Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#13001) headhunter válasza #04393728 (#13000) üzenetére


headhunter
addikt

+1

Blokkméretet 200-ra állítom és marad az 50/db (prohardver.hu)

Beállítások oldalon, Fórumhozzászólások, Fórumtémáknál 200-ra állítás után (mentve) 25/db marad. (Blokkméret)

(#13002) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

A hirdetéseim listájánál nem lehet átállítani, mennyi hirdetés jelenjen meg egyszerre. 50-re állt vissza 200-ról, és azóta nem lehet rajta változtatni:

LINK

látom másnak is :)

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13003) ratcache válasza headhunter (#13001) üzenetére


ratcache
aktív tag

sziasztok,

tegnap óta vettem észre, hogy elfelejtette a beállításaim és bárhol, bármire állítom át a hozzászólások számát vagy blokkméretet, az visszaáll 50/kicsi-re.

nem oldalfüggő, ITCafe-n keresztül ugyanúgy nem állítva be és marad a default.

szerk.: nah, beindul a lavina :))

[ Szerkesztve ]

(#13004) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Elég gyakran járok alacsony térerős helyen, ahol lassú a mobilnet. Hardverapro betöltődésénél van egy probléma. Szinte minden gomb aktív betöltés közben (kategóriák, keresés, stb), de a Profil gombra hiába nyomok rá, nem történik semmi addig amíg teljesen be nem tölt az oldal (ez lassú mobilneten 1-2 perc is lehet, ameddig nem tudok semmi mást csinálni a mobilon). iPhone 6s és Safari volt az eszköz, de Chrome szimulátorban Fast 3G throttling mellett is kijön a jelenség, de Slow 3G mellett főleg.

[ Szerkesztve ]

(#13005) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A fórumon az új, reszponzív felületen nem működik a "sorkizárt" opció. Kijelölöm a szöveget, klikk, látszólag megcsinálja, de mentés után nem sorkizárt a szöveg. Néhány nappal ezelőtt még jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#13006) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Heló,

FF 68/69 bétára frissülés óta hardveraprón nem működik a blokkméret beállítás. Eredetileg nálam 200-ra volt állítva, firssítés után visszaállt 50-re, és hiába próbálom bármi másra állítani mindig 50 állítódik csak be.

(#13007) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

listázós bugot javítjuk.

közben frissült a hsz szerkesztő ablak, például van forrás nézet, meg csomó bugfix!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13008) Viktor0610 válasza Intruder2k5 (#13005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fórumon az új, reszponzív felületen nem működik a "sorkizárt" opció. Kijelölöm a szöveget, klikk, látszólag megcsinálja, de mentés után nem sorkizárt a szöveg.

Tényleg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13009) sztanozs


sztanozs
veterán

Nem, nem írom le én is, hogy zavar a blokkméter változás... De.

Ahogy nézem a reszponzív felületen már nincs ilyen beállítási lehetőség, csak a régieken (de azok nem működnek).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13010) SeniorTilla válasza Parci (#13007) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igen, ez jó hír. Már nagyon ideje volt, eddig nem lehetett normálisan átmásolni a hirdetés szövegét a másikba, csak újraformázással.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13011) , válasza Intruder2k5 (#13005) üzenetére


,
addikt

Nem csak a sorkizárt nem működik, hanem a többi sem (balra igazítás, jobbra igazítás, középre igazítás).

(#13012) Lackooo84 válasza VinoRosso (#13006) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na akkor nem írom be én is... :D

The Truth is out there...

(#13013) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Visszaolvasva már látom, hogy másoknál is előjött ez a blokkméret probléma, de azért én is jelzem, hogy jó lenne, ha ismét működne a dolog. Én mindig a 200-as méretet használtam, de most csak az 50-es működik. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#13014) MájMekk


MájMekk
tag

Nem csak a középre helyezés nem működik, de a hirdetés szövegébe nem lehet hivatkozást linkelni, a BESZÚRÁS gomb nem működik, csak a MÉGSEM.

