Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Bornie127 válasza -szabi- (#799) üzenetére


Bornie127
senior tag

Boltban sehol. Ez csak privát akció. Ismerős hoz nekem ha kell.

(#802) Bornie127 válasza Krill77 (#798) üzenetére


Bornie127
senior tag

Tudom, hogy 30 ezer, csak nekem elég lenne egy Am10 is, vagy azzal pariban lévő cucc. Telekomnál olcsón csak rózsaszínben van.

(#803) Bornie127 válasza Krill77 (#800) üzenetére


Bornie127
senior tag

Neeem, ez nem kamionról lepottyant cucc. Annyit el szabad elárulnom, hogy dolgozói kedvezménnyel, közvetlenül a gyártótól, garival.

(#804) -szabi-


-szabi-
őstag

Vegyél am10-et, nekem meg jöhet flip.

(#805) glaci válasza Bornie127 (#803) üzenetére


glaci
őstag

Ha meg van belole, akkor nekem is johet egy Flip3 15 -ert!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#806) bippeti


bippeti
tag

Sziasztok,
Kocsiban a 3. sorban egyfolytában panaszkodnak a kölykök, hogy nem hallattszik a zene/rádió, mivel leghátul nincsenek hangfalak. Nem szeretnék "olyan" irányban bővíteni, egyszerűen BT hangszóróra gondoltam, minél olcsóbbért minél jobbat, természetesen. :D

A kérdésem, hogy ismeri-e, vagy használt-e valaki Beez BT-3-at (ami egyébként micro sd kártyát is megeszik)? Árban kb. negyede a JBL GO-nak (amiről az olvasottak alapján azt gondolom, hogy az nekem elegendő lenne). Csak abban ugye nincs kártyaolvasó, na meg ugye jobb-e a drágább ebben a versenyben, vagy sem?

Még a Xiaomi Mi-t találtam pl Kínából kb. 6000 Ft-ért és úgy látom, az is megeszi a kártyát... Vagy esetleg tudtok olyan helyet itthon, ahol lehet ilyet kapni? Egyelőre nem találtam...

[ Szerkesztve ]

(#807) bippeti válasza bippeti (#806) üzenetére


bippeti
tag

Majd rátaláltam a Sardine SDY-019-re korábbi itteni hozzászólásokból... Nem hogy kártyát eszik, hanem pendrive-ot is, plusz FM-rádió, elem töltöttség kijelzés, stb... És még azt is mondják róla, hogy megéri az árát... Esetleg van ellenérv ezzel kapcsolatban? Esetleg összehasonlítás minőségben a xiaomi-val érdekes lehet... Nincs ilyen elvetemült közöttetek, aki ilyen tesztet dobott össze a kíváncsiság kedvéért? :D

(#808) Krill77 válasza bippeti (#807) üzenetére


Krill77
őstag

http://rendeljkinait.blog.hu/2016/04/25/sardine_sdy-019_bluetooth_hangszoro_es_kinai_kocka_ora_teszt_olvasoi_nyeremenyek
Allin 16gb sd ajándékba most.

[ Szerkesztve ]

(#809) bippeti válasza Krill77 (#808) üzenetére


bippeti
tag

Igen, olvastam, láttam, köszi. :R
Gondoltam, rákérdezek rendelés előtt, hogy van-e valakinek ellenérve ezzel kapcsolatban.

(#810) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Ma volt szerencsém meghallgatni az Onyx Studio3-at. :Y pönge!

[ Módosította: radi8tor ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#811) st6969 válasza bippeti (#807) üzenetére


st6969
őstag

Nekem van Sardine SDY-019. Sokan ajánlották itt a ph-n is, az ali-s visszajelzések is nagyon jók. Én viszont nem ajánlom. Kevés magas, kevés mély, azok se túl szépek. Hangerő - Fábry után szabadon - "középsz@r". 16-os skálás 14-es az utolsó, ahol nem torzít (persze forrásfüggő is nyilván, de 15-16-on bármit küldesz rá, torzít). Viszont valóban van rajta usb, sd kártya hely, fm rádió.
Lehet, hogy az én igényeim nagyok.

(#812) -szabi- válasza st6969 (#811) üzenetére


-szabi-
őstag

Köszi az infókat.
Néztem én is, de így leteszek róla.

