Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16951) Mercutio_ válasza Melack (#16942) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a céges, most adtam asszonynak mert nem csípi a tapicskát :N nekem Lenovo A820 van.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16952) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#16941) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

(#16953) oriic válasza CoolBoy323 (#16952) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ő támogatást kért, nem venni akar. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16954) Mercutio_ válasza oriic (#16953) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet ő is úgy gondolta :D

Coolboy_333: Hongmi 1S-en gondolkodom, de még 20$-t csökkenhetne az ára.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16955) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nálam kezd bepörögni a nyár ;]
ma volt tali a true love-al. jó, adja.

azért nem kizárt, hogy holnap megnézek egy másik jelöltet, hogy mi az ajánlat.

I humbly and respectfully decline™

(#16956) bitpork válasza Magnum_ (#16955) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mér' hívod trúlávnak ha közben mást minőségellenörzöl? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16957) *Ropi* válasza bitpork (#16956) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mert miközben az igazira várunk jól érezhetjük magunkat a címért versenyző jelöltekkel is? :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16958) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#16954) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az sok, annyit esni jo par honap mulva fog.

(#16959) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!

KV!!! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#16960) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jóreggelt!, irány vidék!!!!

I humbly and respectfully decline™

(#16961) Mercutio_ válasza *Ropi* (#16957) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ejjj, az az átkozott tapasztalat :DDD de Saint_ még fiatal, neki ha tényleg true onnantól, hogy meglátta mást észre se kéne venni, nemhogy... ;]

Jó reggelt, jó KV - t!

Amúgy mi ez a pfos(h) idő?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16962) radi8tor válasza Mercutio_ (#16961) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Éjjel kettőkor a villámokra ébredtem. Be is csuktam az ablakot.

⭐ Stella

(#16963) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#16961) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nálunk falun még pöcsörgött, mikor eljöttem..

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#16964) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

(#16965) GabN73 válasza radi8tor (#16962) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor nem csak behaluztam a látványt meg a hangokat :))

(#16966) oriic válasza radi8tor (#16964) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez sokat elmond. :DDD

Jó reggelt PH!. Eső! Akarom mondani KV!: :)

Live-Die-Respawn

(#16967) Petyyyyy válasza radi8tor (#16964) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem kell ehhez Lambo, elég bármilyen nyitott verda meg egy akkora IKEA utalvány mondjuk 300K értékben, mint amekkorákat a szerencsekerékben szoktak átadni. :D
Ja, reggelt!

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16968) GabN73 válasza Petyyyyy (#16967) üzenetére


GabN73
addikt

Persze hogy nem kell hozzá Lambo, elég hozzá egy Porsche is.

Amúgy valaki látta mostanság a fehér GT-R-t? Mert van egy olyan érzésem, hogy vagy eladta a srác, vagy csak téli kocsi neki :C

[ Szerkesztve ]

(#16969) Mercutio_ válasza GabN73 (#16968) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt nem, de homoktovis lakoparkban láttam valami ütős fekete Subarut, Qru biztos tudná milyen spéci edition :D kicsit ronditott az összhatáson, hogy 1/2 percenként az idilli képbe benyomakodott az M0/M3 zaja :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16970) GabN73 válasza Mercutio_ (#16969) üzenetére


GabN73
addikt

Én tegnap láttam valami piros csodát, hang és kinézet alapján nem valami sufni cucc volt, csak az a baj, hogy nem tudtam beazonosítani mert nem volt rajtam az okuláré' azt' messze vót' :D

(#16971) Melack


Melack
veterán

Azt hiszem ma letolom a 10órámat, és utána wfhra kérem magam a hétre. Faxom bele, hogy megbetegszem :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16972) radi8tor válasza Melack (#16971) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mármint az irodában krákognak?

⭐ Stella

(#16973) Melack válasza radi8tor (#16972) üzenetére


Melack
veterán

Nem, én vagyok még mindig dögrováson. De nem tudok otthonról lenyomni egy 10 órás műszakot - az sok lenne. De a hét további részén tuti otthonról leszek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16974) Petyyyyy válasza GabN73 (#16968) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Azt sajna nem, de tegnap egy fehér Maserati GT-t igen. Valami kegyetlen jó hangja van. Asszem sosem lesz olyanom. Amekkora looser vagyok még a rágót is a kosárban felejtettem most reggel. :DDD :W

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16975) Qru


Qru
MODERÁTOR

Azért ez durva, ha ma már 25k-ért sem kapsz egy rendes tartós tápot. :(((

#nincsbennetarcsi

(#16976) bitpork válasza radi8tor (#16964) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lambo...ölég oda a Domi is kiglancolva. Lehet h nem a topmodellek, de a többség reagál a négy karikára is - szégyen de ez van.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16977) Dr.Zoo válasza bitpork (#16976) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mivan Domival?

