Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#8045) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megnéztem, ez enm csabított el a mostani Lenovo A820-tól :N Xiaomi Hongmi (Redrice), Jiaju G3S/G4 ami talán tetszene, de azok meg árban már 200 dodó körül keringenek, amire ugye december óta nagy eséllyel lehet számolni a VÁM+ÁFA-t :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8052) Qru válasza CoolBoy323 (#8050) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elégedett vagyok vele, amire nekem kell arra tökéletes és nem fagy le, használható, nem kell hekkelni meg semmi. egyszerűen csak működik. Nekem ettől nagyobb elvárásom nincs a technikai cuccoktól, legyen az mobil vagy akár egy kocsi.

#nincsbennetarcsi

(#8053) Magnum_ válasza Melack (#8047) üzenetére


Magnum_
nagyúr

úúú, nekem is haza kellene mennem egy gumi cserére, csak az egyik felnimet görgőztetni is kellene, le kellene intéz(tet)nem a héten.. aztán hadd szóljon újra a 17". (csak mostanság nem nagyon járok haza, emrt 20k majdnme egy oda-vissza út)

btw. jól rohan ma az idő és még sehol sem vagyok :U

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#8054) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#8051) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Azt én sem cserélném le, már csak 8 magosra!

A G4 nekem nagy kedvencem, imádtam!

(#8055) Melack válasza Magnum_ (#8053) üzenetére


Melack
veterán

Merre valósi vagy? Mert Miskolc nekünk kb ennyi kocsival, ha benzint nézem, mindenestül.

Hol vagy, hol vagy? Hát munkahelyen... :DDD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8056) Magnum_ válasza Melack (#8055) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kaposvár! És már nincs pályamatricám se, így azt is venni kell. (tavalyi évre volt, mert minden nap autópályáztam, DE van előnye a közeli munkahelynek, ebben a hónapban 1 tank benga elég volt - ill. már alig van benne, de kihúzza ezt a hetet :DDD )

summa summarum: pár dolgot leszámítva szeretek itt dolgozni - eddig.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#8057) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már a kocsik megint pörögnek ajánlom figyelmetekbe a harmadik történetet ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8058) Melack válasza Magnum_ (#8056) üzenetére


Melack
veterán

Ha kell, lehet tudok neked utitársakat addig - a benyát szétosztva még jól is kijöhetsz a dologból :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8059) Magnum_ válasza Melack (#8058) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi! beszéljünk majd róla :-))

I humbly and respectfully decline™

(#8060) Qru válasza Mercutio_ (#8057) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez nagyon talált. :DDD

mod:

Saint_: Kaposvár messze van még autópályán is, jártam oda egy időben meló miatt...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#8061) Melack válasza Qru (#8060) üzenetére


Melack
veterán

Kollégámék is ezért vannak meglőve, vonattal nagyon sok lenne, meg soká is tartana. De majd összehozzuk itt a telepH!vart :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8062) Qru válasza Melack (#8061) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Simán. Nyaralni nem viszel el? :DDD

#nincsbennetarcsi

(#8063) GabN73


GabN73
addikt

koxx & radi8tor1!

Köszönöm a válaszokat, közben félig megoldódott.

Egyik otthoni dokim nem szeret dolgozni hétfőn, a másik meg ilyenkor nem töm... :DDD
Maradt a köztes, irány a kirendelt doki, hátha kevesen vannak. 1 ember volt előttem, bemegyek, hát ő ezt most nem tudja megcsinálni (egy ukrán nőci), kitakarította, kaptam egy gyógytömést, aztán mondta hogy majd mennyek szépen az orvosomhoz.

De ha valami baj lenne a héten, akkor tudom hogy merre kell telefonálnom, köszönöm! :R :R

(#8064) bitpork válasza Qru (#7989) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha hazaértem akkor összenézzük a kocsikat :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8065) Qru válasza bitpork (#8064) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, veretünk majd 1-et. :D Am azt néztem, hogy a csomidba belefér az egész verdám kb.
Van itt a telepen egy nagyhangú Civic arra vadászok de mindig csak akkor látom ha éppen gyalog vagyok. Aztán lehet simán bebőrözne a VTi-vel (de lehet egy sima 1,4 ES).

