Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#4951) saelin válasza Jorus (#4950) üzenetére


saelin
veterán

Isten mentsen meg attól! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4952) Intruder2k5 válasza saelin (#4951) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én is valami ilyesmire gondoltam mindjárt délben, amikor megláttam ezt a posztot. Ahol csak tehetem, és nem feltétlenül szükséges, letiltom a beágyazott videókat, legyen az a "mag", vagy bármi más gyakran látogatott oldal. Ide sem hiányzik!

(#4953) oriic válasza Jorus (#4950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak káosz lenne belőle. :D

Live-Die-Respawn

(#4954) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az lehetséges, hogy ha letiltok egy user-t, akkor kapok emailt arról hogy írt nekem üzenetet? Mert ma valami hasonló történt.

Live-Die-Respawn

(#4955) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

csövi
ezt az érdekes bugot vettem észre. Délután kommenteltem, létezhetetlen hogy ennyi lenne... :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#4956) Sk8erPeter válasza Ganz-[HUN] (#4955) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"létezhetetlen" :DDD

Sk8erPeter

(#4957) Ganz-[HUN] válasza Sk8erPeter (#4956) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

ezekszerint nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#4958) #90933760 válasza Ganz-[HUN] (#4957) üzenetére


#90933760
törölt tag

Van ilyen, néha előfordul. Ilyenkor a legelső hozzászólásod óta írottakat mind újnak számolja.

(#4959) Ganz-[HUN] válasza #90933760 (#4958) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

:C

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#4960) Winner_hun válasza #90933760 (#4958) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem a legelső hozzászólása után írottakat hanem a topik összes olvasható hozzászólásának számát mutatja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4961) saelin válasza Ganz-[HUN] (#4955) üzenetére


saelin
veterán

Nekem akkor szokott ilyet, ha előtte írtam mobil oldal alól.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4962) #68036352


#68036352
törölt tag

Nem tudom jó helyen járok-e, egy napja ilyen. iOs 8.3 iPhone 5S Safari böngészővel.

(#4963) bsh


bsh
őstag

nem tudom, volt-e már:
ha privát üzenetet küldök és 503/manó van, akkor a vissza gombbal vissza tudok menni az üzenet szerkesztő ablakba és ott van minden, amit beírtam.
ha viszont szerkesztek egy nemrég elküldött privátot, amit közben elolvasnak, akkor jön az üzenet, hogy nár el lett olvasva és nem módosítható, stb. ekkor ha a vissza gombbal visszalépek, eltűnik végleg, amit beírtam mint szerkesztés. jó lenne, ha ez is megmaradna, akkor csak copy-paste és új üzenetként mehetne, de így újra be kell írni (ha előtte nem copy-paste-el az ember a biztonság kedvéért).

és mikor lesz már jó a privát üzenet küldés sok üzenet esetén? :(((

[ Szerkesztve ]

(#4964) Reno7


Reno7
senior tag

Valamiért napok óta nem működik nálam a Gamepod RSS csatornája, azt írja hogy "Az élő könyvjelzők betöltése nem sikerült.", ha pedig a Gamepod megnyitására kattintok, akkor a feliratkozó oldalra dob, eddig nem volt gondom, de egyik napról a másikra ilyen lett. A Firefox 38.0.5 verzióját használom.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#4965) Drenadar


Drenadar
veterán

Apró bizonytalanságban van a rios motor, hogy a Xiaomi topicban mennyi új HSZ született?
Vagy ez így teljesen normális? :P

(#4966) looser


looser
addikt

Helló! Nem tudom, ez bug-e, feltehetően igen. Egy hirdetéshez hozzászóltam, az eladó ezután megváltoztatta a hirdetés címét. Az aprón már az új cím látszik, ha belépek:

De a lapcsalád szakmai oldalairól csak ennyi látszik:

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4967) sz.balazs.95 válasza looser (#4966) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

off:
mik ezek a ló betűk? :Y

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4968) looser válasza sz.balazs.95 (#4967) üzenetére


looser
addikt

Ki van kapcsolva, hogy az oldalak a saját betűtípusaikat használják és Arial 18 van beállítva minden nyelvre, stílusra :-)
Nem mondanám, hogy ideális, mert szinte minden szétcsúszik, de azért nekem bejön. Hosszabb cikkeknél pld. remek. Nekem :-))

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4969) sz.balazs.95 válasza looser (#4968) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ja, értem. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4970) saelin válasza looser (#4968) üzenetére


saelin
veterán

Nem praktikusabb egy szemüveg? :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4971) looser válasza saelin (#4970) üzenetére


looser
addikt

Ó, hát erre nem is gondoltam...30 évvel ezelőttig ;)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4972) BRIKLY


BRIKLY
veterán

A privátos manókkal mi a helyzet? :F

(#4973) kingabo


kingabo
őstag

Hali!