Érdeklődő? Vagy csak túristák?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#16978) Qru válasza bitpork (#16976) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kezdem sajnálni hogy nem azt vagy propellert vettem. :D

#nincsbennetarcsi

(#16979) bitpork válasza Dr.Zoo (#16977) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Turisták :(

Qru: És mi tart vissza? ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16980) sutszi


sutszi
veterán

Előre is bocs, aki már unja az albérletes témát, de tegnapi nap ismét a döbbenet és a pofáraesés jegyében telt. ( Csak, hogy jó legyen még a MÁV is rásegített egy kicsit. IC pótlóbusz +50 perc menetidő mert vágányzár van Dombóvár és Sárbogárd között. Így 4 órára nőtt az út csak oda...)

Lehet csak kifogjuk a hülyéket, de már kezd sok lenni.

1. Mór utca: 11-re van megbeszélve. 11.10-kor felhívom, hogy itt vagyunk. Erre közli velem, hogy már tegnap küldött sms-t mindenkinek, hogy már kiadta. Persze semmilyen sms nem jött... Még jó, hogy úgy kérdeztem meg szombat délután, hogy mikor lehet megnézni leghamarabb...
Ez volt a fő indok, hogy tegnap utaztunk. Ha ez nincs nem indulunk el...

2. Mandala kert: Kicsit kicsi volt, de szép lakás. 1-2 rugalmatlanságtól eltekintve valószínűleg kivettük volna. Itt az volt a gond, hogy a lakáshoz tartozó kocsibeállót nem szerettük volna bérelni...mivel nincs kocsink. De legalább korrektül megmondták, hogy ha lesz ilyen akkor az előnyben van.

3. Ajtósi Dürer sor 9. : Pff...Azt hittem ebből a lépcsőházból már nem jutunk ki élve mert ránk omlik. Legfelső emelet... Nem titkolózott egyből megmutatta, hogy itt szétfúrták a falat az előző bérlők, ott kiütöttek egy darabot... A fürdő rendesen nézett ki, a konyha is rendben volt, de a többi helység dohos volt, az ablakok korhadtak és akkora kupleráj meg kosz volt, hogy 1 hétig kellett volna takarítani.
Átverés: A képeken viszont nem mutogatta ilyen büszkén ezeket az "apró" hibákat és szemét sem volt ennyi.

Bosnyák tér: Ezt csak úgy hívjuk "Hofi" effektus az előző bérbeadónk után. Idősebb pár adja ki a 1,5 szobásnak hirdetett lakást ami alkovos... hát inkább 1 szobásnak mondanám, az kevésbé érződik átverésnek. Alapvetően rendben volt a lakás 1-2 szépséghibától eltekintve, aztán ismertették a "feltételeiket".
Hát ők bizony bejönnének a lakásba...persze mindig egyeztetve...Ráadásul ragaszkodnak ahhoz, hogy havonta egyszer amikor esedékes a bérleti díj személyesen lássák, hogy minden rendben van... Ezen felül ha jön a kéményseprő, meg a tudom is én kicsoda akkor azt is személyesen felügyelik...stb
Egy ilyet már egyszer végigcsináltunk, többet soha! Ráadásul az a környék...Hányás...vizelet...bűz...mordor serege éppen gyülekezett. (délután 3-kor)

Peterdy utca VII. kerület : Ez a nő annyira hülye volt, hogy ha más meséli nem hiszem el. A tűzhelyre rákérdeztünk telefonon is de biztosan nem tudta milyen. Mikor tűzhelyhez értünk felnyitotta és megkérdezte, "...ez nem villany, gáz ugye?". Arról amiről egy 5 éves is megmondja, hogy gázzal megy. Majd a gázkonvektoros fűzést kezdi úgy, hogy cirko fűtés van... na ez jól kezdődik.
Aztán kihullott pár extrém csontváz. A laminált parkettát úgy rakták le, mintha egy dimbes-dombos vidékről készült volna terepasztal. Falnál rendesen fel volt emelkedve. Furcsa foltok a plafon irányából a falakon nem mertem hozzányúlni mert féltem, hogy leesik a vakolat. Az ablakok egy kb 1,5m-re lévő falra nézetek. Lent egy laza szeméttelep szerű lomképződmény. A mosógépet nem tudtuk volna beszerelni, mert a fürdőbe nem fért volna be és nem volt kiépítve az a kivezetés ahonnan a vizet vételezné, de még az sem ahol kiadja. "Konyhában" ugyanez. Már
Átverés: A hirdetésben a képeken érdemleges dolgokat kihagyta. De nem tűnt ennyire vészesnek. A mosógéphez kapcsolódó funkcionális hiányosságok pedig totál vakfolt volt számára.

