Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Krill77 válasza glaci (#950) üzenetére


Krill77
őstag

Nem veszi vissza az akitől vetted? Nem gyanús, h eladta es elromlott?

(#952) glaci válasza Krill77 (#951) üzenetére


glaci
őstag

Sajnos nem tudok mit csinalni ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#953) Peddy789 válasza Jarod1 (#941) üzenetére


Peddy789
őstag

nemigazan ertem mi ertelme a hozzaszolasodnak, de orulok neki hogy neked olcsob volt!

(#954) Peddy789 válasza Gabi 8906 (#940) üzenetére


Peddy789
őstag

Ez ranezesre tetszik hogy nem olyan a vege mint a flipnek, annak valami membranos vegzodese van ami eleg serulekenynek tunik nekem, aztan remelem nem az ?

(#955) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a házunk teraszára szeretnék 2.1-es hangszóró szettet kihelyezni, amihez bluetooth-on keresztül is lehet csatlakozni és zenét lejátszani.

Az első kérdésem az lenne, hogy ilyen helyre mindenképpen kültéri hangszórót kell vennem, vagy adott esetben jó egy normál, beltéri verziói is. A terasz fedett, tehát eső nem érné.

A másik kérdésem az, hogy mostanában milyen típusok vannak, amik hangzásban, illetve teljesítményben be tudnák tölteni a kb 10 m2-es teraszt? Hol kellene keresgélnem?

A hangszóróknak nem kell hogy vezeték nélküliek legyenek, a kábelezést meg tudom oldani.
Ár tekintetében mondjuk olyan 50.000 forintot céloznák meg, szeretném ha valóban szépen szólna és lenne mély tartomány is.

Köszi

(#956) Krill77 válasza Pityke78 (#955) üzenetére


Krill77
őstag

Ha 2.1 es beltéri hangszórót szeretnél akkor ez nem a te topikod. Ez a leginkább hordozható, akkus, Bluetooth hangszórók kibeszélője.
Ha egy vízálló Bluetooth cucc kell akkor blitzwolf f1, divoom voombox 2, jbl flip 3, jbl charge 3. Esetleg ha van kis pénzed még akkor jbl extreme. Olcsótól a drágáig.

(#957) Gabi 8906 válasza Peddy789 (#954) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

A Denon kapott egy "fém rács hengert" ami védi a benne lévő dolgokat. Nekem eddig hibátlan, kop-kop-kop. :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#958) Wendelke


Wendelke
senior tag

Sziasztok!

Nekem is megjött Kína nagy országából :D a Xiaomi Mi bluetooth hangszóró. Sok okosat nem tudok róla írni, mert ebben Xiaomi Mi bluetooth hangszóró tesztben elég jól kivesézte az írója.

Amit leírt azzal maximálisan egyet tudok érteni. Sok mély, kevesebb magas, méretéhez képest tényleg nagyot szól, és ha 3.5-s jack-el csatlakoztattam, akkor szebben szólt, jobban jöttek a magasak is.

Amennyibe került, megérte.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#959) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Kicsit több mint egy hangszóró.
[link]

Nekem tetszik!

(#960) HardRic


HardRic
addikt

Úristen srácok. Megjött a Sumvision Psyc Monic.

Röviden: beszarás.

Hosszabban:

Már a kis bekapcsolónóta is jelzi hogy nem gyenge mélyekkel játszanak a Sumvisionnél. Aztán az első zene seggreültet. Legmagasabb hangerőn is tiszta hangokat tol, nincs recsegés, remegés, berezonálás. Elég fun karakterisztikája van, erős mély és cincegő magas, de ez valahogy nem vesz el a részletességből, nem hiányoltam semmit a zenéből, sőt nem egy számban új részleteket vettem észre.
Asztal alatt nagyon jól érzi magát, így sokkal jobban betölti a teret, simán helyettesít egy számítógép mellett használt 2.1-es szettet.

Az anyaghasználat példás. Alumínium ház, fémrács, és elég nehéz, tömörnek érződik. Adtak hozzá töltőkábelt és egy jack kábelt is, aminek nagyon örülök, laptopon így tudok állítani az equalizeren ha éppen úgy van.