A Gamepod rss feedjei csak nálam nem működnek? Legfrissebb FF-ben a leírás megjelenik, de az itemek nem. Chrome szimplán megjeleníti az xml-t. IE a következő hibaüzit adja:
A semi colon character was expected.
Line: 14 Character: 71

<link>http://576.hu/catalogsearch/result/?order=release_date&dir=desc&searchproductfield=%22lego+jurassic+world%22&q=%22lego+jurassic+world%22</link>

A többi oldal rss-jei szépen működnek.
FF és ie képen: link

(#4974) moli.hu


moli.hu
őstag

hello,

2015-06-07 22:35:23 XML_Feed_Parser #0 Invalid input: this is not valid XML @'http://gamepod.hu/hirfolyam/anyagok/rss.xml'
2015-06-07 23:35:19 XML_Feed_Parser #0 Invalid input: this is not valid XML @'http://gamepod.hu/hirfolyam/anyagok/rss.xml'
2015-06-08 00:35:59 XML_Feed_Parser #0 Invalid input: this is not valid XML @'http://gamepod.hu/hirfolyam/anyagok/rss.xml'
...
2015-06-12 18:20:07 XML_Feed_Parser #0 Invalid input: this is not valid XML @'http://gamepod.hu/hirfolyam/anyagok/rss.xml'
2015-06-12 19:20:05 XML_Feed_Parser #0 Invalid input: this is not valid XML @'http://gamepod.hu/hirfolyam/anyagok/rss.xml'

W3C Feed Validation Service
Sorry This feed does not validate.
line 14, column 70: XML parsing error: <unknown>:14:70: not well-formed (invalid token)
<link>http://576.hu/catalogsearch/result/?order=release_date&dir=desc& ...
^

pls fix (escapeelni kell az xml-spec karaktereket, mint peldaul az &, de a tobbit is.)

szerk: most latom mar mas is irta 2 napja, ezek szerint nem jo helyre irjuk?
szerk: sot, 3 napja.

[ Szerkesztve ]

(#4975) lezso6 válasza moli.hu (#4974) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Köszi, javítottam. Valid

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4976) Phvhun


Phvhun
őstag

Írtam tegnap este egy [hsz]-t telóról, azóta máshol beléptem, itthon ki lettem léptetve, és amikor újra beléptem akkor ez fogadott:

A piros számláló meg [ide] mutatott.

(#4977) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Új privát sokszor nem sárgás kiemelt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4978) Bjørgersson válasza Winner_hun (#4977) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Logouton nekem mindig az.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4979) azbest


azbest
félisten

Ph főoldalon a felső reklámnál elromlott valami

Not Found

The requested URL /ad/MM/iframe_970x250.html was not found on this server.
Apache Server at img.prohardver.hu Port 80

Bár ez valószínűleg valamilyen beállítás probléma lehet inkább.

(#4980) sz.balazs.95 válasza azbest (#4979) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nálam is ez a helyzet.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4981) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál kint van a blabla hogy 5 percen belül belíródik az előző üzenetbe ha az addig nem lesz olvasott. Namost többször kaptam 1 percen belül 2 különböző privátot 1 felhasználótól úgy, hogy az első üzenetet nem olvastam el a második üzenet elküldése előtt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4982) Petykemano


Petykemano
veterán

mogo G készülékem van és Chrome böngészőt használok.
Mivel mobil nézetben nagyon hiányzik - nem találtam - a kiemelt topicok listája (desktop nézet jobb oldal bejelentkezve), ezért átváltottam desktop nézetre.

