Hirdetés

2020. január 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 15:08:27

LOGOUT.hu

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14301) krizmo_

krizmo_
(őstag)

Ismét találtam egy bugot, (esküszöm nem keresem a hibákat :B ).
Az adatlapom csak egy avatar van a többit nem mutatja, tehát ha változtatni szeretnék, nem tudnék:

(#14302) dqdb válasza krizmo_ (#14301) üzenetére

dqdb
(veterán)

Ha egyedi képed van, akkor nem tudsz változtatni. Ha le szeretnéd cserélni a mostanit egy alapképre, akkor kérni kell a mostani képed törlését, és ha az megtörtént, akkor megjelenik a teljes választék.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14303) Lauda válasza dqdb (#14302) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Ez egy általánosan választható arckép.

[ Szerkesztve ]

(#14304) dqdb válasza Lauda (#14303) üzenetére

dqdb
(veterán)

Elvileg igen.

https://logout.hu/dl/faces/own/krizmo_2.gif
Gyakorlatilag neki névre szólóan van beállítva valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#14305) Lauda válasza dqdb (#14304) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Ahogy most nekem is? ;] :P

(#14306) dqdb válasza Lauda (#14305) üzenetére

dqdb
(veterán)

https://logout.hu/dl/faces/wildcat.gif
nálad ez a cím

https://logout.hu/dl/faces/own/krizmo_2.gif
nála ez

https://logout.hu/dl/faces/own/dqdb.gif
nekem ez

Az egyedi arcképek a faces mappa alatti own mappában alatt vannak tárolva a profilnévből képzett azonosítóval, mint fájlnévvel.

(#14307) Lauda válasza dqdb (#14306) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Ok.

(#14308) krizmo_ válasza dqdb (#14302) üzenetére

krizmo_
(őstag)

Nem egyedi képem van, ez egy bug. ;)
Korábban működött... Csak jeleztem a problémát, nem akarom lecserélni, de ha nálam ilyen, akkor másnál is előfordulhat.

(#14309) Intruder2k5 válasza krizmo_ (#14301) üzenetére

Egyéni arcképed volt, feltételezem a korábbi mikulássapka játék után valaki úgy állította vissza a képedet. Most töröltem, már tudsz változtatni.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#14310) lmagyar73 válasza lmagyar73 (#14300) üzenetére

lmagyar73
(újonc)

FF 70.0.1 és IE 11.0.9600.19540 esetén sem lehet képet feltölteni, ugyanúgy a feléig kihúzza a csíkot, látszólag sikeres, elmentem, aztán nincs ott.

(#14311) lmagyar73 válasza lmagyar73 (#14310) üzenetére

lmagyar73
(újonc)

És Androidról sem lehet képet feltölteni hirdetés módosításakor. Azaz a hiba nem a kliens oldalon lesz. https://hardverapro.hu/apro/dell_e7240_i5-4300u_2_5ghz_8gb_ram_128gb_ssd_win_1/hsz_1-100.html

(#14312) ZeIda

ZeIda
(tag)

Sziasztok! Előfizettem a prémium tagságra de sehol se találom az 50db ÚJ avatart :DD

Mi ez hagymás bab? - Nem, krumplis hal.

(#14313) Intruder2k5 válasza ZeIda (#14312) üzenetére

Üdv!

Az adataim menüben, a stock képek alatt vannak.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#14314) ZeIda

ZeIda
(tag)

Köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

Mi ez hagymás bab? - Nem, krumplis hal.

(#14315) MedzsikR

MedzsikR
(kezdő)

Hali, az lenne a problémám, hogy Hardveraprón mikor a listában nézem a hirdetéseket, nem jellenek meg a képek a hirdetéstől balra. Reklámblokkolóm nincs, a reklámok láthatóak tökéletesen. A hibát a Chrome böngészőmet (Google Chrome 78.0.3904.97) használva tapasztaltam, viszont Firefoxal (Mozilla Firefox 68.0.2) nem volt ilyen gond :F

OP rendszer: Windows 10 1903
A Chrome -nak a legfrissebb változata van fent

ÚJÉVI AKCIÓ Olcsó szoftverkulcsokért nézz körbe a hirdetéseim közt :) [AUTOMATIKUS VÁSÁRLÁS]

(#14316) csako válasza MedzsikR (#14315) üzenetére

csako
(addikt)

Esetleg a kompakt nézet lehet a baj.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14317) dqdb válasza MedzsikR (#14315) üzenetére

dqdb
(veterán)

(#14318) MedzsikR

MedzsikR
(kezdő)

Oh, nagyon köszönöm mindkettőtöknek :))

Szép estét

ÚJÉVI AKCIÓ Olcsó szoftverkulcsokért nézz körbe a hirdetéseim közt :) [AUTOMATIKUS VÁSÁRLÁS]

(#14319) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Apró nagy gond van kereséssel.

