Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28751) oriic válasza Dr.Zoo (#28674) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jahogy, jó tudni. :D Pénteken tervezem, addig be vagyok táblázva. :R

Live-Die-Respawn

(#28752) Melack


Melack
veterán

És hivatalosan is vége a munkaviszonyomnak! Éljen a szabadság! Nem szeretem, dögöljön meg, aki kitalálta.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28753) radi8tor válasza Melack (#28752) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Este buli? :D

Azért nem irigyellek.

⭐ Stella

(#28754) bitpork válasza Melack (#28752) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

És a következő meló?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28755) Magnum_ válasza Melack (#28752) üzenetére


Magnum_
nagyúr

viszlát :-(

I humbly and respectfully decline™

(#28756) Melack válasza bitpork (#28754) üzenetére


Melack
veterán

Ha lenne, nem lenne bajom. De nincsen.... :W

Saint_: egy kicsit még maradok Pesten.

radi: én sem tudom már magam sajnálni :D Azon már talán túlvagyok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28757) GabN73


GabN73
addikt

Doktor Állatkert nagyon eltűnt. Biztos sörözik a Certina miatt... ;]

(#28758) DeFranco válasza Melack (#28756) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha nem lennék olyan hulla amilyen (katasztrófa, egész hétvégén pihentem, vasárnap szarul aludtam és két napja használhatatlan rongydarab vagyok) elvinnélek meginni pár birodalmi söritalt.

Fel a fejjel, ez lehet valami jó kezdete is.

(#28759) Magnum_ válasza Melack (#28756) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a melóra értettem

mi a program holnaptól?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#28760) Mercutio_ válasza DeFranco (#28758) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itassuk holnap meló után!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28761) DeFranco válasza Mercutio_ (#28760) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon jó lenne de sajnos nem megy, mert egyrészt 7-hez kell mennem hangszóróért (ő még nem tud róla, hogy holnap megyek, ne szóljatok neki) ez fix, és egyébként sem tudok kimaradni, mert most már meg kell hajtani a hét második felét ipari mértékben, nem lehet további nap már a kutyáké.

jövő hét esélyesebb.

(#28762) Dr.Zoo válasza GabN73 (#28757) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Lópikulát, kaptam egy hivatalos választ a "Gyártól", amit a hajamra kenhetek..
Nagyon sajnáljuk, elnézését kérjük, meg fogjuk vizsgàlni, köszönjük a képeket, és átadnánk a Magyar kollégáknak,
Arra hogy miképp csavarodott ki egy csavar a közel 150e forintos nem "kínai" vekkerből, nem jött válasz.
Tehát belecsaptunk a kaksiba, és továbbra is nézegetem a fiókban a 3 éves, bontatlan belsejű, "svájci minőséget"..... :((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28763) GabN73 válasza Dr.Zoo (#28762) üzenetére


GabN73
addikt

Olvastam a sztorit, rendszeresen olvasom azt a topicot is, igaz nem szoktam hozzászólni.
Hát eléggé bosszantó probléma, és teljesen jogos is a felháborodás :(

(#28764) Qru válasza aizen92 (#28746) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tnap voltam a Premier Outletben, ott sem volt semmi ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#28765) DeFranco válasza Dr.Zoo (#28762) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mádzsár kollégánál jelentkeztél már az issue-val? Reagált már valamit? Mennyi garit adtak amúgy az órára?

(#28766) Dr.Zoo válasza GabN73 (#28763) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nálam ki@szta a biztit, sajnos ezután nem tudom mire lehet azt mondani, hogy ez kérem "svájci" minőség....
Eddig az óraiparra lehetett.. Volt régen a mondás: Úgy ketyeg, mint egy Doxa. Hát, ide jutottunk. :(((

DeFranco bácsi: még nem, a svájci support szerint Ők fognak megkeresni. Egyébként egy év, ami tekintve hogy ez egy mechanikus óra, vicc. :O

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28767) Qru válasza Dr.Zoo (#28766) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tessék rendes órát venni legközelebb. ;) Sóher vok alapjáraton de erre még én is áldoztam.

#nincsbennetarcsi

(#28768) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eszem megáll, beengedik az iskolákba azokat a kiscsajokat akik ilyen farmer-mintás leggingben lötyögnek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28769) DeFranco válasza Dr.Zoo (#28766) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És számodra mi lenne a megnyugtató rendezése az ügynek?

Tekintsünk el attól, hogy a svájci mechanikának nem volna szabad megmihálylani 6*10^23 évig, ott is emberek dolgoznak, valaki tüsszentett egyet a csavar meghúzásakor, lájf iz lájf ez legyen a legnagyobb gondod.

Mi szerinted a várható és mi az optimális levezetés, és milyen tanulság-következmény marad a végén a pohár alján?

