Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#5551) DJ. Ru$y válasza tgeri (#5550) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mobil nézetből m.-tal jönnek az e-mailek, ha minden igaz, asztaliból és gépről küldve pedig a második linkeddel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5552) air válasza DJ. Ru$y (#5551) üzenetére


air
nagyúr

A privát üzenet érkezéséről értesítő, a rendszer által küldött emailnek mi köze a mobil nézethez? :F
Ezt nem pontosan értem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5553) Lauda válasza DJ. Ru$y (#5551) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem az a baja, hogy miert a mobilnezetes link erkezik neki az emailben es miert nem a "sima" prohardveres.

(#5554) canniball válasza tgeri (#5550) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom privátoknál is érvényes-e, de hsz.-knél attól függ milyen linket kapsz, hogy a feladó milyen felületről írt. Ha mobil nézetből postolt akkor m.-os link jön, ha desktop felületről akkor a "sima".

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5555) Sk8erPeter válasza canniball (#5554) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szóval az olvasóknak kötelező azt a felületet nézniük az értesítő linkjére kattintáskor, mint amit a hsz.-t elküldő júzer is nézett a hsz. írásakor, az igen... :DDD

Sk8erPeter

(#5556) SUPREME7 válasza canniball (#5554) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez azért felesleges, mert a desktop oldal úgyis átdob a mobil oldalra ha mobilról nyitom meg az emailt, de ha m.prohardver-es linket ha megnyitja a juzer akkor hiába desktop a useragent, akkor is a mobil felületet dobja be, szóval értelmetlen külön m-es linket kiküldeni emailben.

(#5557) canniball


canniball
nagyúr

Na most rendesen elbizonytalanítottatok... Az tuti, hogy korábban volt valami ilyesmi. Valaki bevállal egy tesztet? Küldök privit mindkét felületről és mindenki derül.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5558) Sk8erPeter válasza canniball (#5557) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jöhet. :D

Sk8erPeter

(#5559) Winner_hun válasza canniball (#5554) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez így van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5560) canniball válasza Sk8erPeter (#5558) üzenetére


canniball
nagyúr

Ment egy privi mobil felületről. Pár perc múlva megy desktopról is.
Ezt a hsz.-t asztali verzióról írtam; az előző postom mobilról ment.

Winner!
Akkor jól rémlett; köszönöm a megerősítést!

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5561) Sk8erPeter válasza canniball (#5560) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Haha, és tényleg. :DDD Szóval a mobilról küldött hsz. esetén mobilos értesítő megy, asztaliról küldött esetén "asztali" értesítő. Hát ez gáz. :D

Sk8erPeter

(#5562) DJ. Ru$y válasza canniball (#5554) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanezt írtam én is... Na mindegy.

air
Mert így működik, azért. Amúgy meg azért, mert talán a desktop alatt már R6-os motor van a mobil nézet alatt R5, és így kezelte az R5 az értesítő e-maileket.

Sk8erPeter
Régi motorról megy még a mobiloldal én úgy emlékszem, az még "buta" ilyen szempontból, gondolom.

Majd jön lezso és jól megmondja, hogy nem így van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5563) tgeri


tgeri
tag

Tehát összefoglalva: attól függ, hogy valaki milyen linket kap, hogy aki az üzenete írja, amire az értesítő vonatkozik, az mobilról vagy asztali gépről teszi ezt! Az nem tűnik túl jó megoldásnak szerintem... Mondhatjuk, hogy ez BUG? Vagy béna feature csak? :)

(#5564) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bug volt, javítottam.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5565) Sk8erPeter válasza lezso6 (#5564) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Kösszentés! :)

Sk8erPeter

(#5566) Bubee82


Bubee82
őstag

Sziasztok,

Egy baratom szeretne regisztralni, de az o gepen is server error fogadja es most en is megprobaltam beregisztralni ot a sajatomrol, de szinten server error van :F

(#5567) Viktor0610 válasza Bubee82 (#5566) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más oldal alól is próbáltad? :)

(Mert ugye egy hozzáférés van az összes aloldalra. :) )

Samsung Galaxy A54

(#5568) dobragab


dobragab
addikt

Prémium tagsági előfizetésnél a Paypal és a Simple gomb meg van cserélve, mindkettő rossz helyre visz.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5569) Lauda válasza dobragab (#5568) üzenetére


