Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27601) Dr.Zoo válasza MurdR (#27600) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

De délután 3-4 között elvileg ottvagy?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#27602) Sianis válasza DeFranco (#27584) üzenetére


Sianis
addikt

Nincs magyar képviselet? Senheisser esetében Budaörsön van, mindent lehet kapni náluk ami még élő dolog.

(#27603) MurdR válasza Dr.Zoo (#27601) üzenetére


MurdR
veterán

Elvileg ott. De hagyjad csak, majd keresek egy Lidlit valahol (igaz nincs a közelemben), hazafelé menet tartok egy kis kitérőt budaörs felé, max 1.5-2 órával érek haza később, az még belefér. ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27604) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

JÓreggel Urak! Szép napot mára mindenkinek. :)

Live-Die-Respawn

(#27605) Mercutio_ válasza Sianis (#27602) üzenetére


Mercutio_
félisten

Senheiser logós Sziámi?

MurdR : A nyugati előtt picivel a Bajcsy-n nem Lidl van?

7:Vicc volt ám, én se oda járok! Cukik terén nem vagyok képben, mert itt van az ujpesti uszoda mellett egy a Horváth pedig 5 perc itthonról így nem kell törni a fejem ha...

KV & GDP & MAY THE ODDS BE EVER IN YOUR FAVOR!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27606) Dr.Zoo válasza MurdR (#27603) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Most mán' ne szivass, itt van nálam.. :D
Délután tájékoztatlak PÜ-ben, hogy mikor érkezem, jöttömre Kelet felöl számítsatok napkeltekor. Három nap múlva. :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#27607) Mercutio_ válasza MurdR (#27603) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most jut eszembe : nálad egy reggeli KV?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27608) macilaci78 válasza DeFranco (#27584) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rhino666 bizniszelt ilyennel korábban. Filléres dolog, lehet, van még neki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27609) DeFranco válasza Sianis (#27602) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi, ez jó tipp, írok nekik (nincs magyar képviselet, de írok a központnak, aztán kitalálják, hogy hova-mivan), meg Rhino666-nak, aztán valamelyik csak összejön.

@macilaci78: köszi a tippet, megkeresem

(#27610) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#27607) üzenetére


Mercutio_
félisten

Storno, már a Kálvinon vagyok.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27611) Magnum_ válasza bandus (#27587) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tampba én még nem voltam, de radi és Qru dícsérik, de beszélgetni én se az Embassybe mennék amúgy. én azt mondom, hogy nem ebéd és vacsoraidőben (kettő kzött) inkább beülnék a Grey Goose-ba. akár az emeletre, én sokat menüzök ott, de voltam már vacsorázni is, de csak sörözni és kávézni is, tul.képpen most a belvárban talán az a kedvencem (nem, nem a pincérllány miatt :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#27612) Magnum_ válasza Mercutio_ (#27610) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mercu: egyik reggel nem állsz meg az Arany J.-nál, ha van időd?

I humbly and respectfully decline™

(#27613) bandus válasza Magnum_ (#27611) üzenetére


bandus
veterán

köszi. nem nekem kell most, az asszony keres valami jó helyet egy megbeszélésre :)

jóreggel tmindenkinek, öltözzetek fel, mert baszott hideg van, zakóban majdnem szétfagytam a szentendrein. jöhet a kv, aztán meg valami gdp is kellene. vagy legalább biztosítani, hogy más termelhessen :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27614) Petyyyyy válasza bandus (#27613) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Szintén jégkocka lettem. Gondoltam megkínálom azt a bruttó 16 fokot amit mára jósoltak és rövidgatya meg kapucnis felső kombóban keménykedek. Cseppet ráfaragtam, plusz az osztályvezető is hangosan méltatta az öltözékem. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#27615) Magnum_ válasza bandus (#27613) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igen, csípős a hideg, én nem szoktam fázni, de a zakó picit kevésnek bizonyult, ámbár napközben meg eléggé meleg lesz. és a naphemű otthon maradt. aminek nem örülök. mindegy.

