Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#21024) Jimmmmy


Jimmmmy
csendes tag

Üdv,

másik email címet adok meg (módosítás) , küldi az új címre a sikertelen belépési üzenetet, mivel csak a régi email címem fogadja el belépéskor.Olyan mintha félúton megállt volna a módosítás.
A régi emaillel belépve a fiókomnál ugyanúgy a régi címet látom, hiába módosítom.
Jimmmmy

(#21025) Intruder2k5 válasza Jimmmmy (#21024) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Ilyenkor a régi címre is kapsz egy jóváhagyó üzenetet a cseréről, azt keresd első körben.

(#21026) Jimmmmy


Jimmmmy
csendes tag

A régi címre nem jön semmi. Az újra jön megerősítő levél, dviszont az új címmel nem tudok belépni. Már óráim rámentek erre...

(#21027) lezso6 válasza Jimmmmy (#21026) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az új címre jön megerősítő link. Mi történik, ha a linkre kattintasz?

Lehetőleg abban a böngészőben nyisd meg, amelyikkel kérted. De jó máshol is, csak az a lényeg, hogy legyél belépve. Ha úgy nyitod meg a linket, hogy nem vagy belépve, akkor belépést fog kérni (hisz anélkül nem lehet megerősíteni az új email címet), és ebben az esetben viszont még a RÉGI email címeddel kell belépni, hisz belépés nélkül nem lehet megerősíteni az újat.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21028) Intruder2k5 válasza Intruder2k5 (#21025) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor tévedtem, sorry!

(#21031) Jimmmmy válasza lezso6 (#21027) üzenetére


Jimmmmy
csendes tag

Jár a pont!
Valóban ez volt a megoldás, köszönöm!
Jimmy :C

(#21033) Janaboy


Janaboy
veterán

Visszajelzes: próbáltam megszokni, de nekem továbbra sem adja - mobilon, széles asztali nézetben - az új képnézegető.
Szívesen látnám a régi egy klikkes megoldást.
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#21034) lezso6 válasza Janaboy (#21033) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kattintsd a középső gombbal, s megnyitja új lapon.

Ez egyébként a bugos topik, a másikba kéne írni a javaslatokat. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21035) zeon.hu válasza Janaboy (#21033) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Támogatom!

Kizárólag mobilon (néha tabon) vagyok jelen, nagyon nem lett jó számomra sem.

#?*@&!

(#21036) Aryes válasza lezso6 (#21034) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt én is bug-ként élem meg, kérjük szépen javítani kikapcsolhatóvá tenni. :D :R

Telefonon kimondottan kellemetlen, amikor egy képet nagyobb méretben szeretnék megnézni, és a képnézegető kisebb méretben nyitja meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#21037) lezso6 válasza Aryes (#21036) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sokan meg a földet élik meg laposként, de attól még ugye nem az. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21038) asdf_


asdf_
veterán

Nekem inkább az a bajom vele, hogy nem az adott hsz képeit mutatja, hanem a topikét. Azaz júzer 1 feltölt egy képet A témában, előtte valaki feltöltött tökmást. Én leklikkelem a júzer1 képét, elkezdek benne lapozni, majd elkezdenek olyan képek is jönni, amihez júzer1-nek semmi köze. Elsőre lestem is egy ilyennél, hogy wtf, hogy kerül ez ide?

(#21039) lezso6 válasza asdf_ (#21038) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez szándékos. Ha meg nem mutatja az összes képet, akkor meg az lesz a baj. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21040) Janaboy válasza lezso6 (#21034) üzenetére


Janaboy
veterán

Ide küldtek :D

Igen, ezt tudom, csak olyan furán lefelé elcsusztatva jelenik meg a kép is.
Nyilván mondható hogy ez hiszti stb.
Ezért is vártam, hogy megszokom-e, de nem az igazi sajna.

Janaboy

(#21041) Janaboy válasza lezso6 (#21039) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez amúgy valós baj felhasználóktól vagy csak te/ti gondolod/játok annak?
Csak arra utalok a kérdésemmel, hogy mennyire a felhasználói igény lett figyelembe véve.