Egyetlen dolog amin talán lehetne még faragni, az a hangerő. Így is iszonyatos a méretéhez képest, de ez még nem a kisházibuli kategória. Viszont sokkal jobb, mintha azt csinálná, mint sok más gyártó terméke, hogy engedi túlvezérelni, rohadt hangos lesz, viszont recseg, ropog össze-vissza.

Szóval hajrá, vegyétek amíg van, szállítással együtt 17k-ért ez ajándék volt, nem vásárlás. És 6 munkanap alatt megérkezett angliából.

[ Szerkesztve ]

(#961) Krill77 válasza HardRic (#960) üzenetére


Krill77
őstag

Örülök, h bejott. Gyanitottam, h ilyen lesz (szépen de nem tul hangosan szol.) Egy flip 3 hoz képest milyen? Sztem a jam heavy metalhoz hasonló. Érdekes, h az on hang hasonló nagyon az anker premiumhoz/jam h mhoz. Valaki írta egy forumon, h a belseje lehet tok ugyan az.

(#962) HardRic válasza Krill77 (#961) üzenetére


HardRic
addikt

Nem igazán van lehetőségem ilyenekkel összehasonlítani. Nagy hangfal mellett minőségben nincs mit szégyenkeznie ha hasonló hangerőt nézünk, de nyilván 2x 10W nem lesz olyan gyomorrángató mint egy szekrény méretű szett erősítővel :D

Nem tudom itt szokott-e lenni találkozó mint a füleses topicokban, de ha lesz egyszer akkor elviszem.

(#963) -szabi- válasza HardRic (#962) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Arról van már tapasztalatod, közepes hangerőn meddig működik?

üdv
szabi

(#964) HardRic válasza -szabi- (#963) üzenetére


HardRic
addikt

Nincs, tegnap fullosra töltöttem, azóta nem merült le. De nekem ez nem igazán szempont, nem hiszem, hogy fogom figyelgetni.

(#965) -szabi- válasza HardRic (#964) üzenetére


-szabi-
őstag

Azért ha meglesz mennyi ideig megy akksiról megosztod velem? ;)

üdv

(#966) HardRic válasza -szabi- (#965) üzenetére


HardRic
addikt

Hát nem igazán tudom, hogy hogy mérjem le, de majd írok tapasztalatot.

(#967) Tarek El-Ali válasza tothjozsef (#878) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

HK studio

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#968) tboy93


tboy93
nagyúr

Ha valaki gondolkodna most olcsobb BT hangszoroban, banggoodon most csak 5.500Ft a BlitzWolf F1 a ccbwf1 kuponkoddal.

Logout teszt

[ Szerkesztve ]

(#969) Ogard válasza HardRic (#960) üzenetére


Ogard
tag

Kösz a tippet! Elvesztette a posta az alis Xiaomimat, ez lesz helyette. Kíváncsi vagyok.

(#970) dni válasza tboy93 (#968) üzenetére


dni
őstag

Sajnos már vége az akciónak :(

(#971) HardRic válasza Ogard (#969) üzenetére


HardRic
addikt

Helyes. :) És ez nem csak kábelről szól szépen.

(#972) doddencs válasza dni (#970) üzenetére


doddencs
senior tag

simán elfogadja a kódot még mindig ;)

(#973) dni válasza doddencs (#972) üzenetére


dni
őstag

Valóban, most elfogadta. Rendeltem én is egyet. :DD

(#974) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

Én is rendeltem egyet , az én xiaomimat is elkavarta a posta ....

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#975) gubisadam válasza tboy93 (#968) üzenetére


gubisadam
aktív tag

köszönöm!!! ilyen kódra várok egy ideje :) :R

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#976) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Van esetleg olyan program ami 2 akarmilyen hanszorohoz valo csatlakozast meg lehet oldani?

(#977) Krill77 válasza Gsx-rr (#976) üzenetére


Krill77
őstag

Biztos van. Clavinetjunkie egy telorol tesztel 2 hangszórót. Siman valtogat köztük.

(#978) afi0903


afi0903
aktív tag

Sziasztok!