ja, és elengedtem az espresso hideg tejjel felöntve kombót és meleg tejjel kértem ma reggel :DDD

Petyyyyyyyyyy: engedd már el azt a kva rövidnadrágot :DDD

alig várom a délutánt, hogy átvegyem az akksit, remélem, jó lesz.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#27616) Melack válasza bandus (#27613) üzenetére


Melack
veterán

Reggel 5:30kor már kell a fűtés a kocsiban :D

Saint_: Pultos kishölgy meggyőzött, hogy az mégis jó neked?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#27617) Petyyyyy válasza Magnum_ (#27615) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem akarooom. :( :D
Pedig muszáj lesz, mert megjelent rajta egy-két divatos szakadás is a sok használattól.
Na nem baj, majd járok rövidujjúban, hogy mindenkit kirázzon a hideg. ;]

ToAll: Kaptam tök ingyé' egy Belinea BP10004 monitort, talpa nélkül. Ha valakinél van elfekvőben teljesen véletlenül egy talp (természetesen nem ingyen) vagy tudna ajánlani utólag beszerezhető állványt asztali használathoz, hálás lennék.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#27618) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Önsegélyező pénztárakkal kapcsolatban van valakinek valami infója?

A baba születésével kapcsolatban akarunk nyitni egyet, mert jár utána adókedvezmény, és a baba születésekor egyben igényelhető a betett összeg (+ az adókedvezmény).

Számokban ez azt jelenti, hogy beteszel x forintokat, bent parkoltatod 180 napig (ennyi a türelmi idő), közben jár a 20% adókedvezmény, majd kiveszed a 120%-ot (minusz költség plusz kamat).

A bökkenő az, hogy erre az OBA nem vonatkozik, de az Életútnál nyitnánk, ami a legnagyobb, legstabilabb ilyen pénztár a legnagyobb taglétszámmal.

Tud-e valaki érvet, indokot, infót mondani hogy miért játsszuk vagy ne játsszuk ezt el? Van-e valakinek erről valami lényegesebb infója?

[ Szerkesztve ]

(#27619) Mercutio_ válasza Magnum_ (#27612) üzenetére


Mercutio_
félisten

De-de, benne vagyok, csak azt hittem olyankor tolod a jóreggelt-fénymásolást az office-ban.
A mikort még ki kell majd találni, csütörtök, péntek biztos nem jó a héten, így vagy holnap reggel, vagy valamikor jövő héten.

DeFranco: Ezt szerintem inkább valami babás/apukás topicban tudják.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27620) DeFranco válasza Mercutio_ (#27619) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Oda is beírtam, bár a konstrukció tiszta, inkább általában érdekel, mint önsegélyező pénztár, hogy van-e valami olyan kockázata, amivel nem számolok, és bukó lehet, vagy van-e olyan kockázatcsökkentés, ami javíthat a helyzeten.

Nem kis megforgatott pénzről van szó (bár nem milliók, még millió sincs) és OBA hiányában nem szeretnék bukni vele.

(#27621) Qru válasza DeFranco (#27586) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

mod: Kockázat nélkül nincs nyereség. Kis összeget teszel be akkor nem vész' de azért az összes megtakarításom nem pakolnám bele...

Saint: Végre egy jó hír 4U: Emma Watson meztelen fotóit ígérik a hackerek: [link]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#27622) Magnum_ válasza Mercutio_ (#27619) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hány óra fele érnél ide? mert akkor nyilván úgy terveznék :R

Qru: can't wait :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#27623) bandus válasza Magnum_ (#27615) üzenetére


bandus
veterán

ezt csak neked! [link] de meg kell küzdenünk érte :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27624) Petyyyyy válasza bandus (#27623) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Remélem streamelitek majd a küzdelmet. Iron Man vs Thor... :DDD
Tim82 - So evil. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#27625) Magnum_ válasza bandus (#27623) üzenetére


Magnum_
nagyúr

most olvastam róla, hogy nagyon kiáll a feminizmus mellett. remélem, ez csak múló szeszély nála, mert akkor nem veszem feleségül :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#27626) Tim82 válasza Qru (#27621) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oszoljanak kérem, nem lesz ott semmi domborulat látnivaló.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27627) MurdR válasza Qru (#27621) üzenetére


MurdR
veterán

A 4chan az a 4chan.org?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27628) Mercutio_ válasza Magnum_ (#27622) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jöttömre.... 1/2 8 plusz/minusz 10 perc.

