Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#131251) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok,

Eladó GTX 1060 6GB os videokártyám, link az aláírásomban. Az ITX kukcó pedig olcsóbb lett. :D

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#131252) radi8tor válasza hszilard666 (#131251) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bölcs döntés :)

⭐ Stella

(#131253) föccer


föccer
nagyúr

Sziasztok!

100 lei pénzt fel tudna nekem váltani valaki apróra? 20 30 lei aprópénz, a többi jó volna ha kis címletes papírpénz lenne.

Köszönöm szépen :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#131254) Nikaré válasza hszilard666 (#131251) üzenetére


Nikaré
őstag

Melyik?
GTX eladása vagy az ITX olcsósítása? :)

(#131255) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Sziasztok!

Egy barátom hirdeti a kis garzonlakását. Hátha valaki ilyet keres.
Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás.
Hardverapró és Ingatlan.com link.

Üdv!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131256) albiosz válasza macilaci78 (#131255) üzenetére


albiosz
őstag

,,csak személyes átvétel" :D

(#131257) homerhamm válasza albiosz (#131256) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak komoJJJJJ érdeklődők jelentkezzenek, előreutalás esetén postázom. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131258) hszilard666 válasza Nikaré (#131254) üzenetére


hszilard666
veterán

Ne haragudj rám, nem értem a kérdést. :B A háznak lejjebb vittem az árát, valamint eladóvá vált a régi kártyám. Elnézést kérek ha rosszul fogalmaztam.

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#131259) macilaci78 válasza albiosz (#131256) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te postáznál egy ingatlant? :DDD

homerhamm: Ha valóban komoJJJJJ a szándék, van rá megolás. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131260) Nikaré válasza hszilard666 (#131258) üzenetére


Nikaré
őstag

Én kérek elnézést!
Érthető volt az írásod. Valójában radi8tor kollégának írtam (volna) de három alkalommal kidobott az app, küldés előtt. Gondolom a negyediknél már elrontottam a címzettett.
Sorry

[ Szerkesztve ]

(#131261) homerhamm válasza macilaci78 (#131259) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy régen a Nat Geon volt ilyen műsor, szerettem nézni. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131262) macilaci78 válasza homerhamm (#131261) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Magyarországon is van arra példa, hogy komplett épületet mozgattak el akármi miatt. Miskolcon például az útpálya kiszélesítése miatt kb 1,5 méterrel ment arrébb egy többszintes téglaépület. Utánavitték a közműveket és kész.
Persze ez komoly teljesítmény mind ész, mind erő oldalán. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131263) attiati válasza macilaci78 (#131262) üzenetére


attiati
veterán

mint a csávó, amelyik eladta a mobilházát és mire kijött a vevő, addigra hűlt helye volt :D

és ezt eljátszotta párszor :D

(#131264) hszilard666 válasza Nikaré (#131260) üzenetére


hszilard666
veterán

Dehogy is, én kérek elnézést ha megsértettelek!

Fortuna velem volt, el is vitték a kártyát. :D

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#131265) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ismertek fuvarozót, aki egy normális összegért tudna segíteni egy 180x90-es asztallapot elhozni címről hozzám Újpestre?
Az én kocsimba nem fér be.

(#131266) Qru válasza FoxiestFox (#131265) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

LimoXL-be sem fer bele?

#nincsbennetarcsi

(#131267) macilaci78 válasza FoxiestFox (#131265) üzenetére


macilaci78
nagyúr

GreenGo, Mol Limo is rendelkezik már dobozos autóval, amibe befér. Ha lenne tetőcsomagtartó a mostani kocsin, azzal is menne.
Zugló facebook csoportban Sepsi Ádámot szokták sokan javasolni, dicsérni, az olvasottak alapján 1-1 darab mosógép, hűtő, bútorelem logisztikájával kapcsolatban is pozitívak a visszajelzések.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131268) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Köszi a tippeket, mindkettő jó ötlet!

(#131269) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#131268) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát megpróbáltam a Limora regisztrálni, letöltöttem az appot, de nem tudtam működésre bírni.
Nem tudja a kamerát elindítani, amikor a lakcímkártyát kérné, pedig minden hozzáférést megadtam neki.
A regisztráció félig-meddig keletkezik csak meg, felajánlja hogy folytassuk, de hibára fut, ahogy hibára fut az ügyfélszolgálat gomb is.

