Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28351) Dell XPS válasza Ace owner (#28350) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem tudom elképzelni, hogy eladás esetén bármiről is megfeledkezzek (ne írjak ha már olvasom), de lehetnek "egyéb" helyzetek is, végül is ezért kérdeztem a véleményeteket.

Üdv, Dell XPS

(#28352) aizen92 válasza Dell XPS (#28349) üzenetére


aizen92
addikt

Ha egy picit bizonytalan vagy akkor hagyni kell! Jól tetted!
Picit sántikál valami egy eladás során akkor én szépen írok egy privit/felhívom az illetőt szépen megköszônöm és elállok. Általában megköszönik az öszinteséget, de 10/1 esetben fenyegetőznek és minősíthetetlen stílusban viselkednek. :(

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28353) DeFranco válasza Dell XPS (#28351) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én sárga lap-piros lapot játszom.

abban egyetértünk, ha bepörög a gyanuszkóp, akkor odébb kell állni, mert az általában nem véletlen, soha nincs kihagyhatatlan ajánlat, de egyszer mindenki hibázhat, az még belefér.

(#28354) bandus válasza Melack (#28336) üzenetére


bandus
veterán

pont akartam kérdezni, hogy ki hogyan áll a fűtési szezonra való felkészüléssel?

nálunk még éppen nem kell fűteni, az egyezményes hőmérséklet a lakásban 21,5 fok, és ez alá még pont nem csökkent. de már elő kellett szedni a melegebb paplanokat.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28355) Ace owner


Ace owner
addikt

Jelentem a VW tali remek volt, következő megálló a Parkoló Parádé lesz :))

Galaxy Fold 4

(#28356) MurdR válasza Dell XPS (#28349) üzenetére


MurdR
veterán

Én még nem írnám le az illetőt, elképzelhető, hogy tényleg átsiklott az üzeneteden, vagy fene sem tudja. Ha tele van pozitívval, akkor szerintem nagy baj nem lehet.

Na abban viszont egyetértünk, hogy gyanús lenne nekem is, előre biztosan nem utalnék.

Bandus: nekem most asszonykám pár napja lázas volt, fázott, rázta a hideg, rákapcsoltam a termosztátra, hogy kicsit langyosítson a levegőn. De amúgy még oké. Emlékszem, tavaly október elején jöttünk meg Stavrosból, (talán 4.-e) és már igencsak be kellett fűteni.

3-an nyomtunk rá egyszerre a küldés gombra? :Y

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28357) aizen92 válasza bandus (#28354) üzenetére


aizen92
addikt

Mi jövő héten tartunk főpróbát, hogy ha gebasz lenne, legyen idő szerelőt hívni. de még nem vészes ( kétszintes családi ház ) az idő. Általában akkor fűtünk amikor már hideg van a házban polo rövidgatyában rohangálni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28358) Melack válasza bandus (#28354) üzenetére


Melack
veterán

Apósoméknál sem feltétlenül kellene fűteni, csak Picur miatt nem lehet 21 Celsius foknál kevesebb. A szükséges fa erre a télre majd csak most lesz megrendelve, ez a mostani rész a tavalyi maradéka volt. Kb 2-3 hétre elegendő.

MurdR: ezt majd akkor beszéljük meg, amikor 15m3 fa ( itt az olyan 150k) vár rád, hogy felapritsd. Akkor a távhő meg a gázfűtés új megvilágításba kerül. No offense, csak látom mindket oldalt.

earl: Sört nézzek neked?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28359) MurdR válasza Melack (#28358) üzenetére


MurdR
veterán

Na az lesz a következő befektetés,kémény és kandalló (vagyis ilyen kandallószerűkályha). Iszonyat sokat lehet vele spórolni, főleg így a hideg idő elején, és főleg ahol cirkó van. Nem kell az egész lakást befűteni egy kis meleg komfortérzetért. :K

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28360) Ace owner válasza aizen92 (#28357) üzenetére


Ace owner
addikt

Nálunk családi ház van és kell fűteni vagy 3 napja mert megfagytunk.. Legalább leteszteltük az új kazánt a nagy hideg elött.

Galaxy Fold 4

(#28361) Melack válasza MurdR (#28359) üzenetére


Melack
veterán

Még annyi, hogy tényleg hangulatos a kandalló, meg ahogy ropog a fa. Pillanatok alatt meleg lesz :D Ez vonzó benne.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28362) sutszi válasza bandus (#28354) üzenetére


sutszi
veterán

Nálunk kb 1,2m magasan van a hőmérő és 23-24 fokot mutat.

Fűtés még nincs. A hét elején volt főpróba, hogy akinél esetlegesen szivárgás vagy egyéb probléma van az derüljön ki és tudja megcsináltatni időben. Mondjuk azt még nem kérdeztem meg mikor akarják élesben bekapcsolni, de ilyen hőmérséklet mellett nem aggódom egyelőre.

