Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#131301) Joker88 válasza Ace owner (#131286) üzenetére


Joker88
őstag

Na, tegnap ott voltunk.
A ParkoloZoo-nál épp szerencsénk volt, huszonvalahány szabad hely volt.
Igazi murvás, gödrös parkoló.
Ha nincs jobb ...
Esélyes hogy reggel még normálisan van szabad hely.
Viszont az állatkert.. Nos személy szerint nem kapott el.. Nekem kisebb csalódás..

Köszönöm az itteni segítséget, útmutatást. :R

In loving memory of Garrett Lockhart

(#131302) DonThomasino


DonThomasino
veterán

XVII. kerületből lenne valaki aki tudna segíteni egy csomag átvételében?
:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#131303) HUTCHDB válasza föccer (#131300) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem igazán jópofa, hanem inkább jó drága!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131305) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Moonswatch eladó!

https://hardverapro.hu/apro/swatch_omega_moonswatch_mission_on_earth/friss.html

Omega + Swatch Mission on Earth bolti ár alatt.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#131308) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Megint itt járt a brigád Óbudán:

Arra nem vették a fáradtságot, hogy azt a botot odébb rúgták volna.

⭐ Stella

(#131309) homerhamm válasza radi8tor (#131308) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez igen! :C :C :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131310) pjen válasza homerhamm (#131309) üzenetére


pjen
félisten

Üdv. Ameddig a Bábolnaiak irtották a patkányt Bp az egyike volt európa patkánymentes fővárosiainak. Aztán jött a NER. Kora délután a Madárdomb közepén békésen sétállgat a patkány.

(#131311) homerhamm válasza pjen (#131310) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy ugye tudjátok hogy, milyen névnap van ma? :P

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131312) csibe1 válasza radi8tor (#131308) üzenetére


csibe1
addikt

Nem értem a problémádat: van egy kézműves, frissen fújt varázspálcád; a hazai útkarbantartók által lefestve, és tartósítva.
Legalábbis részben. ;] :DDD
Oké, kicsit csálé a festés; de ingyen melóért ne várj csúcsminőséget. :P :D
A lényeg, hogy egyedi darab; pár száz év múlva nagyon sokat érhet. :K

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#131313) Joci93


Joci93
senior tag

Ki kell írnom, ami a hétvégén történt velünk. Bocsi az offért. Vasárnap éjfél után, BP. Leintettünk egy taxit, hogy vigyel már el a szalonka közbe az arénától.(Hárman ültünk a kocsiba). Értem én, hogy este van, de azt nem értem, hogy a pongráczi úton miért kellett 100-al menni + egy trolit beelőzni és elé fékezni. A fekvő rendőrön 35 - 40-el repültünk át. Örültem, hogy élve kiszálltam a taxiból. Gondolkodom, hogy valahol fel kéne jelenteni, amíg meg nem öl valakit a taxis.

Gyakori ez Budapesten, vagy csak én reagáltam túl?

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#131314) Qru válasza Joci93 (#131313) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az utóbbi 3 taxizásomból 2 ugyanilyen volt. Sztem ezzel szórakoztatják magukat. :(

#nincsbennetarcsi

(#131315) Ace owner válasza Qru (#131314) üzenetére


Ace owner
addikt

Felhigultunk nagyon sajnos. Repterre azert ejszaka en is haladok de amikor beesik a parabolikaba 90el utassal az eros.
Amugy Joci ott kovette el az elso hibat hogy leintett egy taxit. Ugy meg a cegesek is atvernek ha hagyod tisztelet a keves kivetelnek. Mindig appon kell hivni mert ott kovetheto a dolog es ha valami nem kerek egy panaszra nalunk pl. Siman kirugnak..

Fekvorendort en is neztem mar be elofordul sajnos. :))

Ez nem szorakoztatas egyebkent csak sajnos a Bolt annyira tonkretette a piacot a strategiajaval hogy vagy a bonuszok miatt kell hajtani mint az allat vagy azert mert vegre van egy par oras idosav amikor porog a melo es probalja mindenki kimaxolni. Tul sokan vagyunk es erre jon meg az uber. Lesz ez meg rosszabb is.
Arrol nem beszelve hogy a berautos haveri cegekhez milyen formakat vesznek fel folyamatosan. Nulla elvaras legyen pulzusod es termelj mint egy droid. Igy lettunk tele drogdilerekkel, f1 pilotakkal, igenytelenekkel meg olyan fogalmatlan pancserekkel akik a busz savba se tudnak elindulni a kieg lampara mert nem ertik.