@Qru: hétköznapi karórám egy 16 éves casio, egyszer volt javítva, amúgy tűpontos (de tényleg), a vasár- és ünnepnapi meg egy leheletfinom elegáns pulsar (mindkettő zsülinapi ajándok, ezt és parfümöt nem veszek magamnak :D).

[ Szerkesztve ]

(#28770) Dr.Zoo válasza Qru (#28767) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Őőő, azért a Certina DS First automatic full mechenikus nálam nem a "szar" kategória, tekintve hogy 136 ezer volt a listára.
Ha pénztárcám engedné, természetesen egy Seamaster, esetleg egy Zenith figyelne a csuklómon, de ez mán' picit zsebbenyúlós sztori! ;)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28771) Dr.Zoo válasza DeFranco (#28769) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

A minimum, hogy elnézést, kérnénk vissza a vekkert, vagy vidd be a forgalmazóhoz, ahol díjmentesen megcsinázzák, esetleg neadj'isten kicserélik.... De az utóbbi inkább vágyálmaimban él. Egy sima bocsi, elkurtuk, de szó nélkül megcsinázzuk gari időn túlis már jólesne.

Esetleg adjam fel postán svájcba, ott teljes szervíz, vagy csere. (de ennek realitása konvergál a 0 felé...)

Mi a konklúzió? Nos, inkább spórolok, és veszek egy sajátfejlesztésű, saját werkes karórát. Az "talán" továbbajándékozhatom, a még nem létező gyerekemnek... Mivel én örököltem Nagyapámtól Certinát, és Omegát is, ezért ütött szíven a dolog.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28772) bitpork válasza Dr.Zoo (#28770) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mi a pics ér ennyit egy órán?! :F

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28773) DeFranco válasza Mercutio_ (#28768) üzenetére


DeFranco
nagyúr

térdig érő iskolaköpeny vagy egyenruha ftw. komolyan.

@Dr.Zoo: és ez a jelen állapot szerint elképzelhetetlen? Írtál nekik, OK, gondolom céges protokoll, hogy ilyenkor ledelegálják a hozzád legközelebbi szintre, és ott intézik (jó esetben megfelelő minőségbiztosítás mellett ugyanúgy, mint ha a svájci hq-val tárgyalnál). Azt gondolom te sem gondolod hogy egy 500 EUR-os modellért összeszalad a vezérkar és csoportosan harakirit követnek el fonduevillával. Szerintem még simán lehet, hogy bekérik, és helyrerakják neked a hibát.

(és utána ha csalódtál a nimbuszban, amiért tulajdonképpen sok pénzt kifizettél, akkor még mindig eladhatod, és vehetsz belőle egy konkurens modellt, vagy 14 hétzenés casiot)

[ Szerkesztve ]

(#28774) aizen92


aizen92
addikt

A bombariadók alatt is járnia kell a metróknak

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28775) Qru válasza Dr.Zoo (#28770) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Aham, nem rossz csak szétesik. Értem. Engem meggyőztél. :DDD

Zenith jó, Schaffhausen, Patek P.

Svájciból meg Tissot sokkal jobb mint a Certina szvsz.

#nincsbennetarcsi

(#28776) Dr.Zoo válasza DeFranco (#28773) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mostmár mindegy. :) a harakirit max. ha egy Orient-el esik megy ugyanez, mert az ugye Japán. ;]
Kezdem átérezni a régi chio csipszes öregúr mondatát, hogy azok a régi jó dolgok.... :D
Asszem öregszem. :U

Qru: ezekután igazán kíváncsivá tettél, Neked milyen vekkered van? (nem turkálásból, jöhet priviben is..) :R
Egyébként Nekem ez az első saját vásárlású "komolyabb" órám, van itthon drágább, de örökölt, pl egy Omega.
Eddig még nem esett szét, ez az első. :U

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28777) DeFranco válasza Dr.Zoo (#28776) üzenetére


DeFranco
nagyúr

má' mi se vagyunk a régiek, szétesünk, elromlunk, itt kopott, ott fáj, hülyülünk is megfele

'szt mégse reklamál az asszony, hogy vigyék innen ezt a roncsot és hozzanak helyette egy másikat :D

(#28778) Dr.Zoo válasza DeFranco (#28777) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Még nem, Mókusbogár... ;)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28779) Qru válasza Dr.Zoo (#28776) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyik órám sem drága még a tiédnél is sokkal olcsóbbak egyszerűen csak működnek nekem pont ennyi az elvárásom (megy pü am.)

