Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59501) MunezXBK válasza föccer (#59500) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

30km/h felett volt a különbség.

Mennyivel ment, 60-70?

(#59502) DeFranco


DeFranco
nagyúr

;]

amúgy én is kiszámoltam, nekem sem jött ki, valószínű relatív gyorshajottál. de nem ismerem a körülményeket így ez csak olyan kósza sejtés.

(#59503) Qru válasza sketchifun (#59497) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor az még nem volt bekopva. 4 napos téligumi kb olyan jó mint a Nankang nyári gumi 0 fokban.

mod:

DeF: Sanyika sec-perc alatt helyrepfozza. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#59504) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sziasztok fiuk. Szep az ido. Lattam, mert megjartam most delelott del budat.
Sketcher bazz, figyelj mar oda. En se jaszkarizok a rutinommal meg az egyebken mar be (vagy meg? :D) kopott teligumimmal. Ki tudja, mikor megy elottem Def. Es azert abban a gyereknis ulhet.

I humbly and respectfully decline™

(#59505) Tele von Zsinór válasza Qru (#59503) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Így. Bő egy hónapja fenn van a télim, mert nem megyek sokat, és be kellett kopjon. Nem is csúszkáltam, mikor múlt hétvégén szakadó hóban mentünk a kékesre :)

(#59506) Qru válasza Tele von Zsinór (#59505) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kell 1-200 km amíg bekopik. :K Jah múlt hétvégén? Az fun volt én is fent voltam. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#59507) Magnum_ válasza sutszi (#59465) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Fyi: kiprobaltuk mindet.
3 okes, az egyikrol mar ugy lepattogzott a keramia bevonat, hogy kuka. Hivtam a boltot, termeszetesen cserelik azt az egy darabot, miutan tuljutottunk azon, hogy rendeltetesszeruen hasznaltam es megemlitettem, hogy nem kivanok fog fogyasztovedelmi jogvitat, csak nincs kedvem megin kicopni magam Biara...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#59508) sutszi válasza Magnum_ (#59507) üzenetére


sutszi
veterán

Húha...azért a többire nézve sem túl jó előjel. :(

Legalább rendezni tudod...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#59509) Magnum_ válasza sutszi (#59508) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nagyon nem... :U

I humbly and respectfully decline™

(#59510) sutszi válasza Magnum_ (#59509) üzenetére


sutszi
veterán

Nálunk is aktuális a téma... Eddig IKEA 365+ és az Oumbarlig ami érdekes, meg az Aldi-ba volt egy 5-ös szett(+fedővel) Igaz nem kerámia bevonat, de az most pont nem is szempont... Hogy végül mi lesz belőle azt majd a személyes megtapogatás dönti el...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#59511) sketchifun


sketchifun
senior tag

Ment elottem kb 10el... Lehet, hogy relatíve gyorsan mentem. De arra nem számítottam, hogy így eldobom a vasat. Egyébként 250 km van a gumikban.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#59512) Melack válasza sutszi (#59510) üzenetére


Melack
veterán

365+ kapcsán érdekel a vélemény, azzal mi is szemeztünk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59513) föccer válasza sketchifun (#59511) üzenetére


föccer
nagyúr

250 km semmi a téli szettnek. Ha megpörgetted az autót, akkor nem az útviszonyoknak megfelelően közlekedtél. Ezen nincs mit magyarázni. Ha nem lett volna tele a kocsi "szart nem érő" elektronikával, akkor valószínűleg rommá törted volna a gépet, mert kvázi lényeges lassulás nálkül csapódtál volna a villanyoszlophoz.

Tesztpályán szórakoztunk ilyennel, hogy hogyan viselkedik a gép elektronikával, és elektronika nélkül. Még felkészülten, kiismert helyzetbe szándékosan belevíve az autót sem tudtunk ugyan olyan hatásfokkal kezelni a gépet, mint az elektronika végezte a dolgát. Az X6-os bömi úgy pörgött, mintha keringőt járna. Egyedül egy új oktávia kombi (nagyon alacsony súlyponttal és olyan elektronikával,aamit nem lehet teljesen kikapcsolni), úszta meg különösebb csúszkálás nélkül.

