Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#14551) V/ válasza tboy93 (#14549) üzenetére


V/
titán

Nem barátom, ne jelenjen meg az az ablaka a belépés előtt. Ne más mondja meg hogy mit csináljak, már fizettem, tehát ahogy írták: .....és nincs reklám, sem ez a felhívás!
De az van amit írtál, tegnap már úgy lett beállítva.
A reklámot megrendelők azt kérik hogy ezt ellenőrizzék? Szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#14552) maltegra válasza Rimuru (#14547) üzenetére


maltegra
kezdő

Volt vagy 60 hszem különböző topikokban, és most csak azok vannak, amiket az elmúlt 24 órában írtam.
Nem hiányoznak kifejezetten, csak fura.

(#14553) V/ válasza Viktor0610 (#14550) üzenetére


V/
titán

Hiba, mert tegnap nem így működött.
Ha nem tudok belépni mert ezt írja, akkor azért nem tudja, mi lenen ha belépés után küldené a macskát annak akinek kell?
De a értelmére várnék választ amit az előbb írtam. Azt is írtam ha szükséges kattintgatok a reklámra , hogy generálódjon a bevételt, de tényleg úgy működik?

[ Szerkesztve ]

(#14554) Parci válasza V/ (#14548) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyszer dobja fel. refresh, aztán belépsz, kész. tegnap valóban nem így működött, mert más volt a kód -- most álltunk át full sajátra. de ez a téma nincs itt jó helyen, zárjuk le.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14555) Viktor0610 válasza V/ (#14553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

-

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14556) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

A hírek hibásan jellenek meg, kivéve a logout cikkek,lapozásra ugyan azok a cikkeket mutatja

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14557) Parci válasza st3v3np3t3r (#14556) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hogy a mi a hol a miben?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14558) Petyb00


Petyb00
aktív tag

Prémium tagság mellet, belépve, feldobálja, hogy kapcsoljam ki a reklám blokkolót. Azért van prémiumom, hogy ne legyenek reklámok, de akkor figyelmeztetés se legyen a reklám blokkolóra.:D Amúgy ezt nem csinálja folyamatosan, csak találomra dobálja fel... :F
Rá tudnátok nézni? Köszi!

(#14559) st3v3np3t3r válasza Parci (#14557) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

lapozgattam a weboldalon az itcafe-s híreket és továbblapozás után ugyan azok a hírek jöttek, amik az előző oldalon voltak. Most megnéztem, "most" jó...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14560) lezso6 válasza Petyb00 (#14558) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valószínűleg nem vagy belépve minden site-ra, pl PH-n be vagy lépve, de egy link átvisz MA-ra, ahol nem vagy belépve, ezért feljön a figyelmeztetés. Belépétet az oldal minden site-ra?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14561) zoltan6


zoltan6
őstag

Mobilon samsung böngészőn hogyan kell felvenni a prohardver oldalait az engedélyező listára? adblock,és adblock plus kiegészítő van telepítve a samsung böngészőbe,nem találtam ilyen beállítást,csak teljes kikapcsolást.

(#14562) Puma K válasza zoltan6 (#14561) üzenetére


Puma K
veterán

Erre kíváncsi lennék én is, mert mobilon is a Firefox-ot használom és ugyan úgy fent van az Adblock, de ott nem találtam rá megoldást.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14563) Parci válasza zoltan6 (#14561) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a teljes kikapcsolás csak az aktuálisan nézett oldalon kapcsolja ki (azaz veszi fel a kivételek közé), nem?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14564) zoltan6 válasza Parci (#14563) üzenetére


zoltan6
őstag

Sajnos nem,most kipróbáltam facebook volt megnyitva,kikapcsoltam,árléptem a prohardverre és ott is kivolt kapcsolva,

De azt hiszem megvan, :K eddig nem is kerestem az appok között,mivel csak kiegészítő,de ott van,be is lehet állítani,meg is csináltam :R

(#14565) Rimuru


Rimuru
veterán

Touchscreenen egybol megnyitja a linket, pedig csak a spoilert szeretnem eltuntetni (elso) kattintasra. [link]

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#14566) 0xmilan válasza Rimuru (#14565) üzenetére


0xmilan
addikt

Hosszu tapira a FF megmutatja, hogy mi van mogotte. Bar ha ahhoz szoktal, hogy rovid tapira leszedi a spoilert, akkor tenyleg veszelyes lehet.

(#14567) tboy93


tboy93
nagyúr

A kedvenc sorrendezos BUG-ra esetleg van valami tipp?