a) Visszaváltani tudok mobilnézetre a láblécben, de ezt már nem őrzi meg kukiban, legközelebbi munkamenetnél újra desktop oldalt kapok.

b) Szóval mobilon is desktop nézetet szoktam használni, viszont ebben az esetben a bejelentkezés nem működik rendesen. Bejelentkezem, átdob az átirányítás oldalra, majd onnan vissza egy topikhoz és újra azt látom, hogy nem vagyok bejelentkezve. Ha nyomok egy frissítést az oldalon, akkor néha bejön úgy hogy be vagyok jelentkezve (látom a jobb oldai topiclistát) Viszont ha rámegyek egy topicra, és elküldeném a választ, akkor ugyanazzal a lendülettel szólít fel bejelentkeztetésre.

Ugyanezzel a hibával nem találkoztam desktop környezetben

Szóval valami bibi lehet a mobil készüléken desktop mód megjelenítésével.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#4983) Totheground


Totheground
addikt

A link gomb még mindig kinyírja a Safarit (iOS 8.4, desktop oldal megnyitva)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#4984) B@ldrick


B@ldrick
aktív tag

Aláírás módosításkor ezt kapom:
A megadott belépési e-mail cím hibás!
Pedig jó, hozzá sem nyúltam.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#4985) Lauda válasza B@ldrick (#4984) üzenetére


Lauda
félisten

Nem hwapro alol probaltad modositani?

[ Szerkesztve ]

(#4986) Intruder2k5 válasza B@ldrick (#4984) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez már meg lett beszélve, nem bug, hanem "fícsör"! Ne használj eldobható email címet, helyette adj meg rendes emailt, és fogod tudni menteni a beállításokat. Mióta ez be lett vezetve, ilyen címmel már nem lehet regisztrálni, illetve akinek a meglévő regje ilyennel van, az nem tudja az adatait módosítani, amíg a címet le nem cseréli.

[ Szerkesztve ]

(#4987) B@ldrick válasza Intruder2k5 (#4986) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Nem eldobható (freemail) és eddig jó volt.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#4988) Intruder2k5 válasza B@ldrick (#4987) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor passz, lehet lezso6 azt is eldobhatónak minősítette. :)

Minden esetre ITT a válasz a hasonló kérdésre. Továbbiak ITT és ITT.

[ Szerkesztve ]

(#4989) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem tudom, bug -e, de könnyen lehet: mobilon az 5.02 UC Browser-rel ezt kapom minden kilépésnél:ilyen

(#4990) B@ldrick válasza Intruder2k5 (#4988) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Már mindegy, megváltoztattam, köszi az infót.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#4991) Fred23 válasza Fred23 (#4989) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pontosítok: UC Browser 10.5.2, és most logout.hu-ról való kilépéskor nem jött elő, viszont napok óta ph-ról kilépve ez fogad.

(#4992) Petykemano válasza Petykemano (#4982) üzenetére


Petykemano
veterán

A bejelentkezésnél a három pipa megoldotta

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#4993) Mr Dini válasza B@ldrick (#4987) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Érdekes, nálam is ez van. Szintén freemail...

Pedig eddig működött... :O

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#4994) moklys1


moklys1
aktív tag

Privát üzenetekről nem kaptam e-mail értesítést :(
Utoljára 07.30 jött. Ez után már nem. Beállításokat nem bántottam.
gmail.com levelező.

[ Szerkesztve ]

(#4995) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Eltűnt az egyéni arcképem. :Y

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4996) canniball válasza V.Stryker (#4995) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tűnt el. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4997) oriic válasza V.Stryker (#4995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyenkor érdemes egy ctrl-F5 kombinációval lefrissíteni az oldalt. :)

Live-Die-Respawn

(#4998) V.Stryker válasza canniball (#4996) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, visszajött. :))

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4999) Azog the Orc


Azog the Orc
őstag

Üdv!

Szeretnék aláírást tenni a HSZ.-aim alá, de nem engedi,le OK-zom és azt írja hogy "hibás belépési email"
Leellenőriztem stimmel és az email cím is élő, működik. :F

Előre is köszi a helpet :R

(#5000) DJ. Ru$y válasza Azog the Orc (#4999) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kicsit olvass vissza, sokszor ki lett már beszélve. Pl.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.