Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55651) etejedu válasza Qru (#55648) üzenetére


etejedu
őstag

El s mentettem könyvjelzőbe ezt az oldalt! (nem találok soha egy normális programot) :R

(#55652) GabN73 válasza etejedu (#55646) üzenetére


GabN73
addikt

Tudtam hogy lesz, de inkább kikerültem a tömeget, így megnéztem a Legendát meg a Mentőakciót a héten :K

(#55653) Magnum_ válasza GabN73 (#55652) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Holnap mozi. Pont ez a ketto kerult szoba. En a legendat szeretnem... Melyik jobb?

I humbly and respectfully decline™

(#55654) Tim82 válasza Magnum_ (#55653) üzenetére


Tim82
nagyúr

Legendát nem tudom, de a Mentőakció a Marsi nagyon jól sikerült film.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55655) GabN73 válasza Magnum_ (#55653) üzenetére


GabN73
addikt

+1 a Marsira, a Legendától kicsit többet vártam. De a Marsi jobb. :K

(#55656) Magnum_ válasza Tim82 (#55654) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Marsi lesz, de en inkabb a Legendat neznem :-)

I humbly and respectfully decline™

(#55657) Tim82 válasza Magnum_ (#55656) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig valószínűleg a Marsival fogsz jobban járni. Én úgy gondoltam a megnézése előtt, hogy biztosan egy túlhájpolt film lesz, de beülve nem untam, nem hördültem fel, hogy "mi ez a hülyeség", nem is ritkán felnevettem (alapvetően jó humora van a filmnek, illetve a főkarakternek), plusz hihető és kicsit elgondolkodtató sztori, nagy logikai bakik nélkül -> utána tök jól elvitatkoztunk a csajommal, hogy mi hogyan döntöttünk volna a NASA-igazgató, illetve a legénység helyében. Az egyetlen gyenge pont szerintem a szinkron, de sajnos sehol nem láttuk, hogy adnák eredeti hanggal.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55658) Magnum_ válasza Tim82 (#55657) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Alapvetoen en tavaly ev vegeig a Momba jartam feiratosra, de TL-el ez nem opcio. Csak a szinkron :-(

I humbly and respectfully decline™

(#55659) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Huha... Off, rottyyyyyy :Y

(#55660) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt... Irány a bánya... :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#55661) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Jó reggelt Budapest(iek) :))

[ Szerkesztve ]

(#55662) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#55659) üzenetére


Mercutio_
félisten

Befektetési*stál, vagy megfőtt a perkelt? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55663) Tele von Zsinór válasza Tim82 (#55657) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Tegnap néztük az arénában angol hanggal, sajnos 3D-ben. Itt adják meg a MOM-ban, késő este.

Ha nem olvastad a könyvet, erősen ajánlom, még jobb, mint a film.

(#55664) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#55662) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hülye prediktiv :W :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55665) kaszaking


kaszaking
tag

Sziasztok!
Van itt olyan aki segítségemre tud lenni holnap Fóton? Autónézés/vásárlás szempontjából kellene segítség

(#55666) GabN73


GabN73
addikt

Pelikános akciók 1 személyre nem érvényesek? :U

Év elején mennék Rómába, egyedül, de duplázza az árat :DDD

(#55667) Qru válasza GabN73 (#55666) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem. Keress még egy embert.

#nincsbennetarcsi

(#55668) Tim82 válasza Tele von Zsinór (#55663) üzenetére


Tim82
nagyúr

3D kizáró ok, mi amúgy másfél hete néztük meg. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55669) GabN73 válasza Qru (#55667) üzenetére


GabN73
addikt

Jössz? :DDD

(#55670) Magnum_ válasza Tim82 (#55668) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nalam is az.

Farmer kerdes: bershkaban tudtam megoldani 6.5-ert. Asiaban ffi farmer 6k-nal kezdodik, olyan is.

Gbn: miert nem tavaly talaltad ki???

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#55671) Tim82


Tim82
nagyúr

Ha érdekel valakit, holnap lesz a 30. Képregénybörze.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55672) MurdR válasza Tim82 (#55671) üzenetére


MurdR
veterán

Ma meg a kolbászfesztivál :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#55673) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Olyan burritot keszitettem ebedre, hogy beszrnatok tole.

I humbly and respectfully decline™

(#55674) bitpork válasza Magnum_ (#55673) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ami az emésztőcsatorna bemeneti oldalán kerül a szervezetbe, az a kimeneti oldalon előbb-utóbb megjelenik. Tehát mindenki besz@rik bármitől amit megeszik ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#55675) marcusa válasza MurdR (#55672) üzenetére


marcusa
addikt

Azt nem tudod véletlenül, hogy honnan megy oda a busz? :F

:-)

(#55676) Mercutio_ válasza Magnum_ (#55673) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lassan vége az ősznek, jövő héten lesz nyitva utoljára a kedvenc hekkező pisztrángozó helyem, és már 2 hete kifogyott náluk a csapolt Dreher bak :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55677) Magnum_ válasza Mercutio_ (#55676) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hol van ez?

I humbly and respectfully decline™

(#55678) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ördög és pakol van éppen, és szembesültem kb. 2 szatyor szilícium alapú majdjóleszmégvalamirével. Cd író, hálókártya, s3 videokártya, 3 centis venti, sdram, celeron proci, stb. szokásos best of asztalfiók.

