Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60451) Magnum_ válasza zsolti72837 (#60450) üzenetére


Magnum_
nagyúr

örülök, hogy kicsit segíthettem. kicsit később folytatjuk.

I humbly and respectfully decline™

(#60452) DeFranco válasza Magnum_ (#60451) üzenetére


DeFranco
nagyúr

khm...

500,-

(#60453) Saint_: bizonylati rend, bizonylati fegyelem, monami.

[ Szerkesztve ]

(#60453) Magnum_ válasza DeFranco (#60452) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ismeri már szerintem a processt. figyeld a telkód, hogy jön-e sms. ha nem, behajtunk, no para.

I humbly and respectfully decline™

(#60454) Melack válasza Magnum_ (#60453) üzenetére


Melack
veterán

de a föccer-tax miatt 850 Ft/segítség. Coolboy még nem írt tarifát. Macilaci padlóban tud megoldást, winner faszobror csinálna, te behajtod, cicus eltépné, Ace lerobbantaná (a golfot). Én meg csak kussban szervezek ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60455) macilaci78 válasza zsolti72837 (#60437) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60456) zsolti72837 válasza macilaci78 (#60455) üzenetére


zsolti72837
őstag

Miért nem szóltál? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60457) macilaci78 válasza zsolti72837 (#60456) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondoltam, amíg nem vagyok benne biztos, addig nem hitegetlek. Későn érő típus vagyok, de felelősségteljes. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60458) zsolti72837 válasza macilaci78 (#60457) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem. Akkor nem is kellett. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60459) lorcsi válasza Magnum_ (#60448) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem az maradt meg róla, hogy pár éve 4-5 külföldi menő egyetemre is felvették -kib..ott nagy arccal adta elő magát az egyik b...ráns tvben
azóta meg csak a szörfözgetését hallani :W

(#60460) Magnum_ válasza lorcsi (#60459) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szorfozgessen csak, amig valaki szponzoralja. Zimilindirol van keves info manapsag, pedig ot ismerem gyerekkorombol, par evig nem talalkoztunk, amikor elkezdett felfele futni a v-tekes tejfol mellett, aztan (nem most, jo par eve) Bp-en egy plazaban "osszefutottunk" amikor is en gyoker voltam es rakoszontem, de tenyleg mint egy regi ismerosre, akkor megvetoen ram nezett, majda hanyigerevel kuszkodve elfordult. Pedig annyira hanyingerkelto gyerek nem is vagyok.
Na szoval kivancsi vagyok, hogy az uzletember fickojanak mikor szul gyereket.

Szerk: raneztem az instagramjara es nem a melyszegenyseg jeleit latom itt se. Szoval minden rendben lehet vele es gondolom tok boldog, igazi boldogsaga lehet, a sok ekszeres-oras kep, meg ettermes, meg kozmetikusos meg autos meg fitnesszes pont ezt igazolja.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#60461) Qru válasza Magnum_ (#60460) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha be akarja biztosítani magát anyagilag akkor minél előbb kéne...

#nincsbennetarcsi

(#60462) DeFranco


DeFranco
nagyúr

most megyek és mindkettőtöket felnyomlak a modkerben hímsovinizmusért meg túlkapásért. fyki. szégyelljétek magatokat. vagy egymást. vagy engem. vagy mit bánom én. :((

óvadék 850,- as usual ;]

[ Szerkesztve ]

(#60463) Magnum_ válasza DeFranco (#60462) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szekszizmusert nem is?

Amugy pic or...!!!!!4444

I humbly and respectfully decline™

(#60464) macilaci78 válasza DeFranco (#60462) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én meg árulkodásért fogok árulkodni. :))
Persze bizonyos százalék fejében változhat az igazságérzetem ingerküszöbe. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60465) sutszi válasza Magnum_ (#60463) üzenetére


sutszi
veterán

Ez egy nagyon tanulságos párbeszéd volt srácok...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#60466) Magnum_ válasza sutszi (#60465) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azt hiszem, a tobbi resztvevo neveben is nyilatkozhatom, hogy igyekeztunk :P

I humbly and respectfully decline™

(#60467) DeFranco


DeFranco
nagyúr

a szaloncukrot egy csokoládé mintaboltban szoktuk venni "kilóra", egy kicsi kókuszos, egy kicsi konyakmeggyes, egy kicsi marcipános, egy kicsi pörköltszaftos, stb. így van minden féle íz, és nem kell mindegyikből fél kilóval megvenni, mellesleg olcsóbb is mint a dobozos, és jó minőség.

idén megfogadtuk, hogy nem veszünk annyit, mint eddig, mert még februárban is szorulásunk van a karácsonyi szaloncukrot esszük mindig.

ennek örömére mára maradt kb. 6 db.

