Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59351) Magnum_ válasza DeFranco (#59350) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#59352) izee


izee
senior tag

Ilyenek vannak emagon. Autók o.O
Citroen C4 CACTUS PT82 SHINE

5.072.000 Ft

3.699.900 Ft
-27%

Opel Astra J Selection, B 1.4 XER, 74 kW / 100 LE

5.546.000 Ft

4.015.000 Ft
-27%

Peugeot PARTNER Access L1 1.6 HDi 75 LE

4.531.360 Ft

3.579.000 Ft

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#59353) Magnum_ válasza izee (#59352) üzenetére


Magnum_
nagyúr

már minden van mindenhol.

I humbly and respectfully decline™

(#59354) izee válasza Magnum_ (#59353) üzenetére


izee
senior tag

Várom, hogy a SpaceX és a Blue Origin után elinduljanak a kereskedelmi űrversenyben...

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#59355) sutszi válasza Magnum_ (#59318) üzenetére


sutszi
veterán

Rosszul értetted. Azt mindenki maga dönti el mit vállal be. Én az értelem nélküli (aljas módszerekkel megtámogatott) sportvadászatot ítéltem el...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#59356) 7 válasza Melack (#59287) üzenetére


7
addikt

Miért, a te lányoddal kellett volna? ;]

[ Szerkesztve ]

(#59357) Melack válasza 7 (#59356) üzenetére


Melack
veterán

A pedofliát büntetik, ne feledd. Inkább korban hozzád illőt, az mindenkinek jobb ;] Igyekeztem integetni neked, de a hölgy értelem szerint jobban lekötötte a figyelmedet.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59358) 7 válasza Melack (#59357) üzenetére


7
addikt

Melyikünk volt a falnál?

(#59359) Mercutio_ válasza DeFranco (#59342) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy -úgy :K Whiskeynet akció ha valaki szereti a maltokat

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59360) Melack válasza 7 (#59358) üzenetére


Melack
veterán

Épp a metróra rohant a hölgy, de Hugh Grantesen nézted, amint felszáll az M2-re, kezedben tán tablet remegett, majd az ajtó csukódott, és huss... már el is mentünk..... a metróval ]

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59361) Melack


Melack
veterán

A UPC ad saját wifi egységét előfizetés mellé? Ha igen, milyen a router hatótávja ?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59362) Tim82 válasza Magnum_ (#59341) üzenetére


Tim82
nagyúr

És ha tudnád, hogy nálam legalább három még zsenibb fejhallgató van most itthon... :) Igaz, azoknak ajánlott valamilyen fejhallgatóerősítő.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59363) tomcsi23 válasza Melack (#59361) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egy doboz a modemmel, de meglepően jól szórja a jelet.

Móórgen, pééntek.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#59364) oriic válasza Melack (#59361) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Többnyire egybeszerelt modemet/routert ad, legalábbis amit én kaptam az egy Ubee EVW3226 készülék .

Live-Die-Respawn

(#59365) macilaci78 válasza Melack (#59361) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is uborkát kaptam, most már a teraszon is van net. A Telekomos miodem-rúter ilyet nem tudott.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#59366) Qru válasza DeFranco (#59350) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Engem egyszer (gyerekként) akartak oda befektetni az orvosok. Na akkor muter a hóna alá csapott és szépen hazahozott (pont az ilyen sztorik miatt). Ami azért nagy szó volt a cucilizmusban...

Gép műkődik?

#nincsbennetarcsi

(#59367) Ace owner


Ace owner
addikt

Jó nagy bánat volt az idei bf.. :U

Galaxy Fold 4

(#59368) bitpork válasza Ace owner (#59367) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

wut bf?

MOD hagyjátok mán ezeket az idétlen rövidítéseket! Olyanok leszünk mint az usákok, lassan mindent csak rövidítéssel meg mozaikszóval :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59369) Qru válasza bitpork (#59368) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

BlekkFrájdéj!!!

#nincsbennetarcsi

(#59370) tomcsi23 válasza bitpork (#59368) üzenetére


tomcsi23
veterán

wut MOD?
wut wut? :F

;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#59371) Tim82 válasza bitpork (#59368) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindenki azonnal hagyja azon rövidítések használatát, amiknek bitpork lusta utánakeresni/értelmezni.

De egyébként mindenki úgy ír, ahogy akar és semmi hatalmat senkinek! ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59372) Ace owner


Ace owner
addikt

[link] Hungary at it's finest.. lol

Galaxy Fold 4

(#59373) MunezXBK válasza bitpork (#59368) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem vótá katona?

(#59374) bitpork válasza Tim82 (#59371) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak úgy, megkérdeznámmán ha... gúgliztál mán a "bf" kifejezésre? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59375) Tim82 válasza bitpork (#59374) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak úgy megkérdezném, hogy ha egyszer napok-hetek óta a csapból is ez folyik, akkor minek? Én tudom értelmezni.