Enné többet is néztünk volna, de sajnos volt kb 5-10 olyan hirdetés amit már kiadtak...

Van egy ingatlanos aki akkora féreg, hogy az hihetetlen. Múlt héten beszéltem már vele. Az olx.hu-n hirdet albérlet felhasználónévvel. Kitesz mindenféle szép ízléses lakásról képet amit más hirdetésekből, meg a jó ég tudja honnan lopkod össze.
Mikor felhívom akkor kiderül, hogy az ingatlan nem létezik és próbál egy másikat tukmálni ami nyilvánvalóan nem jó... Ezután még megpróbálja felmérni milyen lakást keresünk és azt mondja visszahív pár perc múlva...aztán mégsem...
Szintén ő volt az aki képes volt a múlt héten visszahívós sms-t küldeni...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16981) -Mike- válasza sutszi (#16980) üzenetére


-Mike-
addikt

Milyen paraméterekkel keresel albit? Lehet tudok segíteni.

(#16982) GabN73 válasza sutszi (#16980) üzenetére


GabN73
addikt

Ilyen ez a dolog, mi 1 hónapja próbálunk egy 3 szobás lakást valahol szerezni, múltkor elmentünk, megnéztük. Jó-jó, panel, drága rezsi, de rendben van, és a bérleti díj se vészes. Mondta, hogy holnap délig vissza kéne jelezni. Leültünk, egy sör mellett megdumáltuk hogy holnap híjuk, és akkor kivesszük. 10 körül hívtuk, erre: bocsi, de már ki lett adva. kösz.

Az ingatlanosok meg kapják be, felraknak egy kamu hirdetést, aztán amikor felhívod közli, hogy 6500-ért 2 hónapig keres neked... :(((

[ Szerkesztve ]

(#16983) Petyyyyy válasza GabN73 (#16982) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha tudod hol lakik a kiadó, elmegyünk délután és lebontjuk a házát. ;) Egyébként ez az albérlet/lakás kereső játék tényleg elég durva műfaj.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16984) Dell XPS válasza sutszi (#16980) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szerintem peches vagy, lehet azért találni megfelelő bérleményeket, csak Pécsről intézve tényleg nehéz. Milyen feltételek mellett keresel albérletet?

Üdv, Dell XPS

(#16985) Melack válasza sutszi (#16980) üzenetére


Melack
veterán

Továbbra is azt tartom jónak, hogy valamelyikőtök (mondjuk Te) feljössz Pestre. Munkásszálló, lehet egy hétre is kivenni szobát/ágyat. ÉS akkro már nyertél 8 órát és tűzközelben vagy. Ok, szar, de legalább haladnál.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16986) Melack


Melack
veterán

Saint: új avatarhoz minta itt

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16987) Qru válasza bitpork (#16979) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pff, azért odáig nem süllyednék. ;]

#nincsbennetarcsi

(#16988) MurdR válasza Dell XPS (#16984) üzenetére


MurdR
veterán

Én egy éve kerestem Pesten albérletet. 6-7et néztünk meg, 200at felhívtunk. A fele kamu volt, a másik fele nem vette fel. A maradék ~50-nel beszéltem telefonon.
A pár darab, amit pesten néztünk az mind felejtős volt.
Az utolsót ki is vettük, Nagykovácsiban egy házrészt. Biztos találtunk volna, de elfogyott a türelmem. :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16989) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy neten milyen oldalak vannak még ahol kiadó szobákat lehet találni és vélhetőleg nem kamu cucc?

Live-Die-Respawn

(#16990) Tim82 válasza oriic (#16989) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én a helyedben megnézném, hogy diákszállók, kollégiumok adnak-e ki szobákat nyárra, valószínűleg megfizethetőbbek, mint bármilyen albérlet-jellegű szobabérlés.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16991) Melack válasza Tim82 (#16990) üzenetére


Melack
veterán

+1

A kolik ilyenkor tök üresek, 20k / hó talán az áruk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16992) oriic válasza Tim82 (#16990) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen most kollégium lett volna a cél, de nem jön össze a dolog amit egyeztettünk Petyyyyy kollegával, mert nyárra teli vannak.

