Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#5651) oriic válasza sztanozs (#5650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is ott van topik összefoglalójában. :D

Live-Die-Respawn

(#5652) sztanozs válasza oriic (#5651) üzenetére


sztanozs
veterán

Whatever :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5653) bitpork válasza sztanozs (#5650) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Benne van a topik TIR-jében utolsó pontként :U

#5651) orichalcos: mijez a besápadt fej mán mögin?!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5654) Sk8erPeter válasza oriic (#5651) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

De ha nincsen semmi köze a prémiumrendszerhez ennek a Logoutos linkeltüntetésnek, akkor miért annak a topicnak az összefoglalójában van? :DDD

Sk8erPeter

(#5655) Intruder2k5 válasza Sk8erPeter (#5654) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szimplán csak azért, mert a prémium tagság megjelenítésével kapcsolatos változtatások során jött ennek az ötlete is, illetve Parci is abban a topikban tette közzé a változtatásokat, így ott került belinkelésre is.

(#5656) oriic válasza bitpork (#5653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megcsunyúltam? :D

Live-Die-Respawn

(#5657) Sk8erPeter válasza Intruder2k5 (#5655) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Elég sajnálatos, hogy jött ez az elhibázott ötlet. ;]
Igazából nem tudom, mi az a kritikus tömeg, amelynek a nemtetszés-nyilvánítására reagálnak a házigazdák.

Marad az extensionnel pótolás, ha már eltűnt az, ami évekig jó és hasznos volt (még ha "ottfelejtődött" is)...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5658) bitpork válasza Sk8erPeter (#5657) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Behódolás? Csak nem csinálok feleslegesen papagájt magamból azzal, hogy minden szabad percemben küzdök. Elmondtam(leírtam) nem egyszer ha nem értettem egyet. Az meg tény hogy nem mi döntünk. Ez kérem nem demokrácia, hanem önkényuralom :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5659) lezso6 válasza Sk8erPeter (#5657) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én max azt tudnám elképzelni, hogy mindenki beállíthatná, hogy mindig megjelenjen-e a neve alatt a logout link. De gondolom ez se jó. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5660) Sk8erPeter válasza bitpork (#5658) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Minek néztél fel szerk. időn belül, direkt kiszedtem a vonatkozó részt, mert gondoltam, hogy be fogsz sértődni, és hasonlóan értelmes érvrendszerrel gazdagított hsz.-t szülsz ki magadból. ;] :DDD Papagájt azzal csinálsz magadból, hogy kérés nélkül játszod az önkéntes rendőrt (persze társad is van ebben), aki osztogatja azokat az embereket, akik merik kinyilvánítani, hogy nem tetszik nekik valami. Egyébként meg nem, nem önkényuralom, mert ha az lenne, és csak a saját fejük után mennének minden lépésnél, akkor éhendöglenének. A webfejlesztés nem önkényuralmon alapul, ha érvényesülni akarsz.
Kérlek te is tedd OFF-ba, ha reagálsz, vagy sőt, inkább beszéljük meg priviben, ne terheljük a fórumot.

Sk8erPeter

(#5661) Bjørgersson válasza lezso6 (#5659) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Meg akkor már azt is beállíthatná mindenki, hogy mások neve alatt látszódjon-e. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5662) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#5659) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És a fordítottja? :B

Azaz beállíthatnám, hogy jelenjen-e meg a userek neve alatt a Logout link, vagy sem.

kovy29:

Látom egy rugóra jár az agyunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5663) Sk8erPeter válasza lezso6 (#5659) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Már hogyne lenne jó. :K
A "De gondolom ez se jó" megjegyzésre: nem öncélúan szoktam fikázni az újításokat, hanem akkor, ha az valamilyen szempontból tényleg zavaró, de pl. az ilyen hirtelen újításoknak/javításoknak eléggé szoktam örülni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5664) bitpork válasza Sk8erPeter (#5660) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mea maxima culpa hogy használom a fórumot :D
Ami te önkéntes rendőrködésnek hívsz, nem más mint a tények rögzítése. :K mert pl az elenne semmit nem tehetsz h holnap azt mondja Parci h meghányták vetették, szevasztok end of sztori. Ne keverd a tulajdonos jogos érdekét azzal, hogy az általa beengedett emberek mit szeretnének (esetenként követelnek ;) )! Akkor is az ő döntése marad végső soron. És amikor önkéntes mérvadónak látszom, nem teszek mást, mint kifejezem abéli igényemet, hogy többé ne kelljen a Don Quijote harcokat olvasnom loopban. :B

Szerintem minden lényegeset elmondtunk, de ha nem bírsz aludni egésze 3ig itt leszek :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5665) sz.balazs.95 válasza bitpork (#5664) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

tényeket rögzíteni nem pont a rendőrök szoktak (többek között)? :o ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5666) Sk8erPeter válasza bitpork (#5664) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Megy inkább privát, ne terheljük ezt a topicot. :) Amúgy de, ha visszanézed az utóbbi hsz.-eidet, felesleges önkéntes rendőrködés, nem a tények rögzítése.