Használható kereső, hát… még nem találtam meg amit kerestem, mert azt be sem adta.

Xiaomi Mi 8 Pro v9 Fekete… titán üveg hátas, hogy lássam mit kaptam

(#14320) csako válasza darvinya (#14319) üzenetére

csako
(addikt)

Beírtad, hogy Lenovo és kiadott egy csomó Lenovoval kapcsolatos témát, hol a gond?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14321) Viktor0610 válasza csako (#14320) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Talán arra gondolhatott a költő, hogy beadta a Moto/Motorola topikokat is?
Azt mondjuk, én sem értem. :DDD

Mármint azt tudom, hogy a Motorola a Lenovoé, de ezt tudja a kereső is? :Y

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#14322) csako válasza Viktor0610 (#14321) üzenetére

csako
(addikt)

Ezek szerint tudja :D
A topikok kap(hat)nak saját keresőszavakat is, ha jól értelmeztem egy korábban olvasott problémából.

Mellesleg, ha már itt tartunk, a "videókártya" kifejezésre is kiadhatná a hozzátartozó "milyen..?" topikot :K

[ Szerkesztve ]

(#14323) Troy.

Troy.
(addikt)

(#14324) Viktor0610 válasza Troy. (#14323) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Írhatnál adatokat a környezetről.
Nálam mobilos Chrome alatt Android 9 rendszeren jól jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#14325) hanti válasza Troy. (#14323) üzenetére

hanti
(senior tag)

Nagyítás miatt szokott ilyen lenni egy oldal.

(#14326) Lauda válasza csako (#14322) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Az elég baj lenne, ha kiadná, mert az a szó nincs a topik címében. A videókárty szóra keresve kiadja és a videókártyát szóra keresve is. ;)

(#14327) raubisoda

raubisoda
(senior tag)

Hiába nyomom az UP gombot nem hozza előre a hirdetéseket.Valami megoldás? :U :F

97 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#14328) Viktor0610 válasza Lauda (#14326) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nézted, honnan indult a beszélgetés?
A Lenovo keresőszóra kiadja a Moto/Motorola topikokat is.
Illetve pl. a Pannon keresőszóra a Telenor topikot.

(#14329) Viktor0610 válasza raubisoda (#14327) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A rendezés módján állíts.

Ha minden igaz, ez kell neked:

[ Szerkesztve ]

(#14330) csako válasza Lauda (#14326) üzenetére

csako
(addikt)

A linkemen, ha megnézted, pont ugyanilyet kért, és kapott: hangkártya -> hangkártyát.
Szerintem praktikus az elsőre betévedőknek, akik nincsenek hozzászokva az ilyen topikok címeihez.
Nem rossz ám az, ha nem csak a cím pontos ragozását is követve találni meg valamit, bár amiből kiindultunk, a Lenovo-Motorola kicsit tényleg furcsa, mert mindkettő ismert márka, így nem hiszem, hogy van bárki, aki Lenovora keres rá és Motorolát akar... :D

(#14331) Lauda válasza Viktor0610 (#14328) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Igen, néztem. Ahhoz amit a kolléga írt, az adott topikhoz is kellene beállítani keresőszavakat. Ezek hiányában csak a címre tud keresni a kereső.

[ Szerkesztve ]

(#14332) raubisoda válasza Viktor0610 (#14329) üzenetére

raubisoda
(senior tag)

Köszönöm.Nob hiba tőlem. :R

97 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#14333) shtbrxx

shtbrxx
(friss újonc)

Sziasztok!
Mennyi a privát üzenetek korlája, nem találtam sehol? Úgy 8-10 üzenetet küldtem el eddig 3 embernek összesen és már azt írja várjak vagy legyek premium.
Köszi a segítséget.

(#14334) Troy. válasza Viktor0610 (#14324) üzenetére

Troy.
(addikt)

Megint megnéztem, most jó volt. Windows 10, Firefox 70.0.1

.

(#14335) #01822720

(törölt tag)

hogyan lehet a regisztrációt törölni?

(#14336) Viktor0610 válasza #01822720 (#14335) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Itt.

(#14337) bot1978

bot1978
(aktív tag)

sziasztok, iexplore alatt km hosszú üres helyek vannak a hsz-ek után, lehet ezen segíteni böngészőcsere nélkül?

A digitális kripto a semminek az a formája, amit még ki is lehet számolni, ezért Te kiszámolod a semmit, mert mások azért fizetnek, hogy eltüntethessék a valamit.

(#14338) Viktor0610 válasza bot1978 (#14337) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Egyelőre nem, mert a javítás meg a többi böngészőben rontotta el a megjelenítést.

(#14339) imotrepus

imotrepus
(csendes tag)

Sziasztok!
Mai napon több gépről sem sikerült elsőre bejelentkeznem!
Hibás e-mail cím vagy Jelszó!
Jelszó emlékeztetőt kellett kérnem, úgy be tudtam lépni.
Megváltoztattam a jelszót, elfogadta. Egy órán belül még működött
aztán máshol másik gépről ismét nem! Új jelszó emlékeztetővel ismét működött!
Nálam van valami probléma???