üdv
szabi

(#813) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Sziasztok, nem rég vettem egy xiaomi bluetooth hangszórót és ha már egy ideje hallgatom telefonról wifin a zenéket akkor össze akad a routerrel és a router wifi-én nem lesz net. A wifi annyitól nem javul meg hogy ki kapcsolom a hangszórót haanem , a routerek lévő wifi gombal újraindított a wifit(kikapcs, bekapcs).

Szerintetek ez normális? Esetleg már más nál is előfordult ez?

(#814) Pikachu24 válasza Pikachu24 (#813) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

(#815) bippeti válasza st6969 (#811) üzenetére


bippeti
tag

Én is kösz a választ.
Van más olyan hangszóró hasonló árkategóriában, ami bevált, vagy amit inkább ajánlanál helyette?

(#816) st6969 válasza bippeti (#815) üzenetére


st6969
őstag

Sajnos én nem tudok, nem vettem másikat, ritkán használom. Az is lehet, hogy ebben az árkategóriában ez jónak számít. Hallottam egy JBL flip 3-at, na hát arra azonnal lecserélném :) (persze nem egy árkategória)

(#817) tucsok.


tucsok.
senior tag

Sziasztok!

Erről a szerkezetről mi a véleményetek : creative sound blaster roar 2 vagy Harman Kardon Onyx studio 2 vagy Jam heavy metal illetve mit ajánlanátok???

Irodába (4x2m) szeretnék nem feltűnő készüléket, a hangzás fontos. Szeretem a tiszta hangokat, alacsony hangerőn lenne hallgatva spotify-ról streamelve. Hálózatról és aksiról is működnie kellene.

mod.: illetve van egy ilyenem Sardine SDY-019 de ennél jobbat szeretnék.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#818) -szabi- válasza tucsok. (#817) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Neked is hasonló a a tapasztalatod Sardine SDY-019 hangszóróval, mint st6969#811 hozzászólásában?

üdv

[ Szerkesztve ]

(#819) bippeti válasza -szabi- (#818) üzenetére


bippeti
tag

Bár nem engem kérdeztél, de nekem az jött le, hogy tucsok.-nek kevés a Sardine tudása. Biztos, hogy valamilyen szempontból keveset tud, ha másik eszközt keres... De azt is látom, hogy amiket keres, azok nem 6-8000 Ft-ba, hanem 40-50 ezerbe kerülnek. Nem egy kategória a kettő...
Az viszont már egy érdekes kérdés lehet, hogy 10E alatt van-e jobb a Sardine-től...

(#820) st6969


st6969
őstag

Xiaomi esetleg? Nem hallottam még szólni, de gagyihoz nem szokta adni a nevét

(#821) Pikachu24 válasza st6969 (#820) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nem volt még rendes hangszóróm(10000<), de nekem tetszik a hangja.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#822) tucsok. válasza -szabi- (#818) üzenetére


tucsok.
senior tag

Igen, illetve az aksija elég gyér gyorsan lemerül, 14-es hangerő után durván torzít. Kezelő gombokat nehéz nyomni, random reagálnak.

"So say we all"

(#823) alfalibra


alfalibra
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan hordozható Wifi hangszórót,amelyik szépen szól és a fürdőszobai klímát is bírja?
A szobai gépen lévő zenék eléréséhez, ha pl. a konyhába v. fürdőszobába szeretném hallgatni őket, sajnos nem ér el a bluetooth, a wifijel viszont az egész lakásban fogható. Olyan kéne, ami le tudja játszani a 192kHz-es flacet is. Az nem gond, ha csak külfödről rendelhető. Max. 60ezerre gondoltam.
Ezeken gondolkodom, valamelyikről van valakinek tapasztalata? Vagy egyéb ötlete?
Raumfeld One S
Hitachi W100 Smart Wi-Fi Speaker
sonos PLAY 1

(#824) -szabi- válasza bippeti (#819) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Igen úgy ahogy mondod, árkategórián belül érdekel a dolog.
Nyilván nem fog versenyre kelni egy 50e cuccal, nem is cél sőt irreális elvárás.