Kezdesz ugyanannyira mókás lenni, mint amikor azt akartad megszabni, hogy senki se használja a "csajom" szót, mert neked nem fér bele az értékrendedbe. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59376) Magnum_ válasza Ace owner (#59367) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Brad, itthon sose nagy szam.

I humbly and respectfully decline™

(#59377) CoolBoy323 válasza Qru (#59369) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Alias nagylof@$z :)

(#59378) DeFranco válasza Qru (#59366) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én nem tudtam mi az, amíg nem kerültem oda, meg féltem hogy vakbél (amit a doki sem zárt ki) így beadtam a derekam.

Amúgy az orvosok előtt le a kalappal, nagyon rendesen végzik a munkájukat, egyedül az osztályvezető főorvostól ment fel a cukrom.

Gép hadrendbe állítva, ez úton is köszönöm :R

@Ace owner: euronics érdekelne, de hajnal óta büdösbogár pózban van az oldaluk.

@Tim82: mindenki úgy és akkor liberális ahogyan pókmalac rögtönítélő bizottság jóváhagyja. szelektívusz liberalizmusz.

(#59372) Ace owner: aaaz de komoly

(#59379) Qru válasza DeFranco (#59378) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A Lászlóban általában csak még betegebbek lesznek az emberek. De pont neked nem kell mesélnem erről.

Használjátok egészséggel. :K

#nincsbennetarcsi

(#59380) bitpork válasza DeFranco (#59378) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Naaa, nálam nagyobb libsi nincs az oldalon. A liberalizmus, bármennyire is fájó, nem egyenlő az butasággal/alpárisággal és sok egyébbel, amivel az utóbbi időben összemossák. Ugyanakkor meg kell jegyeznem, hogy attól mert szóvá teszek valamit, még nem törvény. Irritáló, amikor kifordítva próbálják sokan a számba adni a félreértett/félre magyarázott és kivetített latens problémáikat.

Tim: a "csaj" az én értékrendem szerint még mindig degradáló és sértő. Egy kategória a "picsa"-val meg a "buksza"-val. Ha egy nő eltűri, legyen az ő baja. (kb mint ha egy férfit, herének hívnának)

Munez: nem voltam katona, szerencsére. Az hiányzott volna, hogy összezárjanak egy rakat hobbittal :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59381) Mercutio_ válasza bitpork (#59380) üzenetére


Mercutio_
félisten

csaj = here :Y érdekes levezetés ;] (tudom, a férfi megfelelője, de szvsz akkor is inkább a pasi/csávó állítható vele párba)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59382) Ace owner válasza DeFranco (#59378) üzenetére


Ace owner
addikt

Sokan szidtak oket utóbbi időben úgyhogy nem vesztesz sokat..

Galaxy Fold 4

(#59383) DeFranco válasza bitpork (#59380) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az a gond, hogy amit te csinálsz, azt én kocsmaliberalizmusnak hívom.

ami épp neked tetszetős vagy ahol épp kicsit nem férsz bele a normába ott vérliberális vagy, ami meg szúrja a csőrödet ott meg bőrszíjas konzervatív.

lét határozza meg a tudatot esete. mint amikor megmagyarázod, hogy tulajdonképpen azért veszel használt gumit mert környezetvédő vagy, meg amikor megengednéd a balkáni ügyeskedést oda de elvárod a skandináv mentalitást vissza. nem vagy következetes.

van egy b) eset, hogy nem kocsmaliberalizmus van, hanem autotroll, és random időpontokban automatikusan a közmegegyezéssel szemben foglalsz állást hogy egy kicsit felkavard a hamut, akkor viszont jól csinálod, mert 99% beveszi :P

@Ace owner: porszívót vadásznék náluk.

[ Szerkesztve ]

(#59384) 7 válasza Melack (#59360) üzenetére


7
addikt

Nincstabletem, Kindle volt. :P

(#59385) Tim82 válasza bitpork (#59380) üzenetére


Tim82
nagyúr

Milyen szerencse, hogy nem csak a te értékrended van a világon. A "csaj" totális félreértelmezésére már többször, többen rámutattunk.

Amíg meg itt felszólító módban nyomod az ipart, addig talán nem a mi problémáink látens kivetítéseiről van szó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59386) 7 válasza Tim82 (#59385) üzenetére


7
addikt

Nem csak neked szol, hanem a tobbieknek is ugyanugy, mert mar nem eloszor latok ilyesmi csortet:

Szerintem idonkent tulsagosan is erzekenyen reagaltok egymasra. Persze, nehanyan eleg provokativan tudnak csipkelodni, masok zavaroan tudnak tudalekoskodni, megint masok pedig abszurd dolgokkal rukkolnak elo, es meg sorolhatnam -- de ettol meg felesleges egymasnak ugrani es/vagy megsertodni.