Használják emberek ezt a szolgáltatást? Hogyan, ha ilyen minőségű az app? :F

(#131270) macilaci78 válasza FoxiestFox (#131269) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Érdekes, nekem a GreenGo app szart be, mikor a lejárt személyit akartam frissíteni. Azóta most lett új, 6 éve szar az app és nem szántam rá időt, hogy bemenjek személyesen.
A Mol Limo app viszont teljesen gördülékeny volt a regisztráció során.
Ellenben tegnap este a booking-on foglalt szálláshoz kellett volna valami 3rd party app-on keresztül regisztrálni a szállásadóhoz. Recepció nélküli kulcsszéfes szállás. A fotó elkészült az okmányról, de nem tudta róla beolvasni az adatokat, beírni meg nem lehetett. Személyi, jogsi ugyanez, fényviszonyok nem számítottak. :W
Üzentem, hívtam a szállásadót, hogy hogyan tovább. Majd személyesen ott lesz.

Ha lenne időm a hétvégén, segítenék, de munka után egyből megyek Szegedre.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131271) FoxiestFox válasza macilaci78 (#131270) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem éri meg, biztos tök meleg van már ott is. :))

(#131272) macilaci78 válasza FoxiestFox (#131271) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Holnap délig három barátomhoz is megyünk. Egyik egy nagyobb társaság, kb 8 fő, 15 éve járunk össze, két főt viszek magammal Pestről az Asszony mellett. A másik is régi ismeretség, család. A harmadik inkább az én baráti társaságom, jön a srác is, aki kamionbalesetet szenvedett nemrég Lengyelországban. Lesz kin röhögni. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131273) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nem tudtok olyan speciálisan hiradástechnikai boltot ahol nem horror haszonkulccsal dolgoznak? Köszi! :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#131274) pjen válasza zoltanz (#131273) üzenetére


pjen
félisten

Honnan tudod, hogy milyen haszon kulcsal dolgozik bármelyik bolt? Ami Neked horror, lehet neki egyáltalán nem az.

(#131275) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Csupán 14 hónapba telt (bejelentésem után) felfesteni a lekopott jelzéseket. (hála a közelgő választásoknak) Így a közteresek már büntethetik az ilyeneket:

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#131276) macilaci78 válasza radi8tor (#131275) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Túlkapás!? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131277) PuffyDog


PuffyDog
junior tag

Sziasztok!
Húsra, vadhúsra tudtok jó online boltot? Húsházat és matusz vadat néztem. :R

=>> MyGuava-val most 5,81 euró üti a markod! K&H vagy Gránit Bank számlát nyitsz? Mindkettőnél 50 000 Ft bónusz jár! Írj még ma, és segítek! <<=

(#131278) MasterMark válasza radi8tor (#131275) üzenetére


MasterMark
titán

Mondjuk ez nem kresz szerinti felfestés. :D

Switch Tax

(#131279) fant0mi válasza MasterMark (#131278) üzenetére


fant0mi
addikt

Hát bizony de. Olyan várakozási tilalmat jelez, ahol a jelzett területet szabadon kell hagyni (kapubeálló, tűzcsap, ilyesmi).

(#131280) MasterMark válasza fant0mi (#131279) üzenetére


MasterMark
titán

Kapubeálló, tűzcsap meg ilyesminél amúgy is tilos várakozni, enélkül a felfestés nélkül is.

Switch Tax

(#131281) csoszogi válasza MasterMark (#131280) üzenetére


csoszogi
tag

pedig neki van igaza. Vagyis: "Nem kresz szerinti felfestés" állítás nem igaz
csak egy példa:
[link]
Amint látod van ez tűzcsappal is:
[link]
habár az alatta lévő szöveg szintén hasonlót ír, mint amit bemásoltam alulra...
És hogy teljes legyen a kép, tűzcsap X nélkül (alsó részen):
[link]
és a kép alatt
"Ugyanakkor a KRESZ-ben nincs olyan szabály, hogy tűzcsapoknál nem szabadna megállni vagy várakozni, csak akkor, ha ezt pl. X jellel jelölik. Itt viszont ilyen nincs, tehát a tűzcsap előtt várakozni nem tiltott!"

