Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Üdv. Ha a Connect Box bridge módban van (másik IP), akkor nem jön be a fórum, meg az oldal sem. Ha Router módban meg igen. Most ez miért van?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#15952) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#15951) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Megoldódott. Nem tudom mi volt az oka.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#15953) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok,
Ma frissítettem az app-ot.
Azóta nem hajlandó megjegyezni, hogy a böngészőben nyissa meg a lapokat.
Előtte is fent volt az app, korábban megjegyezte, csak a frissítés változott semmi más.
Másnak is van ilyen jelensége?
Telefon, MIUI 11, Droid 9. Chrome a böngésző.
A böngészőben a borítékra bökve.

Most éppen a csillag, s azon belül bármelyik kedvencre...

[ Szerkesztve ]

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15954) Rimuru válasza grafnet (#15953) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez nem a PH dolga (nem hivatalos az app).

Vigyázat, csalok!

(#15955) Viktor0610 válasza grafnet (#15953) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt az app topikjába írd be.

Samsung Galaxy A54

(#15956) darvinya


darvinya
titán

Ennél a hirdetésnél nem tudok meneteni, mint kedvenc, vagy mi. [link]
[kép]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15957) Viktor0610 válasza darvinya (#15956) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ott a gomb a kedvenc témáid felett. ;)

Samsung Galaxy A54

(#15958) s7evcsenko válasza darvinya (#15956) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Elvetemült helyen van az a gomb...
Telefonon addig elő sem jön, amíg el nem forgatod a kijelzőt.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15959) Viktor0610 válasza s7evcsenko (#15958) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vagy nem használja normál vagy széles asztali nézetben a fórumot.

Samsung Galaxy A54

(#15960) darvinya válasza Viktor0610 (#15957) üzenetére


darvinya
titán

Általános mentésre gondolsz?
Hurrá eddig volt ikon, most már csak az van, ami egyáltalán nem egyértelmű, ez aztán visszafejlődés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15961) s7evcsenko válasza Viktor0610 (#15959) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ne használjam normál nézetben? :F
Nem normál nézetben kellene jól működnie?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15962) Viktor0610 válasza s7evcsenko (#15961) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Ne használjam normál nézetben?"
De. ;)

Pont azt írtam, hogy talán azért nincs gombja, mert nem úgy használja.

Ami persze, bug, mert mindenféle nézetben kellene legyen mentési lehetőség/gomb. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#15963) lezso6 válasza darvinya (#15960) üzenetére

Ez bug, javítva.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15964) Rimuru válasza lezso6 (#15963) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez a fix csusztatta el ezt a gombot? :DDD

Vigyázat, csalok!

(#15965) lezso6 válasza Rimuru (#15964) üzenetére

Nem, de akkor most már ezt is javítottam.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15966) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Hali!

PH! lapcsalád bármelyik oldalán ha rámegyek egy profilra, nem jelenik meg a captcha, csak pörög a végtelenségig. uBO kikapcsolva. Munkahelyi gépen és otthoni gépen is.
Mindkét helyen Firefox 79.0, Win10.

Edge-el is megnéztem, ott hol betölt helyesen, hol ugyanaz a pörgés végig.

Előre is köszönöm! :)

Szerk.: Kép lemaradt :B [kép]

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#15967) Intruder2k5 válasza HoaryFox (#15966) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Kérd újra a captcha-t. [kép]

(#15968) HoaryFox válasza Intruder2k5 (#15967) üzenetére


HoaryFox
őstag

Hmm... ez valóban működik, csak érted, mindig kérjem le újra a captchát? Nem azon az egy kattintáson akadok fel, hanem hogy annak elvileg meg kéne jelennie, amint betöltött az oldal. I guess.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#15969) lezso6 válasza HoaryFox (#15966) üzenetére

Ha F12-t nyomsz, akkor a "Konzol" fülön mit ír?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15970) HoaryFox válasza lezso6 (#15969) üzenetére


HoaryFox
őstag

Forrástérkép hiba: Error: request failed with status 404 Erőforrás URL: https://prohardver.hu/css/bootstrap_59b178e8.css Forrástérkép URL: bootstrap.min.css.map
A szinkron XMLHttpRequest a fő szálon elavult, mert rontja a felhasználói élményt. További segítségért lásd: 

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#15971) lezso6 válasza HoaryFox (#15970) üzenetére

Screenshot plz, illetve a vége hiányzik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15972) HoaryFox válasza lezso6 (#15971) üzenetére


HoaryFox
őstag

[kép]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#15973) csosz77


csosz77
csendes tag

A suti elfogado uzenetekkel van gondom. Allandoan elojonnek, azt irja nyomja meg az elfogad gombot, de ilyet nem latok. Raadasul duplan van meg. Ketto rogton megjelenik es ugyanaz a ketto megegyszer, ha legorgetem az oldalt. Blokkolok ki vannak kapcsolva. Bongeszo Chrome.