ALL: Vegyetek WD RED notivinyót, mer az nektek jó!!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27629) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nu, ámbérök. Legutóbb olyan szépen összevesztünk az okostelefon kérdésen, nagy a nyugi bedobok megint valamit:

Adott a lenti lista, ezekből kell telefont választanunk. Összegyűjtöttem az alapinfókat a telefonokról, ki kellene választani, melyiket vegyük meg.

Nekem egyértelműen az Ace 3 nyer toronymagasan, de tapasztalatom nincs a témában. Megtennétek, hogy ránéztek, és mondtok egy véleményt? (ami szürke, az már félig kint van a kalapból, droid preferált)

Szerintetek is Ace 3 legyen?

@Melack: feleségemnek lesz, 4" vagy az alatti olcsó droid, szinte nem is használja ki, minimális app mennyiség megy, amúgy zéró, csak meghülyült a Gio-ja. Leválogattam a telenor árlistából ami ennek megfelelt, ezeket dobta a gép, ezért ez a választék. A többi vagy soktízezer vagy nagy.

[ Szerkesztve ]

(#27630) Melack válasza DeFranco (#27629) üzenetére


Melack
veterán

Ha csak ezek vannak, akkor Ace3. Talán az a legjobb, az Xperia M nem a legjobb.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#27631) Petyyyyy válasza DeFranco (#27629) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ace 3. Szerintem nem kérdés.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#27632) Magnum_ válasza Mercutio_ (#27628) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor holnap egy 7.20 Arany j. metro?

DeF: E1 bizonyosan NE legyen. nekem most ugye az az átmeneti. hajam hullik tőle. még akkor is, ha minimalizálom az app használatot. még a hiváslista betöltése is lassú :DDD

közben irtam egy kérelmet a menedzsmentnek, hogy fizessék ki a sulis költségtéritésemet, már csak 1 év van vissza kb. mindenki jol járna ;)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#27633) DeFranco válasza DeFranco (#27629) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Basszus elrontottam!

Vagy 10k vagy 17k az Ace 3, attól függően, hogy milyen kedvezmény jár, ezt még nem tudni, számoljunk 17-tel

Így viszont játékba került a Trend plus

@Saint_: pedig irigyeltelek érte, mert én is azt néztem. Add nekem ;]

[ Szerkesztve ]

(#27634) Magnum_ válasza DeFranco (#27633) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ok. Telekomos. olcsón megszámítom! tényleg olcsón.

I humbly and respectfully decline™

(#27635) DeFranco válasza Magnum_ (#27634) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vodás vagyok, meg tudod, most nem cserélek egy darabig

telenornál én is válogathatnék a lenti listából, hát persze hogy ace3 lenne még így is 17k-ért, de csakavoda :D

(#27636) werszomjas válasza DeFranco (#27635) üzenetére


werszomjas
őstag

Ace 3 elvileg jo telefon mi nemreg vettunk 3 db ot noverem, baratnom es baratnom novere is kapott egyet. Nagy akcio volt a westelnel :)

Szerintem lassu ha csinalok rajta vmit en foldhoz vagnam neha (nexus 5 utan), de persze mihez kepest, a 3 holgyemeny viszont nagy megelegedessel hasznalja, az arat mindenkeppen megeri. Foleg ha gyengebb telorol valtotok.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#27637) Magnum_


Magnum_
nagyúr

van egy kislány ismerősöm, és egy zsák ruhát dobnak ki/ajándékozna el, stb... Önkormányzat szociális irodájára bevinni szerintem kb. felesleges, szétosztogatják a dolgozok egymás között, tudom, mert én már vittem be és megtudtam, hogy NEM a rászorulókhoz került. Máltais konténerbe se dobnám be. tudtok valamit tutit, ahol kolompár eszmeralda és kalányos rómeoka, vagy akár eszterházy sára és festetics vajk, mint rászoruló, ténylegesen megkapja?