Szóval mindenre lehet példát találni.... :F :F :F

(#131282) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Van itt olyan fórumtárs, aki szokott Ausztriába járni?
Fizetős útszakaszakaszokkal (nem autópálya díjjal) kapcsolatban lenne kérdésem.
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131283) TheMarci válasza HUTCHDB (#131282) üzenetére


TheMarci
addikt

Milyen fizetos utra gondolsz pontosan? Gyorsforgalmi ut, panorama ut, alagut, hágó?

Do You Dream?

(#131284) radi8tor válasza HUTCHDB (#131282) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kérdezd akár itt, de autós topikból is sokan járnak ilyen helyeken. :)

⭐ Stella

(#131285) Joker88


Joker88
őstag

Kis segítséget kérnék,mint a nagy fővárosba nem túlontúl gyakran látogató honpolgár. :D

Úticél az Állatkert, holnap délelőtt.
Hol lehet normálisan megállni a környéken autóval.
A honlapon láttam valami "parkolo zoo" helyet,ez mennyire szokott telített lenni ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#131286) Ace owner válasza Joker88 (#131285) üzenetére


Ace owner
addikt

Utmenten óvatosan mert azonnal jönnek bilincselni ha szabálytalanul állsz. Zoom parkoloval nincs tapasztalatom.

Galaxy Fold 4

(#131287) radi8tor válasza Joker88 (#131285) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hétvégén az a környék mindig fullon van. Javaslom Hermina út környéken a parkolást, majd 10-15 perc séta az állatkertig.
Állatkert környékén hétvégén még a fákról is autók csüngenek, és elég sokan tilosban találnak csak helyet, amit előszeretettel büntetnek hétvégén is!

⭐ Stella

(#131288) macilaci78 válasza Joker88 (#131285) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha a BKV jegy belefér, akkor a nem túl festői Mexikói út, Columbusz utca környéke és M1 kisföldalattival 1 megálló a Széchenyi Fürdő. Szokott lenni hely, a kisföldalatti a maga bájával együdálló. Festett kerámia burkolatok, retró kocsik, szép padok, stb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131289) homerhamm válasza macilaci78 (#131288) üzenetére


homerhamm
addikt

Én is adok erre egy szavazatot. Vagy akár valahol kíjebb leparkolni és onnan BKV.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131290) macilaci78 válasza homerhamm (#131289) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tömegközlekedés leginkább átszállás nélkül lehet érdekes a vidékieknek, lehetőleg olyan helyről, ahol automatából tud jegyet venni.
Esetünkben a 72-es troli is opció Zugló Vasútállomástól indulva, a környéken szokott lenni hely.
Kis sétával a 75, 79-es trolik is jók. A 75-ösre a Stefánia út, Ifjúság útja sarkon kell felszállni, ha nincs meccs, hétvégén üresek a parkolók.
30, 30A, 230 buszok nagyon sok megállóval, ahol biztosan van parkolási lehetőség.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131291) 66zio


66zio
aktív tag

Városligeti mélygarázzsal mi a baj? Hétvégén tele van? Ha nem akkor városligeten keresztül 17-20p alatt megvan gyalog az állatkert. És nem unalmas séta mert városliget is látszik, Hősök tere is.

(#131292) rizso


rizso
addikt

Vegyetek szuper bluetooth hangszórót - Huawei Sound :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#131293) homerhamm válasza 66zio (#131291) üzenetére


homerhamm
addikt

Tényleg, olyan is van, én még itt ragadtam le, azóta ezt is beépítették.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131294) Stylewars_kp válasza homerhamm (#131293) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Mert itt most mi van?

(#131295) homerhamm válasza Stylewars_kp (#131294) üzenetére


homerhamm
addikt

Park, padokkal.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131296) MasterMark válasza Stylewars_kp (#131294) üzenetére


MasterMark
titán

A Néprajzi Múzeum egyébként.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#131297) FoxiestFox válasza MasterMark (#131296) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem ez csak a talp, jön majd bele egy bazi nagy óriáskerék. ;]

(#131298) HUTCHDB válasza FoxiestFox (#131297) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Van már kerék ott mellette, a botrányos időkerék…

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131299) macilaci78 válasza FoxiestFox (#131297) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tökre azt hittem, hogy egy gördeszkás paradicsom. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131300) föccer válasza HUTCHDB (#131298) üzenetére


föccer
nagyúr

Már jó ideje elszállították onnan. Pedig egészen jópofa cucc volt.

üdv,föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.