Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#15101) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Kiemelt hirdetésnél (60 naposnál) a rendszer (1 hónap múlva lejár) -t ír ki alapból:

LINK

Pedig 60 nap van rá, ha ráviszem a kurzort, akkor a 60 napos határidő jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15102) lezso6 válasza SeniorTilla (#15101) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most már jónak kell lennie. Legalábbis 1.5 hónaptól felfelé kerekíteni, alatt meg lefelé. Eddig úgy volt, hogy a 1.999999 hónap is 1 hónap volt, ami nem igazán jó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15103) SeniorTilla válasza lezso6 (#15102) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Most már karaj :)

Jó az avatarod

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15104) IO.sys


IO.sys
őstag

Sziasztok!
A HA-n nem rég még működött az a keresés az LCD monitor kategóriában, hogy
"va " OR "mva " OR "pva "

Ez kilistázta az idézőjelek közti részre kapott találatokat, természetes célja szerint.
De már nem működik, onnantól kezdve, hogy idézőjel van a kérésben, nem ad találatot. Idézőjelek nélkül ad, de akkor az összes *va végződésű szöveg kijön, pl. káva. Van mód, hogy az eredeti cél szerinti találatokat kapjam?

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#15105) SeniorTilla válasza IO.sys (#15104) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ezt én is tapasztalom, tényleg jó lenne, ha csak szótöredékre is rá lehetne keresni. Én pl. ha beírom a keresőben, hogy Envy 13, akkor kihozza azokat a gépeket is, amik nevében nincs is ilyen szó.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15106) subaruwrc


subaruwrc
félisten

az mikor fog megoldódni hogy a csillagozott privátokra kattintva valóban a megcsillagozott üzenet töltsön be és ne a sima beszélgetés folyam ? mert így pont a lényeg nem működik

(#15107) 888mester


888mester
újonc

Sziasztok! nagy bibi van a Hardverapró PC rovatban. Át lett variálva a struktúra, és GAMER gép kategória kikerült, új hirdetéseimbe se tudom rakni, a régiek amik Gamer kategóriában voltak, nem látszanak asztaliban. Mi a javaslat? Gamer kategória nem lesz már? hirdetéseim tegyem asztali PC kategóriába?

(#15108) dptrsk


dptrsk
addikt

HA lefagy sokszor Chrome böngésző, csak böngésző restart segít.

(#15109) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem tudok privátot küldeni:

Piros háttérrel ez jelenik meg:
Valami érvénytelen formátumú! Mező: content

Mindegy hogy mit írok be....

(megjavult. Hardverapróról küldtem privátot, utána már ment PH-n is (PH-n régi szerkesztővel nem ment, az újjal igen. Most megy már a régivel is)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15110) konzi


konzi
aktív tag

Értesítés fülön jelez egy lejárt hirdetést amit már töröltem de nem tudom eltüntetni.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#15111) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Téma összefoglalóját szeretném szerkeszteni, de egy ilyen üzenetet kapok:

https://prohardver.hu/dl/upc/2020-02/18/3259_bhyosu2kxpvikngn_kepernyofoto_2020-02-18_18_54_24.png

Én csinálok valamit rosszul, vagy valamilyen hiba van?

(#15112) lugosi válasza lugosi (#15111) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megvan a hiba forrása, megoldódott a dolog: PH domain alól próbáltam szerkeszteni, ott adta ezt a hibát, Logout alól szépen működött.

Érdekesség, hogy mobilaréna domain alól nem is jött be a szerkesztőablak a Szerkesztés gombra kattintva.

(#15113) DJ. Ru$y válasza lugosi (#15112) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak a régi felület (Logout) alól működik a szerkesztés, egyik reszponzív oldalon sem megy nekem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15114) Intruder2k5 válasza DJ. Ru$y (#15113) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor nálad valami más a probléma, mert én simán szerkesztek bármelyik domain alól, talán csak 1-2 alkalommal volt eddig, hogy belefutottam a fentebbi hibába.

(#15115) colosV8


colosV8
csendes tag

Hali.
Kérvényeztem értékelést egy eladónál, viszont nála nem jelenik meg a kérelmem, nálam viszont jelzettnek veszi a rendszer. Ilyenkor mi a helyzet?

Köszönöm
[link]

(#15116) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Le lett tiltva a kedvenc fórumtémák drag and drop rendezése, vagy csak nálam van valami hiba? Próbáltam két böngészőben is, se fel, se le, egyik se.