En azt javaslom, hogy probaljatok meg igazodni egymashoz ahelyett, hogy olyan stilusban valaszolgattok egymasnak, amibol tul konnyen lesz balhe. Plane olyankor, amikor mar egyebkent is latszik, hogy legalabb az egyik fel feszult.

---

Persze biztos lesz olyan erzes valakiben, hogy "de az nem is ugy volt", ugyhogy:

a) en kivulallokent masfajta szemszogbol latom, ami lehet hogy megfontolando
b) van, akire nem vonatkozik
c) ugysem en vagyok a moderator, nem kell megvedeni magatokat elottem :P
d) a benyomasaimat kommunikalom, de azok konnyen lehetnek tevesek

[ Szerkesztve ]

(#59387) MunezXBK válasza bitpork (#59380) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor ezért nem vágod a rövidítéseket.

(#59388) Mercutio_ válasza 7 (#59384) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már Kindle, az emagos Glare megérte volna a 18k-t, vagy csak aki tudja, hogy kell neki ebook-olvasó annak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59389) 7 válasza Mercutio_ (#59388) üzenetére


7
addikt

Passzolom. :)

(#59390) GabN73


GabN73
addikt

Nincskedvem semmihez nap virradt rám, szóval alapból nincs jokedvem.
3 órás útra megkaptam magam mögé 3 hiperaktív gyereket egy leszaromhogymitcsinaltok nagypapaval.

...

(#59391) Tim82 válasza 7 (#59386) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nem belém akartál volna kötni, akkor új hozzászólást írtál volna, nem választ. :P

Komolyra fordítva a szót: ha mindezeket élőben, metakommunikációval megtámogatva mondanám, sokkal kevésbé látszana élesnek, inkább csak "barátian gunyorosnak". A metakommunikációt nem tudom mivel helyettesíteni, szerintem más sem, ezt pl. DeFranco-val beszéltük élőben valamikor.

Ez van, ezzel együtt kell tudni élni, nehéz teher, én tudom. :P

Abszolút nem volna gondom bitporkkal, ha nem felszólítana, hogy így meg így írjunk, gondolkodjunk, viselkedjünk - majd utólag közli, hogy ja, mégsem úgy érti, hogy akkor ez most kötelező. Itt is az attitűdöt kifogásolom, nem az embert - ismerjük egymást személyesen, szerintem jó ember a malasz.

Amúgy nézz meg bármelyik másik városi lokáltopikot, ugyanolyan rendszerességgel vannak nagyobb balhék, ez nem csak erre a konkrét topikra jellemző.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59392) DeFranco válasza Tim82 (#59391) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagy balhét én itt már rég láttam, leginkább csak csörték vannak, azzal meg nem lehet mit kezdeni, különböző világnézetű habitusú emberek vagyunk.

én sem szívlelem mindenki gondolkodásmódját is, de eddig sikerült ezzel együtt élni, más sem biztos, hogy jó néven veszi az én fanyar vagy csipkelődőnek szánt humoromat (saint például naponta kap kétszer tőlem valami szeretetcsomagot, de egyiket sem bántásiból, csak "for the lulz")

aztán ha ez lerúg egy lécet, akkor van ilyen megmondás, mint most, mindenki elkönyveli a másikról a véleményét, a karaván meg halad.

[ Szerkesztve ]

(#59393) Tim82 válasza DeFranco (#59392) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azérsepluszegyezek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59394) Melack


Melack
veterán

Ez a nem mindegy

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59395) 7 válasza Melack (#59394) üzenetére


7
addikt

A kommentek szerint lekapcsoltak a weboldalt tisztessegtelen uzleteles miatt.

(#59396) Melack válasza 7 (#59395) üzenetére


Melack
veterán

De épp ez az, hogy a weboldal hostolója/szolgáltatója ír be. Vajon mennyien rendeltek?

Mercutio: 590-es hama egeret meg tudtad venni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59397) Mercutio_ válasza Melack (#59396) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elvileg megtudtam :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#59398) Magnum_ válasza 7 (#59395) üzenetére


Magnum_
nagyúr

rengeteg csalás alapszik az iphone-okon. mert mindenkinek az kell, de az ára sok.
mehh... inkább vennének Xiaomit.

hivtak attól a cégtől, ahol szerintük alacsony volt a bérigényem.
mondom a hivatalos tájékoztatás:
nagyon szimpatikus és felkészült voltam, de volt, aki még szimpatikusabb és felkészültebb volt.
:DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#59399) Magnum_


Magnum_
nagyúr

van egy cég, ahol évekkel ezelőtt dolgoztam 1,5évig, frankó volt minden, de felmondtam egy jobb lehetőség miatt, ami aztán visszafele sült el (kb skecther szindróma).

most hirdetnek egy tök jó pozit. ti megpályáznátok a helyemben, vagy vérciki lenne?
komolyan érdekel a véleményetek.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#59400) Mercutio_ válasza Magnum_ (#59399) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mit veszthetsz?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.