Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#15301) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Az mitől lehet hogy eddig ha beléptem Hardverapró-n akkor értelemszerűen a többi lapcsaládon is bejelentkezve voltam, viszont most nem megy automatikusan a dolog.

Azért is zavaró mert ha átlépek Prohardver-re akkor nem tudok hozzászólni semmihez, csak bejelentkezés után. De akkor meg Hardverapró-ról dob ki.

Nálam van a hiba?

(#15302) Intruder2k5 válasza tothjozsi96 (#15301) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Lehet valami frissítés okozott ilyet néhány felhasználónál. Próbáld meg a cookie + adat törlést. [link]

Mondjuk nem írtad le milyen oprendszer és milyen böngésző. Asztalin én semmi ilyet nem tapasztaltam, de mobilon nálam is volt ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#15303) tothjozsi96 válasza Intruder2k5 (#15302) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Windows 10, 64 bit és a legfrissebb Google Chrome.

Töröltem az összes sütit, de csináltam is róla egy videót.
Szerk: most próbáltam Explorerrel, az nem dob ki.

[ Szerkesztve ]

(#15304) balazsiza


balazsiza
újonc

Sziasztok. Párom egyáltalán nem tud belépni az azonosítójával. Egyszer beengedi, aztán háromszor nem. Utána megint beengedi, majd megint nem. Elfelejtett jelszóra azt mondja nincs ilyen felhasználó etc. Nem olyan stabil a belépése, mint például az enyém. Neki állandón kiírja, hogy nincs ilyen felhasználó. ??? Hogy lehet? Korábban hibátlan volt a login. Sosem volt vele probléma. Hogyan lehet ezt helyre rakni, mert nem szeretne újat regisztrálni? Előre is köszönöm a választ.

(#15305) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Valami nem stimmel a hirdetések UP idejével, mert a tegnapi UP-ok mellett is "ma" áll.
pl.: ma 12:00
Vagy időgép van a dologban. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15306) tothjozsi96 válasza Intruder2k5 (#15302) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Töröltem a Chrome-ot, újra feltelepítettem. Most már minden rendben.
1 éve telepítettem a Windows-t, lehet már sok benne a szemét, vagy a böngészőben volt sok felesleg, nem tudom.

Köszi!

(#15307) weiss


weiss
addikt

Elég fura itt a dátumkezelés.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15308) Kendek válasza s7evcsenko (#15305) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valami tényleg nem stimmel a PH! órájával. A pénteki hírekhez is tegnapot mutat, pedig vasárnap van.

<-ƘƘ->

(#15309) #06431744


#06431744
törölt tag

Helló !

Már kétszer próbáltam törölni a felhasználói fiókomat, nem sikerült!

Első alkalommal végigmentem az összes szükseges lépésen, vártam majd egy hónapot.
Ma ismét megpróbáltam, folyton azt írja ki a végén, hogy : hibás , vagy lejárt kód próbálja újra.

Köszönettel venném a segítséget .

(#15310) Viktor0610 válasza #06431744 (#15309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröld az előzményeket, sütiket vagy próbáld meg inkognitó ablakban.

Samsung Galaxy A54

(#15311) DJ. Ru$y válasza #06431744 (#15309) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáld meg logout alól, ha ide kattintasz (egyből oda jutsz), vidd végig a folyamatot, hátha.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15312) #46276608


#46276608
törölt tag

Törölni szeretném az adatlapon. Beírom a jelszavam és az ellenörző kódot, de sokadik alkalommal is azt írja hogy hibás, vagy lejárt kód. Hogy tudnám mégis törölni?

(#15313) lezso6 válasza #46276608 (#15312) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Törlés mobilról nem megy, csak asztali gépen. Rajta vagyunk a javításon.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15314) molvany


molvany
senior tag

Üdv,

Eddig így lehetett kiválasztani a hirdetett termékkategóriát:
Apróhirdetések, MobilTartozékok, alkatrészek, Védőfólia

Most csak így:
Apróhirdetések, MobilTartozékok, alkatrészek , Egyéb tartozékok

Változás történt ? Szükítve lettek a kategóriák?

WhatsApp :+491737182060

(#15315) Intruder2k5 válasza molvany (#15314) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Csak kikerült az Egyéb tartozékok alól. Mobil -> Tartozékok, alkatrészek -> Védőfólia

[ Szerkesztve ]

(#15316) molvany válasza Intruder2k5 (#15315) üzenetére


molvany
senior tag

Kösz a választ.