üdv

(#825) Krill77


Krill77
őstag

Tegnap hallgattam a bose SoundLink minit. Szvsz nem ér 60e ftot. Lehetne jóval hangosabb. Szépen szol egyébként, de nem tettem le a hajam. Erős mély, relatíve tiszta dallamok, de masra számitottam. Tul sokat is beszel, sztem feleslegesen. Egy sima 12e ftos creative 2.1 a pc mellett jobban szol. Bar tényleg apró es sut rola, h minőségi. Ha 2x ilyen hangos volna, azt mondanám oké.. Az biztos, h nem jobb 4x egy 15 ezres cuccnál. Vagy nem jobb 2,5x egy 20eftos jam heavy metalnál..

[ Szerkesztve ]

(#826) kisspall válasza alfalibra (#823) üzenetére


kisspall
aktív tag

Logikusabb lenne a gépet telefonnal elérni, hálózaton keresztül és azzal lejátszani, sima bluetooth hangszórón.

(#827) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Bedöglött az 1 hónapja használtan vásárolt Flip2 -m. (Pedig eddig jól működött, meg voltam vele elégedve.) Jelenleg visszakerült az erdeti tulajhoz, aki igyekszik megoldani a dolgot, de ilyen hibával még nem találkozott, így sajnos közel sem biztos, hogy meg tudja majd oldani ... (Nem kapcsol be, pedig fel van töltve. Egyelőre várakozás, aztán majd értesít, hogy mi a helyet ...)

Nagyon hiányzik, így közben elkezdtem nézegetni valami olcsóbb, de mindenképpen garanciális cucc után.
Talaltam egy olyat akciósan 13 -ért, hogy Proda PR-22 Bluetooth Soundbar.
Ennek van beépített akksija, és tápja is, ill. AUX bemenete is így most tudnám BT hangszórónként használni, majd ha sikerül életet lehelni a Flip2 -be, akkor mehetne a TV -hez, hogy az is kicsit jobban szóljon.

És akkor itt a kérdés:
Próbálta / hallgatta azt már valaki? Hogy szól? Sokkal rosszabb, mint a Flip2? Esetleg jobb? És jobban szól, mint egy LCD TV?
Megéri azt a 13e Ft -ot?

Köszi előre is, ha valakinek van tapasztalata és megosztja velem!

Laci

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#828) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Akciós a flip2.

üdv

(#829) Krill77 válasza -szabi- (#828) üzenetére


Krill77
őstag

Az amazonon meg 16e ftnyi dollar..

(#830) Krill77


Krill77
őstag

Cambridge SoundWorks OontZ Angle 3 - 99 dollár helyett 28..
Ha most vennék speakert ezt venném.

(#831) tucsok. válasza Krill77 (#830) üzenetére


tucsok.
senior tag

Hol? Már megvan amazon-on.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#832) Bornie127 válasza tucsok. (#831) üzenetére


Bornie127
senior tag

Lehet valahogy Mo-ra rendelni belőle, mert nekem azt írja nem szállít.

(#833) glaci válasza Bornie127 (#832) üzenetére


glaci
őstag

Nálam is azt írja, hogy nem szálit hozzánk ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#834) tucsok. válasza Bornie127 (#832) üzenetére


tucsok.
senior tag

Nekem is azt írja.

"So say we all"

(#835) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Édesanyámnak kellene valami Bluetooth hangszóró 10e Ft-ért ha lehetséges. Androidos kis Samsung telefonnal lenne beltéren használva, semmi extrém körülmények. Mit tudnátok ajánlani? :R

Samsung Galaxy S23+

(#836) Krill77 válasza jUUh (#835) üzenetére


Krill77
őstag

A legujabb xiaomit mi-t ajánlom. Esetleg a használt piacon egy drágábbat lealkudva 10 alá. Mar ha nem tul regi.
(plz jbl go-t ne vegyél)

(#837) Bornie127


Bornie127
senior tag

Korábbi kérdésem még mindig fennáll [link]

30-40$ környékéig mi az ami hozza a Huawei Am10 hangzását és hangerejét? Ez a Xiaomi 4.0 ?
Ami még jobban tetszik BlitzWolf-BW-F4.

[ Szerkesztve ]

(#838) tucsok. válasza Krill77 (#836) üzenetére


tucsok.
senior tag

A Jam Heavy Metal mennyire ajánlott?