(#15117) csako válasza Intruder2k5 (#15116) üzenetére


csako
veterán

Én tudom rendezgetni. (Firefox 74 Dev)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15118) Intruder2k5 válasza csako (#15117) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK köszi, akkor próbálkozom még, keresem a hibát. FF ESR 68.5-ben és WaterFox-ban nem megy, eddig ment.

szerk.:
Hát sajnos egyelőre nem megy, LMDE alól se. Nem tudom mi lelte, mindegy, most nem olyan fontos.

[ Szerkesztve ]

(#15119) bitpork válasza Intruder2k5 (#15118) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Erre kérdeztem anno rá én is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15120) Intruder2k5 válasza bitpork (#15119) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Valóban, ez nekem kimaradt. A különbség kettőnk esete közt csak annyi, hogy nekem nem keveredett össze, csak felvettem egy új topikot a listába, amit igazából a lista végén szerettem volna látni, és nem az első helyen. Most LO alól átrendeztem a hagyományos módszerrel.

Mivel több böngészőben és egy másik oprendszeren sem megy, így egyelőre azt gondolom, hogy a hiba nem nálam van. De holnap ha nem felejtem el, megpróbálom még a munkahelyi gépről is.

[ Szerkesztve ]

(#15121) bitpork válasza Intruder2k5 (#15120) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én csak LO felől vagyok már nagyon régen (a reszponzív miatt :B ) és w10pro+ legfrisebb króm alól. az elmúlt héten kétszer próbáltam sikertelenül rendezni oszt ráhagytam.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15122) Intruder2k5 válasza bitpork (#15121) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te még megteheted, de minket a VARÁZSLÓ már átkényszerített a reszponzív felületre, mert mindent csak oda fejleszt. Ami persze érthető, csak hát na... Mondjuk én mindig is café-s voltam, de az új felületet szokni kellett. Aztán lásd mire megszoktam, mehetek vissza LOGOUT-ra. ;]

(#15123) Intruder2k5 válasza Intruder2k5 (#15120) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A munkahelyi gépen ugyanúgy nem tudom rendezni, szóval egyértelműen PH oldali a hiba.

szerk.:
Megvan, működik. Eddig ha az egérrel megfogtam bárhol a topik nevét a listában, akkor bal oldalon megjelent a kis fel/le nyíl (illetve már akkor megjelenik, amikor fölé viszem az egeret), és tudtam mozgatni az elemet a listában. Most csak akkor tudom áthelyezni, ha magát a kis fel/le nyilat fogom meg az egérrel. Végül is így jobb is, mert ezáltal egy ideje megszűntek a véletlen áthúzások is, csak hát még rájöttem...

[ Szerkesztve ]

(#15124) V/ válasza Intruder2k5 (#15123) üzenetére


V/
titán

Köszönjük lezso6 -nak. Ez tényleg nagyon hasznos mod.

(#15125) rgeorge válasza Intruder2k5 (#15123) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez nagyon jó hír. Sokszor nem tudtam emiatt megnyitni fórumot a kedvencekből elsőre, mert ha a kattintás közben volt akár 1 pixel elmozdulás is, akkor abból mozgatás lett, nem kattintás.
Köszönjük!

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#15126) bitpork válasza Intruder2k5 (#15123) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kipróbáltam csak hogy. Természetesen nem megy nekem még :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15127) gyulaszu válasza Intruder2k5 (#15123) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Olvasom, milyen nagy az öröm :)
És nálatok úgy is marad?
Én változtatok a sorrenden a piros nyilra kattintva és huzigálva, de refresh után visszaugrik.
Próbáltam ki-be lépést is refresh előtt...
FF 73.0.1 (64 bites)

gyulaszu

(#15128) V/ válasza gyulaszu (#15127) üzenetére


V/
titán

Úgy marad. FF 73.0.1 (32 bites). De gondolom nálad sincs reklám akármi ellenes dolog.

(#15129) gyulaszu válasza V/ (#15128) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én nem állítottam semmit, de valami van a fórumon, mert ott így látom: [kép]
A PH főoldalon pedig így: [kép]
Hol lehet erre az FF beállítása?

gyulaszu

(#15130) V/ válasza gyulaszu (#15129) üzenetére


V/
titán

Az elsőnél nincs reklám ezért van csak az írva hogy Hirdetés, hiányzik a reklám blokk.
A főoldalon meg ott a hirdetés.
De így sem veszít el semmit, ha huzigálom.