De a legfájdalamasabb vereségem akkor is a Gödöllönél elszenvedett volt, mikor a dízel 3-as Golf lelépett. Igaz olyan koromfelhőt hagyott maga után hogy szmogriadót rendeltek el... :D De legalább az 1,2/1,4 TSI-k nem vernek le, bár repülőrajtnál azok is megtudnak lepni...

Btw ilyen autóbuzz értékeket is tudsz, hogy mekkora a légellenálási együtthatója pl?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#8066) bitpork válasza Qru (#8065) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Valami 0,3 rémlik de mindjárt dúrok kicsit.
Pár detail.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8067) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok! a hétfő sosem lehet jó. de ez egy egész jó hétfő volt. ha minden hétfő fele ilyen jó lenne, befognám a szám..

btw egy gyors kérdés, nehogy félreértés essék, nem akarok ebből a topikból nők, nőügyek topikot csinálni, csak annyi érdekelne, hogy innen valaki nyomul(t) társkeresőn? ha igen, mik a tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#8068) radi8tor válasza Magnum_ (#8067) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

10-15 éve kb. Semmi pozitív tapasztalat.
Végül chat.hu-n ismertem meg páromat. 9 éve együtt vagyunk.

Hozzá tenném 3-4 évnyi chatelés után találtunk egymásra, szóval az sem egy egyszerű megoldás a sok kamuzós miatt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#8069) koxx válasza Magnum_ (#8067) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem jók a tapasztalataim, jelenlegi barátnőm is ott ismertem meg. A 2-vel ezelőttit is, vele 3 évig voltunk együtt. Egy próbát megér, persze te kicsit más korosztályban keresgélsz, ott nem tudom milyen a felhozatal.

(#8070) Tim82 válasza Magnum_ (#8067) üzenetére


Tim82
nagyúr

Emlékeim szerint neked a karóvékony nimfománok az eseteid, így abban, hogy hogyan tudsz ilyeneket felszedni interneten keresztül, nem tudunk tanácsot adni. ;]

Just kidding. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8071) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#8072) bitpork válasza DeFranco (#8071) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha van helyed otthon akkor ki tudod cserélni. Sajnos csak szegedi szakit tudok aki pont a márka szakszervize.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8073) Magnum_ válasza Tim82 (#8070) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A mostani is -aki nem a csajom (bitpork miatt kedvesem/parom ;] amugy- o is vekny, magas. De mivel ez a status quo, ezért nem feleség tipus... :-))

ok, akkor társkereső off. Tegnap csinaltam reget az egyikre, es lattam par csinos lányt. Mit keresnek ezek ott??? Mi nem stimm veluk? (exem is fent nyomul, lattam...)

ma, amikor mentem ebédelni, lattam par jo csajt. Imádom a banknegyedet :-))) de most utcan szolitsam le? Haggyadma'..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#8074) DeFranco válasza bitpork (#8072) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Se helyem, se szerszámom, se alkatrészem, nem focus hátsóajtó-zár ez :D

Szaki kő'

(#8075) Tim82 válasza DeFranco (#8074) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem ugyan nincs ötletem, de olyan nincs, hogy neduddki ne tudna ajánlani megbízható szerelőt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8076) DeFranco válasza Tim82 (#8075) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak győzd kifizetni :D

amúgy ahogy ismerem hőtárolós biorezonanciás páravisszatáplálós mielét ajánlana helyette birinyi dolgozói kedvezménnyel 600k-ért :D

(no offense csípem amúgy, de ne áruld el neki)

[ Szerkesztve ]

(#8077) PHM válasza Tim82 (#8075) üzenetére


PHM
addikt

Basszus, elsőre szeretőt olvastam. :W

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8078) bitpork válasza Magnum_ (#8073) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem nekem megtisztelő ha így hívod őket, viszont ez már legalább melltartó mínusz :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8079) Tim82 válasza DeFranco (#8076) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem tudja magától is.

Saint_: nemtom, két és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, társkeresőn ismertem meg. De szerintem agyonmisztifikálja mindenki ezt a netes társkeresést, pedig nem igazán különbözik a "normális" társkereséstől, legfeljebb kevesebb kínos nyitószituáció van...

