Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#15251) gyulaszu válasza gyulaszu (#15225) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Még egy megjegyzés:
Az asztali nézetben is csak akkor tűnik el az értesítő, ha az x-elés után egy refresh-t nyomunk.

gyulaszu

(#15252) GamerToxic válasza Intruder2k5 (#15248) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Köszönöm a tippet és a segítséget. Azóta sem reagált rá senki.

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#15253) Intruder2k5 válasza GamerToxic (#15252) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Türelem, majd fog.

(#15254) GamerToxic válasza Intruder2k5 (#15253) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Mélyen elszomorít egyes emberek hozzáállása ehhez az egész dologhoz. Félvárról vesznek mindent és jönnek a "sablon szövegekkel" 0 háttér tudással és információval.
Az ember hiába próbálná felnyitni egyesek szemét, lehetetlen...pont, mint a .......á hagyjuk.

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#15255) bitpork válasza GamerToxic (#15254) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

-eh

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15256) bitpork válasza GamerToxic (#15254) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát hagyjuk is. Szerinted hányan verik napi szinten a billentyűzetet, mert nekik joguk van és csak ők és az ő ügyük? Azzal tisztában vagy hogy a PH család üzemeltetésében részt vevő emberek jó része szabadidejében lóbaszás fejében tűri el a marhaságokat, baszogatásokat és nem ritkán fenyegetéseket? Ha még mindig úgy gondolod h marék lepke az egész akkor nem a ph-ban van a hiba.

Bocs a modiktól de ilyenkor beüt a killing spree :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15257) weiss


weiss
addikt

A "Itt a Huawei P40 Lite: árban könnyű, tudásban erős" reklámban rosszul van escapelve az idézőjel. Zavarja a szépérzékemet :D

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15258) dqdb válasza weiss (#15257) üzenetére


dqdb
nagyúr

Vegyél prémium előfizetést, kapcsold ki a reklámokat és akkor nem fog zavarni :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15259) TODI1111


TODI1111
addikt

Fototrendre való publikálásnál miért kapok ilyen hibákat?
debug kód: r55rT8tP78YR7aQSJ6JlEUr

[ Szerkesztve ]

(#15260) lezso6 válasza TODI1111 (#15259) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hány gigapixeles képet töltesz fel?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15261) TODI1111 válasza lezso6 (#15260) üzenetére


TODI1111
addikt

28,4 MB
12000 x 9000
Samsung galaxy S20 ultra gyári 108 megapixeles beállítással készült kép.
Ha jól tudom akkor a fototrendre mobillal készült eredeti képeket várnak. Akkor mi az akadály? :)

(#15262) Kantorpe


Kantorpe
tag

Ez is megtörtént, hogy le kellett tiltanom valakit. Amit problemanak erzek, hogy bar itt az uzeneteit nem latom, de minden kuldesi kiserletrol kapok emailt ami viszont idegesito. Ezt kulon kell kapcsolni valahol, vagy hiba a matrixban ? Az gondolom egyertelmu, hogy ha tiltani szukseges valakit, akkor nagyon nem erdekel, hogy meg irogat vagy sem. Sajnos mentalisan problemas egyed, igy folosleges es hiabavalo volt felhivnom a figyelmet, hogy a marhasagait ne kuldozgesse. Sajnos ez olaj volt a tuzre, mert nagyon orult a valasznak mert soha senki nem ir neki vissza, amit nem csodalok mert konkretan elmebeteg szegenyke ez kerdes nelkul lathato az uzeneteibol.
Tehat a kerdes fent, koszonom a segitseget.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#15263) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#15238) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nnnno.
Arra már rájöttem, hogy pl. mobilos Firefox alatt jó, ott mindenhova beléptet.
De az meg nem tetszik, mert ..... Chrome-ot használok már hosszú évek óta, eddig kb. hiba nélkül.

Abban kérhetnék segítséget, hogy merre felé nézelődjek Chrome-on belül, ha szeretném megoldani a problémát? :B

Ennyire nem értek a Chrome-hoz. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15264) Rimuru válasza Viktor0610 (#15263) üzenetére


Rimuru
veterán

Erre nezz ra: Block cookies from other sites

Vigyázat, csalok!

(#15265) Viktor0610 válasza Rimuru (#15264) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van beállítva. :( És nem jó. :O

Más ötlet?

Töröltem a Chrome frissítéseit, adatait, most jó. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15266) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Lezso!

Rosszul emlékszem, hogy azt olvastam, az új szerkesztőben a sortörés kiszedés megoldódott? Sajnos még mindig jelen van... Ha rászerkesztek és elmentem, akkor megmarad, de új hozzászólás írásánál kitörli az üres sorokat. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15267) jorden06


jorden06
senior tag

kedves hardverapró!

ki adja vissza azt az egy órát az életemből amit azzal töltöttem, hogy tökéletesen megszerkesztem az apróhirdetésemet, minden egyes információt aprólékosan betöltök, majd amikor submitálom azt egy egyszerű error-ra fut a feladás anélkül, hogy a visszalépéssel minden információ betöltene?

ezek után egy 1-10-es skálán mekkora ingerenciája van az embernek még fizetni is ezért a szolgálatásért?