(#14568) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Már kérdeztem, de válasz/reakció nem jött:

A mobilról linkelési hibával lehet valamit kezdeni?
Mindig ugyanúgy csinálom, mégis minden második szövegre illesztett link rossz.

#?*@&!

(#14569) lezso6 válasza zeon.hu (#14568) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

TinyMCE bug. Már 3 hónapja reportolva van, egyelőre még nem javították. Addig a régi szerkesztőt érdemes használni mobilon.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14570) zeon.hu válasza lezso6 (#14569) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx!

Másik:
Ki van kapcsolva a blokkoló, mégis feljön az erre figyelmeztető ablak.
Ezzel lehet valamit kezdeni?
Próbáltam www-vel és nélküle is.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#14571) Viktor0610 válasza lezso6 (#14569) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is ezt teszem, de azzal terveztek valamit kezdeni, hogy a privátok szerkesztésekor a régi szerkesztő nem tölti be a szöveget?
Hozzászólás szerkesztésénél is felvillan az üres szövegbeviteli mező, de ott megjelenik a szöveg.

Mobilos Chrome, Android 9.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14572) lezso6 válasza zeon.hu (#14570) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az összes oldalt tedd whitelist-re, valószínűleg egy link átvisz a másik site-ra, ami nincs whitelistelve.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14573) lezso6 válasza Viktor0610 (#14571) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Arra ránézek...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14574) zeon.hu válasza lezso6 (#14572) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megcsináltam, remélem már jó lesz.

Jó lenne egy működő script mobilra is, ami mindig ugyanott tart, mint amii asztalira is elérhető. Tudom , ez nem rajtatok múlik!
Illetve van (tampermonkey), csak böngészőként kell használni, arra meg vacak...

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#14575) darvinya


darvinya
titán

Mai napon többször megakadt az oldal, s ezt kapom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14576) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, bug vagy feature, de ehhez a cikkhez nem tudom megnyitni a topikot.

Máshonnan kimásolva a topiknyitó linket, sikerült.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14577) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#14576) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom már szerkeszteni, de ha megnézem most a hírt, még mindig 404-es linket dob a Hozzászólok gomb a hír alatt.

Most nézem, az előző hozzászólásban linkelt topiknyitó hivatkozás nem ahhoz a hírhez nyitott topikot. :F Nem értem. :(

Nnna, a helyes, 404-es linkes hivatkozás: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14578) andor1945


andor1945
újonc

Miért nem tudom feladni a hirdetésemet? Andor. :(( 13

(#14579) orsib78


orsib78
tag

Hello,

2 aktív hírdetésem mellé a harmadikat már csak pénzért hajlandó aktiválni. Úgy tudom 8 ingyenes hírdetésem lehet egyszerre. Megnéznétek miért van ez?

Köszi,
B.

(#14580) Intruder2k5 válasza orsib78 (#14579) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Mert a feladni kívánt hirdetésed extra csomagba tetted, és nem ingyenesbe.

(#14581) orsib78 válasza Intruder2k5 (#14580) üzenetére


orsib78
tag

Nem tudom mit neztem be de veletlen volt. Hogy tudom atsorolni normalra?

(#14582) V/


V/
titán

Csak kérdezem ha a Prohardver fórumok közt bóklászok, miként kerül a böngészőbe a Logout.hu sütije, amikor nem is léptem be oda amióta használom a böngészőt? Jól működik? Illetve nem mindig tudom módosítani a hozzászólásom, lehal az oldal. Ezzel a blokkolásos témával nem lett valami egy kissé elállítva?

(#14583) lezso6 válasza V/ (#14582) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A közös beléptetés miatt az összes site-on rögzítésre kerül az ahhoz szükséges követő süti.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14584) V/ válasza lezso6 (#14583) üzenetére


V/
titán

Ez érdekes, eddig nem így volt, az elmúlt napokban sem, de miért csak a Logout jelenik meg +ként?
Ezzel a blokkolásgátlós mókával nem igazán vagyok megelégedve, leléptem az Adblocker topikból, mert azt gondoltam minden tiszta, de csak állandóan ebbe a dologba ütközök bele, hogy valamit mindig kavar.Vagy a Gemius lengyelbe küldendő adatival van gond, vagy akkor a böngésző védelmét is ki kell már kapcsolni? Mert most azt feltekertem, ha már az uBlock Origin-n nem használható.
Tárgytalan, meguntam hogy ezzel kell foglalkoznom, remélem nem kapok semmi kártékony kódot ha ezeken az oldalakon járok.

