Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) snake1977 válasza lezso6 (#4650) üzenetére


snake1977
őstag

Még a HA megújulása előtt több mint 10 ezer üzenetből álló privit töröltem,amit ugyanezen kollégával váltottam, akkor is akadozott a küldés, épp ezért tartottam célszerűnek a törlést.
Akkor most egyenként próbáljam törölni őket? :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#4652) lezso6 válasza snake1977 (#4651) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak ezért ne töröld az üzeneteket, a sebesség-probléma meg fog oldódni. Vagy már megoldódott...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4653) Winner_hun válasza lezso6 (#4650) üzenetére


Winner_hun
félisten

2005

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4654) cekkk válasza lezso6 (#4652) üzenetére


cekkk
veterán

Törölt priviket helyre lehet állítani abban az esetben ha nálam vagy a másik kollégánál meg vannak még?
Szóval mondjuk én törlöm, de ő megtartja és a törölteket újra visszarakni?

(#4655) bugmenot1


bugmenot1
tag

osx időjárás program... "éjjel törlés várható" ;]

(#4656) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mobilfeluleten privatok helyett az 503-as hiba olvashato. WP 8.1 + IE, legfrissebb minden.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4657) randras


randras
veterán

Most nem tudok privátot küldeni, "A manóba :( ".

bugmenot1: Vótmá, amúgy meg mit keres ez itt.

(#4658) lezso6 válasza Bjørgersson (#4656) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Épp optimalizálom még a privátokat, addig előfordulhat ilyen. :B

(#4657) randras: Ez most egy ideig mindenkinek lassú / használhatatlan lesz, amíg nem cacheli be magát az új, hatékonyabb index. Próbálkozzatok soxor, illetve megpróbálom kézzel becacheltetni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4659) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Az is a privátok frissítésének tudható be, hogy egyes topikok 503-at dobnak, plusz fél órája hozzászólni sem lehet?

(#4660) Rimuru válasza lezso6 (#4658) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezért tudok csak sokadik alkalomra elküldeni egy hsz-t? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#4661) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

DB dobott egy hátast, rajta vagyok. Egyelőre a privátok nem érhetők el, csak a hardverapró alól.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4662) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Ha valakinél a privátoknál a letilt-ra nyomok, majd a mégse-re, bezár az ablak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4663) Sk8erPeter válasza lezso6 (#4658) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nincs kitöltve a <title> tag a manós üzeneteknél sem. :)

A manóba

A privát üzenetet, amit el akarok küldeni, sztem már 5-ször próbáltam, most egy darabig feladom. :DDD

Ja, amúgy háromszor kaptam 503-at a képfeltöltésre is, azt hittem, csak a privátokkal van para. :D
Szerk.: ja, közben látom, amit írtál, hogy általánosabb jellegű adatbázis-gondok vannak.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#4664) Penge@Borisz


Penge@Borisz
aktív tag

Haldoklik a fórum. Rendszeresen dobálja az 503-at, vagy fél órán keresztül nem lehetett bejelentkezni. Most meg az egyik hírhez nem lehet hozzászólni, mert "a manóba, valami hiba történt"...

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#4665) Intruder2k5 válasza Penge@Borisz (#4664) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Olvass vissza 5-10 hsz-t, azt még lehet. :)

BRIKLY, én bízom lezso6-ban...

[ Szerkesztve ]

(#4666) BRIKLY válasza Intruder2k5 (#4665) üzenetére


BRIKLY
veterán

Még... ;]

(#4667) saelin


saelin
veterán

Sírni jöttem, de látom megelőztek. ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4668) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csapataink harcban állnak...