(#13015) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Ha egy olyan hirdetésemet akarom módosítani, ahol van monospace formátum, azok több sorra esnek szét, s utána ha rákattintok a mentés gombra, az monospaces karakter eltűnik. Még jó, hogy vissza tudtam ugrani a böngészőben, ki tudtam másolni az eredeti szöveget, így csak formáznom kellett utána.

Amúgy nagyon örvendetes, hogy mindig valami az új funkció van.
Komolyan mondom, ez az egyik olyan fórum, amely világszínvonalban is simán ott lenne a helye. Azt hiszem volt egyszer erről pár szösszenet, hogy angolba is átültetni mindent, igaz az dupla meló ... de legalább a keret már megvan :R

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#13016) z67


z67
őstag

Ez az 50 vagy 200 betöltés ennyire nehezen javítható hiba? Elég idegesítő hogy napokig nincs megodás. Nem inkább arról van szó, hogy így több óriáshirdetést lehet arcba tolni minden egyes lapozásnál?

(#13017) Viktor0610 válasza z67 (#13016) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne már. :U

Mire fel ez a hangnem? :F

Samsung Galaxy A54

(#13018) z67 válasza Viktor0610 (#13017) üzenetére


z67
őstag

Melyik része sértő? Egy kérdés volt, nem értek hozzá.

(#13019) SeniorTilla válasza z67 (#13016) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem hiszem, ez csak egy hiba. Amúgy ha zavar a hirdetés, vegyél reklámmentességet, pár ezer forint egy évre.

Amúgy meg is javult, most vettem észre.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13020) z67 válasza SeniorTilla (#13019) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm! Elviselem a reklámot, nyilván ebből működik az oldal. A rengeteg lapozás zavart,

(#13021) azbest válasza dptrsk (#11203) üzenetére


azbest
félisten

úgy látom még mindig van ilyen bug: ha törölt hozzászólás linkjét nyitjuk meg, akkor azt írja az új motorral (itcafe, mobilaréna ...), hogy én vagyok az első hozzászóló. Nem pedig azt, hogy nincs találat, mint a régi motorral (ph).

[ Szerkesztve ]

(#13022) Bálnaborjú válasza Bálnaborjú (#12963) üzenetére


Bálnaborjú
tag

Sajnos még mindig benéz a macska az ablakon, szemrehányóan és kétségbeesetten, mintha az én hibám lenne :O

(#13023) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Alkalmazás verziószáma
Chrome 75.0.3770.143
Operációs rendszer
Android 9; Redmi Note 5 Build/PKQ1.180904.001

Nem lehet a formázó gombokat használni, csak ha egyszer elküldtem a hozzászólást, majd újra szerkesztem. Elsőre a kijelölés, majd a gombra kattintás után nem történik meg a formázás.
A középre helyezés szerkesztés után sem működik.

Másik.
A normál asztali nézetbe bekerültek az eddig csak a kisebb felbontáshoz elérhető ikonok a jobb felső részre, de ebben a nézetben azok feleslegesek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13024) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#13023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fórumtémák listájában már a topikok listája is a mobilos nézethez hasonló. :O

Kérem vissza a normál asztali nézetet! :(

Samsung Galaxy A54

(#13025) madrac válasza lezso6 (#12822) üzenetére


madrac
őstag

Pont, hogy mobilon is csak az asztali nézetet érdemes használni. Mobil nézetben még keresni se lehet az adott fórum témában (LOL). IT café változaton pedig még átváltani sem lehet asztali nézetre, na meg keresni sem (LOL2). Úgyhogy marha jó, hogy több domain-ről is ellehet érni ugyanazt a fórumot, remek koncepció... a google richtig a legfapadosabb itcafe-n lévő találatokat szokta kiadni, ha keres valamit az ember, és lehet rajta rugózni, hogy a PH-n keressen rá az ember utána ugyanarra, ha jobban el akar mélyülni a témában. Értem én, hogy a bevétel a legfontosabb, de nem lenne szükséges ezeket az ősrégi alap hiányosságokat is gatyába rázni valamelyik évtizedben?