[ Szerkesztve ]

(#60468) Mercutio_ válasza DeFranco (#60467) üzenetére


Mercutio_
félisten

Barramundis van még? :U

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#60469) zsolti72837 válasza DeFranco (#60467) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az szép. :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60470) DeFranco válasza Mercutio_ (#60468) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD az kéne még.

(#60471) Magnum_ válasza DeFranco (#60467) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Stuhmer a Pozsonyi uton? En ott vettem. Itt se sok maradt mar sajna :-( nem tart ki karacsonyig.

Ki mikor vesz karacsonyfat es hol? Elottem szoktak atulni, iden mar nem pakolnak ki.

I humbly and respectfully decline™

(#60472) Mercutio_ válasza Magnum_ (#60471) üzenetére


Mercutio_
félisten

Előtte pár nappal, addig nincs idő elmenni érte.
Hm,úgy néz ki ma már 1/2 9-re otthon leszek, juppí :DD :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#60473) sutszi válasza Magnum_ (#60471) üzenetére


sutszi
veterán

Béke tér -> Lidl előtt. Szép szimmetrikus fákból válogattunk tavaly. Lucfenyőt veszünk, kb 2700 volt. Január közepe körül szoktuk kidobni, és annyi tüske van rajta, hogy simán megmondom melyik volt a mienk a kuka melletti kopaszoktól annyira elüt. (Igaz nálunk nincs 70 fok és vizes talpban van.)

Amúgy idén a Sthümer a favorit a Pozsonyi-n. Már voltunk felderítésen...de még nem vettük meg.
A bódés árusok és egyéb ilyen noname helyeket kilőttük, mivel az eredetük bizonytalan. Ami amúgy azért fontos, mert volt pár "vicces" NÉBIH videó a szaloncukor alapanyagba döglött egérről...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#60474) DeFranco válasza Magnum_ (#60471) üzenetére


DeFranco
nagyúr

régen oda jártunk, ahol most a street view szerint "édesség szakbolt" van a soroksárin, úgy emlékszem akkor valamelyik márkának volt a mintaboltja, de lehet akkor is ez volt már.

most kecskeméten vásárolunk pár éve, ott is van egy ilyen és jó a választék.

(#60475) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ezt most csak ugy itthagyom. Defnek.

Sutszi, thx, vasarnap oda megyek faert.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#60476) DeFranco válasza Magnum_ (#60475) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sutszi, thx, vasarnap oda megyek faert.

akkor azt hiszem kijelenthetjük hogy ez egy nagyon tanulságos párbeszéd volt :)

(#60477) Magnum_ válasza DeFranco (#60476) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mivel nekem valaszolva irod, felmerul bennem, hogy engem kivansz szurkalni es nem sutszit, de az a logikaval ellenkezo lenne, amivel azert te rendelkezel. Hog is van ez?

I humbly and respectfully decline™

(#60478) sutszi válasza Magnum_ (#60477) üzenetére


sutszi
veterán

Már most megveszed a fát? :Y Lehet, hogy még nincsenek is ott. 20-22 között szoktuk venni...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#60479) Magnum_ válasza sutszi (#60478) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen. 20-22 mar nem opcio. En jovo hettol mar vizsgazom es viszonylag gyorsan is haza is megyunk videkre, mert a csajomnak van szabadsaga nekem meg nincs munkam :DDD En januar 1-2korul mar nem szeretnem a lakasban.

I humbly and respectfully decline™

(#60480) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a feje elmegy

I humbly and respectfully decline™

(#60481) bandus


bandus
veterán

Def, vegul nem volt idom bolyongani, valogatni, jotekonysag cimen vettem ket doboz duplot, meg rendeltem meg egy kis csomag fa epitokockat. Aztan egy kolleginan keresztul taltunk egy raszorulo csaladot, akiknek kollektive probalunk segiteni, en ugy dontottem veszek nekik vizforralot, meg egy nagy adag teat. Meg gondolkodom meg valamin, hogyan a legcelszerubb elloni a jotekonysagra szant keretem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#60482) tomcsi23 válasza Magnum_ (#60480) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egy pár kg hiányzik róla. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#60483) Magnum_ válasza tomcsi23 (#60482) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a fenét.

