Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 15:08:27

LOGOUT.hu

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14551) V/ válasza tboy93 (#14549) üzenetére

V/
(nagyúr)

Nem barátom, ne jelenjen meg az az ablaka a belépés előtt. Ne más mondja meg hogy mit csináljak, már fizettem, tehát ahogy írták: .....és nincs reklám, sem ez a felhívás!
De az van amit írtál, tegnap már úgy lett beállítva.
A reklámot megrendelők azt kérik hogy ezt ellenőrizzék? Szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#14552) maltegra válasza Rimuru (#14547) üzenetére

maltegra
(kezdő)

Volt vagy 60 hszem különböző topikokban, és most csak azok vannak, amiket az elmúlt 24 órában írtam.
Nem hiányoznak kifejezetten, csak fura.

(#14553) V/ válasza Viktor0610 (#14550) üzenetére

V/
(nagyúr)

Hiba, mert tegnap nem így működött.
Ha nem tudok belépni mert ezt írja, akkor azért nem tudja, mi lenen ha belépés után küldené a macskát annak akinek kell?
De a értelmére várnék választ amit az előbb írtam. Azt is írtam ha szükséges kattintgatok a reklámra , hogy generálódjon a bevételt, de tényleg úgy működik?

[ Szerkesztve ]

(#14554) Parci válasza V/ (#14548) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

egyszer dobja fel. refresh, aztán belépsz, kész. tegnap valóban nem így működött, mert más volt a kód -- most álltunk át full sajátra. de ez a téma nincs itt jó helyen, zárjuk le.

[ Szerkesztve ]

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#14555) Viktor0610 válasza V/ (#14553) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

-

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Okos enged, ha már szenved!" :D

(#14556) st3v3np3t3r

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

A hírek hibásan jellenek meg, kivéve a logout cikkek,lapozásra ugyan azok a cikkeket mutatja

[ Szerkesztve ]

PH! app a GPlay áruházban/vaperina.com/Huawei P20 Pro C432 + GearS3 Frontier / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14557) Parci válasza st3v3np3t3r (#14556) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

hogy a mi a hol a miben?

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#14558) Petyb00

Petyb00
(aktív tag)

Prémium tagság mellet, belépve, feldobálja, hogy kapcsoljam ki a reklám blokkolót. Azért van prémiumom, hogy ne legyenek reklámok, de akkor figyelmeztetés se legyen a reklám blokkolóra.:D Amúgy ezt nem csinálja folyamatosan, csak találomra dobálja fel... :F
Rá tudnátok nézni? Köszi!

(#14559) st3v3np3t3r válasza Parci (#14557) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

lapozgattam a weboldalon az itcafe-s híreket és továbblapozás után ugyan azok a hírek jöttek, amik az előző oldalon voltak. Most megnéztem, "most" jó...

PH! app a GPlay áruházban/vaperina.com/Huawei P20 Pro C432 + GearS3 Frontier / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#14560) lezso6 válasza Petyb00 (#14558) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Valószínűleg nem vagy belépve minden site-ra, pl PH-n be vagy lépve, de egy link átvisz MA-ra, ahol nem vagy belépve, ezért feljön a figyelmeztetés. Belépétet az oldal minden site-ra?

STOP RIOS! Állítsuk meg a moderációt!

(#14561) zoltan6

zoltan6
(őstag)

Mobilon samsung böngészőn hogyan kell felvenni a prohardver oldalait az engedélyező listára? adblock,és adblock plus kiegészítő van telepítve a samsung böngészőbe,nem találtam ilyen beállítást,csak teljes kikapcsolást.

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#14562) Puma K válasza zoltan6 (#14561) üzenetére

Puma K
(veterán)

Erre kíváncsi lennék én is, mert mobilon is a Firefox-ot használom és ugyan úgy fent van az Adblock, de ott nem találtam rá megoldást.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14563) Parci válasza zoltan6 (#14561) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

a teljes kikapcsolás csak az aktuálisan nézett oldalon kapcsolja ki (azaz veszi fel a kivételek közé), nem?

(#14564) zoltan6 válasza Parci (#14563) üzenetére

zoltan6
(őstag)

Sajnos nem,most kipróbáltam facebook volt megnyitva,kikapcsoltam,árléptem a prohardverre és ott is kivolt kapcsolva,

De azt hiszem megvan, :K eddig nem is kerestem az appok között,mivel csak kiegészítő,de ott van,be is lehet állítani,meg is csináltam :R

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#14565) Rimuru

Rimuru
(addikt)

Touchscreenen egybol megnyitja a linket, pedig csak a spoilert szeretnem eltuntetni (elso) kattintasra. [link]

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#14566) milangfx válasza Rimuru (#14565) üzenetére

milangfx
(őstag)

Hosszu tapira a FF megmutatja, hogy mi van mogotte. Bar ha ahhoz szoktal, hogy rovid tapira leszedi a spoilert, akkor tenyleg veszelyes lehet.

