Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Atti777


Atti777
senior tag

Nekem most a Firefox többször dobott ilyen hibát:

"Network Protocol Error
Firefox has experienced a network protocol violation that cannot be repaired.
The page you are trying to view cannot be shown because an error in the network protocol was detected."

Másik tabon twitch stream megy közben, szóval feltételezem hogy a hálózatom rendben van, és frissítésre betöltődik az oldal.

Путин, иди нахуй!

(#12002) Rimuru válasza Atti777 (#12001) üzenetére


Rimuru
veterán

Valoszinuleg elegge megfoghatatlan bugrol van szo, szoval inkabb csak az erkesesseg miatt rakom be ide. Igy villogott az editor ha a felso sorban allt a kurzor.

Vigyázat, csalok!

(#12003) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Örömmel vettem észre, hogy "normál asztali nézet (970 px)" megjelenítéssel már látszik a "házikó - Fórumok - ... - fórumtéma neve" négyes. :R

Hasonló hiba.
A 100000 hozzászólás feletti topikok számlálója két sorba töri a "számláló / további fórumtémák / rendezés" részt.

Ha már jelezték/jeleztem és rajta van a to do listen, akkor bocsi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12004) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hi,

Ez a szekció rendezésnél fordítva jelenik meg nálam (újak helyett a régiek vannak felül, olcsók helyett a drágák stb.)

Csak ennél a szekciónál fordult meg a rendezés, máshol nem. Nem tudom mióta ilyen, a héten valamikor néztem akkor még nem volt ilyen.

(#12005) nihil


nihil
tag

A probléma továbbra is fennál... :U

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#12006) V/ válasza nihil (#12005) üzenetére


V/
titán

Esetleg a Firefox új biztonsági beállításait megnézted, mert lényegi változások történtek.

(#12007) DJ. Ru$y válasza nihil (#12005) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Legközelebb bőven elegendő szerintem, ha linkeled az eredeti problémát, felesleges még egyszer beszúrni, főleg képként.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12008) darma7


darma7
újonc

Értem én hogy a lé a fontos dehogy beirom hogy mit keresek erre az első 60 találatnak köze sincs hozzá mert az kiemelt mert fizettek érte kurva idegesitő...mi lenne ha mondjiuk Huawei Mate 20 at keresek akko legalabb a Huawei Mate 20 kiemeltek lennének elól aztán az ingyenesek dehogy mindenféle laptoppok egyéb telok jönnek be ez elég gagyi....

(#12009) orci


orci
újonc

Új csatlakozóként, azt szeretném kérdezni hogyha egy bizonyos terméket keresek az apróhirdetésben, és lenne egy szűrő amibe beírnám a termék pontos paraméterit, privát rendszerüzenet útján értesülnénk hogy ez alapján eladásra kínált termék került feltöltésre. Mindezt azokból említem meg, mert mire megtalálom amit épp megvásárolnék, már le is csúsztam róla, mert már elkelt, mivel nincs lehetőség folyton az oldalra felkerült új hirdetések folyamatos figyelésére. Bocsánat ha nem pontos a megfogalmazásom.

(#12010) nihil válasza V/ (#12006) üzenetére


nihil
tag

Opera alatt is ugyanez a sztori.. :U

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#12011) nihil válasza DJ. Ru$y (#12007) üzenetére


nihil
tag

Nem vagyok nagy fórumozó, nem tudom, az mennyivel jobb, ez mennyivel rosszabb... :U

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#12012) Viktor0610 válasza orci (#12009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Samsung Galaxy A54

(#12015) zjanika


zjanika
csendes tag

Üdv!
Még mindig nem udom oldani a privát üzenet tiltást!

Szeretem a korrekt üzletet!

(#12016) Rimuru


Rimuru
veterán

Minden hirdetes torles utan 404 jott. Az egyikrol egy HAR.

Vigyázat, csalok!

(#12017) johnjohn


johnjohn
addikt

Mintha nem menne az UP funkció...

(#12018) pető bá'


pető bá'
őstag

Sziasztok!

Azt vettem észre, hogy ha egy teszt/több oldalas cikknél a "fejlécben", tehát a szerző melletti "1. oldal" gombra kattintok kétszer (gyorsan egymás után), akkor egy nem létező hivatkozásra dob át.