I humbly and respectfully decline™

(#60484) bitpork válasza Magnum_ (#60483) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pedig nem jó ha reszelni lehet a sajtot a bordáin :N

bandus: miért nem tartós élelmiszert és hasonlókat vesztek kollektíve, és külön meg mindenki amit még úgy ítél meg? Errefelé sokszor előfordul, hogy kapnak szekrényt, műszaki cuccot meg mindent, csak azt felejtik el hogy enni nem tudnak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60485) Magnum_ válasza bitpork (#60484) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem az jó, oké?

I humbly and respectfully decline™

(#60486) DeFranco válasza bandus (#60481) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon korlátozottan hiszek az adományozásban, sajnos többször negatív a hatása (az adományozóra és az adományozottra egyaránt) tapasztalatom szerint, felnőttnek-családnak csak burkoltan vagy áttételesen adnék (mittudomén, extrém példa, csináljanak nekem egy csipketerítőt a tv tetejére, és megveszem ötszörös áron, hülye példa, de érthető szerintem). mondom, adnék, de csak így. más a setup, más a viszony, más az üzenet.

így, hogy konkrétan adományozás, az vagy direktben gyerekeknek, pl. lego, ha nem teszik pénzzé, vagy még inkább, amit írtam óvodáknak, természetben, játékokat, lehetőleg legot, mert az fejleszt.

anyagi támogatást én nekik adnék, még pedig azért, mert nagyon fontos társadalmi munkát végeznek, láttam őket, iszonyat szívvel csinálják és tényleg önzetlenül, és e felett még arra is vállalkoznak, hogy ingyenesen tartanak egész napos, gyermek-elsősegély tanfolyamokat, még hozzá olyan minőségben, amit nyugaton is megirigyelnének. grátisz. végigültem, tudom.

(#60487) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Minőségi kapucnis, zipzáras pulcsit (vastagabbat, télire) hol kapni most óccóé'? Saint? :)

Adidas, Nike, Budmil pl?

[ Szerkesztve ]

(#60488) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#60487) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Terranova. -1. Szint of Arkad.
Occsobb mint a nike.

Def: apam is ebben hisz.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#60489) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#60488) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a budmil talán a kedvencem... van olyan minőség szerinted Divat Mester? :D

Vagy Neked nincs eladó? :D :DD

(#60490) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#60489) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Sose volt semmi budmilom. De pl kb 4k egy hoodies a zerrnovaban, adidas meg nike 15-20k. Annyival nem rosszabb. Nekem egy hoodies-om van, az terranova.
Es most sima otthonulos duzzogos pulovert akarok venni valamikor a napokban, melegitohoz. A terranovaban fogok kezdeni. Ha ott nem talalok, akkor sportsdirect. Valami bunko angol markasat. Pl everlast :D

I humbly and respectfully decline™

(#60491) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#60490) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

köszi, megnézem!

budmil akciósan 7-8k volt ha jól rémlik... 2 éves talán, és teljesen jó, pedig sűrűn hordom nagyon. Szóval én ezért szeretem ezt a márkát, mert ár/érték arányban nagyon-nagyon jó!!!

