Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56601) Tim82 válasza Qru (#56600) üzenetére


Tim82
nagyúr

A legújabb játék, ami a gépen van, a Pillars Of Eternity.

Én nem FPS-ezek (kivéve némi Left 4 Dead időnként) meg nem szimulátorozok, hanem RPG, kalandjáték és stratégia, amivel játszom. Ezek nem különösebben gépigényesek azért, 1 GB-os HD7750, hárommagosított Phenom II 555 BE meg 8 GB RAM nekem egyelőre bőven elég ezekre, még 1920*1200-ban is. Az sosem érdekelt, hogy mindent ultramegagigahigh-on játsszak.

Majd tervben van 32 GB RAM (vagyis a 4 db 2 GB-os DDR3 helyett 4 db 8 GB-os), meg egy 95W-os Phenom II x6 (FX procihoz gyenge az alaplap), de kb. ez is a vége a fejlesztésnek. Ez is inkább már csak azért lenne jó, hogy tetszés szerint tudjak virtuális gépekkel szórakozni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56602) Qru válasza Tim82 (#56601) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Xeonon gondolkozom 8 magosban ami 16 szálon gurul a HT miatt, 1366-hoz fillérekért dobálják e-bay-en és a Giga véletlenül kiadott egy olyan bios-t amiben az összes asztali deszkájuk támogatja a őket.
What a shame... :D

Dao 3 van fent van is gép igénye... De amúgy én se játszok nagy hw igényűekkel. Még esetelg az nwn 2 de az is csak mert sz@rul optimalizált. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#56603) sutszi válasza Qru (#56602) üzenetére


sutszi
veterán

Melyik Xeon-ról van szó konkrétan?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56604) Tim82 válasza Qru (#56602) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dragon Age Inquisition még a csajom LGA775-ös gépén is szépen fut 1680*1050-ben (Xeon L5420, 8 GB RAM, GT440).

Nem úgy van, hogy socket 1366-nál gyakorlatilag az összes desktop alaplapba tehetsz ugyanilyen socket-es Xeon procit?

DeFranco: emlékeim szerint már megköszönted. Elég egyszer. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56605) 7 válasza Tim82 (#56601) üzenetére


7
addikt

Mondjuk a PoE load time-jai pont eléggé elviselhetetlenek, ha már a harmadik-negyedik fejezet környékén jársz. Igaz, az nem gépfüggő. Emiatt hagytam félbe.

@MurdR: Mi olyankor a teendő, amikor az egyik BKK-jegyautomatánál két jómadár zaklatja a bérletvásárlókat, hogy adják már nekik a frissen vett bérletükről a számlát, mert el tudják számoltatni? Jól láthatóan sokan kényelmetlenül érezték magukat, de nem tudtam, kihez forduljak.

[ Szerkesztve ]

(#56606) Tim82 válasza 7 (#56605) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mintha azon javítottak volna valamit az újabb patch-ek. Mondjuk én is egy-másfél hónapja játszottam vele utoljára. Folytatni kéne, csak úgy általában nem nagyon volt időm-energiám-türelmem leülni játszani eddig az ősz folyamán.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56607) MurdR válasza 7 (#56605) üzenetére


MurdR
veterán

Metró területén kivül Rendőrség, azon belül mi.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#56608) 7 válasza MurdR (#56607) üzenetére


7
addikt

Azt gondoltam volna, hogy rendőrt hívni túl durva rájuk. Bár lehetne akár NAV-ot is a kis adócsalókra. ;]

Köszönöm a választ, már ezt is tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#56609) ph2012


ph2012
senior tag

A Microsoft kártyajátékkal akarnék játszani, de az Xbox-ba nem tud belépni a rendszer hiába adom meg a jelszót.
Nálatok is van is probléma?

(#56610) DeFranco válasza ph2012 (#56609) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kérdezd Ace ownert

oh wait... ;]

(#56611) ph2012 válasza DeFranco (#56610) üzenetére


ph2012
senior tag

Ő kicsoda?

Elfelejtettem írni, hogy Windows 8.1-ban van ez a problémám. Játszani szeretnék a laptopon kártyajátékkal de az Xbox Game nem tud belépni.

[ Szerkesztve ]

(#56612) Magnum_ válasza DeFranco (#56610) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De ize vagy :D

I humbly and respectfully decline™

(#56613) Ace owner válasza DeFranco (#56610) üzenetére


Ace owner
addikt

Taka :O :DDD :C
(#56611) ph2012: Nem akarsz asztali pc-t? Biztos vagyok benne hogy azon működne. ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#56614) ph2012 válasza Ace owner (#56613) üzenetére


ph2012
senior tag

Laptopról van szó.