Van esetleg kimondott kollégium amit érdemes megkeresnem?

Az a 20k hogy jött ki amúgy? Az a pár amit néztem neten ilyen MINIMUM 2000-2500ft/fő/éj, az meg 30 napra kb 60-70k. :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16993) Qru válasza oriic (#16992) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hostelekben nézz szét, ha hosszútávra veszel ki szobát akkor adnak kedvezményt szinte mindenhol.

#nincsbennetarcsi

(#16994) sutszi


sutszi
veterán

(#16981) -Mike- : Pü ment.

(#16982) GabN73 : Az az ingatlanos srác aki a Manadala-ban mutatott kuckót, na ő volt eddig normális.

(#16984) Dell XPS : Szerintem is ránk jár a rúd mostanában... Ment Pü.

(#16985) Melack : Tegnap ezt is fontolóra vettük, hogy ott alszunk egy éjszakát és másnap megint nekikezdünk. De egyszerűen nem volt hirdetés ami miatt megérte volna ott maradni... Arra meg nem alapozhattunk, hogy talán felraknak valamit.
De már változtatunk az utazási témán. Egyedül megyek fel valami telekocsi, vagy oszkár jellegű dologgal, mert a MÁV árai gyilkosak...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16995) Melack válasza oriic (#16992) üzenetére


Melack
veterán

Áralku. Ha tuti ott leszel egy hónapot, nekik megéri olcsóbban adni. Ennyi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#16996) Tim82 válasza oriic (#16992) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem hiszem, hogy az ELTE-s kolik például tömve lennének nyárra. Vezér úti koli, Kerekes úti koli, Ajtósi, Ménesi úti, én ezeket nézném. Ja, meg Óbudán, a Bécsi úti 1-es villamosmegállóhoz közel van a Márton Áron Kollégium (az elvileg nem ELTE/intézményspecifikus kollégium és jellemzően határon túli diákoknak van, tehát nyáron tuti van hely). Persze, az árakkal nem vagyok képben.

Diákszállóból a Griff Hotel rémlik, az Kelenföldön van, közel az Etele térhez.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16997) Kiki18 válasza sutszi (#16980) üzenetére


Kiki18
őstag

Részvétem,tényleg jól belenyúltok a "legjobbakba".
Én is átéltem ezt a hercehurcát,csak én barátnőmmel bérlőt kerestünk. jött vagy 10-12 ember(mindenféle forma ,durva arcoktól kezdve az orvosig) ,sőt még egy ingatlanos cég is bekevert. Mindenféle engedély nélkül felvették a listába a lakást és hirdették embereknek,akik kijöttek a lakáshoz,csak mi semmit se tudtunk róla ( :Y ) 1 óra várakozás után felhívták az ingatlanos céget,akik megtalálták a neten barátnőm elérhetőségét is,és úgy szóltak neki ,hogy érdeklődők vannak a lakásnál. Én nagyon felmhúztam magamat ezen,bnőm mégis elég higgadtan kezelte a helyzetet. :N

Mostmár ott tart,hogy nem kiadja,hanem inkább eladja az egészet cakum pakk. (tudom,hogy bérelni akartok,de hátha:[link]

(#16998) LÁZ válasza oriic (#16989) üzenetére


LÁZ
addikt

fb-on van pár albérletes csoport, esetleg ingatlan.com :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#16999) Dell XPS válasza MurdR (#16988) üzenetére


Dell XPS
veterán

Feleségemmel 6 évig laktunk különböző albérletekbe, mire összekalapáltam a lakást. Széles rokonságom hozzám fordult amikor Budapestre szándékozott jönni dolgozni, illetve tanulni. Barátaim, ismerőseim meg sorra váltak, úgyhogy megfordultam pár alkalommal hirdetett lakásokban. Nem vitatom, hogy könnyű feladat megfelelőt találni, de akkor 1-2 év alatt sokat változott a helyzet, mert én nem ezt tapasztaltam, nem ennyire kétségbeejtőt. Tény; nagyon frissnek, és gyorsnak kell lenni a kérdésben, nem árt némi ismeretség, és szerencse is kell hozzá sajnos.

Szép helyen laksz legalább, tessék kirándulgatni a környéken! : ))

Buszvégállomás felett lehet még jókat kajálni?

Üdv, Dell XPS

(#17000) oriic válasza Melack (#16995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kértem pár hosteltől árajánlatot 60 napra, aztán meglátjuk. A Tim által leirt koleszokat meg meglátogatom majd szerintem, a héten úgyis szabin vagyok.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.