(#60492) etejedu válasza DeFranco (#60486) üzenetére


etejedu
őstag

Én minden alapítványban csalódtam. A Máltának voltam önkéntes tagja egy másfél évig. Hát bameg ... még szerencse, hogy nem vontak be teljesen, de már attól hánytam ami a helyi szinten (Somogy ) folyt. LOPNAK! Erről szól az összes alapítvány! Málta egy tisztességes egy rossz szavam nem lehet, de tekerik a lóvét, nem mind oda megy ott sem ahova kell!
Igen segítenek is bőven, ott voltam tudom, minden rászorulónak, de pénzt azt ne adományozz mert azt nem.. .az zsebbe megy. PL: A gyermekrák alapítványnak pl. mi a fasz szüksége van egy kombi tuning mergára? Mert az hogy a MÁK illetve a NAV nagykutyái a legvadabb bömösöket hajtják, az egy dolog és indoknak ott a mert ez egy státusz! DE egy alapitványnak mire a tuning merga? Nem ismertek nem is igaz ammit irok fake én nem keresem a bajt csak szólok.
Magánemberként szégyen nem szégyen egy fillért nem adok az utcán koldulónak , hajléktalannak. Meg van az oka . Ami nem azért mert> tapló nemtörődöm felsőbbrendű vagyok. Benne vagyok a témában, ha nem is közvetlenül... Párom szoc munkás. De nem velük foglalkozik csak volt hozzá szerencséje és mondta, hogy soha az életben nem is akarja ezt csinálni. Inkább idősek vagy gyerekek. Volt egy kisebbségi szomszédom is akinek volt egy önkormi kecója az anyja révén, de elhunyt a mama és lassan kijárt az ürge(52) szűre, mert neki már fizetni kellett (volna). Mesélte bánatát hogy most már mennie kell az utcára. Kérdem hát mennyi lenne a bérlés?
-60 rugó mindennnel együtt + kaját kellet volna csak fizetni.
-Barátom nekem csak az albi 60 rugó!!! (mondom én)
Javaslat: Amúgy is sok haverod jár ide "pihenni", ha csak egy kis pénzt kérsz tőlük már fennt tudod tartani a helyet + megvan a napi kannás bor és a pár darab zsemle.. YOU KNOW? UNderstand?
- Félvér elvtárs: OH i dont underrstand we nothing lenni munka .... na jó komolyan ... inkább a placcot választotta. :(

(#60493) bitpork válasza etejedu (#60492) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az alapítványokat szabályozó tv a hibás, ez van: az adományokat korlátlanul használhatják működési költségre. Amikor vki felemlegeti nem az megy h bocs gusztustalan voltam, hanem, h minden törvényes volt...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60494) Mercutio_ válasza etejedu (#60492) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sz*r a törvény, gyakorlatilag tele van kiskapukat hisz minden pártnak vannak alapítványai...

Máltaiak is területenként változó, nekem az itteniek egy részére van rálátásom, azok korrektek.

A gyerekrák alapítvány gyakorlatban bűnszövetkezet, rengeteg cikk van róluk, ennek ellenére most épp asszem a ClassFM kampányol nekik gozerovel :W

Támogatás ügyben én is DeF -fel értek egyet, a közvetlen kontraproduktív és torzító hatású lásd. hőbörgés ha késik a segíjj, rendszeres munkát hírből sem ismerő generációk, de a támogatás miatt alárendelt és pl.választások idején befolyásolható állapot se ismeretlen fogalom (tudom utóbbiak már nem az egyéni kezdeményezés velejárói, csak ha már, akkor azokat is megemlitettem)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#60495) Melack


Melack
veterán

Morgen! Hőlégfúvója vkinek van? Reggelt!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60496) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Morgenzen.

Meg Pecsen tortent velem egy aranyos jotekonykodas/tamogatas.
Az akkori csajommal jottunk ki a boltobol, ami mellett volt egy kocsma. A bolt elott kis koszos ciganylany mondta, hogy: bacsi, adjon nekem egy szazast (nem tunt fel az osszeg). A csajom meg meg is simogatta, en adtadtam a kert osszeget. A kislany fogta magat, berohant a kocsmaba, ahol a nyerogep elott mar varta az edesapja(es egyben testvere?) es lokte is is be a penzt.
Szep napot mindenkinek.

I humbly and respectfully decline™

(#60497) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Reggelt!

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60498) olbaidhun válasza Melack (#60495) üzenetére


olbaidhun
őstag

Morgen!

Asszony hajszárítóját megörököltem. Na az ipari, leolvasztotta egy noti billentyűzetét. Meg is örököltem gyorsan, azt kölcsön tudom adni!

::::::::

Itt a kis falunkban is van pár vissza eső kéregető. Látszik, h nem kajára megy. Mikor kolis voltam egy reggelim bánta a kedvességemet. Haverok szóltak, h rögtön ment a kukába..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#60499) CoolBoy323 válasza Melack (#60495) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Reggelt!

Naná h van. A sufniban minden van :))

Hetfon v kedden kolcson tudom adni

[ Szerkesztve ]

(#60500) Melack válasza CoolBoy323 (#60499) üzenetére


Melack
veterán

Lehet az még váratni fog magára, mert előbb lámpatestet kell szereznem. De amint az megvan, szólok neked. Gondolom azért használnád.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.