Janaboy

(#21042) lezso6 válasza Janaboy (#21041) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Inkább mutasson mindent a galéria, mint külön-külön hozzászólásonként legyen külön. Kisebb kellemetlenség, hogy az egész lapozható feleslegesen, mint az, hogy nem lapozható az egész és kattintgatni kell külön.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21043) Aryes válasza lezso6 (#21042) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez annyira felesleges. Egy szakmai topikban valaki feltölt egy képet egy problémát illusztrálandó, például a hobbielektronika topikban egy fotót egy nyákról, hogy mi az alkatrész neve, amit nem ismer fel. Rábökök, hogy lássam teljes felbontásban, erre beadja ugyanakkorában, amikor belenagyítanék meg átugrik egy két nappal azelőtti képre, amit egy teljesen más valaki töltött fel egy teljesen más kérdéshez/válaszhoz, ráadásul kontextus nélkül. Komolyan ez az elvárt működés? :U

Ez biztosan hasznos lehet mondjuk egy cikknél, ahol egymással és a témával összefüggő több kép van, vagy a fototrenden, ahol meg mindegy, de egy szakmai topikban...? Azért ezt át kéne gondolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#21044) lezso6 válasza Aryes (#21043) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Inkább legyen felesleges, mint hiányos. Nem látom semmi hátrányát, hogy egy galériában lapozható az adott oldal összes képe.

Középső gombbal lehet nagyítani, ahogy eddig. Telefonon mondjuk a galériának sok értelme nincs, ott le kéne tiltani, vagy legalább mobilbaráttá tenni. Most nézem, hogy ha két újjal zoomolok a galériás képre, akkor lapoz, ez bug, de ezt bezzeg senki senki sem írta. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21045) cof válasza Aryes (#21043) üzenetére


cof
veterán

Érdekes, hogy ez HA-n eddig senkit sem zavart. Pedig ott lenne még értelme a nagyításnak mondjuk egy alaplap közeli képen. Csak jobb egér, kép megnyitása új lapon játszik ami 1+ művelet feleslegesen, mert egyből megnyithatná új ablakban is a képet eredeti méretben.

Egyébként szerintem sem volt ez egy átgondolt ötlet, mert a galéria plusz elvesz a hasznos képméret lehetőségből ami egy nem téglafonon fontos lenne.

Ahogy az Aliexpress appban is meg van oldva az teljesen elfogadható lenne. Képrekattintás után nagyítható, galéria nincs, de a pöttyökből tudható mennyi kép van adott oldalon.

[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#21046) Janaboy válasza lezso6 (#21044) üzenetére


Janaboy
veterán

Én panaszkodtam erről csak lehurrogtak :DDD
Igazából nem csak kétujjal, ha nagyítod a képet és mozgatod egy ujjal a kijelzőn, akkor is lapozgat össze vissza :)

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#21047) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék átfáradni ide: Ötletek, javaslatok, hogy még jobb legyen a PH! lapcsalád

Samsung Galaxy A54

(#21048) Aryes válasza lezso6 (#21044) üzenetére


Aryes
nagyúr

De, én most. :DDD

Nekem elég, ha mobilos nézetben letiltod (99%-ban mobilról nézem a fórumot), illetve lehetne ezt menüből kikapcsolhatóvá tenni, hogy mindenkinek igaza legyen. :R
Továbbra sem értem, hogy miért jó az oldal összes képét galériában látni, illetve miért korlátozzuk 1 oldal képeire, legyen akkor benne a topik összes régi képe. :DDD

Egyébként egyre jobb a fórummotor, csak így tovább 👍 :R

A keresőben a kép / link checkbox nagyon jó, hogy van, de nem lehetne azt megoldani, hogy a linkek szövegében is keressen a kereső? Nagyon sokszor előfordul, hogy pl. emlékszem, hogy valaki linkelt egy oldalról valamit (mondjuk egy item az AliExpress-ről) de a pontos linket nem találom. Ilyenkor ha beírom a keresőbe, hogy "aliexpress", nem kapok találatot akkor se, ha bepipáltam a "tartalmazzon linket" boxot.

(#21049) PaksiPeter


PaksiPeter
aktív tag

Android, a Bing új AI keresője. Van benne böngésző, ezt írja:

Érdekes módon laptopon nem csinálja, vagyis valamelyik nap még nem csinálta.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21050) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Sziasztok!

Jelentettem egy esetet és az eladó rendezte a problémát. Lezárnám az ügyet, de nincs válasz gomb a jelentés alatt.

Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.