Eredeti link:
https://prohardver.hu/teszt/geforce_rtx_2080_ti_ez_most_a_csucs/bevezeto_hello_turing.html

Dupla katt utáni link:
https://prohardver.hu/teszt/bevezeto_hello_turing/bevezeto_hello_turing.html

Ugyanígy a további oldalakon is, bármelyik cikknél.
Tudom, ne duplaklikkeljek az oldalszámra :o

"... and I hope you have a great day!"

(#12019) DJ. Ru$y válasza johnjohn (#12017) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos jól van beállítva a rendezés?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12020) Koenigs


Koenigs
újonc

Sziasztok! Valaki tudna segíteni abban,hogy miért nem tudom feloldani a privát üzenetnél a tiltást? több hete nem engedi a rendszer, adblock is ki van kapcsolva...oldalfrissítésre sem jó

(#12021) Viktor0610 válasza Koenigs (#12020) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld a prohardver.hu alól pl.
Ugyanez a javaslat zjanikának is.

(Nyilván javításra kerül később.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12022) johnjohn válasza DJ. Ru$y (#12019) üzenetére


johnjohn
addikt

Nálad a pont!! Az volt a baj!

(#12023) Pécsi_PC


Pécsi_PC
csendes tag

Hali!

Egy paypal fizetésnél dobta:

ssUZgb4v9UtTxwXj-ndi6uc

Köszi!

||| www.pecsipc.hu ||| 06-30-141-2002 ||| 9 - 17 óra között ||| Pécs, Veress Endre 17

(#12024) ,


,
addikt

Hirdetést próbálnék föladni, de többszöri próbálkozásra sem engedi. Hibakódok:
uTuTz8AfFTY--pmushyxk5O
e8Ye2L2suzRLf98rFK_Ty44
kkG3FiUMQUYliu5PbdMYvdb
llCntiOVuizBB_Nci5NoaZF
ddns-Nb7teg_WgvdyzJaWCG
llO8Q_ixmW7KWizD9lLwTMh
eDYEG6emnNNL85ITO4oV63U
iiCzJ447JeJn08QoMXo2CqN
s0Cs1wfkZyGCq3vE21BCobn
wKwAMgENUvLI3OkokggaYv3

(#12025) , válasza , (#12024) üzenetére


,
addikt

És ami a legcsodálatosabb az egészben, hogy az ITT jelenthetedre kattintva elveszik az egész 1500 karakteres hirdetésem, mert hiába lépkedek utána vissza, már üres a szövegmező, ahova begépeltem az egészet!!!

[ Szerkesztve ]

(#12026) vbalazs90


vbalazs90
újonc

Hello!

Mindösszesen egy visszajelzést szerettem volna küldeni az eladónak, de a rendszer kicsit kiakadt. Nem gondolom, hogy pár levél váltás spammelés lenne.

A pár óra tegnap délutántól számolódik (nagyjából 14-15 órája....) és nem szeretnék csak azért prémium tag lenni, hogy tisztességesen vissza tudjak jelezni valakinek.

(#12027) Viktor0610 válasza vbalazs90 (#12026) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vársz még néhány órát és prémium nélkül visszajelzel. ;)

Samsung Galaxy A54

(#12028) , válasza , (#12024) üzenetére


,
addikt

Továbbra is 500 Internal Server Errort kapok, ha hirdetést szeretnék feladni. Egy hibakód a sok közül:
sLSsJXuqZyxZx6VVVXNidtP

(#12029) DJ. Ru$y válasza , (#12028) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amint lesz idejük, valószínűleg foglalkozni is fognak vele. Ők is emberek, nekik is lehet más dolguk. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12030) vbalazs90 válasza Viktor0610 (#12027) üzenetére


vbalazs90
újonc

Valóban. Bár szerencsés lenne oda írni a felhasználónak, hogy meddig van kizárva, vagy mikor írhat újra (a "pár óra" nem egy egzakt mennyiség :) ). Kezdtem egy teljesen új beszélgetést, így engedte elküldeni.

(#12031) Immy válasza Immy (#11944) üzenetére


Immy
őstag

Jól elbeszélek magammal, most az alábbi hibaüzenet jött privát üzenet küldésekor mobiltelefonon:

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#12032) Csabex


Csabex
őstag

Helló,

Prémium vásárlása után az archív hirdetéseim nem lehet újraaktiválni? Mindenképp újból fel kell adni őket? Hiába próbálom, csak fizetéssel tudnám újraaktiválni... Jó lenne az ingyenes oszlop alá egy "Aktiválom" gomb...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#12033) Intruder2k5 válasza Csabex (#12032) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Nem lehet, a hirdetéseid érvényességének hossza a prémiumtól nem változik, csak a darabszáma lehet több, amikhez arányosan kapsz több ingyenes up-ot is, illetve több képet csatolhatsz melléjük. Lejárt hirdetést újra aktiválni csak valamelyik hirdetési csomaggal lehet.