Bár nem értem, mivel elég sokan árulunk ilyet.
Van ahol azt nézik, minél pontosabban lehessen egy valamire rákeresni, itt csökentve van ez.

WhatsApp :+491737182060

(#15317) DJ. Ru$y válasza molvany (#15316) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért csökkent volna a keresés pontossága, ha megmaradt a Védőfólia kategória? Nem értem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15318) molvany válasza DJ. Ru$y (#15317) üzenetére


molvany
senior tag

Bocs, vaksi voltam :W :R

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#15320) DJ. Ru$y válasza molvany (#15318) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

:R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15321) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Ennyi év/idő után szerintem már le lehetne venni a béta állapot jelzését :) elég jól összerakott "kis" oldal lett ez.

Csak ne hirdetési felület legyen helyette (vagy max. az enyém ;] ;] ;] )

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15322) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Más:

volt ez a című hirdetésem:

HP --- ÚJ --- ProBook, Elitebook, Zbook üzleti notebookok (számla, gyári garancia)

de eltűnt ,miután lejárt az előre sorolás, kiemelés. Ezért nem tudok linket sem küldeni. Nincs ott az archívak között sem. Szeretném újra aktiválni és kiemelni, már néhány éve fent van.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15323) DJ. Ru$y válasza SeniorTilla (#15322) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez megoldódott? Mert én látom a hirdetéseid között és ki is van emelve. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15324) V/


V/
titán

Ezt a mókát hogy látom megnyitva szerkesztendő hsz-t és a szerkesztett verziót egy elküldő ablakban, azt normális működésnek kell tekinteni?

(#15325) Intruder2k5 válasza V/ (#15324) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Előfordul...

(#15326) SeniorTilla válasza DJ. Ru$y (#15323) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Úgy tűnik, hogy igen

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15327) nihil


nihil
tag

Kedves fejlesztők!
Kicsit úgy érzem, hogy nem becsülitek meg azokat a nyomorult felhasználókat, akik legalább veszik a fáradságot, és jelzik a felmerülő problémákat... :(((
Az új rendszerre való átálláskor 2x jeleztem, hogy a Hardverapró kereső szűrője reszeteli magát lapozáskor.
..azaz, ha szűrés után 201 találatom marad, akkor mindenképpen lapoznom kell, viszont az új lapon már nem alkalmazódnak a szűrők, és újra 370 találattal nézek szembe.

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#15328) DJ. Ru$y válasza nihil (#15327) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valószínűleg azért, mert nálad reseteli valami miatt. Az előbb benéztem a laptopok közé, beírtam, hogy "acer", dobott 175 találatot, lapoztam (mert 100-ra van állítva a blokk méret) és ugyanúgy a 175 találatot mutatta, abból is a 100 feletti 75-öt. :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15329) nihil válasza DJ. Ru$y (#15328) üzenetére


nihil
tag

Mi :F
Soros? :D :D

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#15330) tattooimi


tattooimi
újonc

sziasztok! nem tölt be a hardverapró! valami hiba van az oldallal?

(#15331) Intruder2k5 válasza tattooimi (#15330) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nekem betölt.

(#15332) tattooimi


tattooimi
újonc

régen nekem is most semmilyen böngészővel nem jön be! csak telefonról tudok belépni!

(#15333) SeniorTilla válasza tattooimi (#15332) üzenetére


SeniorTilla
veterán

mozillából hibátlanul betölt pc-n

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15334) lezso6 válasza tattooimi (#15332) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Többi oldal sem megy? Nekem gyanús, hogy a tűzfalad / vírusirtód valamilyen HTTP / webes tartalomszűrője kavar be. Pl Kaspersky, ESET biztonsági szoftvereknél fordult ilyen elő.

Nálunk egy ideje csak a legújabb TLS 1.2 és 1.3 titkosítások vannak támogatva, az ennél régebbi biztonsági résekkel teli régebbi verziók nem. Utóbbiak biztonsági réseit szokták kihasználni a vírusirtók (!!!) hogy elemezhessék a webes adatforgalmat. Igen, ez egy nagy WTF, de így van.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15335) tattooimi válasza lezso6 (#15334) üzenetére


tattooimi
újonc

win 10 és nincs semmilyen más vírusirtóm! minden oldal betöltődik ez is itt ahol vagyok csak a hardverapró nem!