(#4669) BRIKLY válasza Kalandor (#4668) üzenetére


BRIKLY
veterán

Alakul már,Köszönjük! :R

(#4670) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megvan a hiba, amiért lehalt a DB-szerver. Tanulság: NE bízzatok pgadmin-ban, mert bizonyos kritikusan fontos információkat (pl használható-e egy index) elfelejt közölni, aminek ehhez hasonló szerver halál lehet a vége mint ami az elmúlt órában volt. :W

Most a privátok listázása R5 alól megy, egy bő óra múlva visszakerül R6-ra, amint újraépül az új index.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4671) Lauda válasza lezso6 (#4670) üzenetére


Lauda
félisten

Ha ez folytatodik lassan lekoltozhetsz a kocsordi atombunkerba. :W

.
.
.
.
.

:DDD ;]

Most a privátok listázása R5 alól megy, egy bő óra múlva visszakerül R6-ra, amint újraépül az új index.

Jol megszivattak. :W Hajra akkor! :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#4672) Lauda


Lauda
félisten

Erdekes, hogy ha a forumban nyomok a privat gombra, azt el tudom kuldeni, viszont a privatoknal nem lehet lehivni semmit. :D

Mennek a privik is. :C

[ Szerkesztve ]

(#4673) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Nem tudok megnézni egy privátot sem, sem az újat, sem a régit. 404es hiba. opera 28.0.1750.51

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4674) HXY


HXY
addikt

sudo mukodj :D

Más:
Szerintem a Spoiler-t ranghoz lehetne kötni, és nem toipchoz.

[ Szerkesztve ]

(#4675) Sk8erPeter válasza lezso6 (#4670) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Másik tanulság: először tesztrendszert buzerálunk, és csak végső megbizonyosodás után az éleset. ;] :P

Sk8erPeter

(#4676) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Aki nem tud privátot nézni:
Töröljétek a link végéről a "?offset=0"-t.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4677) lezso6 válasza Freeman007 (#4673) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valóban, átlőttem a privátbeszélgetések listázását is a régire. Hamarosan visszakerül az új.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4678) Freeman007 válasza lezso6 (#4677) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszönjük :R Most működik :)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4679) Bjørgersson válasza lezso6 (#4658) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mar jo. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4680) lezso6 válasza lezso6 (#4677) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

R6 privátok visszaálltak. Pár óráig még kicsit lusta lehet, de egyébként gyorsabb lesz, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4681) #90933760 válasza lezso6 (#4680) üzenetére


#90933760
törölt tag

Elképzelem ahogy a gép előtt ülve pontosan ugyanazt a nyelvkinyújtós fejet vágod az oldal buzerálása közben, mint az arcképeden. És írod a kódot, mint' állat, yehhhaaaaaaa. Csak úgy recseg a billentyűzet, nem bírja a tempót.

(#4682) sz.balazs.95 válasza #90933760 (#4681) üzenetére


sz.balazs.95
veterán


:DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4683) Lauda


Lauda
félisten

Meg mindig reszelsz valamit? :D Most is dob 503-at es lassucska is. ;]

Megvonom a premiumot meglatod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4684) #90933760 válasza Lauda (#4683) üzenetére


#90933760
törölt tag

A körmeit. Azért nem megy a fórum.

;]

[ Szerkesztve ]

(#4685) bugmenot1 válasza Lauda (#4683) üzenetére


bugmenot1
tag

Nekem is volt 503 keresés közben, és sárga kockában "RIOS ERROR"

(#4686) sz.balazs.95 válasza bugmenot1 (#4685) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem néha sárga, néha piros.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4687) Mr X válasza Mr X (#4374) üzenetére


Mr X
veterán

Ezzel van tervben valami?

(#4688) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Üdv!

A következő észrevételem lenne:

Facebook Android kliens alól, ha megnyitok egy topicot, akkor ugye az alap mobilnézetet állít. Ilyenkor a böngésző sütiket figyelmen kívül hagyva belépést kér az oldal, amit sikeresen végre is hajt. A poszt elküldése után visszatérve a böngészőbe az ott meglévő süti most nem érzékelve a másikat egy frissítés követően kiszámoltatja a motorral, hogy mely posztra válaszoltam, majd…

Mutatom példán!

Írtam Facebook felől belépve a Próba topicba:

Ezen felül ugyan innen indulva van valami gond a betűmêrettel is itt-ott:

Láthatóan nem egyezik a kettő egymás alatti posztban.