"So say we all"

(#839) tucsok. válasza tucsok. (#838) üzenetére


tucsok.
senior tag

Illetve jut eszembe hálózatról működik a JAM Heavy Metal?

"So say we all"

(#840) Krill77 válasza tucsok. (#838) üzenetére


Krill77
őstag

Nem láttam videót ahol rosszat mondtak volna rola. Bsr volt aki azt irta lehetne hangosabb. (en a boset hallgattam, az halk, 60ert)
Hasonló a bose SoundLink mini 2 hez. Bar tolakodóbb a mélye. Persze joval olcsóbban.
20 ert érdemes a jbl flip 2ot meghallgatni (élőben). Sot az amazonon 16! Csak ki tudja milyen régi.
flip 3 az 22 ugyanott. Annyiért best buy.

(#841) jUUh válasza Krill77 (#836) üzenetére


jUUh
addikt

Pedig pont azt néztem ki... :DDD Mi probléma van vele?

Samsung Galaxy S23+

(#842) Krill77 válasza jUUh (#841) üzenetére


Krill77
őstag

A YouTube legnépszerűbb tesztere szerint " nevetséges". By Clavinetjunkie

En is hallottam es nem eri meg az árát.
Vannak hasonlo aron jók.
Keress rá YouTubeon: clavinetjunkie xiaomi mi. ( mellé teszi a kis go-t is)

[ Szerkesztve ]

(#843) jUUh válasza Krill77 (#842) üzenetére


jUUh
addikt

Rendben, köszönöm! :R

Samsung Galaxy S23+

(#844) tucsok. válasza Krill77 (#840) üzenetére


tucsok.
senior tag

Ok, csak ne küldik magyarba sajna.

"So say we all"

(#845) Wendelke


Wendelke
senior tag

Hali srácok!

Én is vennék egy ilyen hangszórót, de még nem döntöttem. A topicot nagyjából átnyálaztam :)

Ezeket néztem:

JAM Alloy (HX-P560)

SARDiNE SDY019

Sardine Sdy-19 ebay-ről

Ebay-en belefuthatok hamisba? Mert ez olcsóbb azért.

Illetve a Jam Heavy Metal megéri a 20.000 Ft-ot ezekhez képest? Mert azt sem zárom ki a lehetséges versenyzők közül, de most ahogy elnéztem, csak rendelésre kapható itthon. Illetve a 10.000 Ft-os kategóriát céloztam meg elsősorban.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#846) Krill77 válasza Wendelke (#845) üzenetére


Krill77
őstag

A sardinet szvsz felejtsd el. Videokon a Jam alloy egy szobat megtolto hangal bir, am kicsit kopogós volt a dob.
A heavy metal szepen szol, van kis alap zaja ha halkan megy.
Kicsit olcsóbban a xiaomit ajánlom amit linkeltek, nagyon szep egyenletes grafikonja van es 10 közeli.
Ha pedig egy kis különlegességet ajánlhatok: Oittm bluetooth speaker leddel. 22e A csajokat leveszi a lábáról. Leiras szerint harman cucc van benne! Dübögős, hangos. Kupon koddal - 20%.

Meg annyi, hogy az elmult napokban megnéztem vagy 80 Bluetooth hangszóró tesztet. :)

[ Szerkesztve ]

(#848) Wendelke válasza Krill77 (#846) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi a választ!

Akkor szűkítek Jam Alloy vagy XiaoMi? A Jam 10-ért van akcióban(garanciával) , a XiaoMi-t is hasonló áron venném kintről.

Előre is köszi!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#849) Krill77 válasza Wendelke (#848) üzenetére


Krill77
őstag

Xiaomi.

(#850) Wendelke válasza Krill77 (#849) üzenetére


Wendelke
senior tag

Kösz!

Bocsi de még egy kérdés. :R

Még nézelődtem, és képbe jött a Jam Thrill, 15.000 Ft-ért jobban megéri, vagy maradjak a XiaoMi-nál.

A Thrill is itthonról lenne, és gyorsabban megjönne mint a XiaMi. (Ezért is gondolkodtam el rajta) De ha nem éri meg a +5000 Ft-ot, akkor maradok a kínai rendelésnél, és a XiaoMi-nál.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.