(#56615) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nelkuletek nem jott colna ossze. koszonom a lelki, szakmai es abyagi tamogatasotokat :R

I humbly and respectfully decline™

(#56616) GabN73 válasza Magnum_ (#56615) üzenetére


GabN73
addikt

Na, elférsz az ágytól meg az erkélyajtótól végül? :)

b*szkiii, most értem haza, tudom hogy mit felejtettem el :W

[ Szerkesztve ]

(#56617) bandus válasza DeFranco (#56542) üzenetére


bandus
veterán

Ezt kulon koszi, jo cikk elegge! Mar csak ki kell talalnom, hogy trisot hol talalok. Otlet, tipp?

Saint, ezt osszedobtad delutan, vagy ikeas?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56618) Magnum_ válasza GabN73 (#56616) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem akartam kerdezni.. :D

Igen, kisebb, mint gondoltam, tokely! Lett fonoki szek?

I humbly and respectfully decline™

(#56619) GabN73 válasza Magnum_ (#56618) üzenetére


GabN73
addikt

Na, akkor patent minden. Mondjuk még mindig kicsi lenne nekem.

Jaja, elmentem érte, hazacipeltem, aztán össze is dobtam. Eddig kényelmes nagyon, de még nincs asztal meg gép, ami előtt tudnám rendesen tesztelni :DDD Tartja a derekam, nem recseg-ropog, hálós a cucc, nekem eddig bejön. Majd 1-2 hónap múlva kíváncsi vagyok hogy mennyit romlik :)

(#56620) MurdR válasza Magnum_ (#56615) üzenetére


MurdR
veterán

Ezen az egérpadom és a laptopom el sem férne :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#56621) Magnum_ válasza bandus (#56617) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Bandus, mindketto! Ikeas es osszeszereltem :D

Murdi, nemmm az a lenyeg, hogy mekkora, tudod :D

I humbly and respectfully decline™

(#56622) Ace owner válasza Magnum_ (#56615) üzenetére


Ace owner
addikt

Szép ipad. csere pc-re? :DDD ;]

Galaxy Fold 4

(#56623) Magnum_ válasza Ace owner (#56622) üzenetére


Magnum_
nagyúr

cserelem a pc-dre. de nem ipad :DDDDD

opendott teszkós okosság

I humbly and respectfully decline™

(#56624) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Csak egy kis hülye közvélemény kutatás, ki min tanult vezetni? :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#56625) bitpork válasza Earl_Muttley (#56624) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Punto II másodszor, először meg lada

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#56626) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#56624) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tanulni anyám meg apám autóján (renault megane I, majd Clio I és Opel Vectra B2), de fiat mareaval nyomtam le a kötelező órákat meg a vizsgát

I humbly and respectfully decline™

(#56627) Ace owner válasza Magnum_ (#56623) üzenetére


Ace owner
addikt

Ahh.. But it looks so classy on your neeew fancy desk. :(
Beszámítom azért :DDD

ear: Suzuki swift. De igazán a Golffal tanultam meg vezetni, meg tempósan közlekedni :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#56628) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#56624) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az oktatómnak Suzuki Swiftje volt. Mire oda kerültem, Lada Samara, platós, padlóváltós Wartburg, Zsuk, IFA, Dacia, Niva, stb már megvolt. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#56629) Magnum_ válasza Ace owner (#56627) üzenetére


Magnum_
nagyúr

1:1-ben ipad az az opendott.

én számítom be, hé :D

I humbly and respectfully decline™

(#56630) GabN73 válasza Earl_Muttley (#56624) üzenetére


GabN73
addikt

Uaz 452 :)

Oktató meg wagonerrrrr volt.

(#56631) Ace owner válasza Magnum_ (#56629) üzenetére


Ace owner
addikt

Mi fut rajta? ÁjOS13? :DDD

Galaxy Fold 4

(#56632) Melack válasza Earl_Muttley (#56624) üzenetére


Melack
veterán

Renault Megane 1.5dci, meg NFS:MW. Komolyan, előtte nem vezettem semmit :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#56633) MunezXBK válasza Earl_Muttley (#56624) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Suzuki Swift. 95-ben ez nagy szó volt. :))

(#56634) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ha már ennyi válasz: Hyundai i20 :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#56635) Melack


Melack
veterán

Merc_, miért nem a sarj veszi meg az mITX konfigod? Vagy adod oda neki ?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#56636) Mercutio_ válasza Earl_Muttley (#56634) üzenetére


Mercutio_
félisten

Opel astra, majd pár éve Citroën Xara Pikacsu ;] de nem vezettem csak párszor, mert van egy sofőröm;]

Melack : Nekem már nincs eladó mITX cuccom, ajándékba biztos nem kapja, pont az a cél, hogy megálljon a saját lábán, megtanulja értékelni amiért megdolgozik. Vagy nem értem a kérdést :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#56637) Melack válasza Mercutio_ (#56636) üzenetére


Melack
veterán

Másutt írtad, hogy azt javasolnád neki, a hirdeteseid meg olyan ritkán teszed fel ide ;]
Unokatesomek is itthon vették meg az it-s cuccaikat. Jobban jöttek ki vele.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#56638) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Reggelt Skacok!