I humbly and respectfully decline™

(#27638) krizmo_ válasza Magnum_ (#27637) üzenetére


krizmo_
addikt

Itt van egy csoport pl, de van még vagy ezer ilyen: [link] facebookon.
Itt kiválaszthatja kinek szeretné adni.
Érdemes olyat választani, ahova el tudja vinni, mert ezek az emberek ezt nem tudják megoldani.

(#27639) Magnum_ válasza krizmo_ (#27638) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem tudok fuckbookot nyitni, a telefnomrol meg nem vállalom, mert soha nem hozná be kb.. megmondod ennek csoportnak a nevét? nyilt csoport? továbbitanám az infót a kislánynak.

köszönöm!

I humbly and respectfully decline™

(#27640) krizmo_ válasza Magnum_ (#27639) üzenetére


krizmo_
addikt

A csoport nyílt, a neve pedig: Ingyen adom - kérések

Nagyon szívesen! ;)

Szerk:
Egyébként itt PH-n is van ilyen: Ingyen elvihető ruhák rászorulóknak

[ Szerkesztve ]

(#27641) Magnum_ válasza krizmo_ (#27640) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az itteni csoport az eléggé döglődik, de aFB-osat továbbitottam, köszönettel

I humbly and respectfully decline™

(#27642) Melack válasza Magnum_ (#27637) üzenetére


Melack
veterán

Kerületi családsegítő vagy Vöröskereszt direktbe.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#27643) Magnum_ válasza Melack (#27642) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezeket akarom kikerülni, ahogy írtam. rossz tapasztalat miatt.

I humbly and respectfully decline™

(#27644) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Most vettem egy AKG fülest, féláron 7 forintért.. Olyan basszusa van, hogy lefossantom a bokám... :DDD
Füles rész pont frankó, nekem pont jó még, a fejrész lehetne felül is párnás, egy a negatívum: rövid a zsinór. :(
Kis bőrszütyő, hangzás 10/7 szvsz ennyiért ár/érték bajnok! :K
Csak rendelnem kell hozzá az ebayről egy hosszabbítót. :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#27645) Petyyyyy válasza Dr.Zoo (#27644) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Gondolom az 7K akart lenni. A hosszabbítót is válogasd meg kicsit, nehogy azon veszíts a minőségből.

Szerk: Találtam talpat a monitorhoz! Ha valaki heurisztikus keresést indított volna ez ügyben, köszönöm, elég lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#27646) aizen92 válasza Dr.Zoo (#27644) üzenetére


aizen92
addikt

Melyik típus? :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#27647) Magnum_ válasza Dr.Zoo (#27644) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nem vok elájulva a sonymtól, amit kaptam a parádés sony telefonomhoz.

pediglen mivel sony a laptopom, adnék egy jó sony telefont. de ez az andorid... :U

I humbly and respectfully decline™

(#27648) Petyyyyy válasza Magnum_ (#27647) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jó a droid is, csak sokkal HW függőbb a user experience vele, mint az almás rendszeren.
Ha mondjuk nem E1, hanem Z1 lapulna a zsebedben, rögvest más lenne a véleményed. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#27649) DeFranco válasza Dr.Zoo (#27644) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen típus ne csigázz.

akg ruley amúgy.

(#27650) Magnum_ válasza Petyyyyy (#27648) üzenetére


Magnum_
nagyúr

lehet. de maga az andoridozás se tetszik. a WP-vel nem lenne bajom, mint rendszerrel. de ez a nokia 925ös experience elvette a kedvem, bár az a htc m8 dizájn még tetszik is wp-vel, de hát na de hát. 5S jó lesz. najó, egy note4-et is elfgodanék, csak batár, S5 nem tetszik, D az S4 feketében azzal az új bőrszerű hátlappal igen. szebb mint az S5 szerintem.

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.