Lauda
félisten

Most nezem hogy elstartolt. :Y

(#5570) sz.balazs.95 válasza Lauda (#5569) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Engem is váratlanul ért.
De már elő is fizettem rá. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5571) DrTechnoid válasza sz.balazs.95 (#5570) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is , de azt írja hogy a folyamatban, pedig a paypal-emről lenyalta a lóvét :D
A paypal titeket is a Hardverapróra irányított vissza?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#5572) sz.balazs.95 válasza DrTechnoid (#5571) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen, engem is oda irányított vissza.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5573) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Apróság.
Prémium tag vagyok, és kipróbáltam a mobilról való hsz.-szerkesztést.
Nem engedte öt perc után, mikor még az asztali gépen igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#5574) bitpork válasza Viktor0610 (#5573) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem arról volt szó h a mobilnézet marad ahogy, mert hamarost egybeolvad a desktoppal?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5575) Habugi


Habugi
addikt

Nem tudom mennyire általános a jelenség, gondoltam beszúrom:

1 év prémium tagság 4 000 Ft
Végösszeg: (PayPal) 4 000 Ft
Vásárlás elindítva: 2016-01-21 18:54
Teljesítve: Folyamatban

Azóta is folyamatban, Paypal nem jelzett vissza hát benéztem, még nem vontatok le semmit.

Szitu? Én töketlenkedtem valamit? :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5576) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Prémium tagsággal kapcsolatos fizetési problémák ügyében legyetek szívesek EBBE a topikba írni, ott vélhetően előbb kaptok választ a kérdésre.

[ Szerkesztve ]

(#5577) lezso6 válasza Habugi (#5575) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nézd meg a PayPalodat, hogy ott van-e róla bizonylat, hogy levonták. Ha nincs, akkor nem fizettél, ami igen valószínű, mivel azonnal le kéne vonnia a pénzt a PayPalnak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5578) Habugi válasza lezso6 (#5577) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam volt a hiba, el volt barmolva a PayPaylom, hirtelen megoldani nem tudtam viszont sikerült megkerülni.

Egyből le is vonta, minden pöpecül működik! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5579) lezso6 válasza Habugi (#5578) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:R.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5580) Bubee82 válasza Viktor0610 (#5567) üzenetére


Bubee82
őstag

Igen, az iment probaltam, de server error-t dobal :U

(#5581) lezso6 válasza Bubee82 (#5580) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

500-as hiba ugye? :( Nem a szokásos 503.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5582) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

A fórumban megszökött a LOGOUT blogom linkje a nevem környékéről. Ez miért van? MErt 1-2 prémium tagnál ott van hogy prémium tag, másnak meg a nevére kattintva jön be. Nem teljesen értem, hogy is van akkor most ez?

üdv, adika4444

(#5583) DJ. Ru$y válasza adika4444 (#5582) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Válasz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5584) air válasza DJ. Ru$y (#5583) üzenetére


air
nagyúr

Ennek mi értelme volt? :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5585) DJ. Ru$y válasza air (#5584) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annak, hogy válaszoltam a kérdésre, vagy annak, hogy ezt így oldották meg? Utóbbiról kérdezd meg Parcit, előbbinek pedig az, hogy segíteni akartam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5586) Lauda válasza adika4444 (#5582) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Azert van igy, mert felmerult az igeny a premium tag felirat nemletere a rang alatt. Ennek a keresnek eleget teve most mar eltuntetheto onnan, a premium funkciok alatt egy pipaval. Igy viszont az user neve lesz piros. Szoval ha bent a pipa, akkor piros a nev es rakattintva beugrik a premium tagsag elonyei, ha nincs bent a pipa, akkor fekete a nev es lathato pirossal a premium tag felirat, kattintva a premium tagsag elonyei. Ha elofizetsz es nem zavar annyira, hagyd kint egy ideig, ezzel is reklamozva ezt az uj lehetoseget.

[ Szerkesztve ]

(#5587) air válasza DJ. Ru$y (#5585) üzenetére


air
nagyúr

Természetesen az utóbbira gondoltam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5588) Bubee82 válasza lezso6 (#5581) üzenetére


Bubee82
őstag

(#5589) adika4444 válasza DJ. Ru$y (#5583) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi, és azoknak akik lenntebb válaszoltak nekik is!

üdv, adika4444

(#5590) #02683648


#02683648
törölt tag

Üdv,

Lehet h nem bug csak nekem nem működik vmi, de ha a beállításoknál azt választom h a fórumtémák időrendben csökkenők legyenek (i.e. a legújabban nyitott téma legyen legfelül, pl. mai cikkekhez kapcsolódó fórumtopicok) akkor nem csinál semmit. Bármilyen böngészőben próbálom ki megjelenik egy "confirm form resubmission" (vagy ennek más nyelvű megfelelője) ablak, azt leokézom, utána semmi változás.