(#15336) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Azt vettem észre, hogy ha HA-n egy hirdetés alatt letiltották a kommenteket, és én lementem a hirdetést, akkor a "Elmentett apróim" oldalsávon nem fogom látni, hogy jegelték a hirdetést, csak azt, hogy nem lehet alatta pofázni. Íme:

Kérdezném, hogy ez BUG, vagy FEATURE? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15337) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Az normális, hogy mostanában 2-3 mailt kapok 1 privát üzenetről?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15338) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. Nálam Gmail címmel nincs ilyen gond.

Samsung Galaxy A54

(#15339) s7evcsenko válasza Viktor0610 (#15338) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem is gmail-em van és eddig nekem se volt.

Viszont arra gondoltam, hogy hátha beleszerkesztettek az üzenetbe, és ekkor küld új mailt, ez nem lehet? :U

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15340) indulok


indulok
csendes tag

Értékelés jóváhagyásnál az alábbi hibaüzenet jött:zzfP4GW3cKtV06nqF8lonkg

(#15341) stanagovic válasza indulok (#15340) üzenetére


stanagovic
tag

Nekem sem engedi jóváhagyni az értékelést : llH5aqw1wWFnMoB1fjtQz4Q

(#15342) indulok válasza stanagovic (#15341) üzenetére


indulok
csendes tag

Azóta sikerült. Ki-Be jelentkezés....nem tudom mit csináltam rosszul először.

(#15343) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Nem lehet új hirdetést feladni:

debug kód: iiTQ2ReNT8KyFxMak-T5LGW

hirdetés törlésénél is hibát dob

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15344) cspguy


cspguy
csendes tag

Sziasztok,

Paypal-os hirdetésfizetési buggal kapcsolatban hova lehet fordulni?

Egy hirdetést vettem 250 Ft-ért paypallal, 1x fizetve és duplán terheltétek be (a második tranzakciót visszavonattam a bankommal)

Köszi.

Live hard, die hard, and keep smiling!

(#15345) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bug vagy feature?

Ha mobilon nézem az oldalt, akkor bejelentkezés után csak ott vagyok belépve, ahol végrehajtottam a logint, a többi oldalon nem (pl. belépek IT Cafén, ott nyilván jó, de ha átlépek PH-ra, ott megint be kéne lépnem). Eddig jó volt, most megint nem jó néhány napja...
Android 10, Brave

MOD: nyilván be van pipálva a belépve maradok opció.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#15346) DJ. Ru$y válasza sh4d0w (#15345) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sütik tiltva vannak, vagy valami fogja a harmadik féltől származó sütiket, ezért a többi oldal nem tudja, hogy te már egyszer beléptél másik portálon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15347) lezso6 válasza cspguy (#15344) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi nem tudunk beterhelni, a Paypal tud. Ha utóbbin egy tranzakció elfogadtál, akkor azt csak egyszer kéne levonnia a Paypalnak. Ha többször csinálja, akkor ott valami gond van. Itt az oldalon egy tranzakciót látok csak, de megnézzük a Paypalt is. Vagy ott is csak egy tranzakció van?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15348) lezso6 válasza DJ. Ru$y (#15346) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, ez probléma. Remélem csak valami ideiglenes chrome bug, mert az elmúlt pár hétben sokaknál előfordult ez. Ha a harmadik féltől származó sütik engedélyezése ellenére se léptet be a többi oldalra, akkor érdemes böngésző cache törléssel próbálkozni, ez pár esetben megoldotta a problémát.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15349) sh4d0w válasza DJ. Ru$y (#15346) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Semmihez nem nyúltam a böngészőben. Néha előfordul, hogy este leteszem e telefont, másnap ki vagyok léptetve. Belépek, nem gond, de a legutóbbi ilyen kiléptetés óta csak ott vagyok beléptetve, ahol ténylegesen logint nyomtam.

MOD: cache törlés nem segített.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#15350) lezso6 válasza sh4d0w (#15349) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lehet, hogy te nem nyúlsz semmihez, attól még egy frissítés változtathat a beállításaidon.

Sütik törlése segít? (összes, vagy legalább a lapcsaládhoz tartozók törlése)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.