Sk8erPeter

(#5667) Acef válasza Sk8erPeter (#5666) üzenetére


Acef
addikt

Megoldódott, ott a logout blog link.

Béke!

(#5668) Neil Watts válasza lezso6 (#5659) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ez (vagy a fordítottja is) jó ötlet! :K

Üdv. core2

(#5669) bitpork válasza sz.balazs.95 (#5665) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor itt mindenki az :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5670) Zanik


Zanik
addikt

Jobb oldalon a mentett topikok alatt a boríték ikon helyett valakinek az avatar-ja most nálam! :Y

Úgy néz ki mint egy sapkás napszemüveges Robert Downey Jr. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#5671) lezso6 válasza Zanik (#5670) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Böngésző bug, Ctrl + F5, vagy gyorsítótár törlése megoldja. Tudom, az iPhone / Safari nem bugozhat, de mégis. :P ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5672) szabogabor10 válasza lezso6 (#5671) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, ez nálam is viszonylag gyakori gond volt iOS 7-en és 8-on is, 9-en úgy néz ki, megoldódott. (kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5673) Zanik válasza lezso6 (#5671) üzenetére


Zanik
addikt

Köszi! Megoldódott. :R

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#5674) looser


looser
addikt

Helló! Pár napja váltott ár erre a "nézetre" az összes fórum; becsúsznak a hosszú nevek és rangok az üzenetbe. Eddig levágta és az úgy pont jó volt, mivel az a kevésbé lényeges infó :-)
FF 44, Beállításoknál nincs pipa a "Az oldalak a saját maguk által kiválasztott betűket használhatják a fent megadottak helyett" előtt, hogy szép nagy legyen és középen, nem nagyítva.

Kiragadva három példa:

Üdv & köszi :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5675) Viktor0610 válasza looser (#5674) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hiba nálad lesz, mert én most próbáltam ki Ff alól az oldalt az általad írt beállítással, de nálam nem csúszik bele a szövegbe a rang/név.

Samsung Galaxy A54

(#5676) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Sziasztok!

Az arcképes off topicból irányítottak ide, hogy talán itt kellene jeleznem (és nem ott :) ), az arcképkereső linkre kattintva a következő helyen lyukadok ki:

http://error404.000webhost.com/cpu-limit-reached.html

Tudtok a problémáról?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5677) somogyib válasza [Prolixus] (#5676) üzenetére


somogyib
őstag

Pontosítom. Itt van a link hiba:

(#5678) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez annak a problémája, aki csinálja az oldalt, neki szóljatok, én nem tudom kié. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5679) somogyib válasza lezso6 (#5678) üzenetére


somogyib
őstag

OK, köszi.

(#5680) SUPREME7 válasza somogyib (#5679) üzenetére


SUPREME7
őstag

(#5681) [Prolixus] válasza SUPREME7 (#5680) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Köszi! :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5682) somogyib válasza SUPREME7 (#5680) üzenetére


somogyib
őstag

Ez egy régi béta verzió, már nem itt van az oldal, de írtam privit ndruu-nak, ő majd csak tudja, hogy mi a dörgés.

(#5683) Piet_


Piet_
tag

Sziasztok!

Továbbra sem (már hosszú ideje) nem kapok a privát üzeneteimről e-mail értesítést, ami kicsit már idegesítő, ha értékelés érkezik vagy a hardver apró küld üzenetet azok megérkeznek! (NEM NINCS SPAMBE! úgyhogy ezt és a hasonlókat skippeljük is.)
Szeretnék rá végre megoldást kapni!
Az értelmes segítséget előre is köszönöm!
Üdv
Piet

(#5684) Prémvadász válasza Piet_ (#5683) üzenetére


Prémvadász
tag

Ezzel nem vagy egyedül.Én is rákérdeztem már de választ nem kaptam.

Nem bűn a lustaság.