(#14567) tboy93

tboy93
(veterán)

A kedvenc sorrendezos BUG-ra esetleg van valami tipp?

(#14568) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

Már kérdeztem, de válasz/reakció nem jött:

A mobilról linkelési hibával lehet valamit kezdeni?
Mindig ugyanúgy csinálom, mégis minden második szövegre illesztett link rossz.

Aha...!?

(#14569) lezso6 válasza zeon.hu (#14568) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

TinyMCE bug. Már 3 hónapja reportolva van, egyelőre még nem javították. Addig a régi szerkesztőt érdemes használni mobilon.

(#14570) zeon.hu válasza lezso6 (#14569) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Thx!

Másik:
Ki van kapcsolva a blokkoló, mégis feljön az erre figyelmeztető ablak.
Ezzel lehet valamit kezdeni?
Próbáltam www-vel és nélküle is.

[ Szerkesztve ]

Aha...!?

(#14571) Viktor0610 válasza lezso6 (#14569) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

Én is ezt teszem, de azzal terveztek valamit kezdeni, hogy a privátok szerkesztésekor a régi szerkesztő nem tölti be a szöveget?
Hozzászólás szerkesztésénél is felvillan az üres szövegbeviteli mező, de ott megjelenik a szöveg.

Mobilos Chrome, Android 9.

[ Szerkesztve ]

(#14572) lezso6 válasza zeon.hu (#14570) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Az összes oldalt tedd whitelist-re, valószínűleg egy link átvisz a másik site-ra, ami nincs whitelistelve.

(#14573) lezso6 válasza Viktor0610 (#14571) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Arra ránézek...

(#14574) zeon.hu válasza lezso6 (#14572) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Megcsináltam, remélem már jó lesz.

Jó lenne egy működő script mobilra is, ami mindig ugyanott tart, mint amii asztalira is elérhető. Tudom , ez nem rajtatok múlik!
Illetve van (tampermonkey), csak böngészőként kell használni, arra meg vacak...

[ Szerkesztve ]

Aha...!?

(#14575) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Mai napon többször megakadt az oldal, s ezt kapom.

Xiaomi Mi 8 Pro v9 Fekete… titán üveg hátas, hogy lássam mit kaptam

(#14576) Viktor0610

Viktor0610
(legenda)

Nem tudom, bug vagy feature, de ehhez a cikkhez nem tudom megnyitni a topikot.

Máshonnan kimásolva a topiknyitó linket, sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#14577) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#14576) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

Nem tudom már szerkeszteni, de ha megnézem most a hírt, még mindig 404-es linket dob a Hozzászólok gomb a hír alatt.

Most nézem, az előző hozzászólásban linkelt topiknyitó hivatkozás nem ahhoz a hírhez nyitott topikot. :F Nem értem. :(

Nnna, a helyes, 404-es linkes hivatkozás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14578) andor1945

andor1945
(újonc)

Miért nem tudom feladni a hirdetésemet? Andor. :(( 13

(#14579) orsib78

orsib78
(tag)

Hello,

2 aktív hírdetésem mellé a harmadikat már csak pénzért hajlandó aktiválni. Úgy tudom 8 ingyenes hírdetésem lehet egyszerre. Megnéznétek miért van ez?

Köszi,
B.

(#14580) Intruder2k5 válasza orsib78 (#14579) üzenetére

Üdv!

Mert a feladni kívánt hirdetésed extra csomagba tetted, és nem ingyenesbe.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#14581) orsib78 válasza Intruder2k5 (#14580) üzenetére

orsib78
(tag)

Nem tudom mit neztem be de veletlen volt. Hogy tudom atsorolni normalra?

(#14582) V/

V/
(nagyúr)

Csak kérdezem ha a Prohardver fórumok közt bóklászok, miként kerül a böngészőbe a Logout.hu sütije, amikor nem is léptem be oda amióta használom a böngészőt? Jól működik? Illetve nem mindig tudom módosítani a hozzászólásom, lehal az oldal. Ezzel a blokkolásos témával nem lett valami egy kissé elállítva?

(#14583) lezso6 válasza V/ (#14582) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A közös beléptetés miatt az összes site-on rögzítésre kerül az ahhoz szükséges követő süti.

(#14584) V/ válasza lezso6 (#14583) üzenetére

V/
(nagyúr)

Ez érdekes, eddig nem így volt, az elmúlt napokban sem, de miért csak a Logout jelenik meg +ként?
Ezzel a blokkolásgátlós mókával nem igazán vagyok megelégedve, leléptem az Adblocker topikból, mert azt gondoltam minden tiszta, de csak állandóan ebbe a dologba ütközök bele, hogy valamit mindig kavar.Vagy a Gemius lengyelbe küldendő adatival van gond, vagy akkor a böngésző védelmét is ki kell már kapcsolni? Mert most azt feltekertem, ha már az uBlock Origin-n nem használható.
Tárgytalan, meguntam hogy ezzel kell foglalkoznom, remélem nem kapok semmi kártékony kódot ha ezeken az oldalakon járok.