[ Szerkesztve ]

(#14585) Parci válasza V/ (#14584) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a közös logint még én csináltam meg anno (mármint az akkori verzióját) az oldalainkhoz és én alsó hangon tíz éve nem kódolok. mindig így működött, hogy ne kelljen külön belépkedni mindenhol.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14586) V/ válasza Parci (#14585) üzenetére


V/
titán

Oké,értem. De akkor is is csak Prohardver és Logout van most amit látok.
De az hogy a Logout-on tudom szerkeszteni a hozzászólásom a legdurvább biztonsági beállítások mellett, de a Prohardveren meg nem az már nálam kiverte a biztosítékot.
Ezt is onnan írom, most ezzel egészítettem ki, és látható.
No az meg vicces az egészben, hogy most kíváncsiságból bekapcsoltam a blokkolást és működik, tudok írni és még a figyelmeztetés sem jön. No akkor részemről befejezem a panaszkodást, ez már így marad.

[ Szerkesztve ]

(#14587) Intruder2k5 válasza orsib78 (#14581) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Legjobb tudomásom szerint sehogy. Add fel újra ingyenesként, ezt meg töröld. És ne lépd túl az ingyenes hirdetés maximális 1500 karakterszámát. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#14588) Parci válasza V/ (#14586) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

prózai az ok, de ez már itt elhangzott: a logout az utolsó oldalunk, ahol még az ősrégi kódunk fut, a többi site már frissült az újra.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14589) V/ válasza Parci (#14588) üzenetére


V/
titán

Nem volt annyira rossz az. Egy dolog hogy régi, de lehet hogy kevesebb gond volt, van vele és működik. Nem minden új dolog hasznos, legfeljebb bonyolulttá teszi az életünket.
Itt nézem monitoron 1920*1200-as felbontás és képernyő szélességének 55 centijéből lényegében 33 vagy ha lejjebb megyek 20 cm-t használok, hiába reszponzív, nem hasznos.

(#14590) orsib78 válasza Intruder2k5 (#14587) üzenetére


orsib78
tag

Áááá... A karakterszámmal volt a baj... Mondjuk miután visszaveszi az ember akkor sem lehet átsorolni... Ok. Felvettem újra, most már jó, a rosszat meg archiváltam. Koszi a segítséget.

(#14591) tboy93


tboy93
nagyúr

No, kicsit jobban összeszedem a Kedvencek sorrendezős hibát, hátha így kap egy kis figyelmet :)

Tehát a probléma röviden: A jobb oldali kedvencek sávban bizonyos topik átmozgatása után nem marad a téma a kívánt pozícióban, hanem elugrik onnan.

1) Kezdőállapot, sorrendezés előtt
2) A "tboy93 blogja" topikot felhúztam az első helyre
3) A topik nem maradt ott, hanem ahogy elengedtem leugrott a 3. helyre

Oldal újratöltése után is ott marad, sehogy sem tudom elérni, hogy az első helyen legyen.

Linux Mint, Google Chrome Verzió: 77.0.3865.120 (Hivatalos verzió) (64 bites)

(#14592) gyulaszu válasza tboy93 (#14591) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én már írtam egy (szabályos) bugreportot is pár hete, de még nincs rá reakció...

gyulaszu

(#14593) tboy93 válasza gyulaszu (#14592) üzenetére


tboy93
nagyúr

No, akkor nem vagyok egyedül a problémával.

(#14594) Syl válasza tboy93 (#14593) üzenetére


Syl
nagyúr

Félmegoldás (már ha működik): logout felől intézd az első helyre rakást.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14595) tboy93 válasza Syl (#14594) üzenetére


tboy93
nagyúr

Onnan is probaltam mar.

(#14596) lezso6 válasza tboy93 (#14591) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Töröld az összes kedvencet, majd vedd fel újra. Amíg nem érkezik meg a javítás, addig sajnos csak ezt lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14597) tboy93 válasza lezso6 (#14596) üzenetére


tboy93
nagyúr

Okes, kosz a tippet.

(#14598) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mit állítsak még, hogy ne ugráljon fel folyton a blokkolóra figyelmeztető ablak?
(Mellesleg látom a reklámokat...)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#14599) Parci válasza zeon.hu (#14598) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

melyik ablak? alul a rózsaszín háttéren lévő figyelmeztetés? vagy a nagy, egész ablakos "légyszikapcsoldki"?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14600) zeon.hu válasza Parci (#14599) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Színvak vagyok... :D

Nagy ablak.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.