Váratlan helyzetben hétköznapi autós nem tudja olyan hatékonyan kezelni a gépet, mint az elektronika.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#59514) bandus válasza sketchifun (#59497) üzenetére


bandus
veterán

Vagy nagyon szarul festetted le a tortenteket, vagy a realitaserzekeddel vannak gondok, mert ezek alapjan senki mas nem hibas, csak te.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#59515) föccer válasza föccer (#59513) üzenetére


föccer
nagyúr

Jajj, most olvasom át ismét. Tehát mazsola ment 30-cal és 30 volt a sebességkülönbség. Tehát te ~60-al robbantál ki a körforgalomból, miközben akkora köd volt, hogy alig lehetett látni. :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#59516) Qru válasza Magnum_ (#59509) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vettél volna Zeptert... ;]

#nincsbennetarcsi

(#59517) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ti élitek a Vorosmarty ter es kornyeken talalhato turistacsapda vasarokat? Ahol a szep kezmuves sutemenybol 3.000ft 100gr es 5000ft egy asia kenteres sal? :)

Napszemuveget akartam venni ott a napszemuveg boltban, mert 8k korul szokott lenni a polarnlencses Inkognito. Most a 15.000ft-os arcimke at volt matricazva 25000re ugy, hogy latszott a 15000ft..

Qru: ;] tudsz ra jo ugynokot? :O

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#59518) Mercutio_ válasza Magnum_ (#59517) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most jönnek a turisztok, most kell pénzt keresni ;]
Mi csak nyomunk 1 sétát, esetleg valami szép csomagolópapírt, merített papíros naplót veszünk, vagy ha látunk valami pofás apró iparművész cuccot emberi árban.
Bazilika elé is érdemes kinézni, ott is ez van, csak talán a streetfood része változatosabb.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59519) *Ropi* válasza Magnum_ (#59517) üzenetére


*Ropi*
félisten

Pont tegnap olvastam arról, hogy drágább a budapesti karácsonyi vásár, mint a bécsi.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#59520) Qru válasza Magnum_ (#59517) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mindenre van emberunk. :K :D

Néztem én is jóval drágábbak mint szezonban voltak.

#nincsbennetarcsi

(#59521) Mercutio_ válasza *Ropi* (#59519) üzenetére


Mercutio_
félisten

De ott biztos nagyobb a tenorveszély ;]

Egyébként railjet-tel be lehet jutni Bécsbe, vagy kint áll meg valahol?
Egyáltalán elég még a személyi vagy útlevél kell? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59522) Qru válasza Mercutio_ (#59521) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég a személyi ha eu-s állampolgár vagy. Ha asszonyal mész vigyázz rá, ismerős nem rég volt és a nőjét megtámadták mikor egyedül ment a mosdóba.

#nincsbennetarcsi

(#59523) *Ropi* válasza Mercutio_ (#59521) üzenetére


*Ropi*
félisten

A Hauptbahnhof-on is megáll Bécsben.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#59524) Mercutio_ válasza Qru (#59522) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez már a nálunk bevezetett határzár után volt? :Y
Migránsok voltak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59525) Qru válasza Mercutio_ (#59524) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen. :K Fital kis kölykök ráaádsul.

#nincsbennetarcsi

(#59526) MunezXBK válasza Qru (#59525) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Na, az enyémmel rosszul járnának. :D

(#59527) Tele von Zsinór válasza Qru (#59506) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Akkor bizony. Egerben voltunk hétvégén, és mikor láttuk, hogy hó van a tetőn, arrafele kanyarodunk vissza pestnek. Imádtam, ahogy a szakadó eső felfelé kapaszkodva átment havazásba, a leányzó meg is könnyezte kicsit :)

(#59528) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Elmebeteg hulyegyerek fekete renault clioII-vel majdnem osszetorte az en automat, illetve a mellettem allot az Alkotas uton. Felelotlen elmebeteg allat.
A leheto legjobbakat kivanom neki.

I humbly and respectfully decline™

(#59529) Qru válasza Magnum_ (#59528) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Racsingolt?

