Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58551) MunezXBK válasza Magnum_ (#58549) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az alap mit jelent?

(#58552) vans? válasza werszomjas (#58546) üzenetére


vans?
őstag

Earpods? ;]

hábm bábm

(#58553) Magnum_ válasza MunezXBK (#58551) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mindjart kukdok mindent.

Kocsit eladtad?

I humbly and respectfully decline™

(#58554) MunezXBK válasza Magnum_ (#58553) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem. Örülnék ha helyreállna minden, akkor megtartanám.

Ma hoztak be egy ugyanilyet, csak sedanban. Fele annyi extrával, mint az enyém. 990-et akart érte az arc. Tehát még az sincs, hogy fölé lőttem volna az árnak.

Mindegy, addig jó, amíg az enyém. :B

(#58555) DeFranco válasza DeFranco (#58359) üzenetére


DeFranco
nagyúr

up.

pontosabban miért csak egyet látok?

Mercu, tevótá?

szerk: van 29 értékelés, elvileg értékelni nem lehet szöveg nélkül, és csak egyet tüntet fel, ott sem mutatja a csillagokat. most ezt így hogy?

[ Szerkesztve ]

(#58556) Tim82 válasza DeFranco (#58555) üzenetére


Tim82
nagyúr

:C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58557) Mercutio_ válasza DeFranco (#58504) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem most Pesten belül 2x50-60 perc, ha bevállalnám a belvárosi forgalmat és az autó plusz költségét talán lemenne 2x30-45-re.
Kertes csak az északi részen vagy attól kifelé lenne érdekes, esetleg palotán, de az a környék nekem lutri. Délen sz*r a levegő.
Leginkább valami újlipóci pecó lenne jó, de az megfizethetetlen :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58558) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

WUT ez a fasság az oszkáron?
"Az árak az utasnak a foglalási díjjal emelve lesznek láthatók. A foglalási díjat neked fizeti az utas, majd ha a nálad lévő összeg eléri az 500 ft-ot, neked kell azt befizetned számunkra! A részutak foglalási díjai az Összes díj szerkesztése gombra kattintva látszódnak."

Lafoschom a lábam
"Amennyiben az Autós havi szinten (naptári hónapra vetítve) több mint 20 utast szállít el, köteles Prémium vagy Üzleti csomagot vásárolni.

Amennyiben az Autós havi szinten (naptári hónapra vetítve) több mint 40 utast szállít el, köteles Üzleti csomagot vásárolni.

Az Autós köteles a Szolgáltató által jelen ÁFF-ben megjelölt viszonylatok az Utasok által megfizetett Foglalási díjakat a Szolgáltató részére a megadott fizetési módok (bankkártyás fizetés, átutalás, kreditfeltöltés, banki készpénzes befizetés, készpénzes befizetés a Szolgáltató telephelyén) valamelyikén, a megadott határidőn belül közvetíteni. "

Mínusz egy felhasználó :(((

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58559) Magnum_ válasza Mercutio_ (#58557) üzenetére


Magnum_
nagyúr

újlipócia nagyon megy most, pár napig SE vannak kint a piacon a kecók.

I humbly and respectfully decline™

(#58560) MunezXBK válasza bitpork (#58558) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én azt se szeretem, ha beül valaki hátra. Vadidegent meg főleg nem engednék be.

(#58561) werszomjas válasza bitpork (#58558) üzenetére


werszomjas
őstag

150ft/hirdetés, ha Budapestet érinti a fuvar, de talán ez a jövőben minden útra érvényes lesz.

Nem kell úgy meglepődni, ingyenes az oldal, elég szépen fejlődik, én ott vagyok már kezdetek óta, nagyon sok hasznos funkciót tettek bele a srácok, sztem belefér ennyi támogatás.

Ha mondjuk utazol: Szeged - Pest és 2500-at akarsz kérni a fuvarért, beírod, de az utasok úgy látják majd a hirdetésed, hogy 2650 Ft, így is le fogják foglalni, te elviszed őket, kipengetik neked a 2650-et, te meg abból dobsz 150-et oszinak.

Ha csak emiatt nem hirdetsz utat, sztem inkább magaddal tolsz ki, úgyis az utassal fizetteted meg.