Japp, stiften vizsgáztam természetesen.
Persze fater a trabival (2T) majd a dácsiával már megismertetett a vezetéssel. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#56639) DeFranco


DeFranco
nagyúr

renault clio

van itt valakinek 4 fős szarvari kotyogósa? mennyi kávét főz az le? az is jó, ha a beletöltött víz mennyiségét mondjátok meg. valamint mennyi kávéval kell hozzá megetetni?

6 fős tényleg nincs ezekből? mi megiszunk ketten egy főzésre egy 6 fős adagot.

@Tim82: tudom, csak nem tudtam kinek van 2 fős és kinek van 4 fős verzió.

[ Szerkesztve ]

(#56640) Tim82 válasza DeFranco (#56639) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van pár embernek, nem volt olyan régen téma. (Két napja max?)

4 személyes Szarvasi kb. 2-2,5 dl kávét főz le. Nekünk egy főzés nagyjából elég egy kávézásra.

szerk.: 2 személyes a közmegegyezés szerint legfeljebb a liliputiaknak bizonyul elegendőnek. :) 6 személyes szerintem nincs Szarvasiból, ha lenne, mi is azt vettünk volna.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56641) DeFranco válasza Tim82 (#56640) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha egyszer ráérsz amikor főzöl, megtennéd, hogy leméred, hogy a) mennyi vizet töltesz bele, b) milyen átmérője és magassága van a kávés tölcsérnek?

nem sürgős.

(#56642) sutszi válasza Tim82 (#56640) üzenetére


sutszi
veterán

:Y Mi a kétszemélyes változatot vettük, de nem vagyunk liliputiak! :P
Mi főleg espresso illetve espresso machiato vonalon mozgunk ezért ezekhez tökéletesen megfelelő a mennyisége.

A hozzáadott leírás szerint 12g kávét kér. Lemértük konyhai mérlegen és valóban ennyi megy bele.
Vízből 135 +- 5ml és a kávémennyiség 120ml.

( Amúgy tartalékban van egy 6 személyes "hagyományos" kotyogós. De az úgy zabálja a kávét, hogy gazdaságtalan a napi szintű fenntartása. De alkalmi jelleggel, több személynek egyszerűbb... )

Még, hogy liliputiak... :N

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56643) Magnum_ válasza sutszi (#56642) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Zen.

Egy Celerioval vagyok most.
Ha 2.5M-bol muszaj uj autot venni, csak akkor "javaslom" :-)

I humbly and respectfully decline™

(#56644) Tim82 válasza DeFranco (#56641) üzenetére


Tim82
nagyúr

Deal.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56645) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ace owner: szakmai hozzászólás: 2015 :D

Csokis mintázatú Huawei Ascend p6 tok eladó. Ára: 1000-Ft

Barcelona címeres Huawei Ascend p6 tok eladó. Ára: 1200-Ft

Rubik bűvös négyzet eladó. Ára: 1000-Ft

Eladó Olympus hangrögzítő.
Gyakorlatilag szinte új.
Kis helyen elfér és nagyon jól működik, magyar nyelvű leírás van hozzá. Ára: 5000-Ft

Eladó szinte vadonatúj Soligor fotós táska.
Mérete 25 cm hosszú , 15 cm széles és 17 cm magas. Belül alakítható 1, 2 és 3 részesre.
Anyaga vastag és minőségi kidolgozás. Elől és mindkét oldalt zsebekkel. Ára: 6500-Ft

Eladó Huawei Ascend P6-ra képernyővédő fólia. Ára: 400-Ft

Eladó iphone 5-re képernyővédő fólia. Ára: 400-Ft

CD tok is van.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56646) Tim82 válasza sutszi (#56642) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor ti nem liliputiak vagytok, hanem eltartott kisujjal kávézók. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#56647) Mercutio_ válasza Magnum_ (#56643) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennyi kp-val inkább vitara / s-cross + hitel, vagy duster+hitel ;]

Melack :Jah, értem. Most nagyobb cuccok elmentek (különben ott lenne aláírásban :) ) csak asok kis bizbaztól kkellene még megszabadulni.

+ a fotós cucc van még ami nagyobb tétel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#56648) sutszi válasza Tim82 (#56646) üzenetére


sutszi
veterán

Sokkal jobb. Köszi. :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56649) Magnum_ válasza Mercutio_ (#56647) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az új vitara kifejezetten jó, leszámítva, hogy az üléseken kívül kérpittal nem találkozni, az ajtó belül is csak 1db fröccsöntött műanyag.

Amúgy még a Celerio is hiteles.. Magyarországon vagyunk, tudod :D

I humbly and respectfully decline™

(#56650) krizmo_ válasza DeFranco (#56639) üzenetére


krizmo_
addikt

Ezt a tájékoztatót a Szarvasi Seherezádé mellé adták:

Ezek alapján azt gondolom, hogy nincs 6 személyesük ebből a fajtából.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.