MurdR: A mai nap nem voltál véletlenül 17:05 körül a nyugati környékén?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#28363) MurdR válasza Melack (#28361) üzenetére


MurdR
veterán

Jó persze az kellemetlen. Viszont én simlis zsivány gyerek vagyok, szerzek én tüzifát is :D ;]

sutszi: nem, Szigetszentmiklóson ettem a babgulyást. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28364) Ace owner


Ace owner
addikt

genius :DDD

Galaxy Fold 4

(#28365) sutszi


sutszi
veterán

Nem tudja valaki meddig tart az átállás RIOS6-ra? Kicsit döcög a fórum.

(#28363) MurdR: Akkor csak a gonosz ikertestvéred lehetett... :DDD
Hm..babgulyás...ma már te vagy a második aki azt evett. Valamikor nekünk muszáj lesz csinálni mert nagyon megkívántuk. :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#28366) MurdR válasza sutszi (#28365) üzenetére


MurdR
veterán

Hol és kit láttál? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28367) Mercutio_ válasza macilaci78 (#28340) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szobán belül be van süllyesztve a falba a vezeték aztán tovább a padlón megy, elfér a szegolec alatt. Csak az órától a szobákig megy falon kívül.

DeFranco : dupla gyémántkorongos horonymaróval szokták csinálni, de piszok sok pénz és 1/2 évig tuti nem köszönnek a lakók.

1,5 m magasságban 22,5 fok, de lehet,hogy tesztelni kellene a légkondi fűtés funkcióját.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28368) bitpork válasza Melack (#28358) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nálunk télen 19°C az egyezményes határ. Annál lehet aludni is és ha beszunnyadunk nem kell arra kelni h szakad rólunk a víz. És ilyenkor élvezzük a társasház előnyeit, mert középen vagyunk és körbe vagyunk fűtve :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28369) sutszi válasza MurdR (#28366) üzenetére


sutszi
veterán

:DD Áhh...igazából semmi... Csak arra jártunk akkor és a Starbucks terasz melletti aluljáró lejárata mellett ült egy elég szúrós tekintetű szép szál kopasz fickó aki a telóján nézett valamit, és közben egy barna cigit rágcsált. Fehér ing, meg kék nadrág, meg mintha valami BKV-s logo lett volna...de annyira nem tudtam megnézni.

Nem találkoztunk még, csak az itteni legendákból táplálkozva te jutottál eszünkbe... :))
De a fentieket nem sértésként szánom.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#28370) MurdR válasza bitpork (#28368) üzenetére


MurdR
veterán

Á azért kell a 20 fok :(
Mondjuk én utálok otthon felöltözni, már minden bajom van ha pullóver kell. :O

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28371) MurdR válasza sutszi (#28369) üzenetére


MurdR
veterán

Ismerem, Ő a Maci, jófej csóka, barna szofit szív. Na én azért nála egy fél fejjel magasabb vagyok. és nincs olyan babaarcom. :DDD De ott szoktam én is cigizni. ;)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28372) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#28327) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A panel villanyszerelese normalisan nem olcso!! Halalosan durva kivesni, becsovezni!

Amit javaslok en is az a "padloszegely-csatorna".
Abba mehet normalis madzag is, nem fos MM fali kabel!

(#28373) bitpork válasza MurdR (#28370) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

én is egy szál gatya híve vagyok de én még télen is nyitott ablaknál alszok :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28374) Earl_Muttley válasza MurdR (#28370) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Itthon én is inkább jobban feltekerem a fűtést mint hogy 6 rétegben legyek... Elég az az utcára is télen :(( :(( :((

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28375) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez az edzs ov tumóró egész jó popkorn film.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28376) Tim82 válasza bitpork (#28375) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az. Meg az Oblivion sem volt rossz tavaly.

Legutoljára a Maze Runnert néztük meg, meglepően élvezhető volt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28377) Petyyyyy válasza bitpork (#28375) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Kösz az infót. Holnap délután ez lesz a menü.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#28378) bitpork válasza Tim82 (#28376) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Oszt aztat hun aggyák? Mán , értöd, úgy röndösebb minőségbbe...nádzs-nádzs

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28379) Tim82 válasza bitpork (#28378) üzenetére


Tim82
nagyúr

Try "cinema".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28380) bitpork válasza Tim82 (#28379) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha IRL mozira gondolsz akkor inkább nem. Nem sajnálom kibérelni 4-7 €-t a filmet, de amit manapság mozinak hívnak túl hangos nekem :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28381) oriic válasza Tim82 (#28376) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Könyvet nem olvastad esetleg?Mocskos jó az is, meg a folytatásai is állítólag. Nálam csak első rész ment le ebookként, többi csak angolul van, de jön most 2. rész is magyarul már.