(#58547) DeFranco# ez egész pofás darab

(#58549) Saint_# agybadugósom nekem is van, én simát keresek most

(#58552) vans?# jap, néztem az earpodst, bár annak is elég furi egy alakja van, kényelmes az?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#58562) Magnum_ válasza MunezXBK (#58560) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nem bírom elviselni, ha ülnek mögöttem :(

I humbly and respectfully decline™

(#58563) bitpork válasza MunezXBK (#58560) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nincs vele gondom. Leszúr, mind meghalunk. Megfojtani nem bír mert annyi zsír van a nyakamon h nem éri át. Szintén a zsír mennyisége behatárolja a szúrószérszámok használatát is, amekkora átmegy rajta, már kívül látszik max nem veszem fel :)

(#58561) werszomjas: nem, nem fér bele. Nem arról van szó, hogy ez sok lenne, hanem egy alapvetően ingyenesen indult szolgáltatást fizetősség tettek. Értem a fejlesztést, de nekem aki évente 4-5 alkalommal viszek népet és tényleg csak a segítő szándék vezet (nem, nem a pénz: mindig olcsóbb vagyok mint a javasolt, és akkor is megyek ha nem jön senki, házhoz megyek és ha az időbe belefér házhoz viszek felár nélkül), de nem fogok olyasmiért fizetni amiért az elmúlt években nem fizettem. Elvi kérdés.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58564) Magnum_ válasza werszomjas (#58561) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem is sima kellene :(

I humbly and respectfully decline™

(#58565) Mercutio_ válasza DeFranco (#58555) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mivótamén? :U

szerk. :Itt a szakértelmedre van szükség.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58566) DeFranco válasza Mercutio_ (#58565) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van egy komment a neveddel, de gondolom nem csak te használod ezt az alteregót

hát ez kb. a milyen autót vegyek kategóriás kérdés. válasz: pirosat. mennyiért? milyet? milyen anyagösszetételben? milyen alkalomra?

én digellel kezdenék, de őszintén szólva annyira nem ismerem az öltönymárkákat behatóan. persze azok, amiket általában kapni azok megvannak, de azok meg nem olcsók.

(#58567) sutszi válasza werszomjas (#58561) üzenetére


sutszi
veterán

Én is rendeltem egy Xiaomit, tegnap jött meg. Első agybadugós fülesem.Eddig oké. De azért kíváncsi lennék valami normálra is...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#58568) MunezXBK válasza sutszi (#58567) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem a simától megfájdul a fülem. Xiaomin régóta gondolkozom.

(#58569) sketchifun


sketchifun
senior tag

Saint, miféle Xiaomi érkezik hozzád? Lehet, hogy érdekelne.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#58570) Magnum_ válasza sketchifun (#58569) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Es Munez:

Kicsit utana olvastam. Es 1x mar belefutottam egy fake Xiao powerbankba. Varjuk meg mig megjon, megnezzuk, hogy lesz e holo matrica.

I humbly and respectfully decline™

(#58571) Qru válasza bitpork (#58563) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A blablacar is ilyen fizetős lett?

#nincsbennetarcsi

(#58572) bitpork válasza Qru (#58571) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

a wúúúúúúúúút? :Y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58573) Melack válasza bitpork (#58572) üzenetére


Melack
veterán

Nem qru, blabla ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#58574) werszomjas válasza bitpork (#58572) üzenetére


werszomjas
őstag

https://www.blablacar.hu/

én mondjuk ezt nem szeretem, legutóbb mikor használtam elég butácska volt még

ez volt régen a zivi, majd autohop meg talán még volt előtte valami másik neve is

Az én xiaomi piston fülesem tutira eredeti, bontatlan, fasza cucc, és eladó ;]
a héten lesz power bank is, meg bluetooth hangszóró, meg xiaomi lámpa

[ Szerkesztve ]

üdv

(#58575) medvekutya válasza MunezXBK (#58568) üzenetére


medvekutya
aktív tag

gondoltam, elkérem a teszámod, de rájöttem, hogy ott van hahun :D

(#58576) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Srácok!

kell nekem egy Nokia 6310 külső, gumi bekapcsológomb. Van valakinek elfekvőben? :R

I humbly and respectfully decline™

(#58577) MunezXBK válasza medvekutya (#58575) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pedig hívtál már. :(((

(#58578) Tim82 válasza werszomjas (#58546) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mind Win 7, mind 8.1 - ha jogtiszta - ingyen frissíthető Win 10-re jövő év jún. 29-ig.