Szerk.: opp, neked a 168-170 cm az magas? :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8080) Magnum_ válasza bitpork (#8078) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azért, ha van az ismerősi körötökben 25-28 körüli, feltűnően csinos, vékony kislány, aki egyedülálló, szóljatok. 168-170cm/48-53kg az ideál.. :))

I humbly and respectfully decline™

(#8081) bitpork válasza Magnum_ (#8080) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tyű...tényleg a vékonyakat komálod :Y Pedig a nőn valamit fogni kell, és jó ha nem a bordája az :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8082) koxx válasza Magnum_ (#8080) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

170/48? nebasszmár :)

(#8083) radi8tor válasza koxx (#8082) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majdnem modell alkat.

⭐ Stella

(#8084) Magnum_ válasza koxx (#8082) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mondom... van tapasztalat ilyennel, több is, bírom ezt. de ha 160cm, az se baj. csak vékony legyen :-)) amőgy az ajánlást komolyan gondoltam.. :) az én ismerősi köröm már kilőve :D

Arany J. utcában a Nokia működik még boltként? holnap beugrom, hátha van 925... már ha működik boltként..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#8085) Tim82 válasza Magnum_ (#8084) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ősszel még működött boltként.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8086) Magnum_ válasza Tim82 (#8085) üzenetére


Magnum_
nagyúr

holnap elsétálok előtte, rápillázok.

btw. melyik társkeresőn?

amúgy a 170 magas. 176 vagyok :-)))) de hát tudod, hogy legalább egy fejjel felettem vagy :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#8087) Tim82 válasza Magnum_ (#8086) üzenetére


Tim82
nagyúr

Maradjon titok. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8088) Magnum_ válasza Tim82 (#8087) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor csak mint ajánlás, priviben írd meg.. :)

I humbly and respectfully decline™

(#8089) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kezd fájni a szemem a sok szürke betűtől.
Cseréljetek már patront. :D

⭐ Stella

(#8090) Magnum_ válasza radi8tor (#8089) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#8091) Kiki18 válasza Magnum_ (#8080) üzenetére


Kiki18
őstag

Jó is az a forma.Mivel én is vékonka vagyok,ugyanolyan magas mint te,és pont az ilyen nők az eseteim,nem segítek. :U Jelenleg konkurenciát jelentesz. :DDD

(#8092) radi8tor válasza Kiki18 (#8091) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De neked elég jó csajod volt (legalábbis Veletech idejében), ha jól rémlik. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#8093) Kiki18 válasza radi8tor (#8092) üzenetére


Kiki18
őstag

Igaz,ami igaz.És van is. De maradjon köztünk,kicsit elhagyta magát. Csak mondja,hogy nem. :N
De ettől függetlenül tény,szeretem őt.Korunkhoz képest is mellbeágó,hogy már 5 éve kishíjján.
----

Ettől függetlenül még konkurencia. ;]

(#8094) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Meghagyom nektek a xilofonokat, én a markolható skótdudát szeretem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8095) Kiki18 válasza bitpork (#8094) üzenetére


Kiki18
őstag

Ha mellben bő azt szerintem egyikünk sem veti meg. :DDD Viszont vékony alkathoz ez ritka. :K Én viszont itt befejeztem ezt a témát,nem annyira topikhű. :R

A Veletechre térve viszont hamarosan kiderül,hogy tudok(unk)-e jelentkezni avagy sem.Nagyon remélem,hogy összejön,de ha nem,hát legalább látogatóként ott töltöm a napot,az biztos. :))

(#8096) radi8tor válasza Kiki18 (#8095) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én mindenképpen kint leszek látogatóként, na meg moderálni. ;]

Nem ám.

⭐ Stella

(#8097) werszomjas válasza radi8tor (#8089) üzenetére


werszomjas
őstag

Tedd át őket ON-ba :DDD

üdv

(#8098) GabN73 válasza Magnum_ (#8080) üzenetére


GabN73
addikt

Hosszú távra kell, vagy csak 1-2 éjszakára?

Odaadom az iroda kulcsát, élhetsz egy két napot az irodában, állítólag nálunk vannak a legjobb kur, köhöm, csajok... ;]

(#8099) Magnum_ válasza GabN73 (#8098) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hosszú

I humbly and respectfully decline™

(#8100) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#8099) üzenetére


B-L-A-C-K
titán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.