Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) HoaryFox válasza Aryes (#14798) üzenetére


HoaryFox
őstag

Biztos abszint ;]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#14802) Aryes válasza HoaryFox (#14801) üzenetére


Aryes
nagyúr

👍😁

(#14803) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Egy ideje nem működik a "Belépve maradok" funkció.

Erről van valami infó?

Köszönöm

(#14804) csako válasza huliganboy (#14803) üzenetére


csako
veterán

Nekem működik. Nem törli valami a sütiket nálad?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14805) huliganboy válasza csako (#14804) üzenetére


huliganboy
addikt

Semmit nem használok, alap chrome. Se telefonon, se a PC - n nem maradok bent egy kis idő után... Ha meg máshol belépés kilépteti az előző belépésem...

(#14806) Viktor0610 válasza huliganboy (#14805) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam is rendben van. Szintén Chrome.

Samsung Galaxy A54

(#14807) fatal` válasza huliganboy (#14803) üzenetére


fatal`
titán

Nekem rendben van, itt is és a munkahelyen is. Itthon Vivaldi (gyak. Chrome), bent Firefox.

Nem lépsz be másik gépen?

(#14808) dqdb válasza huliganboy (#14803) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szerintem sosem működött rendesen, mert pár hetente kivág, és léphetek be minden eszközön újra.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14809) csako válasza dqdb (#14808) üzenetére


csako
veterán

Havonta 1x dob ki, mert lejár a süti.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14810) csako válasza huliganboy (#14805) üzenetére


csako
veterán

Ha máshol úgy lépsz be, hogy nincs pipa, vagy valahol a kilépsz, akkor mindenhonnan kirak.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14811) dqdb válasza csako (#14809) üzenetére


dqdb
nagyúr

Semmiből sem állna folyamatosan frissíteni a süti lejárati idejét, hogy az oldal aktív használata mellett sose járjon le. Ahogyan az is megoldható lenne, ha egy eszközön mégis lejárna a süti, akkor nem dob ki az összes többi eszközről.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14812) DS39 válasza csako (#14809) üzenetére


DS39
nagyúr

+ a kliens oldali süti dátum módosítással nem hosszabbítható meg. (mondjuk ez pozitívum. én úgy csinálom, hogy db-ben tárolt információ alapján validálom a süti érvényességét.)

(#14813) DS39 válasza dqdb (#14811) üzenetére


DS39
nagyúr

"Ahogyan az is megoldható lenne, ha egy eszközön mégis lejárna a süti, akkor nem dob ki az összes többi eszközről."
ilyen esetben engem nem dob ki más eszközről, csak ott kell újra belépni.
akkor szokott mindenhonnan kiléptetni, ha egy helyről magad jelentkezel ki. (ez nem tudom változott-e az új oldalon)

(#14814) huliganboy


huliganboy
addikt

Hát srácok nekem akkor sem megy :DDD De akkor user error! Keresem az okát! :R

(#14815) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

tudja vki hogy lehet törölni saját hsz-t?
már lejárt a szerkesztési idő
köszi

(#14816) Viktor0610 válasza HUNgabus (#14815) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(#14817) szente


szente
addikt

Ugyan nem RIOS bug, de hátha tudtok valamit kezdeni vele. Facebook Messengeren nem lehet Logout linket küldeni, mert sérti a közösségi alapelveket. A többi oldalt nem érinti.

(#14818) huliganboy válasza huliganboy (#14803) üzenetére


huliganboy
addikt

Az mennyire befolyásolja, hogy melóba proxy mögül netezünk?

(#14819) dqdb válasza huliganboy (#14818) üzenetére


dqdb
nagyúr

A proxy beállításaitól függően a semennyire és a nagyon közötti szinten befolyásolhatja a dolgokat.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14820) huliganboy válasza dqdb (#14819) üzenetére


huliganboy
addikt

Akkor ez lesz a válasz!

Köszi, hogy időt szántatok rám! :R

(#14821) stephenx001


stephenx001
csendes tag

Sziasztok törölt beszélgetést vissza lehet állítani ? illetékest keresek köszi

(#14822) Viktor0610 válasza stephenx001 (#14821) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nem.

Samsung Galaxy A54

(#14823) Rimuru válasza Viktor0610 (#14822) üzenetére


Rimuru
veterán

A varazslo megldja. ;]

El kell kerni a beszelgetotarstol, felteve hogy neki meg megvan.