[ Szerkesztve ]

(#4689) #90933760 válasza Keeperv85 (#4688) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ilyet nekem is csinált néha gépről, hogy az összes üzit olvasatlannak tekinti. Vagyis gondolom topikban az első hozzászólásomat tekinti elsőnek és onnan mindent újnak. De jó ideje nem találkoztam ezzel már.
A másik mikor írok egy hsz-t, majd kimegyek kezdőoldalra és mutatja abban a topikban az egy új hozzászólást, rámegyek és az enyém az. De ezzel se találkoztam már egy jó ideje.

(#4690) fi:zi'k válasza #90933760 (#4689) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam most újra olyan gond van, hogy frissen betöltött oldal esetén jelzi, hogy pl 1 új hsz érkezett adott topikba. Rákattintok, aztán bőven több mint egy van, most pl 9 volt.
De olyan is előfordult már, hogy egyáltalán nem jelzett új hsz-t és mégis volt jó pár.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4691) #16939776


#16939776
törölt tag

Üdv!

Ennél a hirdetésnél: jegelve van, megtörtént az értékelés, még kereshető, de azóta nem ment át "automatikusan" archív állapotba.
illetve ez a hirdetésem: ami jegelve van, megtörtént az értékelés, már nem kereshető, de szintén nincs archív állapotban.
Ezentúl a hirdető dolga archív állapotba rakni a jegelt és értékelt hirdetést, vagy van valami fennakadás?

Előre is köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#4692) sz.balazs.95 válasza #16939776 (#4691) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok - ide írd! ;)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4693) fi:zi'k válasza #16939776 (#4691) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Eddig ez automatikus lett volna? :DDD
Amúgy ezt inkább a HA bugreportos topikba kellene.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4694) Bjørgersson válasza #16939776 (#4691) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez nem bug, ertekeles utan a hirdetes feladojanak kell archivalni a hirdetest. Gondolj csak bele, a nagy bazaros hirdeteseket akkor minden ertekeles utan vissza kellene allitani aktivra. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4695) #16939776 válasza sz.balazs.95 (#4692) üzenetére


#16939776
törölt tag

Köszönöm azt hittem egyben van :R

(#4693) fi:zi'k: eddig egyik hirdetésemet sem kellett -értékelés után- manuálisan archív módba raknom.
Ezért mertem rákérdezni.

(#4694) kovy29: azért van bazáros része hogy az egyszeri hirdetőtől külön lehessen kezelni a bazáros hirdetéseket?!. gondolom én...

[ Szerkesztve ]

(#4696) Bjørgersson válasza #16939776 (#4695) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyanolyan hirdetesek, mint akarmelyik masik, csak mas kategoriaban. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4697) balu999


balu999
tag

Sziasztok

ProHadverrel és a harveraproval is ugyanaz a gondom. Bejelentkezés nehézkes. Beírom a az azonosítót és a jelszót is és nem jelentkezik be. Többszöri frissítés után igen de mindig magától kijelentkezik. Kb 20 perc volt mire fel tudtam adni egy hirdetést.

Üdv
Balu

(#4698) Intruder2k5 válasza balu999 (#4697) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Szerintem ez egyedi hiba lesz, mert én nem tapasztaltam ilyet, és ha lenne is, már palotaforradalom lenne itt. Lehet a gépeden valami biztonsági szoftver tiltja a cookie-kat, vagy idejekorán törli azokat, stb... Szerintem mindenképpen a gépen nézz körül. Mellesleg a hardverapró-val kapcsolatban nem is ide kell írni, de ez ott van felül az összefoglalóban is!

[ Szerkesztve ]

(#4699) saelin válasza fi:zi'k (#4690) üzenetére


saelin
veterán

Ilyet nálam csak akkor produkál, ha előtte a mobil oldalról böngésztem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4700) fi:zi'k válasza saelin (#4699) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na majd meglesem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.