(#13026) Viktor0610 válasza madrac (#13025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet keresni mobil nézetben (most próbáltam ki), az asztali nézet azért szűnt meg, mert a beállításoknál tudod beállítani, hogy mobilon hogyan jelenjen meg az oldal. Én a normál (vagy most a széles) asztali nézetet használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13027) madrac válasza Viktor0610 (#13026) üzenetére


madrac
őstag

hogy lehet keresni mobil nézetben? mobilos itcafe fórumban sehol nem találok semmilyen keresési funkciót, Ph-n is csak a hírek és a témák között lehet, adott témán belül nem. (legfelül nagyító ikon)
Köszönöm.

(#13028) Viktor0610 válasza madrac (#13027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez ugyan most a normál asztali nézet, de a nagyító ott van a reszponzív kinézetben is. :) Ugyan ez a mobilarena.hu oldal, de csekkoltam az itcafe.hu alól is. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13029) Intruder2k5 válasza Viktor0610 (#13023) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"ebben a nézetben azok feleslegesek"

Miért? Nekem bejön, hogy sok minden elérhető egy klikkre, nem kell menükbe bóklászni.

(#13030) madrac válasza Viktor0610 (#13028) üzenetére


madrac
őstag

itcafe oldalon valóban :R , de mobilos Ph forumban valamiért továbbra is csak arra tudok keresni mint amit írtam.

(#13031) Intruder2k5 válasza madrac (#13030) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A PH még nem reszponzív, annak még a régi mobilos felülete van. Még.... De már nem sokáig.

(#13032) Viktor0610 válasza Intruder2k5 (#13029) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazából csak a kedvenc fórumtémáim és az itt szóltam hozzá gombjai zavarnak, meg az a fura nekem, hogy korábban a normál/széles asztalin nézet pont ugyanolyan volt, mint a pc-s, most meg ilyen "keverék" lett, mert a kinézet hasonlít a pc-sre, de a felső menüsorban kattinthatóak a gombok, mint a mobilos nézetben.

Jó bonyolultan írtam le, remélem, érthető. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#13033) DS39 válasza Viktor0610 (#13032) üzenetére


DS39
nagyúr

érthető. szerintem a menüsor platform ellenőrzés miatt olyan, és nem a felbontástól függ. ezért keverék.

(#13034) csako válasza DS39 (#13033) üzenetére


csako
veterán

Ezt most csekkoltam: ha az asztali Firefoxot összehúzom, akkor is ikonos lesz az oldalsáv jelenléte mellett.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13035) Rimuru válasza Viktor0610 (#13032) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem ugy remlik eddig is is mukodott, max a hatar valtozott (es nalad korabban pont masikba esett).

DS39: reszponziv nezetben egy ilyet netto hulyeseg lenne platformra szurni, max ha old browser tamogatas kell.

Vigyázat, csalok!

(#13036) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

T. Hardverapró!

Az utóbbi napokban, melynek során a Hardveraprótól érkező lemondhatatlan automatikus üzeneteket próbáltam törölni, melyekből már több, mint 500 db halmozódott fel, lehetőségem volt végignézni az oldal szinte összes hibaüzenetét, különböző macskákkal különféle pózokban, és meggyőződhettem róla, hogy ez az oldal egy tökéletesen használhatatlan bughalmazzá változott.

(#13037) Viktor0610 válasza Bálnaborjú (#13036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13038) DS39 válasza csako (#13034) üzenetére


DS39
nagyúr

valóban.

(#13039) lezso6 válasza Bálnaborjú (#13036) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pontosan milyen automatikus üzenetekről nem tudsz leiratkozni? Milyen hibaüzeneteket kapsz?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13040) Bálnaborjú válasza lezso6 (#13039) üzenetére


Bálnaborjú
tag

> Pontosan milyen automatikus üzenetekről nem tudsz leiratkozni? Milyen hibaüzeneteket kapsz?

Kedves Bálnaborjú!

Az általad megadott keresési feltételeknek megfelelő, új apróhirdetés
került fel a Hardverapró rendszerébe ebben a pillanatban!

...blablablabla...

Üdvözlettel,
a Hardverapró csapata

Ui: ha sikerül megszerezned a portékát és később törölni szeretnéd az
elmentett keresést és értesítőket, itt teheted meg.