(#5685) Bubee82


Bubee82
őstag

Es meg mindig nem lehet regisztralni :( :F

(#5686) Bjørgersson válasza Bubee82 (#5685) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dehogynem lehet.

legújabb tagunk: Markus87
Regisztrált 2016-02-01 12:47

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5687) Bubee82 válasza Bjørgersson (#5686) üzenetére


Bubee82
őstag

Se nekem, se a baratomnak nem megy X szamu bongeszovel, ket kulonbozo gepen, ket kulonbozo internet kapcsolaton keresztul sem.

Hibauzi: Server error

[ Szerkesztve ]

(#5688) Piet_ válasza Prémvadász (#5684) üzenetére


Piet_
tag

úgy látszik nem lesz ez másképp most sem :W

[ Szerkesztve ]

(#5689) Prémvadász válasza Piet_ (#5688) üzenetére


Prémvadász
tag

Reménykedjünk,hátha valami történik. :O

Nem bűn a lustaság.

(#5690) Piet_ válasza Prémvadász (#5689) üzenetére


Piet_
tag

Ha kell minden nap beírom! :(

(amúgy tényleg nagyra becsülném ha valaki foglalkozna végre a dologgal)

[ Szerkesztve ]

(#5691) bitpork válasza Piet_ (#5690) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Milyen domain alatti a reg e-miled? Pl nekem van olyan hogy ha black listes lesz a frímélem, akkor nem h spamba nem kapom de egyáltalán nem érkezik levél, hiába várom.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5692) DJ. Ru$y válasza Piet_ (#5690) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azt fogod a napi beirkálássál elérni, hogy keresztül fognak nézni rajtad. Ha nem Gmail-t használsz, használj azt, és valószínűleg megoldódik a probléma. A hardverapró nem a PH!-sok által készült, máshogy működik, mint a fórum egy kicsit, ezért kaphatod meg onnan a leveleket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5693) Piet_ válasza DJ. Ru$y (#5692) üzenetére


Piet_
tag

Nem gmailt használok és nem is fogok! közel 10évig semmi probléma nem volt ezzel... Ha én ezt mondanám az ügyfeleimnek egy problémára hogy bocs de használd azt amit "én" mondok mert azzal tudom mit kell csinálni akkor valószínűleg már éhen haltam volna...persze ez a legegyszerűbb mert így nem is kell a problémával foglalkozni, majd a user megoldja magának, ha meg nem akkor meg szenvedjen a paraszt...mert mi baszunk rá. Még egyszer leírom Hardver apróról SEM kapok privátokról értesítést, de ha pl: értékelést írnak akkor a "gépházból" az értesítő megérkezik, de semmi más. szóval akkor ha az egyik átjön ugyanattól az oldaltól a másik meg nem akkor biztos az én e-mailemben van a hiba? :Y

(#5694) Piet_ válasza bitpork (#5691) üzenetére


Piet_
tag

@invitel.hu

(#5695) lezso6 válasza Piet_ (#5693) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az invitel nagyon szigorúan szűri az emaileket, s háklis dolgokra. Írok a HA-nak, nálunk már ez javítva lett.

A reges bugról tudunk, elvileg még ma javítva lesz. Másik névvel ÉS email címmel lehet még próbálkozni, az menni fog.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5696) Piet_ válasza lezso6 (#5695) üzenetére


Piet_
tag

Köszönöm szépen! :R

(#5697) lezso6 válasza Piet_ (#5696) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm várj, HA-ról megjön, csak PH-ról nem a riososok? Nálunk ez elvileg javítva lett, valaki írta is, hogy azóta jó. Egyékbént egyik ismerősöm az invitelnél dolgozik és az email nem garanciális szolgáltatás, úgyhogy a helyedben én mindenképp váltanék róla.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5698) Piet_ válasza lezso6 (#5697) üzenetére


Piet_
tag

RIOS gépháztól 2014-közepétől nem érkezett semmi, HA-tól 01.24 az utolsó, de az is"csak" egy értékelési értesítés.

(#5699) Prémvadász válasza Piet_ (#5698) üzenetére


Prémvadász
tag

én is inviteles vagyok .ide jelentkezz be[link]és nézd meg az e-maileket. nincsenek.hogy nincsenekvalohol itt.nekem nem jött be.

Nem bűn a lustaság.

(#5700) Piet_ válasza Prémvadász (#5699) üzenetére


Piet_
tag

amikor nem vagyok outlook közelbe ezen követem az eseményeket ;) itt sem látszanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.