A nem túl rég összelapátolt asztali gépemhez én tőle vettem licenszet még szeptember elején, a jelenlegi EU szabályozás szerint jogtisztának minősül. Kaptam mellé COA matricát, adásvételi szerződést, telepítőt DVD-n. Aktiválással nem volt gond, a kulcsot elfogadta. Win 10-re még nem frissítettem, szerintem az is menne, egyszerűen még úgy látom, túl sok gond van magával a W10-zel ahhoz, hogy én ezt nyugodt szívvel meglépjem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58579) medvekutya válasza MunezXBK (#58577) üzenetére


medvekutya
aktív tag

jah, csak ez másik kártya, teló :) de asszem holnaaaappp

(#58580) Magnum_ válasza medvekutya (#58579) üzenetére


Magnum_
nagyúr

engem se hivtál vissza végül.. :-)

I humbly and respectfully decline™

(#58581) Tim82 válasza Tim82 (#58578) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jav.: július 29-ig, nem június.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58582) Mercutio_ válasza DeFranco (#58566) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaaa, most látom, bent ősrégi böngésző miatt, mobilon meg a dolphin miatt nem tudtam megnézni. Nem én voltam :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58583) DeFranco válasza Tim82 (#58578) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ejj de cseszi a csőröm ez az ár már egy ideje... 8k azért vállalható egy oprendszerért, valljuk be.

@Mercutio_: milyen a dolphin az operia minihez képest? milyen telefonról tolod? dolphinon is van tömörítés, mint minin? nekem a mini közel 90%-ot spórol önmaga szerint.

[ Szerkesztve ]

(#58584) Magnum_ válasza DeFranco (#58583) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én Dolphint tolok a tableten. gyorsabb mint az Opera mini vagy Chrome. de csak annak tudom be, hogy gyenge a HW és ehhez a Dolphin a legjobb ide

I humbly and respectfully decline™

(#58585) Tim82


Tim82
nagyúr

Mivel lehet ragacsos tapintásúvá vált gumírozott felületet úgy megtisztogatni, hogy ne legyen ragacsos?

Van egy ilyen borítású bringalámpám, odaadnám valakinek, de egyszerűen kellemetlen megfogni. Nem kosz, maga a borítás lett ilyen, pedig nem volt kitéve napfénynek, ultraibolya sugaraknak, Grabovoj-számsoros áldásnak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58586) Mercutio_ válasza DeFranco (#58583) üzenetére


Mercutio_
félisten

ZTE V5 2GB/8GB teló.
Operát kellene, de mindig elfelejtem :DDD dolphinnak van "mini" verziója, elvileg az takarékosabb, de egy pár hónapja történt frissítés óta nálam elszáll, így a "sima" dolphint használom, az valszeg nem spórol.

Hasznos infók tárháza orosz fiúk angol nyelvű oldalán, E-ink témakörben is

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#58587) DeFranco válasza Tim82 (#58585) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lehet olyan, mint amit az autókban használnak, puha tapintású bevonat ami egy ragadós undormánnyá változik idővel

szesz kell neki ha így van.

[ Szerkesztve ]

(#58588) Magnum_ válasza Tim82 (#58585) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem van denaturált szeszem. egy bura miatt ne vegyél. idejössz, lenyaljuk

I humbly and respectfully decline™

(#58589) Tim82 válasza DeFranco (#58587) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszi, sebbenzinnel megnézem holnap. :R

Saint_, köszi, de van sebbenzin. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58590) Magnum_ válasza Tim82 (#58589) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az is jó, sőt, jobb. VAG topikban írták nekem

I humbly and respectfully decline™

(#58591) bitpork válasza Tim82 (#58589) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A borítás alatti anyag bírni fogja?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58592) Magnum_ válasza bitpork (#58591) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A sebbenzint csak...

I humbly and respectfully decline™

(#58593) Tim82 válasza bitpork (#58591) üzenetére


Tim82
nagyúr

Alatta keményebb műanyag van. Bringalámpa, elvileg ütődést, zord időt stb. ki kell bírnia a háznak/burkolatnak, ezért is vettem ezt évekkel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58594) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Há én étem, csak volt már olyanom h ez mindent kibír és elolvadt tőle a tv műanyagja.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58595) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58596) GabN73 válasza bitpork (#58595) üzenetére


GabN73
addikt

(#58597) Melack válasza bitpork (#58595) üzenetére


Melack
veterán

Mi meg dögöljünk éhen;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#58598) föccer


föccer
nagyúr

Jo reggelt urak!

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#58599) Melack válasza föccer (#58598) üzenetére


Melack
veterán

Morgen!

macilaci: a távolságok kapcsán mindig azon akadok fenn, hogyha Pesten belül utazgat vki másfél órát,az elfogadható. Ha Pestre utazik másfél órát,az már nem. Nem fura kertes ház után társasházban lakni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#58600) bandus válasza Melack (#58599) üzenetére


bandus
veterán

Szerintem felreerted. A peldadnal maradva a pestre utazas es a pesten beluli osszeadodik, mert ez utobbit a legtobb esetben ugysem uszod meg.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.