[ Szerkesztve ]

(#14585) Parci válasza V/ (#14584) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

a közös logint még én csináltam meg anno (mármint az akkori verzióját) az oldalainkhoz és én alsó hangon tíz éve nem kódolok. mindig így működött, hogy ne kelljen külön belépkedni mindenhol.

(#14586) V/ válasza Parci (#14585) üzenetére

V/
(nagyúr)

Oké,értem. De akkor is is csak Prohardver és Logout van most amit látok.
De az hogy a Logout-on tudom szerkeszteni a hozzászólásom a legdurvább biztonsági beállítások mellett, de a Prohardveren meg nem az már nálam kiverte a biztosítékot.
Ezt is onnan írom, most ezzel egészítettem ki, és látható.
No az meg vicces az egészben, hogy most kíváncsiságból bekapcsoltam a blokkolást és működik, tudok írni és még a figyelmeztetés sem jön. No akkor részemről befejezem a panaszkodást, ez már így marad.

[ Szerkesztve ]

(#14587) Intruder2k5 válasza orsib78 (#14581) üzenetére

Legjobb tudomásom szerint sehogy. Add fel újra ingyenesként, ezt meg töröld. És ne lépd túl az ingyenes hirdetés maximális 1500 karakterszámát. [kép]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#14588) Parci válasza V/ (#14586) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

prózai az ok, de ez már itt elhangzott: a logout az utolsó oldalunk, ahol még az ősrégi kódunk fut, a többi site már frissült az újra.

(#14589) V/ válasza Parci (#14588) üzenetére

V/
(nagyúr)

Nem volt annyira rossz az. Egy dolog hogy régi, de lehet hogy kevesebb gond volt, van vele és működik. Nem minden új dolog hasznos, legfeljebb bonyolulttá teszi az életünket.
Itt nézem monitoron 1920*1200-as felbontás és képernyő szélességének 55 centijéből lényegében 33 vagy ha lejjebb megyek 20 cm-t használok, hiába reszponzív, nem hasznos.

(#14590) orsib78 válasza Intruder2k5 (#14587) üzenetére

orsib78
(tag)

Áááá... A karakterszámmal volt a baj... Mondjuk miután visszaveszi az ember akkor sem lehet átsorolni... Ok. Felvettem újra, most már jó, a rosszat meg archiváltam. Koszi a segítséget.

(#14591) tboy93

tboy93
(veterán)

No, kicsit jobban összeszedem a Kedvencek sorrendezős hibát, hátha így kap egy kis figyelmet :)

Tehát a probléma röviden: A jobb oldali kedvencek sávban bizonyos topik átmozgatása után nem marad a téma a kívánt pozícióban, hanem elugrik onnan.

1) Kezdőállapot, sorrendezés előtt
2) A "tboy93 blogja" topikot felhúztam az első helyre
3) A topik nem maradt ott, hanem ahogy elengedtem leugrott a 3. helyre

Oldal újratöltése után is ott marad, sehogy sem tudom elérni, hogy az első helyen legyen.

Linux Mint, Google Chrome Verzió: 77.0.3865.120 (Hivatalos verzió) (64 bites)

(#14592) gyulaszu válasza tboy93 (#14591) üzenetére

gyulaszu
(aktív tag)

Én már írtam egy (szabályos) bugreportot is pár hete, de még nincs rá reakció...

gyulaszu

(#14593) tboy93 válasza gyulaszu (#14592) üzenetére

tboy93
(veterán)

No, akkor nem vagyok egyedül a problémával.

(#14594) Syl válasza tboy93 (#14593) üzenetére

Syl
(nagyúr)

Félmegoldás (már ha működik): logout felől intézd az első helyre rakást.

Words cannot express how much i don't care

(#14595) tboy93 válasza Syl (#14594) üzenetére

tboy93
(veterán)

Onnan is probaltam mar.

(#14596) lezso6 válasza tboy93 (#14591) üzenetére

lezso6
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Töröld az összes kedvencet, majd vedd fel újra. Amíg nem érkezik meg a javítás, addig sajnos csak ezt lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#14597) tboy93 válasza lezso6 (#14596) üzenetére

tboy93
(veterán)

Okes, kosz a tippet.

(#14598) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

Mit állítsak még, hogy ne ugráljon fel folyton a blokkolóra figyelmeztető ablak?
(Mellesleg látom a reklámokat...)

[ Szerkesztve ]

Aha...!?

(#14599) Parci válasza zeon.hu (#14598) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

melyik ablak? alul a rózsaszín háttéren lévő figyelmeztetés? vagy a nagy, egész ablakos "légyszikapcsoldki"?

(#14600) zeon.hu válasza Parci (#14599) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Színvak vagyok... :D

Nagy ablak.

Aha...!?

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.