Ezért van pl Szifonom, meg japó autóm, stb

#nincsbennetarcsi

(#28780) bitpork válasza DeFranco (#28777) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Már akinek.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28781) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Banyeg, büdös parasztja iszkol a még le se fékezett villamoshoz és kiveri a kezemből a telót, nem lassít csak visszanéz, nyom egy "bocs" - t és ennyi :W
Mire felvettem a telót és megnéztem nincs-e baja már el is tűnt a muki :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28782) Qru


Qru
MODERÁTOR

A Motor Trend nem kispályázott, egyszerre tíz autót szervezett le egy nem hétköznapi gyorsulási versenyre. Az indulók: Alfa Romeo 4C, BMW i8, BMW M4, Chevrolet Camaro Z/28, Ford Fiesta ST, Jaguar F-Type R Coupe, Nissan GT-R Nismo, Porsche 911 Turbo S, Subaru WRX STI és Volkswagen Golf GTI. A táv: negyed mérföld. A győztes: meg kell nézni a videót!

[link]

#nincsbennetarcsi

(#28783) Earl_Muttley válasza Mercutio_ (#28781) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Phone megúszta?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28784) GabN73 válasza Qru (#28782) üzenetére


GabN73
addikt

Ehehehhe, Két kedvenc elől. Bár innen bármelyiket elfogadnám :))
Főleg az i8-at, az egyetlen BMW ami tetszik most (meg az i3), de b*szott drága. :(

Mercutio_
Hasonló volt ma nekem is. 2-es metróról épp szállok le, persze hogy a kérődző úriember ezt nem várja meg, hanem ahogy nyílik az ajtó ő már egyből száll fel (többen szálltunk le). Le is vállalt a paraszt, csak egy kicsit visszapattant (amúgy olyan a nyócbúl szökött figura volt)

[ Szerkesztve ]

(#28785) bandus válasza Qru (#28775) üzenetére


bandus
veterán

azert az iwc meg a patek messze nem ez a kategoria amirol itt szo van. en longinest hordok es imadom, semmi baja nem volt 4 ev alatt. most esedekes egy nagyszerviz ra, ami kb 65k, es ez ugye messze nem szamit extra oranak. a tissot kerdessel egyetertek, szerintem nagyon jo ar-ertek aranyu orakat gyartanak, anno asszonykanak vettem egy szepet szulinapjara.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28786) Tim82 válasza bitpork (#28780) üzenetére


Tim82
nagyúr

Miért, neked reklamál?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28787) bitpork válasza Tim82 (#28786) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hát már megjegyezte hogy úgy recsegek ropogok mint egy 80 éves...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28788) Tim82 válasza bitpork (#28787) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem meg azt, hogy le fog lőni, ha mogorva vénember leszek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28789) Magnum_


Magnum_
nagyúr

háh srácok... villoghattok a drága órákkal :)

Guess - 2009. időtálló dizájn, öt év alatt bizonyított, imádom. akkori vételár: 38.000Ft

swatch . 1999 - 15 év alatt bizonyított. akkori vételár: 12.000Ft

Mercutio: ezért letéptem volna a fejét.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#28790) werszomjas


werszomjas
őstag

Pesten keresnék valakit, aki monitor kalibrálással foglalkozik minőségi hardveres eszközökkel.

Valaki tud valakit, esetleg magára ismer?

üdv

(#28791) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#28789) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Casio EF-500D-1A

18000 ft volt :B Azóta mindenhez ezt hordom, meg alapból szinte mindenhol rajtam van az óra :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28792) Tim82 válasza werszomjas (#28790) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oázis Computer?

Hexaa vagy old_artist? Esetleg Nyugdíjas?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28793) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#28789) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem Certina DS Blue Ribbon-om van. Az dragabb, nyertem :))

(#28794) Dr.Zoo válasza CoolBoy323 (#28793) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nekem meg bronzverkes Omega Geneve Dynamic-om... :D rakjuk ki, oszt' mérjük össze.... :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#28795) Mercutio_ válasza Tim82 (#28788) üzenetére


Mercutio_
félisten

Enyém a lelövést nem említi a többit viszont kijelentő módba teszi:D

anevemearl: Meg, minden telóra rögtön sziló/gumis tokot veszek, mióta az elsőt 2 naposan megreptettem :D

werszomjas:Ropi [link]

GabN87: Ahogy romlik az időjárás és a kedvem úgy egyre kevésbé viselem el az ilyen hülyéket, mire vége a télnek oda a Buddhai nyugalmam...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28796) Earl_Muttley válasza Mercutio_ (#28795) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor nem csak én vagyok ilyen :D

A türelemhez annyi, hogy nekem a 60-70%ban retardált osztályhoz annyira nehéz visszaszokni a nyári nyugiból hogy tiszta idegbeteg Gabi lettem... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28797) aizen92


aizen92
addikt

Budapest a régió legélhetőbb nagyvárosa

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28798) CoolBoy323 válasza Dr.Zoo (#28794) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na vedd elo :))

(#28799) föccer válasza CoolBoy323 (#28798) üzenetére


föccer
nagyúr

Bocs, én nem vagyok rá kíváncsi. :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#28800) Dr.Zoo válasza CoolBoy323 (#28798) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Fúúúj, Te perverz... :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.