Vigyázat, csalok!

(#14824) Viktor0610 válasza Rimuru (#14823) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megoldhatná, nyilván.
De szerintem max. a rendőrség/hatóságok részére adják ki, a user kérésére kötve hiszem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14825) 0xmilan válasza Viktor0610 (#14824) üzenetére


0xmilan
addikt

A user sajat beszelgeteserol van szo. Nem valaki masnak a privatjait szeretne megnezni.

(#14826) Viktor0610 válasza 0xmilan (#14825) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, túl sok volt a dzsídípíár. :D

Samsung Galaxy A54

(#14827) Intruder2k5 válasza Viktor0610 (#14824) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van, ha a másik félnél megvan, tőle el lehet kérni, de mi ebben nem tudunk segíteni.

(#14828) Parci válasza Viktor0610 (#14826) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha egyszer csinálnék egy pr ügynökséget, tuti a gd nevet fogja kapni

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14829) Viktor0610 válasza Parci (#14828) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14830) Aryes válasza Parci (#14828) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD :C

(#14831) 0xmilan


0xmilan
addikt

Az a bug meg mindig aktualis, hogy a pergo-forgo hirdetes akkor potolja be a kimaradt forgasokat, ha egy ido utan ujra visszamesz a tabra.
Most eppen az ELTE IK-s reklam a MA-n. Regebben asszem vodas reklammal volt.

(#14832) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tárgytalan. Megjavult..

Sziasztok.
Töröltem magam az Ubuntu linux topik értesítéseiből úgy hogy még volt ott pár olvasatlan hozzászólás. Azóta mindig van 1db olvasatlan topik megjelölés a kétbuborékos értesítésben, akkor is ha a listában nincs olvasatlan..
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Ha hozzászólok ahhoz a topikhoz eltünik az értesítés, de ha törlöm az értesítési listából újra ott a fars 1 értesítés megjelölés.
Hogy tudok megszabadulni tőle..?

[ Szerkesztve ]

(#14833) Viktor0610 válasza Doky586 (#14832) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha törlöd a topikot a listából, akkor egy másik téma kerül az utolsó helyre, ahol ismét van/lehet olvasatlan hozzászólás a legutóbbi látogatásod óta.

Egyébként a fals értesítés, ami nem fals, az nem fars. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14834) dqdb válasza 0xmilan (#14831) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ezt kellene használni ehelyett, csak azt nem tudom, hogy ezt a PH-nál vagy a reklámozó oldalán kellene orvosolni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#14835) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Ip cím kitiltásával kapcsolatban valakivel fel lehet venni a kapcsolatot? Vagy mi a módja az ip cím kitiltás ügyének megvitatására? Céges hálózat.

Üdv snowy

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#14836) Laserworld


Laserworld
újonc

Sziasztok!
Olyan hibajelenségem lenne, hogy jelszó változtatás után állandóan captcha-zik nekem az oldal és nem is enged be. Először enged belépni az e-mailben kapott jelszóval, de azzal is vagy az 5. próbálkozás után, majd amikor azt megváltoztatnám sajátra, akkor már nem tudok belépni és kéri a captcha-t is mindig. Eddig ez tökéletesen működött nálam. Azt írja lejárt vagy hibás kód, hibás e-mail cím etc. Így kérhetek új jelszót állandóan, de amire én változtatnám, azt nem engedi. Tehát nem tudok beállítani saját jelszót. A jelszóhoz 8 karaktert használnék kisbetű, nagybetű, szám ékezetek nélkül. De próbáltam többel is, keverve a karaktereket, ékezetessel is és akkor sem. Gyorsítótárat ürítettem sőt mindent azon a helyen a Chrome böngészőben. (A Google Chrome naprakész Verzió: 79.0.3945.117 (Hivatalos verzió) (64 bites) Windows 10 x64hun. Verzió:1903 Build: 18362.476. A pontos link a hiba helyéhez a belépési pont, ahol loginolnék. Ma jelentkezett nálam először ez a hiba. Nem otthonról próbáltam, hanem melóhelyről.

(#14837) Viktor0610 válasza Laserworld (#14836) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs valami "túlműködő" vírusirtó, proxy VPN, adblock a gépen, hálózaton?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14838) Taxi665


Taxi665
újonc

Nem tudok hirdetést feladni!!!dRWBdFhLkMVB0RtwpXzlLji hibakódót kapok!!!