Munez: Jó de a tiéd ritka talpra esett. :K

Tele von Zsinór: Igen szép volt, egy csomó képet lőttem én is. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#59530) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Giga GTX 750 Ti 2GB Low Profile kártyát tessék!!!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59531) Magnum_ válasza Qru (#59529) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Annak nem neveznem :(

Mercu: mennyit engedsz a felebol?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#59532) Mercutio_ válasza Magnum_ (#59531) üzenetére


Mercutio_
félisten

A zár fikc, ott van a szövegben :D

Ugyanitt eladó USB-s Bluray meghajtó, Casio és vostok karóra, Asus Xonar U1 usb-s hangkártya, Panasonic Milc fotós felszerelés (váz, obik, vaku, egyéb apróságok), IKEA előszobai cucc, 2 bontatlan fóliás avon férfi parfüm (Elite gentlemen, és tomorrow), SSD beépítő keret, pci-e riser, iphone tok,

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59533) MunezXBK válasza Mercutio_ (#59532) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha lenne pénzem, má nem lenne. Viszont lenne Vostok órám. :DD

Qru: jah, néha túlságosan is. Múltkor Lidlben majdnem kiszedte a pénztáros gádzsit a kasszából. :D

(#59534) Ace owner


Ace owner
addikt

Bécs mennyire para most? Jövő hétvégén megyünk, remélem nem repülünk a levegőbe vmi kecskebszó miatt..

Galaxy Fold 4

(#59535) Mercutio_ válasza MunezXBK (#59533) üzenetére


Mercutio_
félisten

Autónál picit kisebb cuccod nincs, ami esetleg érdekelhet cserébe? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59536) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#59528) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mitörpént?

(#59537) Melack válasza Ace owner (#59534) üzenetére


Melack
veterán

Lehet észre sem veszed, hogy egy öltönyös európai, fehér ember élesít melletted egy bombát. Akkor ki is az a bizonyos terrorista? Rühellem, ha vki ennyire egysíkúan látja a dolgokat - ez nem csak neked szól, de egyre több ilyen szemellenzős csóka/csajszi van a világon.

más: rámvaló méretben hol találhatok értelmes téli kabátot? 3XL-től.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59538) MunezXBK válasza Mercutio_ (#59535) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Várjá, mekkora értékben?

(#59539) Magnum_ válasza Melack (#59537) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En most majd lehet h a decathlonban fogok hetvegi kenyelmes teli kabatot nezni, mert jobb aron van ott, mint a Wellenstyn :D

I humbly and respectfully decline™

(#59540) Mercutio_ válasza MunezXBK (#59538) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mint a vostok, vagy ha olyan cucc ami érdekel lehet picit drágább is.

Melack: Ha nem alkalmi kell, akkor innen is 1 szavazat a Decathlon-ra.

Saint_: Nekem valami hosszabb (3/4-es?) elegánsabb kabát kellene, várjak vele januárig, amikor kezdődnek a leárazások Van Graaf és társaiban? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59541) Magnum_ válasza Mercutio_ (#59540) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En varnek.

I humbly and respectfully decline™

(#59542) Melack


Melack
veterán

Vkinek elfekvő WPs teló szervíz idejére? Úgy tűnik, behalt a 930 mikrofonja :/

(#59543) Saint_ : Yepp. Hogy b+ pont most.....

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59543) Magnum_ válasza Melack (#59542) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mint majdnem minden 930-on? :/

3XL

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#59544) Ace owner válasza Melack (#59537) üzenetére


Ace owner
addikt

Felőlem lehet kínai terrorista is engem aztán nem érdekel a származása.. Általánosító komment volt, mea culpa. Útlevél tuti kell?

BTW én egy fekete north face dzsekire vágyok régóta..

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#59545) MunezXBK válasza Mercutio_ (#59540) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csak nem derül ki, hogy mi pénz? :D

Ace paszmek, kinek kéne útlevél, határ sincs!

[ Szerkesztve ]

(#59546) Ace owner válasza MunezXBK (#59545) üzenetére


Ace owner
addikt

Azér mondom mit ijesztegetitek itt az embert.. :R

Galaxy Fold 4

(#59547) Melack válasza Ace owner (#59546) üzenetére


Melack
veterán

Az EU ilyen irányú alapelveit nem hiszem hogy egyik napról a másikra visszafejlesztik, így az új típusú személyi elég. Max fokozottabb ellenőrzés lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59548) Mercutio_ válasza MunezXBK (#59545) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem-e? :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59549) Melack válasza Magnum_ (#59543) üzenetére


Melack
veterán

Most vettem észre a linked, ez még tetszik is :D Főleg kékbe. A piros csak női változatban van.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59550) Magnum_ válasza Melack (#59549) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem is. Lehet, hogy felprobalom. Es meg egy terepminzas nadragot is veszek hozza, hogy fullba nyomjam a suttyot. Nem vicc.

tudom, lejart mar

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.