(#15974) Intruder2k5 válasza csosz77 (#15973) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pedig ez is süti letárolási gond, mert tudtommal az elfogadás tényét is sütiben tárolja. Ergo ha örökké kérdezi, akkor nem tud rögzülni a süti. Nálam nincs ilyen gond, próbáltam privát ablakban, bezárom az üzenetet jobb felül az X-el, aztán békén hagy. Firefox.

[ Szerkesztve ]

(#15975) Tegla80 válasza Intruder2k5 (#15974) üzenetére


Tegla80
addikt

nalam ma 2.alkalom,h elojon es szinten chrome

de lehet ilyen is mert belecsuszik......

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#15976) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Eddig úgy volt beállítva a fórumba való belépés, hogy a "belépve maradok" be volt jelölve. De mióta változott az ászf. és a sütikkel kapcsolatos dolog sajnos minden alkalommal be kell jelentkeznem. A főoldalról a két dolog értesítését sem tudom "eltüntetni", most telefonról vagyok Edge böngészőből. Ugyanez a helyzet pc-n is, szintén Edge, eredeti win10.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#15977) VIPowER


VIPowER
senior tag

A logout.hu csak nálam nem jegyzi meg a listázási beállításokat?

(#15978) chopin42


chopin42
őstag

Üdv!
Adott egy hirdetésem: [link]
Az első csoportos képfeltöltés óta hiába húzok be vagy tallózok új képet, nem menti el. Most 8 van, eredetileg 9 volt, de egyet próbaképp töröltem, hátha megoldja. Sajna nem így lett. Ez normális, vagy bugba szaladtam? Jó lenne még 1-2 kép max, ebből főkép is menne. Köszönöm előre is, elnézés,t ha noob kér(d)és!

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#15979) DJ. Ru$y válasza chopin42 (#15978) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ingyenes hirdetés? Prémium vagy? Ha ingyenes, és nem vagy prémium, akkor 5 kép a maximum, ha ingyenes és prémium vagy, akkor 10 kép. Ha ingyenes és nem vagy prémium és több kép ment fel, akkor bug és jelezni kell lezsonak, hogy baj van a "csoportos képfeltöltéssel".

HA 1x1-et javaslom átolvasásra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15980) chopin42 válasza DJ. Ru$y (#15979) üzenetére


chopin42
őstag

Köszi, ingyenes vagyok, de 9 kép felment egyszerre. Akkor pozitívan bugos? :DD Mindegy, javítom majd. Köszi :R

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#15981) DJ. Ru$y válasza chopin42 (#15980) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A lapcsaládra nézve negatívan.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15982) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Három bugot szeretnék jelezni. :D
Egy.
Feladtam az előbb egy hirdetést, választottam vevőmágnest, de mikor láttam, hogy van Ph! pontom a nagyobbra, visszaléptem, mire törölte az összes mezőt, kezdhettem előlről. Viszont feladás után ott volt aktiválatlanul a másik hirdetés is.

Kettő.
Ezen az oldalon (vevőmágnesek hosszabbítása) ottmaradt a Hosszabbítás linkre kattintva a szöveg.

alt="" title=""

Három.
Normál asztali nézetben nem lehet elolvasni a jobb oldalon írtakat.

alt="" title=""

Alkalmazás verziószáma
Chrome 84.0.4147.125
Operációs rendszer
Android 10; Redmi Note 9 Pro Build/QKQ1.191215.002

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15983) darvinya


darvinya
titán

Ilyet sem láttam vagy 20 éve.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15984) koby11h


koby11h
aktív tag

Sziasztok!
https://hardverapro.hu/apro/elado_2_darab_intel_core_quad_q9550_lga775_process/friss.html
Az egyiket elvitték. Gondoltam jelzem a képeken is, így az eredeti képeket
Q9550_01.jpg és Q9550_02.jpg
töröltem a hirdetésből, a hirdetést elmentettem. Majd Q9550_01_.jpg, Q9550_02_.jpg néven újakat töltöttem fel - mindkettőn piros vonalakkal áthúzva az elkelt processzort.
De az új képek helyett a régi képek jelentek meg. Ezt eljátszottam 5-6-szor különböző módokon. Töröltem, mentettem és kiléptem, visszaléptem és feltöltöttem. Töröltem, mentettem de nem léptem ki hanem csak feltöltöttem az újat. Mindet kitöröltem és csak egy egyéb képet hagytam ott és utána próbáltam újra feltölteni a többit. ...
A legtöbb esetben mindig az eredeti kép került vissza. Most az egyik az eredeti a másik az új, már így hagytam, de nagyon frusztráló így a képek kezelése :)
Na még egyszer újra próbáltam, mielőtt elküldtem ezt az üzenetet, csak_1_1.jpg néven, és most végre ez is meg maradt.
Valamit rosszul csinálok?