(#14839) Laserworld


Laserworld
újonc

Sziasztok! Köszönöm a választ és a segítségnyújtást. Nincs semmilyen "túlműködő" vírusirtó, proxy VPN, adblock a gépemen, sem a hálózatomon. Próbáltam Firefoxxal is a melóhelyen. Ugyanaz. Operával dettó. Az a kemény, hogy itthon ugyanez a jelenség. Egy az egyben. Ugyanúgy nem tudok belépni. Most kértem egy jelszóemlékeztetőt. Megkaptam. Azonnal elkezdett nekem az itthoni gépen is captcha-zni. Plusz be sem engedett, nem tudtam megnézni az a-mail-jeimet, nem tudtam válaszolni a kérésekre. Kb. az ötödik loginra engedett be, 4x bannolt. Megnéztem milyen bővítmények vannak az itthoni gépen: Adobe Acrobat, Application Launcher for Drive (by Google), Avast Online Security, Flash Player for YouTube™, Google Dokumentumok Offline, Chrome-alkalmazások: Diák, Dokumentumok. Semmi más. A jelenség azóta van, mióta megváltoztattam a korábban használt e-mail címem, mert azt már nem nagyon használom. Amióta ezt ott az adatlapon átírtam, azóta szopok ezzek, mint a torkos borz. Esetleg írjam vissza szerintetek a régi e-mail címet és próbáljam úgy? Most megpróbálok egy jelszócserét az itthoni gépről is. Tapasztalatokat leírom, ha be tudok loginolni.
Itthoni PC: Google Chrome Verzió: 79.0.3945.88 (Hivatalos verzió) (64 bites)
Windows 10 Pro Verzió: 1809
Build: 17763.737
Véleményem szerint, olyan mintha feketelistára kerültem volna. De miért? Nem csináltam semmit. Nem tudjátok hol lehet kérni ennek a feloldását?
Köszi előre is a segítséget!

(#14840) Laserworld


Laserworld
újonc

Olyan, mintha megjavult volna. Most működik. Már a saját jelszóval nyomulok. Ezt bent a melóhelyen nem tudtam végigzongorázni. Nem ment. Most jó. Most az első jelszóváltoztatás után azonnal beengedett.

(#14841) djcir


djcir
tag

Hello
Hogy tudom tiltani jokera12 felhasználót?

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#14842) Intruder2k5 válasza djcir (#14841) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Privát üzenetek menüben a jobb szélső oszlop, "letilt".

(#14843) djcir válasza Intruder2k5 (#14842) üzenetére


djcir
tag

Szuper, köszönöm!

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#14844) Snowy_owl válasza Snowy_owl (#14835) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ebben esetleg tudna valaki valami relevánsat mondani? :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#14845) Intruder2k5 válasza Snowy_owl (#14844) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Látom a problémád, megpróbálunk tenni valamit.

(#14846) Viktor0610 válasza Laserworld (#14840) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor a munkahalyeden mégis volt valami. ;]

No mindegy, a lényeg, hogy már műxik. ;)

Samsung Galaxy A54

(#14847) samujózsi


samujózsi
tag

Volt valami gubanc/matatás ma reggel az oldal tanúsítványaival?
Unknown issuer hibát mutatott úgy tíz percen át.
Kényszerítet leállítás után rendbejött, csak nem tudom, hogy nálam volt a hiba vagy nálatok. (Magyarán a leállítás segített vagy az csak placebo volt?)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#14848) Snowy_owl válasza Intruder2k5 (#14845) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Köszönöm!

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#14849) rgeorge


rgeorge
addikt

Arra van esély, hogy bejelentkezéskor a belépve maradok pipa alapból bekapcsolt legyen? Nálam Samsung eszközön/Samsung böngészőben/Samsung Pass-al nem tudok belépni ujjlenyomattal, mert a pipát csak akkor tudom betenni, ha elvetem az automatikus belépést. Szerintem más automatikus beléptetésnél is lehet ilyen gond, ha nem maga a böngésző tölti ki mentésből a felhasználónevet/jelszót, hanem valami jelszótároló.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14850) Rimuru válasza rgeorge (#14849) üzenetére


Rimuru
veterán

Suti alapon elvileg megjegyzi (legalabbis a legacy frontend), tehat ha nem torolsz sutiket akkor ott marad.

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.