(#15268) Aryes válasza jorden06 (#15267) üzenetére


Aryes
nagyúr

Erre teremtette az Isten a vágólapot... Most ez Téged nem vigasztal, de legközelebb Ctrl+A Ctrl+C és nem ér többet ilyen meglepetés. Én még az 5 percnél tovább írt hozzászólásaimat is menteni szoktam.

(#15269) lezso6 válasza DJ. Ru$y (#15266) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még folyamatban van. :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15270) lezso6 válasza Kantorpe (#15262) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez javítva lett.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15271) lezso6 válasza TODI1111 (#15261) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aztaq, 108 megapixel. :D Ok, javítva lesz, valószínűleg ez lesz a gond, habár persze jóval júzerbarátabb lenne, ha azt írná, hogy túl nagy a kép.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15272) lezso6 válasza jorden06 (#15267) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha hiba van a hirdetés feladásakor, akkor pont, hogy nem veszik el a tartalom. Milyen egyszerű errorról van szó? Egész pontosan mi történt?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15273) lezso6 válasza TODI1111 (#15261) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most próbáld légyszi újra.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15274) jorden06 válasza lezso6 (#15272) üzenetére


jorden06
senior tag

A hirdetés feladására kattintásnál a rendszer logint kért, majd miután rámentem a belépésre a már mentett felhasználó/jelszó párosommal, egy 406 (?) gateway error üzenet jött, rajta egy macskával ami egy kád víz felett kapaszkodik a csapba.

Mivel ez egy 1996-os jpeg képnek tűnt innentől nem volt semmilyen további lehetőség beágyazva az oldalon, csak a visszalépés, majd a teljes tartalom elvesztése.

(#15275) DJ. Ru$y válasza lezso6 (#15269) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi, akkor rosszul emlékeztem. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15276) Aryes válasza lezso6 (#15273) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha szándékos volt a mobil nézetben a képernyő szélességű szövegszerkesztő, akkor szuper lett, és :R
Ha esetleg még annyit tudnál rajta hegeszteni, hogy a szerkesztő gombok ne törjenek két sorba, még jobb lenne (bár azt nem tudom, hogy csak nálam van így, vagy mindenkinél). Ránézésre kiférne az összes ikon egy sorba.

(#15277) TODI1111 válasza lezso6 (#15273) üzenetére


TODI1111
addikt

Másik kép.
15MB
12000x9000

(#15278) Goose-T válasza Goose-T (#15250) üzenetére


Goose-T
veterán

Kijelöltem ezt a mondatot.
[link]
A fenti link lett belőle, amikor a link beszúrását próbáltam alkalmazni a kijelölt mondatra.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15279) lezso6 válasza Goose-T (#15278) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

TinyMCE-ben van egy bug, amiatt a custom formázás a kijelölése nagyon ergyán megy. Ezért (is) csináltuk meg, hogy a régi szerkesztőre lehessen váltani, az működik mobilon. Amíg nem javítják...

Nemrég teszteltem a legújabb TinyMCE verzióval (5.2.1), de sajnos ott sem javították még, pedig már 6 hónapja jelentve van a bug. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15280) ,


,
addikt

Hirdetést próbáltam archiválni, de a következő hibaüzenetet kaptam sokadjára is:
"Az szerver az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt.A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később."

Debug kódok:
yyk1KMk28I5lhAceeoDXEaT
mmFTTUoYdQWMGEvqWN2wBZN
bbu4eqwG4oVpj1xRrg8XR9o
e5UeGuKSSjTrtq9eIaxciDc
stb., stb.

Azt mindenképp megjegyezném, hogy minden más egyéb funkció működik, tehát lehet hirdetést föladni, jegelni, upolni, szerkeszteni, stb., stb. egyedül archiválni nem engedte egyik hirdetésemet sem.

[ Szerkesztve ]

(#15281) Joci??


Joci??
senior tag

Sziasztok! Hirdetes feladas nem mukodik, mar ki-be leptem, ujrainditottam, tobbszor ujrakezdtem, se laptopon se android telefonon nem mukodik. :F

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#15282) Joci?? válasza Joci?? (#15281) üzenetére


Joci??
senior tag

Par ora elteltevel mukodik a hirdetes feladas, elozo kommentem storno, koszonom!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#15284) Rimuru válasza lezso6 (#15279) üzenetére


Rimuru
veterán

Veletlen az uj szerkesztot hasznaltam.. (valoszinu privatok szerkeszthetetlensege miatt..)
Meg is lepodtem hogy miert tuntette el az ures soromat hsz bekuldes utan, de eleg volt annyit ellenorzinem hogy melyik szerkeszto van es igy minden ertelmet nyert. :DDD

Lehet ki kene dobni a tinymce-t :U ;]

Vigyázat, csalok!