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#15985) Viktor0610 válasza koby11h (#15984) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam áthúzott az egyik proci.
Próbáld inkognitóban megnyitni, ott szerintem nálad is jó lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15986) koby11h válasza Viktor0610 (#15985) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az utolsó előtti mondatomban jeleztem, hogy sikerült, és ott már nálam is át van húzva, de ez a hatodik próbálkozásra sikerült csak. Ezért gondoltam, hogy lehet valamit rosszul csinálok, mert végül is sikerült.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#15987) Viktor0610 válasza koby11h (#15986) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem csak arról van szó, hogy mivel ugyanaz volt az újra feltöltött kép neve, a böngésződ nem frissítette be a képet.

Samsung Galaxy A54

(#15988) koby11h válasza Viktor0610 (#15987) üzenetére


koby11h
aktív tag

Először én is erre gondoltam, ezért neveztem át a Q9550_01.jpg fájlt Q9550_01_.jpg -re (egy aláhúzás jel a végén) és töltöttem fel úgy, de nem oldotta meg.
Szerintem hagyjuk, ha másnak nem volt ilyen, engem 6 évente egyszer ez nem zavar :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#15989) , válasza koby11h (#15988) üzenetére


,
addikt

Évek óta fennálló hiba ez is. Elvileg ha törlöd a böngészőcache-t, akkor már jót mutat egyből. Legalábbis nálam így volt.

(#15990) Viktor0610 válasza , (#15989) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha törli a cache-t és megjavul, akkor az miért is az oldal hibája? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#15991) lezso6 válasza koby11h (#15984) üzenetére

A böngészők cachelik a képeket, aztán emiatt ragadhatnak be a képek bizonyos esetekben. Ez pont olyan, mert effektíve ugyanazzal névvel töltötted fel, mint az eredetit, mivel a motor a fájlnevek végéről levágja az _ karaktert. Ha bármi más alfanumerikus karaktert teszel a végére vagy tök más fájlnevet használsz, akkor nincs gond.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15992) , válasza Viktor0610 (#15990) üzenetére


,
addikt

Mert én eddig sehol máshol nem tapasztaltam ezt, csak itt.

(#15993) lezso6 válasza Viktor0610 (#15990) üzenetére

User error. ;] Amúgy effektíve bug, csak ritka. De egyelőre wontfix, mert baromi ritka, s túl sokba kerülne javítani. A lényeg, hogy új fájlnevet használjatok ha képet cseréltek, s ne csak egy speciális karakterben különbözzön. Vagy pedig előbb az új képeket töltsétek fel, s csak azután töröljétek a régieket.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15994) Rimuru válasza lezso6 (#15993) üzenetére


Rimuru
veterán

hotfix: -{unix timestamp} postfix. ;]

Vigyázat, csalok!

(#15995) , válasza lezso6 (#15993) üzenetére


,
addikt

A hirdetés feladásakor avagy szerkesztésekor jelentkező karakterszámlálós hiba javításával kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy várható esetleg valamikor a közeljövőben? Engem már évek óta nagyon zavar ez a dolog (bár rajtam kívül lehet, hogy más még nem is jelentette ezt), tehát amikor azt a hibaüzenetet kapjuk, hogy a hirdetés szövege több, mint 1500 karakter, holott a karakterszámláló szerint meg mondjuk csak 1450 karakterből áll a feladandó hirdetés szövege. Nem értem, ha egyszer a karakterszámláló egyértelműen jelzi, hogy mondjuk 1450/1500 a karakterek száma, azaz jóval a megengedett korlát alatt vagyunk, akkor egyáltalán miért jelenik meg ez a hibaüzenet, hogy átléptük?
Én egyébként úgy szoktam megoldani, hogy addig-addig törlöm vissza a karaktereket, amíg végre nem sokallja már a karakterek számát, elmentem a hirdetést, majd újra a szerkesztésre megyek, és visszaírom ugyanazokat a karaktereket, amiket az előbb kitöröltem. Teljesen ugyanannyi karakter lesz benne, mint előtte, viszont míg előtte nem fogadta el, utána már igen.

(#15996) koby11h válasza lezso6 (#15991) üzenetére


koby11h
aktív tag

Köszi, ez a magyarázat minden szempontból megállja a helyét, legközelebb nagyon máshogy fogom elnevezni. :R

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#15997) bijesz


bijesz
aktív tag

Hello,

Az új firefox mobilban a fórum scrollozása időnként ugrál.
Az új verzió csinálja több eszközön is.

[ Szerkesztve ]

(#15998) Pécsi_PC


Pécsi_PC
csendes tag

Hali!

Paypal hiba: uOu4HL5fkNNDRizT31zk8dS

||| www.pecsipc.hu ||| 06-30-141-2002 ||| 9 - 17 óra között ||| Pécs, Veress Endre 17

(#16000) laskr99


laskr99
addikt

Hiba:

Feltöltenék képeket, egyedül egyet és mindig ugyan azt engedi..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.