[ Szerkesztve ]

(#15131) gyulaszu válasza V/ (#15130) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Szerintem az elsőn is van reklám, legalábbis nálam a mobilon, Chrome alatt ott mocorog a Voda...

gyulaszu

(#15132) V/ válasza gyulaszu (#15131) üzenetére


V/
titán

Nincs tiltva és nincs semmi nálam a Fórum részeknél és FF

[ Szerkesztve ]

(#15133) gyulaszu válasza V/ (#15132) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Pedig van, csak FF alatt nem látszik nálunk.
Íme IE alatt: [kép]

gyulaszu

(#15134) V/ válasza gyulaszu (#15133) üzenetére


V/
titán

Ja, tudja az FF hogy nagyon nem érdekel ez a cég és nem engedi megjelenni, pedig nincs PH reklám tiltva.

(#15135) csako válasza V/ (#15134) üzenetére


csako
veterán

FF beépített követésvédelme képes reklámot is szűrni egyes esetekben.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15136) V/ válasza csako (#15135) üzenetére


V/
titán

Volt némi probléma reklámblokkoló miatt, akkor említettem ezt is, de mivel az ÁSZF egyértelműen írja hogy nem blokkolhatjuk ezért az FF-ben sincs blokkolás a PH oldalakra nálam, így tényleg nem tudom hogy mi az oka.

(#15137) gyulaszu válasza V/ (#15136) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én megtaláltam:
Áttettem "Egyéniről" >> "Szokásosra" és megjelent a reklám FF-ben is. [kép]

gyulaszu

(#15138) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Az imént fizettem 3 lejárt hirdetésem 1 hónapos hosszabbításáért de annak ellenére hogy mindhárom be volt dobva a kosárba és mindháromért fizettem csak 1 aktiválódott újra.
Sajnos nem találtam meg a hardveraprós tudnivalókból hogy hová kell írnom (vagy ez is egy bug?)
Dobnátok egy illetékes elérhetőséget vagy ki kell posztolni mindent ide? :)

[ Szerkesztve ]

(#15139) Viktor0610 válasza fehér_ember (#15138) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lezso6 szokta látogatni ezt a topikot.
Türelmed kérjük.

Samsung Galaxy A54

(#15140) Rimuru válasza Viktor0610 (#15139) üzenetére


Rimuru
veterán

Ennyire munkaerohiany van hogy visszatertel? :DDD ;]

Vigyázat, csalok!

(#15141) Viktor0610 válasza Rimuru (#15140) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát látod.
Ide már akárkit vissza-/felvesznek. :(

Samsung Galaxy A54

(#15143) anaqer


anaqer
veterán

Lécci-lécci kukázzátok már azt, hogy ha cikkben lévő nagyítható képre rákattintok, akkor utána a jobb felső sarokba kelljen mászkálnom az X-re, hogy eltüntessem az overlayt!

Ha a feldobott képen kívülre kattintok, záródjon az overlay, slusszpassz - ez nem ördöngősség (sőt, inkább sztenderd...) Köszi!

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#15144) lezso6 válasza anaqer (#15143) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fent van a hyper priority listán, javítva lesz very soon.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15145) anaqer válasza lezso6 (#15144) üzenetére


anaqer
veterán

Zsír, köszi!

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#15146) Lauda


Lauda
félisten

:F :DDD

(#15147) Aryes válasza Lauda (#15146) üzenetére


Aryes
nagyúr

Alighanem Chrome böngészőt használsz, ami automatikusan fordított latinról. :DDD

(#15148) sztikac


sztikac
őstag

Sziasztok,
nem igazán bug, csak nem tudom hol kérdezhetném meg...
A ProtonVPN által használt IP címek tiltva vannak a Prohardveren?

(#15149) DJ. Ru$y válasza sztikac (#15148) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha be akarsz lépni róla és kiírja, hogy az "IP cím tiltva van", akkor bizony tiltva vannak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15150) saturn88xt


saturn88xt
újonc

[kép]

Udv tisztelt hardverapro. Nagyon zavaro ez az ertesites, ami szerintem tuti hiba. Ugyanis meg van újítva hiretes es ez jelenik meg. Kérem segitsenek eltuntetni koszonom :R

Kornel..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.