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#14340) bot1978 válasza imotrepus (#14339) üzenetére

bot1978
(aktív tag)

Én se tudtam bejelentkezni olyan Chrome-al, amiben tiltva volt a kukik használata. Lehet nálad is ez van.
(#14338) Viktor0610
Köszi, hát van baj. A vágólap is megérne egy misét, ha nem tiltom a böngészőnek a hozzáférést simán megáll, mint a szög. Azért elvacakolok nagy nehezen a célig ... egyszer csak kész lesz

A digitális kripto a semminek az a formája, amit még ki is lehet számolni, ezért Te kiszámolod a semmit, mert mások azért fizetnek, hogy eltüntethessék a valamit.

(#14341) imotrepus válasza bot1978 (#14340) üzenetére

imotrepus
(csendes tag)

Nekem az a furcsa, hogy három különböző gép, három különböző böngésző, más-más hálózat! Mindenhol azt írja, hogy hibás e-mail cím vagy jelszó! A jelszó emlékeztetővel simán beléptet!

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#14342) Viktor0610 válasza bot1978 (#14340) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nekem nincs ilyen vágólapos gondom. Sem PC-n, sem mobilon. :F

(#14343) Viktor0610 válasza imotrepus (#14341) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Két böngészőben is kipróbáltam, simán belépett.
Nincs valami spec karakter (pl. ékezet) a jelszavatokban? Vagy valami kiegészítő, cookie-tiltás, tűzfal, stb...

(#14344) bot1978 válasza Viktor0610 (#14342) üzenetére

bot1978
(aktív tag)

Nálam sokszor előfordul, hogy nem a böngészőben írom a hsz-t, mert egyébként írok közben mást is. Kijelölöm a szöveget wordben nyitok egy hsz-t és amikor beszúrnám a vágólapra tett szöveget a hszbe dob egy popupot, hogy engedélyezem e a vágólaphoz való hozzáférést. Ha azt mondom, hogy nem, akkor bemegy a kijelölt text a hsz-be meg a végére még valami formázási kód is, amit vissza kell törölnöm.
Ha azt mondom, hogy igen hozzáférhet a vágólaphoz, akkor meg nem válaszol a böngésző annyi ideig, amit én már nem várok ki, inkább kinyomom és nyitok hsz-t újból. Elpusztul a kódon, amit a word a vágólapra tesz. Valami formázással kapcsolatos vackot akar biztos megenni, de olyan mintha végtelenített ciklust indítanék el a beszúrással, utána egyáltalán nem válaszol.

Belépésnél úgy tudod reprodukálni a hibát, hogy van egy olyan opció a Chrome-ban, hogy „Cookie-adatok mentésének és olvasásának engedélyezése a webhelyeken” Ha ezt kikapcsolod akkor nem megy a login a PH-n.

(#14345) Parci válasza bot1978 (#14344) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

de ha már ilyen nyakatekerten írsz hsz-t, miért a halmozottan hátrányos helyzetű wordben csinálod, ami tényleg telenyomja mindenféle formázásokkal? miért nem simán notepadben?

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#14346) bot1978 válasza Parci (#14345) üzenetére

bot1978
(aktív tag)

próbáld ki, hogy szótárral gépelsz úgy, hogy nem a billt nézed és a word kiegészíti a szavakat emiatt gyakran pár betű után kezdheted a következő szót, nem kell végiggépelni mindent. Állati gyors tud lenni, ha belejössz és a word is "beletanul" a szókincsedbe. Az elején vacakolós, meg szerencsétlenkedős, de megéri egy picit fektetni a dologba

(#14347) aryes válasza bot1978 (#14346) üzenetére

aryes
(veterán)

Van autocomplete a wordben? Tényleg megérett a világ a pusztulásra... :C

(#14348) Parci válasza bot1978 (#14346) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

anno megtanítottak vakon és gyorsan gépírni, szóval én jobban szeretem, ha nem "ugat bele" a gép :B

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#14349) gzbotii

gzbotii
(veterán)

Sziasztok,

Mobilon, a szövegformázás (WYSIWYG) mikor lesz javítva? Nem igaz, hogy át kell jönnöm PC-re, ha formázni akarok :U

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#14350) bot1978 válasza aryes (#14347) üzenetére

bot1978
(aktív tag)

Régen tanítottak olyat, hogy gyorsírás (nem gépírás, mert ezt kézzel is elkövették). Lényegében szisztematikus rövidítése annak, amit le kell írnod kézzel. Nevezhetjük úgy, hogy a word ezt támogatja. Nem (csak) a szavak szótári alakját ismeri fel, hanem bármit, amire megtanítod.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.