(#12034) molvany


molvany
senior tag

A felhasználóra vonatkozó privát üzeneteknél a " Tiltás feloldása " fül nem müködik. Mi a megoldás ?

WhatsApp :+491737182060

(#12035) Viktor0610 válasza molvany (#12034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld a "régi" oldalak alól.
Prohardver, Mobilarena, IT café, Gamepod, Logout.

Samsung Galaxy A54

(#12036) molvany válasza Viktor0610 (#12035) üzenetére


molvany
senior tag

Kösz a tippet, így müködött :R

WhatsApp :+491737182060

(#12037) kalman1


kalman1
csendes tag

Miért nem tudom a saját régi hirdetéseimet amit már régen eladtam véglegesen törölni. Rámegyek a kukára és azt irja ki hogy 404 Not Found
A kért oldal nem létezik.hiba .Nincs rá jogosultságom. De miért ha én raktam föl?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Kálmán

(#12038) Rimuru válasza kalman1 (#12037) üzenetére


Rimuru
veterán

3 napja mar jeleztem. Egyebkent torlodik az, csak rossz helyre iranyit at.

Vigyázat, csalok!

(#12039) kalman1 válasza Rimuru (#12038) üzenetére


kalman1
csendes tag

az a baj hogy nem történik semmi a hirdetés ugyanugy fent marad.

Üdv: Kálmán

(#12040) Voloka


Voloka
tag

Egy eladást akartam értékelni, de az Értékelés gomb lenyomása utána ez jelent meg: " Már kezdeményeztél értékelést."
Mit tegyek?

(#12041) Intruder2k5 válasza Voloka (#12040) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az eladón van a sor, hogy megerősítse az értékelési kezdeményezésed, utána mindketten értékelhetitek egymást.

(#12042) Kube válasza Immy (#12031) üzenetére


Kube
senior tag

Ezt milyen milyen oprendszeren kapod (verziószámmal) és melyik böngészőben (verziószámmal)?

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#12043) Csabex válasza Intruder2k5 (#12033) üzenetére


Csabex
őstag

Renden, köszi :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#12044) Immy válasza Kube (#12042) üzenetére


Immy
őstag

ios11, builtin safar és latest firefox.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#12045) Kube válasza Immy (#12044) üzenetére


Kube
senior tag

Nem tudom ez a jelenség iOS specifikus probléma-e pluszban a rendszerüzenetben leírt vírusirtók mellé. Viszont több ilyen bejegyzés lenne akkor itt szerintem. A másik, hogy a kapott hibakód (hiba, nevezzük aminek akarjuk) alapján, a rendszerüzenetben leírtak okoznák-e a problémát.

Lehet, hogy más pl.: ssl-el kapcsolatos nyűgje van pont ennek a kombónak amit használsz, ami eddig még nem jelentkezett más felhasználónál. Emiatt a vírusirtós huncutság mellett nincs specifikálva a kapott üzenetben.
Ha lezsonak lesz ideje, biztosan debugolja majd a problémát.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#12046) bta1 válasza ollie (#38) üzenetére


bta1
őstag

Nekem éjjel az egyik hirdetésemet vitte el a cica. Kezdtem aggódni, hátha feltörték, de látom, a fejlesztőzsenikre mindig számíthatunk. Nem túlzok: zseniálisan szoktán megmagyarázni a megmagyarázhatatlant.

Elképesztő, mi folyik itt, már nem is tudom már, hány hónapja. Ezért aztán érdemes volt "feljavítani"* a régi oldalt. Mi lenne, ha suszterolás helyett 1 az 1-ben visszállnának? Ami nem megy, azt kár erőltetni.

* Érdemi hozzádás pl. olyasmi lett volna, ha a felhasználó megnézheti, mikor, és milyen IP-ről léptek be a fiókjába.

(#12047) pető bá' válasza bta1 (#12046) üzenetére


pető bá'
őstag

A komment írásának dátuma amire válaszoltál:
2007-09-26 18:04:28

"... and I hope you have a great day!"

(#12048) s7evcsenko válasza bta1 (#12046) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez szép volt! :C :O

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12049) Viktor0610 válasza bta1 (#12046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kedvesség level ∞. :U

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.