Vivaldi is megy XP-n (utóbbi nem biztos), akkor miért pont IE8?

Sk8erPeter

(#4035) szab.tam válasza Sk8erPeter (#4034) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jajj, ne kelljen már n+1-eszer megmagyaráznom. :O
csak. :D

de csak neked, csak most.
használok más böngészőket is.
win7-et is más gépen.
de a mindennapos gépemen az xp + ie-t szeretem.
az ie-t a parancsikonos könyvjelzőkezelés miatt.
az xp-mhez ragaszkodom, amíg lehet.
(erre vannak a havi backup image-eim, és ez a számomra konfort érzetet biztosító felület.)
és nem létezik rá az ie8-nál frisebb.

és nagyon utálom azt, hogy van egy számomra tökéletesnek tűnő os, ami kiszolgálna, csak a "haladás" próbál letolni a torkomon valamit, amit nem szeretnék.
begyökeresedett konzervatív vagyok.

elég? :F :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4036) Sk8erPeter válasza szab.tam (#4035) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem is azért kérdeztem, hogy bosszantsalak, hanem mert szimplán kíváncsi voltam, hogy vajon az emberek miért szeretnek önszántukból (! tehát nem azért, mert pl. a munkáltatónál ilyen a policy) olyan szoftvereket használni, amik réges régen elavultak, és elsődleges biztonsági kockázatot jelenthetnek. De ezek szerint az a válasz, hogy "csak".

Sk8erPeter

(#4037) Darkness1


Darkness1
aktív tag

Sziasztok,

Nem tudom jó helyen járok e.

Mitol van az, hogy hosszászólás írásakor a "hosszú ö" helyett Q, míg a "hosszú ü" helyett q jelenik meg? Magyar Win7 + IE11, magyar billentyuzet beallítások mellett?

Köszi.

No stress, no work Today!

(#4038) HuMarc válasza Darkness1 (#4037) üzenetére


HuMarc
addikt

Csak az oldalon, vagy mindenhol? :F

(#4039) Darkness1 válasza HuMarc (#4038) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Csak hozzászólás írásakor.

szerk.: Viszont Firefox alól rendben van. Valami IE specifikus bug lesz.

[ Szerkesztve ]

No stress, no work Today!

(#4040) Darkness1 válasza Darkness1 (#4039) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Na, megtaláltam. A Logitech SetPoint szoftver IE bővítménye okozta a gondot.

Bocs a sok szövegért, de gondoltam megosztom a megoldást.

No stress, no work Today!

(#4041) sz.balazs.95 válasza Darkness1 (#4040) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

"Bocs a sok szövegért, de gondoltam megosztom a megoldást."

Ne viccelj már! Ezért van a fórum, hogy megosszuk a tapasztalatainkat! :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4042) Zoli133 válasza Darkness1 (#4040) üzenetére


Zoli133
őstag

Nagyon jól tetted a megosztást, ezzel én is találkoztam, de IE gondnak gondoltam, így hagytam az IE-t, így teszek még 1 próbát. ::)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#4043) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Hello! Személyes blogok összesítésénél sortörés látszik a linkek előtt és után.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4044) pepe091 válasza pepe091 (#4025) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ismét előjött, hogy ha csak egy HSZ van kilistázva, akkor néha rossz helyre visz vissza, ha visszalépek a teljes topikba. Pl ennél a hozzászólásnál is előjön: [link].
200-as, növekvő listázási beállításom van. A hsz sorszáma 13601 és mikor visszalépek akkor a 13400 és 13600 között keresi, amit nyilván nem talál meg... Kipróbáltam néhány hozzászólásnál, mindig ezt csinálja ha pont a határon van a hsz, akkor rendre az előző blokkban próbálja keresni. Esetleg ezt lehet orvosolni? :R

(#4045) lezso6 válasza pepe091 (#4044) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva lesz. Addig nyugalom. :B Ugye ezekről a bugokról van szó:

- egy hsz listázásakor a navigáció rossz oldalra vihet
- "itt szóltam hozzá" / kedvencek listájáról a link rossz oldalra vihet
- több, nem blokk jelleggel kijelölt hsz listázásakor a navi rossz oldalra visz

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4046) pepe091 válasza lezso6 (#4045) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, és köszönöm. :R

(#4047) Rimuru


Rimuru
veterán

Inkább csak érdekesség, nem nagy dolog.

Megjelent a további opciókban a "hiba az oldalon?" link, ez privátoknál nem látszik. Ilyen a tervezett működés vagy csak el lett felejtve?

Vigyázat, csalok!

(#4048) Fecogame


Fecogame
veterán

RIOS ERROR felirat a bal felső sarokban. Okát nem tudom, funkciók ugyanúgy működnek.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4049) lezso6 válasza Fecogame (#4048) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mánincs. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4050) Bjørgersson válasza lezso6 (#4049) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Direkt nem egyforma a 'Spoiler!' felirat és a hozzászólások háttérszíne?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.