(#15285) Aryes válasza Aryes (#15276) üzenetére


Aryes
nagyúr

A privát üzenet szerkesztése is működik. :R
Úgy tűnik jót tesz a home office a fórum fejlesztésének. :DDD

(#15286) Viktor0610 válasza Aryes (#15285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi az infót!
Tehát akkor Rimuru is maradhat a régi szerkesztőn. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#15287) Whipeer


Whipeer
csendes tag

Üdv!
https://hardverapro.hu/aprok/hazimozi_hifi/_____boltok_szervizek/index.html
Itt van egy hirdetésem de sajnos nem jelenik meg :/
Valaki tudna segíteni?

(#15288) elder troll


elder troll
senior tag

A HG-k egy részénél látszik az utoljára bejelentkezve rész, tippre a hírekkel foglalkozó házigazdáknál látszik. Ezt régebben biztonsági okokból vettétek le. Vakon azt mondanám, hogy a mod eszköztár nélküliekről van szó. Pl: oriic, Synthwave, AliceWake, Bone123.

[ Szerkesztve ]

(#15289) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Napok óta azt veszem észre hogy hiába jelentkezem be, és jelzi a rendszer hogy bent vagyok,ha pl a fő oldalról váltok a hirdetésekre ki léptet.És újra be kell jelentkeznem. Akkor is csinálja ha úgy lépek be ,hogy be jelölőm hogy be lépve maradok.Jó lenne javítani ezt a hibát ,mert nagyon bosszantó.Köszi előre is.

(#15290) Intruder2k5 válasza kromatika (#15289) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez inkább valami kliensoldali cookie policy, vagy más egyedi probléma lehet.

(#15291) Viktor0610 válasza kromatika (#15289) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam is volt ilyen gond.
A cookie-k és a harmadik féltől származó cookie-k egyaránt legyenek engedélyezve.
Nálam mobilon Chrome adattörléssel és újratelepítéssel oldódott meg.

Samsung Galaxy A54

(#15292) kromatika válasza Intruder2k5 (#15290) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm a válaszokat.Utána járok.

(#15293) , válasza kromatika (#15289) üzenetére


,
addikt

Nekem ez a mai naptól van csak, már nem tudom hányadszor kell bejelentkeznem. Pedig minden alkalommal bejelölöm, hogy belépve akarok maradni.

(#15294) Viktor0610 válasza , (#15293) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megpróbáltad, amiket itt írtunk?
Illetve más böngészővel is ezt csinálja?

Samsung Galaxy A54

(#15295) , válasza Viktor0610 (#15294) üzenetére


,
addikt

Minden beállítás ugyanaz ma is, mint tegnap, minden cookie engedélyezve van. Ha megint előjön, megnézem mindenképpen másik böngészővel is (jelenleg Win10/Chrome alól vagyok, minden szoftver/hardver/beállítás ugyanaz, mint tegnap, viszont ma kezdte ezt csak el). Néhány havonta máskor is volt, hogy be kellett újra jelentkeznem (holott ki sem léptem), de naponta többszöri bejelentkezés eddig még nem volt.

(#15296) Viktor0610 válasza , (#15295) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értelek, de azért a javaslat, mert nálam is hasonló volt.
Egyszer csak így működött.

Aztán töröltem a Chrome adatait, frissítéseit, az megoldotta.

Persze, te PC-n vagy, de ez ott is kivitelezhető. Ha Gmaillel belépsz/beléptél, még nagyobb adatvesztés sem lesz, mert szinkronizál kb. mindent. :)

Samsung Galaxy A54

(#15297) svgyula


svgyula
addikt

Üdvözletem! Az lenne a kérdésem, hogy az értesítést hogyan tudom törölni. Kicsit idegesítő. Megjelent kb 2 hete hogy lejár a hirdetésem. Gondoltam ok törlöm az értesítést. Nem megy. Töröltem a hirdetés mert már nem volt aktuális. A hirdetést törlődött az értesítés még mindig ott virít és hiába nyomok az "X"-re nem csinál semmit. Tudna valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#15298) gyulaszu válasza svgyula (#15297) üzenetére


gyulaszu
senior tag

A #15220-15225 környékén olvass vissza. [link]

gyulaszu

(#15299) svgyula válasza HarleyCustom (#15224) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én is így jártam. Beléptem a mobilról, ott asztali nézet(chrome)
Ott törölte.
gyulaszu
Szia! PC Firefox-al sehogy sem engedte. Nemhogy asztali de semmilyen módban. Ezen sajna már túl voltam. Másik böngésző volt a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#15300) gyulaszu válasza svgyula (#15299) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nálam PC és FF lásd #15251

gyulaszu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.