Win 8.1 és 10 alatt tutira csinálja, szerintem már OSX alatt is próbáltam átállítani de megnézem még 1x ha kell.

(#5591) tlac


tlac
nagyúr

kereső bug?
[link]
a 132228-as hozzászólást is kiadta, de abban én nem látom a keresett szót

(#5592) Acef


Acef
addikt

Hi!
Két év alatt kb 63000 kattintás/olvasás volt logout blogomban (nem tudom, hogy ez sok vagy kevés). Most azért nincs a nevem alatt a logout blog felirat, mert nem vagyok prémium tag? Ezt így akartátok, ez így jó?
Esetleg van megoldás, csak elkerülte a figyelmemet?

(#5593) Lauda válasza Acef (#5592) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

[link]

(#5594) Acef válasza Lauda (#5593) üzenetére


Acef
addikt

inkorrekt (szerintem)

Rosszul gondolom, hogy a kattintások/megnyitások számától is függ a PH bevétele? Ezzel a húzással csökkenni fog a megnyitások száma.

(#5595) #02683648 válasza Acef (#5594) üzenetére


#02683648
törölt tag

Szimplán annyi h a gyakori logout használatot ösztönzi (ha jól értem ha vki az elmúlt 2 hónapban ír a blogjára akkor jelenik meg ez az izé, mondjuk nem követem a logoutot, néha 1-2 leírást elolvasok ott ha valamelyik ph! vagy ma topicban linkelik)

Az én #5590 beli problémámra tud vki valamit mondani? Másnál működik a topicoknak (nem a topicon belül a hsz-ek sorrendjéről beszélek) az első hsz dátuma szerint csökkenő sorrendbe rendezése vagy ez vmi miatt a motorban ki kett kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#5596) Lauda válasza Acef (#5594) üzenetére


Lauda
félisten

Irjal a topikba, ott valaszolgat a problemakra a Nagyfonok. :D

(#5597) Sk8erPeter válasza Acef (#5594) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem is inkorrekt, hogy most már meg van válogatva, kinek a neve alatt látszik a bloglinkje (attól, hogy fossa ki magából az írásokat valaki, vagy csak bedob Logout-bejegyzésként egy általa érdekesnek vagy vicceskének talált videót, nem biztos, hogy az a bejegyzés képvisel bármilyen értéket), ahogy az is, hogy ha valaki kikapcsolja a prémium tagnak megjelölést, attól még ugyanúgy linkesítve van a neve (csak a korábbi thumbs up, mostani csillag-megjelölés tűnik el), tehát ugyanúgy virít róla, hogy ő bizony fizetett. Minek?

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5598) Lauda válasza Sk8erPeter (#5597) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem nezopont kerdese. A porgos blogokat, mint amirol emlitest tett a kollega, amugy sem kell reklamozni, hisz folyamatosan szem elott van. Ha az user neve alatt latszik a felirat, akkor az igy biztos 2 honapnal frissebb, szam eseten pedig nagyon friss iras.

(#5599) Sk8erPeter válasza Lauda (#5598) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor még egyszer: attól még, hogy valaki kirakott egy semmit nem érő bejegyzést, ne legyen már feltűnőbb az ő személyes blogja, mint azé, aki adott esetben egy tényleg sokakat érintő/segítő cikket tett ki még több, mint 2 hónapja, és úgy érezte, hogy ha épp nincs újabb érdemi tartalom, amit azóta megosztana, akkor inkább csöndben marad... (és jól teszi, jobban, mint aki hablaty-felületnek vagy videóbedobálásra használja)

Sk8erPeter

(#5600) Acef válasza Lauda (#5598) üzenetére


Acef
addikt

Én egy telefonok optimalizálásával kapcsolatos blogot/bejegyzést írtam, ezt csak a logoutomon keresztül lehet elérni, és csak a telefonhoz tartozó topikban lehet hozzászólni.
Szerintem fontos lenne, hogy látszódjon a logout blog felirat, mert egy viszonylag gyakran látogatott/olvasott blogról van szó. Ez fontos lehet annak a néhány ezer embernek aki vissza vissza tér és olvassa, valamint fontos lehet a PH-nek.
Továbbra is tartom a 5592, 5594 írtakat, szerintem PH-nek sem előnyös (nem jogos?) a saját döntése.

Sk8erPeter
Igen :)
Jelenleg ha azt akarom, hogy látszódjon, a kkor fizetek, vagy kéthavonta felrakok egy képet a papagájomról. :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.