A kedvenc storym meg mindig az a "kollega" volt akinek hatra bevolt keszitve a prosti ha szukseg lenne ra :DDD

Galaxy Fold 4

(#131316) Qru válasza Ace owner (#131315) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A kedvenc storym meg mindig az a "kollega" volt akinek hatra bevolt keszitve a prosti ha szukseg lenne ra

Wehhehe, ez nagyot ütött. :DDD Javarészt amúgy Limo-zok már inkább. Azzal nem nekem fáj a benézett fekvőrendőr de még sincs halálfélelmem útközben. ;]

#nincsbennetarcsi

(#131317) bul07 válasza Joci93 (#131313) üzenetére


bul07
nagyúr

Vedd fel telefonnal, majd be kell küldeni a rendőröknek vagy ha nem akarsz vele foglalkozni a BpiAutósok.hu-ra és majd ők átadják a rendőröknek meg a nyilvánosságnak.

Gyakori a gyorshajtás, ferihegyi úton mintha kötelező lenne nekik 100 felett jóval menni.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131318) Nikaré válasza Ace owner (#131315) üzenetére


Nikaré
őstag

Uber az még működik?

Ez a Bolt mi, és honnan jött?
Észbontó amit művelnek a városban!
Rengeteg panasz van rájuk. Igénytelen, flegma, kresz ismeret nélküli vagy csak tesznek rá magasról...
Úgy látszik ez a tendencia szivárog mindenhová, szépen lassan.

(#131319) Ace owner válasza Nikaré (#131318) üzenetére


Ace owner
addikt

Alapbol leszrja mindenki a szabalyokat csak nekunk feltuno az autonk es sok van belole..

@bul07 Csak a bpi vamzerkutyak kozosseget ne.. Attol nincs nagyon lejjebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#131320) Mercutio_ válasza Ace owner (#131315) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az Uber az nem = Főtaxi, csak az ügyfélszám növelés miatt tejelnek az Uber-nek, hogy az app-jukon keresztül legyenek elérhetőek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#131321) bul07 válasza Ace owner (#131319) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze sok agyhalott kommentelőjük van, de ő általuk van esély hogy bűnhődni fog a vétkes.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131322) Ace owner válasza Mercutio_ (#131320) üzenetére


Ace owner
addikt

Fajt nekik hogy a Bolt elvette a kenyeruket es letarolta a piacot. Hallottam hogy bannak a soforokkel es hogy mukodik a ceg a mi oldalunkon ugyhogy megerdemeltek volna hogy csodbe menjenek. Mar csak a szerzodott cegek es a repi tartotta eletben oket de most megint kasza lesz mert sok kulfoldi fogja hasznalni az Ubert.

Uberes auto fog menni uber appon keresztul de az anyaceg a fotaxi lesz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#131323) Stylewars_kp válasza Ace owner (#131322) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Megéri még taxizni, mint sofőr?

A könyvet mindig ketten alkotják: az író, aki írta, s az olvasó, aki olvassa. Kosztolányi D.

(#131324) Ace owner válasza Stylewars_kp (#131323) üzenetére


Ace owner
addikt

Vannak jo es rossz napok. Most nem kezdenem el 0rol az biztos. :( Teli szezon nagyon gaz volt es a nyar sem lesz olyan eros annyian vagyunk.

Galaxy Fold 4

(#131325) Mercutio_ válasza Ace owner (#131324) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha figyelembe veszem, hogy még jogsi nélkül (gondolom bevonták) is taxiznak, valszeg a szigorúbb ellenőrzés a "rendes" taxisok malmára hajtaná a vizet :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#131326) pjen válasza Mercutio_ (#131325) üzenetére


pjen
félisten

Sokszor elég megkérdezni hány 1000 indokom legyen, hogy ne kérje a jogsit és az engedélyt.

[ Szerkesztve ]

(#131327) Mercutio_ válasza pjen (#131326) üzenetére


Mercutio_
félisten

Utoljára mikor próbálkoztál ilyennel sikeresen? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#131328) pjen válasza Mercutio_ (#131327) üzenetére


pjen
félisten

Nem olyan túl rég. Igaz nem pont ezekkel a feltételekkel. Takszizni sosem taksziztam.