A lényeg annyi, hogy ezek küszöbön kívül kerüljenek mert nem férek tőlük, és 10 éve tologatom őket innen oda onnan ide. Kidobni elveimmel ellentétes lenne, pénzt nyilván max. kilósan ér az aranyásóknak.

Mit lehet ezzel kezdeni? Hirdetni mérsékelten van humorom, fotózgatni upolgatni, stb. és ingyen sincs ezeknek már keletje kb.

(#55679) Earl_Muttley válasza DeFranco (#55678) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Vatera 1FT NMÁ? Pakkban, 1-2 ömlesztett képpel, átvét lakás környékén.. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#55680) Qru válasza GabN73 (#55669) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Persze ez a leghőbb vágyam. :DDD

Def: Veszélyes hulladék, kukába csak úgy kidobni nem elegáns. Mondom én mint közismert ökoterrorista... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#55681) MurdR válasza DeFranco (#55678) üzenetére


MurdR
veterán

RAM, proci, S3 Trio VGA jöhet egy csokiért. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#55682) Qru válasza MurdR (#55681) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vmi ősi amd proci még nálam is pihen a szekrényben... Még vmi Duron ha jól rémlik.

mod:

DDR2 ramom is van meg Cerka proci. A végén kiderül hogy én is felhalmozó típus vok... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#55683) Tim82 válasza DeFranco (#55678) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dobj be róla listát a K6-III retró topikba, hangsúlyozva, hogy ingyen vihető (tehát nem minősül hirdetésnek).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55684) Tim82 válasza Tim82 (#55683) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ide.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55685) MunezXBK válasza Qru (#55680) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Te huligán vagy inkább, nem? :D

(#55686) Mercutio_ válasza Magnum_ (#55677) üzenetére


Mercutio_
félisten

Neked a világ vége (Dunakeszi) , és nyáron / kora ősszel jó, amikor még pörög.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55687) Magnum_ válasza Mercutio_ (#55686) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Dunakeszi hetvegen 10perc tolem autoval. Decathlont szoktam neha-neha meglatogatni

Tim: A gyilkos trefa c. Kiadvanyt meg is vennem :-)

Sracok! 1db pici bilincsre [link] lenne szuksegem. Tenyleg kicsi kell. Kb 1.5cm atmerovel. Van valakinek elfekvoben? Vagy venni 1db-ot hol tudok?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#55688) zsolti72837


zsolti72837
őstag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#55689) Mercutio_ válasza Magnum_ (#55687) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valami vizrs-szerelvényes boltra tippelnék.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55690) Qru válasza MunezXBK (#55685) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Is. ;]

#nincsbennetarcsi

(#55691) sutszi


sutszi
veterán

Ismertek olyan boltot ahol "kisméretű" tálalóbográcsot lehet kapni. (13. kerület preferált, de szomszédos kerület is jó lehet)

Műbőr cipőt mivel szoktatok ápolni. Google-el már barátkoztam, de meredek dolgokat olvasni.
A decimann-ban árult általános impregnáló megbukott a teszten, szóval az tuti nem jó. Az eddigi legesélyesebb amit találtam az a KIWI márkájú cipőkrém...de anyagában az sem volt meggyőző. Szilikon tartalmú spray-t olvastam még. De ilyet sehol nem találtam. Tipp?

Köszi.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#55692) werszomjas


werszomjas
őstag

Holnap

Pest - Sopron - Pest

Jövök-megyek, kisebb csomagok szállításában tudok segíteni, ha akarok.

üdv

(#55693) Qru válasza sutszi (#55691) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Műszerfalápoló?

#nincsbennetarcsi

(#55694) sutszi válasza Qru (#55693) üzenetére


sutszi
veterán

Húha...Hát ezzel még nem próbáltam. Jó sok féle van ahogy nézem. A kémiai összetétel miatt jobb lenne kifejezetten cipőre ajánlott. Te használtad már ilyesmire?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#55695) Tim82 válasza sutszi (#55691) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szilikon tartalmú sprayt kb. bármelyik OBI, Praktiker stb. árul pár száz forintért. Cipőre még nem használtam, de olyan fura dolgokra, mint fejhallgató recsegő műanyag pántjának-ízületeinek befújására igen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55696) Magnum_ válasza Tim82 (#55695) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szilikonspray alap.

Bilincsre otlet?

I humbly and respectfully decline™

(#55697) sutszi


sutszi
veterán

Köszi. Akkor kipróbálok egy ilyen spray-t.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#55698) Magnum_ válasza sutszi (#55697) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Teszko. 600huf.

I humbly and respectfully decline™

(#55699) Melack válasza sutszi (#55697) üzenetére


Melack
veterán

Kisbogracs meg a Lehel téri piac emeletén szokott lenni, vagy földszint, tésztás nő mellett. Mozgólépcső után, a zoldsegestol balra.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#55700) sutszi


sutszi
veterán

(#55698) Saint_ : Na pont ott nem néztem meg...fenébe. Pedig csütörtökön jött a rendelés, az el tudta volna hozni. Na majd legközelebb...

(#55699) Melack: :R Bevéstem. Ha találunk 2 szép kis bográcsot, akkor karácsonykor ebből esszük a halászlét. :DD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.