Hardverapró rendszerüzenetek függőben lévő értékelésekről és egyebekről

> Milyen hibaüzeneteket kapsz?

* papílapok alá bújó macska (ha rákattintok az "itt"-re a keresés törléséhez, 404 Not Found A kért oldal nem létezik.)
* kaktuszon hasaló macska (amikor több, kb. 20 p.ü.-t akarok törölni, 500 Internal Server Error
A manóba! Hiba történt. ITT jelentheted a hibát, mellékelve az alábbi hibakódot, hogy mihamarabb javíthassuk
:)
* ablakon benéző macska (amikor ki akarom listázni a p.ü.-ket 504 Gateway Time-out Az szerver az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt. A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később.)

[ Szerkesztve ]

(#13041) lezso6 válasza Bálnaborjú (#13040) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ilyen emailek már egy éve nincsenek, mert megújult a hardverapró. Így nincs is miről leiratkozni, ezért 404.

Hibakódokat légyszi írd meg.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13042) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, a link beillesztése nem működik win10, chrome 75.0.3770.142 (Official Build) (64-bit) alatt.

Itt egy print screen is:
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#13043) csako válasza ilyen_85 (#13042) üzenetére


csako
veterán

Csak akkor nem működik, ha "https://..." szövegre akarod beilleszteni. Simán, szöveg kijelölése nélkül tedd be a linked (és akkor lesz egy [link]), ha nem akarsz neki egyedi szöveget.
Vagy a forráskód nézetben megszerkesztheted a html nyelvet használva, <a href=""></a>

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13044) darvinya válasza csako (#13043) üzenetére


darvinya
titán

Egyedi szöveg csak újraírással lehetne megcsinálni az új felületen, de amint törlöm a [link] szöveget, maga a link is megszűnik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13045) csako válasza darvinya (#13044) üzenetére


csako
veterán

Mobilon necces a szöveg kijelölése és linkesítése, erről már beszéltem is valamelyik topikban :D habár ebben a pillanatban kipróbáltam (Firefox Preview, fluid/mobil nézet) és sima ügy volt, nem találkoztam furcsasággal. Mindenesetre erre némi megoldás még a forrásnézet, arra átváltva lehet szerkeszteni a megjelenő [link] szöveget. PC-n továbbra sincs gond, sőt még a link beszúrása gomb sem kell a már beírt karakterek linkesítéséhez :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13046) darvinya válasza csako (#13045) üzenetére


darvinya
titán

Fluid izét nem használom, mert nem csak itt, de egy borzalom kinézetes és kezelhetetlen.
Maradok széles asztali nézetben.

Nem szöveg link-esítésről.beszéltem, hanem link beszúrás utáni szövegre cserélésről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13047) Viktor0610 válasza darvinya (#13046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értelek, erre van a Forráskód szerkesztése gomb.

Ott azt írsz át, amit akarsz. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13048) darvinya válasza Viktor0610 (#13047) üzenetére


darvinya
titán

És szerinted ez miben jobb, mint a régi kinézetű?
Mert itt magam írhatom végig az egész kódsort, megtanulva HTML nyelvet.
Ehhez csak gratulálni tudok.
Miért nem azt mondják, írd meg a honlapot, mert mi ehhez…

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13049) Viktor0610 válasza darvinya (#13048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem azt írtam, hogy a Forráskód nézetben írd meg az egész hozzászólást, hanem ha már megvan a link szövege, akkor ott tudsz rajta módosítani. ;)

Samsung Galaxy A54

(#13050) feherhollo


feherhollo
csendes tag

Sziasztok!
Nálam már egy ideje nem működik az igazítás funkció. Hiába állítom be, a hirdetés mentése után balra igazítva jelenik meg a szöveg, illetve nem tudok linket beszúrni. Feljön az ablak, beillesztem a linket de a beszúrás gombra kattintva semmi nem történik. :(

Unod, hogy mindenhol ugyanazt az állapotot és felszereltséget találod? Válaszd a prémiumot és a máshol fel nem lelhető egyedit!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.