(#131329) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Valami bogárinvázió van. Vöröses színű - talán cserebogarak. [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#131330) blp85 válasza radi8tor (#131329) üzenetére


blp85
aktív tag

Ez inkább csótány (esetleg tücsök), hogy melyik fajta azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#131331) radi8tor válasza blp85 (#131330) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Frankó :O

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#131332) MasterMark válasza radi8tor (#131329) üzenetére


MasterMark
titán

Ez csótány.

Switch Tax

(#131333) föccer válasza radi8tor (#131331) üzenetére


föccer
nagyúr

Az. Becenevén Béla.

:(

Masszív írtást az egész környéken, amilyen gyorsan csak lehet.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#131334) Qru válasza föccer (#131333) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A csatornából jönnek fel, elég masszív irtás kell(ene) majd.

#nincsbennetarcsi

(#131335) föccer válasza Qru (#131334) üzenetére


föccer
nagyúr

Jönnek azok mindenehonnan. simán a fal réseiből is, pincéből, kukatárolóból.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#131336) Qru válasza föccer (#131335) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kukatároló padlóösszefolyóból jönnek fel nálunk. Most szóltunk a kk-nek, megígérte, hogy megszüntetik. Úgy sincs kb semmi értelme, hogy ott legyen.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#131337) radi8tor válasza föccer (#131333) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez az utcán van a parkoló autók között írtja akinek kell :)
Vagy nem.

⭐ Stella

(#131338) föccer válasza Qru (#131336) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha van fali csap, akkor kötelező h legyen összefolyó sajnos. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#131339) Qru válasza föccer (#131338) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van fali csap, akkor véletlenül majd eltömődik némi belefolyt hobbibeton miatt... ;]

#nincsbennetarcsi

(#131340) macilaci78 válasza Qru (#131339) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Le kell venni a fedelét és egy tenyérnyi szúnyoghálót alátétként használva visszarakni. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131341) Qru válasza macilaci78 (#131340) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez jó tipp, egyszerűbb mint a beton és az átjárhatóság is megmarad. :K

#nincsbennetarcsi

(#131342) Mercutio_ válasza radi8tor (#131337) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a baj, hogy nem marad az utcán, mert nem szereti a fényt...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#131343) FoxiestFox válasza Mercutio_ (#131342) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezt meg tudom érteni. :DD

(#131344) radi8tor válasza Mercutio_ (#131342) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erről Riddick jut eszembe. :D

⭐ Stella

(#131345) homerhamm


homerhamm
addikt

Éjjel durva világ volt. Vecsésen a vihar kitépte a buszmegállót.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131346) macilaci78 válasza homerhamm (#131345) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az szép! Le volt egyáltalán rögzítve? Látok a kép bal alsó sarkán egy négyzetes talpat. A bódé elülső lábain ugyanolyan van és nem áll ki belőle csavar, tipli, akármi.

Sok éve egy 15 méteres fedett biciklitárolót láttam jó 50 méterre az eredeti helyétől fejre fordulva egy öntözőárok túlpartján. Az csak a térkőhöz volt lecsavarozva, ott is volt a lábain. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#131347) homerhamm válasza macilaci78 (#131346) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem le volt rögzítve, csak a rögzített része szerintem már régen volt karbantartva. Ráadásul még a Suzuki lökhárítóját is letépte a buszmegálló.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131348) Sub-S válasza homerhamm (#131347) üzenetére


Sub-S
senior tag

Milyen karbantartást igényel a rögzített rész?

(#131349) homerhamm válasza Sub-S (#131348) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom, pl. régi lehetett a csavar.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#131350) macilaci78 válasza Sub-S (#131348) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hátra borította. Szemből belekapott a szél, mint egy vitorlába, az első lábait felemelte, a hátsó meg forgáspontként maradt és letört a fa négyzetes lemezről. A kép alapján erre tudok tippelni.
A fa karbantartást igényel, teraszok, féltetők oszlopait is szokás elemelni a talajtól, hogy ne álljon a fa a pangó vízben, mert hamarabb tönkremegy. Vagy leássák a fát, de azt gondos kezelés előzi meg. A fém is tud korrodálódni, ha nem gondozásmentes felületet kapott, vagy anyagból van.

homerhamm: mintha a Suzuki hátulja le lenne ülve. Élek a gyanúval, hogy a súly egy része még terheli.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.