Egy hordozható hangszórót keresek, nem feltétlenül kell bluetooth-osnak lennie, mert kábellel használnám.
Egy xduoo x3-mat kötnék rá.
Ami fontos:
-Hangminőség (eddig a JBL Micro Wireless és a samsung level box minit próbáltam, az utóbbinak jobb volt a hangja, de egyik sem volt valami szép hangú, mindkettő recsegett nagyobb hangerőn).
-Legalább 4 óráig bírja az aksi.
-Olyan 10-15 ezret szánnék rá.
-Hip-Hopot és Popot hallgatok.

Egyelőre a Xiaomikat nézegetem, de ott nem tudom, hogy melyek lenne jó erre a célra, illetve, hogy más márka jobb lenne e.
Nos melyik hangszórót kéne vennem?

(#979) Jarod1 válasza afi0903 (#978) üzenetére


Jarod1
addikt

Ja JBL micro wireless az JBL Clip..erről az új-régi nevéről még nem is tudtam...

[ Szerkesztve ]

(#980) HardRic válasza afi0903 (#978) üzenetére


HardRic
addikt

(#981) Burrit


Burrit
tag

Sziasztok.

Keresnék hangszórót kamionba. Kb.: 4nm, szóval nem nagy teret kell betöltenie. A hangminőség fontos, ~30-40.000Ft szánnék rá.

A családban van egy JBL Flip, de nem volt lehetőségem magammal hozni, de otthon egész szépen szól a nappaliban.

(#982) Krill77 válasza Burrit (#981) üzenetére


Krill77
őstag

40 ért barmit vehetsz. Mind jó lesz. Denon envaya mini vagy jbl flip 3 esetleg.

(#983) dni


dni
őstag

Az F4-es BlitzWolfra nem tud valaki kupont?

(#984) Krill77 válasza dni (#983) üzenetére


Krill77
őstag

Olyan oldalra szolot lattam ahol kuponnal is dragabb mint az alliexpressen.
Meggyőzott clavinetjunkie? Én a soundbot sb525 öt neztem. Blitz van egy eladó joffogáson is.

[ Szerkesztve ]

(#985) dni válasza Krill77 (#984) üzenetére


dni
őstag

Nekem van egy BLM-em, és azzal meg is vagyok nagyrészt elégedve az F4 pedig hasonló hanggal rendelkezik. A Páromnak vettem volna egy F1-et, 5e Ft nem volt rossz érte, de a vásárlás sikertelen volt a hétvégén, valami hiba folytán visszadobta a kártyát és csak most láttam. Vasárnap pedig láttam az F4-ről szóló videót és gondoltam rákérdezek, ha már újra rendelnem kell, hátha van kupon. :) 10ig kerestem volna alternatívát, 15-öt már sajnálok erre a célra, mert csak pár alkalommal lesz használva háttérzenének :)

[ Szerkesztve ]

(#986) Krill77 válasza dni (#985) üzenetére


Krill77
őstag

Mondjuk nekem az nem annyira tetszik, h torzit. Annal jobb megoldás, h csökkenti a mélyet. A soundbot amit irtam olcsóbb es nem is torzit. Nagyon hajaz a jbl charge ra

(#987) Peddy789 válasza Burrit (#981) üzenetére


Peddy789
őstag

esetleg nezd meg a charge3at en azon gondolkozok kell e nekem ennyire nagy vagy maradjak enis a flipnel

(#988) Gsx-rr válasza Peddy789 (#987) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ue Boom vagy a Charge 2 a jobb?

(#989) Peddy789 válasza Gsx-rr (#988) üzenetére


Peddy789
őstag

a boomot nem halottam, de nekem a charge 2 egyertelmuen szarnak tunt, mivel a flip is jobb nala ami kisebb konyebb, marmint sokkal jobban szolt az en botfulemmel is.

Charge 3 mindenkeppen jobb a 2nel ha ez a meret kell

(#990) Krill77 válasza Gsx-rr (#988) üzenetére


Krill77
őstag

Ue boom 360 ban tolja a hangot. Clavinetjunkie nem dicséri.

Probald meg a soundbotot amit fentebb irtam. Olcsom majdnem charge minőség.

Oittm mennyi? Nem vált be vagy meg durvábbat akarsz?

(#991) Gsx-rr válasza Krill77 (#990) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Bevallt, