Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#14851) rgeorge válasza Rimuru (#14850) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem, sajnos nem teszi, pont tegnap kellett újra belépnem mobilon.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14852) Parci válasza rgeorge (#14851) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy hónapig megteszi, havonta lejár valóban

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14853) rgeorge válasza Parci (#14852) üzenetére


rgeorge
addikt

De akkor ez sosem lesz megoldás a problémára, mert a süti is lejár, amikor újra be kell jelentkezni, pedig pont akkor lenne szükség erre a sütire.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14854) Barbara007


Barbara007
újonc

Üdvözletem, a megrovásotokra válaszolva, tegnap felraktam Note 9-et hirdetésre, még abba az órába elolvastam a szabályzatott, áttanulmányoztam, szintén abba az órába,azonnal archiváltam a hirdetést a megrovást kérem törölni, vagy ellenkező esetbe a regisztráciomat. Tisztelettel: Láng Barbara

(#14855) DJ. Ru$y válasza Barbara007 (#14854) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez a topik nem erre a kérdéskörre épül. Fáradj át ide, a "megrovásodat" nem látja senki nyilvánosan nem jelent rád tekintve az átlag userek felé negatív visszhangot (ha ezt a hozzászólást nem írod meg kb. senki nem tud róla)., ezek a moderátoroknak segítenek a halmozódó problémás esetekben.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14856) Habugi


Habugi
addikt

Hali,

Nem találtam a RIOS-ra vonatkozó, egyéb kategóriás topicot így ide hinteném el a nyűgömet.

A tünet együttes a következő..

<napi rutin>
- Ébredés/érkezés, gép be.., browser On, PH..
- Kedvenc topicok új tabon, egyesével, ahol született új post az utolsó látogatás óta.
- Homlokon düledező erek, mert amikor a tabokról jövök le egérrel.., mutatom:

..szóval a pirossal jelölt menüsor kéretlenül egészen véletlenül arra az egyetlen dologra nyílik rá, ami engem egy-egy adott, frissen nyitott új tabon érdekelNE ! :(((

Ezt a mételyt az új design hozta, amivel egyébként ezen kívül semmi bajom sincs, először szokatlan volt nyilván, ám sokakkal ellentétben nekem tetszik.

lezso, amennyiben látogatod ezt a topicot/olvasod, kérdezném alásan, esetleg tudnál ezzel kezdeni valamit, mert tönkretesz teljesen?!!! :B :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#14857) Intruder2k5 válasza Snowy_owl (#14848) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fel lett oldva a tiltás.

(#14858) MtHq


MtHq
tag

Sziasztok!
Minap próbáltam feladni egy hirdetést.
500-as hibára futottam, a debug kód: vAvGY-gDdPXPNx40HD_YAeq

Adblock nem volt, újra a feladás gombra kattintva sikeres volt.
Arch Linux, Firefox 72.0.

Üdv.

(#14859) 0xmilan válasza MtHq (#14858) üzenetére


0xmilan
addikt

btw I use Arch ;)

(#14860) Parci válasza Habugi (#14856) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó helyre tetted, ez nyilván bug

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14861) fatal` válasza Habugi (#14856) üzenetére


fatal`
titán

Ami nem derül ki a hozzászólásodból, hogy ott marad a menü akkor is, ha lehúzod róla az egeret? Csak mert én sem Firefox sem Chrome alapú Vivaldival nem tapasztalok ilyet. Persze az egeret a menü fölé húzva nyílván lenyílik, gondolom hoverre működik.

(#14862) zka79


zka79
tag

Sziasztok!
A minap futottam bele egy olyan hibába hogy egy hirdetést nem tudtam a kedvencek közé tenni. A gomb aktív de a kattintásra nem reagál.
Azóta már több ilyet is találtam.
Win7 és 10 alatt is próbáltam de csak firefoxal.
Egy [link] a példára.
De eközben most nem tudtam új képeket tenni a hirdetésembe sem.
Az oldal mutatja hogy feltöltötte, de mikor a modosítást mentem a hirdetésben a képek nem változnak. [link] :R

A barátnak álcázott ellenség a legrosszabb!!!

(#14864) 0xmilan válasza toomy019 (#14863) üzenetére


0xmilan
addikt

Azt a linket egy modi helyeben torolnem. Tele van egyeni azonositokkal, amit nem biztos, hogy jo otlet megosztani.

(#14865) Parci válasza 0xmilan (#14864) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

éljen a paranoia, töröltem a hsz-t (a linkre szükség lehet még ahhoz, hogy a bugot felfedezzük)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14866) lezso6 válasza Parci (#14865) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Közben sikeresen végbement a paypal vásárlás és a kért szolgáltatás is jóvá lett írva. Ideiglenes probléma volt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14867) Csabex válasza Parci (#14865) üzenetére


Csabex
őstag

:C

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#14868) Razor18


Razor18
tag

Sziasztok,

nem bug, inkább policy kérdés/kérés, de nem találtam mást, ahová jelezni lehet, ha nem ide: elég gyakran előfordul, hogy a Vevő nem, vagy nagy késéssel válaszol privát üzenetre, még ha nagyon sürgősen is akarna venni valamit. Ilyenkor legtöbbször kiderül utólag, hogy nem is tudott róla, hogy be lehet állítani email értesítést a privátokról. Csak kérdem, adatvédelmi előírásokba ütközne, ha legalább az újonnan regisztrálóknak (vagy akár mindenkinek, saját érdekében) alapból be volna ez az opció aktiválva? Aki valamiért nem kéri, még mindig ki tudja kapcsolni az első után, aki viszont nem tud róla, vagy még kezdő a pályán, nem maradna le az értesítés hiánya miatt semmiről, amit venni akar.

Köszi

(#14869) Hikáde


Hikáde
újonc

Nem tudok képet feltölteni hirdetés feladáskor. Memóriahiány hibát írkál. Android 7.0 rendszerből, Chrome böngészőből próbálkoztam.????
:(

(#14870) Viktor0610 válasza Hikáde (#14869) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a telefonod bugja.
Próbálj más böngészőt, ürítsd ki a memóriát, vegyél új telefont. ;]

Samsung Galaxy A54

(#14871) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Fototrendre töltenék fel egy 64 megapixeles fotót, 15MB. Alábbi hibát kapom:
c-cJ1okVVxVUI6DIHfDr0jU

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#14872) Locutus


Locutus
veterán

Ez a hibát dobta most:
lY4ElzdIMLNgaSA0nSvR-Cv

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14873) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

500 Internal Server Error

debug kód: vYH7vyXpbt-urhuRxFIpw6S

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#14874) hard.core


hard.core
csendes tag

debug kód: l1lR3uRrqnS0HHkfiEVZgvP

[prohardver] oldalra.

(#14875) high-tech


high-tech
csendes tag

Sziasztok,
Egyik barátom abba a problémába futott bele, hogy nem kapja meg a jelszó emlékeztető emailt.
Amit tudni kell, elég régi és vacak ez a mailszerver amivel itt be van regisztrálva, és lehet hogy a probléma a szolgáltatónál van, de ettől függetlenül nem tud a helyzetre megoldást...
Valószínűleg nem fiók feltörésről van szó, mert minden adata érintetlen, telefonszáma is a valós, de belépni nem tud.
Tudtok valami megoldást erre?

Üdv, HT

(#14876) DJ. Ru$y válasza high-tech (#14875) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem első körben akár a te profiloddal, vagy ő regisztrál egy másikat, vegyétek fel a kapcsolatot Kalandorral.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14877) 0xmilan válasza high-tech (#14875) üzenetére


0xmilan
addikt

Spamet nezte? Masik forrasbol, pl. Toled megjon az email?

[ Szerkesztve ]

(#14878) high-tech válasza 0xmilan (#14877) üzenetére


high-tech
csendes tag

Köszi!
Van másik kolléga is aki ugyan így járt, az említett mail szolgáltató a régi eurowebes mailszerver inviteles webes hozadéka... ott semmilyen lehetőség nincs ilyenekre, hogy spam... meg kb semmire sem. Ez egy régi őskövület. Nyilván ahogy ez a probléma megdoldódik, mindketten emailt fognak váltani itt a ph-n... :)

Üdv, HT

(#14879) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Mobilról, képernyőmentést szeretnék feltölteni, de a feltöltésre nyomva, egybol4 a fényképezőgépet indítja, privát üzenet esetén is.

Van erre valami megoldás? :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14880) DJ. Ru$y válasza F.B.I. (#14879) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A telefonodon valószínűleg be lett állítva alapértelmezettnek a kamera. Ki kell törölni az alapértelmezést, akkor rá fog kérdezni, hogy mit akarsz csinálni, mikor rányomsz a feltöltésre. Telefonod topikjában, rendszer topikjában tudnak segíteni ezzel kapcsolatban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14881) lezso6 válasza F.B.I. (#14879) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt nem a RIOS csinálja. A fényképezőgép appból egyébként meg kéne tudni nyitni a galériát, ahonnan már simán kikeresheted a képernyőmentést és kész.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14882) F.B.I. válasza lezso6 (#14881) üzenetére


F.B.I.
veterán

Értem, kösz, nincs lehetőség belépni a galériába. Megpróbálok egy másik böngészőt. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14883) csako válasza F.B.I. (#14882) üzenetére


csako
veterán

Szerk.: Upsz vótmá :DDD
Azt hiszem az alkalmazások alapértelmezéseit kell törölni a Beállítások -> Alkalmazás felületen valahol, és akkor fel fogja ajánlani, hogy mivel akarsz feltöltést. Legalábbis elméletben.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14884) Hikáde válasza Viktor0610 (#14870) üzenetére


Hikáde
újonc

Az Opera mini megoldotta. Thx. :R :C

(#14886) 0xmilan válasza princ6049 (#14885) üzenetére


0xmilan
addikt

mailto: Kalandor, ahogy 10 hsz-szel feljebb emlitik.

(#14887) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Üdvözlet :)

Bocs ha rossz topik, de fogalmam nincs hova írjam.

Adott egy hirdetés, mindketten értékeltünk. Kérdésem, hogy ez most valami bug, vagy meddig marad ez az állapot függőben? Én lepontoztam, meg ő is engem, viszont azt írja, hogy "az eladó törölné". Én biztosan nem, de szerintem az eladó sem óhajtja megváltoztatni a véleményét.
Amíg ez így áll állandóan azt mutatja, hogy 1 új értesítésem van, már vagy négy napja, és nem tudom eltüntetni (hacsak nem erősítem meg, hogy én is törölni akarom, de azt nem szeretném).

Nem látok erre való szabályzatot, illetve nem tudom ezt hogyan lehetne ennél jobban lezárni?

(#14888) darvinya válasza DeathAdder (#14887) üzenetére


darvinya
titán

i ikonra bökj, hogy megnézd az értékelést.
Ekkor tűnik el.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14889) DeathAdder válasza darvinya (#14888) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ráböktem már 4 napja, amikor először feljött, és azóta többször is, de nem tűnt el :(

(#14890) darvinya válasza DeathAdder (#14889) üzenetére


darvinya
titán

Akkor házigazdák segítenek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14891) bitpork válasza DeathAdder (#14889) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

akkor fícsör, nem bug

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14892) , válasza DeathAdder (#14887) üzenetére


,
addikt

Az eladó szeretné törölni az értékelést, ezzel nem tudsz mit csinálni, mint jóváhagyod, és akkor törlődik.

(#14893) DeathAdder válasza , (#14892) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tehát ha ezt nem teszem, akkor ezentúl állandóan ott fog maradni az értesítés, miszerint "értékeléseim (1 új) "?

(#14894) Intruder2k5 válasza DeathAdder (#14893) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én úgy tudom (bár nem vagyok profi aprós), hogy 30 napig vannak ott ezek a figyelmeztetések, utána automatikusan törölődni fog ha nem reagálsz rá.

(#14895) , válasza DeathAdder (#14893) üzenetére


,
addikt

Jó darabig ott virított nekem is, aztán meguntam, és töröltem.

(#14896) lezso6 válasza DeathAdder (#14893) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez bug. Most nézd meg...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14897) DeathAdder válasza lezso6 (#14896) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most is ott van, még ctrl+f5 után is.

(#14898) darvinya


darvinya
titán

Nem működik az email értesítő.
Azaz, hogy privát üzenet jött, már nem jön róla email.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#14899) lezso6 válasza DeathAdder (#14897) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mármint az értékeléseidet nézd meg.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14900) lezso6 válasza darvinya (#14898) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ma délelőtt legalább 3 email ki lett neked küldve tőlünk, legalábbis a szolgáltatód szervere fogadta azokat. Ha nem érkezett meg, akkor szolgáltatódnál lesz valami. Pl spam-szűrés vagy üzemzavar.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.