Live-Die-Respawn

(#28382) macilaci78 válasza sutszi (#28342) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vékony rugalmas műanyag az alsó és felső szélének 2-3 mm-e gumi a jobb illeszkedéshez. Van vagy 40 féle színben, és a műanyag aljzatba bárhol megvásárolható süllyesztett fali aljzatot lehet rakni tetszés szerint. (UTP, telefon, konnektor, TV) Egyedül a villanykapcsolóig, csillárig kell felmenni valahogy.

Praktiker, OBI, barkácsáruházak is árulnak ilyesmiket. De nem minden típushoz lehet fali aljzathoz való fogadót kapni, a nélkül meg csúnya, igénytelen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28383) Dr.Zoo válasza CoolBoy323 (#28372) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Azt a "fost" még tanították nekem 2000-ben, mint technológiát... :U
És létezik úgy 15-17 éve belőle réz belű, ami örök,mint a nyomorúság. Nem mondom hogy nincs újabb, jobb, de ez a mai napig meg.

Jó reggelt PH!

KV+GDP :)

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28384) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#28383) üzenetére


Mercutio_
félisten

Paplan.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28385) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#28384) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

A "meg" az "megy" akart lenni... :D

Milyen paplan? :U

Jaaa, úgy ki lehet bírni... :D
Én már reggel aktivizáltam a Mamát, elmúlt a fejfájása, Anyósnál KV, és indulunk a lidlibe tojásért, mert a Mama zserbót akar kotyvasztani... :K

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28386) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#28385) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valami IKEA - s asszem, még az ágyban pocolok.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28387) Tim82 válasza oriic (#28381) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem olvastam. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28388) MurdR válasza Earl_Muttley (#28374) üzenetére


MurdR
veterán

Én is így voltam vele, csak aztán elkezdtem magam megkeresni az árát. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28389) Earl_Muttley válasza MurdR (#28388) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mindenkinek van egy háklija :D (nekem több is, de mellékes)
Kb. ezt elviselik itthon.

tegnap írtam ám viberen te ...

[ Módosította: radi8tor ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28390) Magnum_


Magnum_
nagyúr

több, mint 12 órát aludtam... most fogok felkelni..
gDP kéne, kávé kéne, may the odds be ever in my favor szintén. sőt, még egy cigit is elszívnék.

I humbly and respectfully decline™

(#28391) radi8tor válasza Magnum_ (#28390) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jól tetted, néha kell ennyit aludni. :K

A cigis témára nem reagálnék. :P

⭐ Stella

(#28392) bitpork válasza Magnum_ (#28390) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én az utóbbi időben azt vettem észre hogy nem már ébresztés nélkül is sokszor magamtól felkelek 8 óra alvás környékén de inkább előbb. :U lehet hogy öregszem

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28393) CoolBoy323 válasza Dr.Zoo (#28383) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Van ahova csak azt tudod berakni, akkor jo. De ahol egy pici esely is van arra, h bemegy barmilyen masfajta kabel, aztat kő akkó hasznalni.

Foglalkozunk villanyszerelessel is, es 1cm MMfalit sem raktunk meg sehova!
Cso + mcu a legjellemzobb!

(Panelban is megcsinaltuk ezt... Eloszor es utoljara... :)) )

(#28394) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Hm, most nézem, régen is nagyúr voltam, csak nem tűnt fel, vagy....?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28395) radi8tor válasza Mercutio_ (#28394) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1 perc alatt visszafokozhatlak. :P

⭐ Stella

(#28396) Mercutio_ válasza radi8tor (#28395) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na kösz:)

Erre a kérdésre valaki?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28397) Tim82 válasza radi8tor (#28395) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt mondjuk DeFranco-nak kéne benyögnie, de a távollétében megteszem én:

TÚÚÚÚLKAPÁÁÁÁÁS!!!!444négy

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28398) radi8tor válasza Tim82 (#28397) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért? Én úgy láttam nem szeretne nagyúr lenni. ;]

Merci: miért klónoztad? Simán át kellett volna másolni, ami rajta van particionálás után. :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28399) Dr.Zoo válasza CoolBoy323 (#28393) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Néha énis, bár az elmúlt 10 évben alig. Azóta művek. ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28400) Melack


Melack
veterán

Tudtok olyan programot, amival egy filet tudok úgy átnevezni, ahogy akarok? Tömeges átnevezés kellene, cca 400 db. Dátum formátumot kellene yyyymmdd-hh_mm_ss-ről yyyy_mm_dd_hh_mm_ss-ra változtatni. Megoldható vajon?

DeFranco és Tim82: ahha, akkor én valamit nagyon elnézhettem, mert nem láttam ilyen megoldást benne. Akkor beletúrok rendesen :D Thx!

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.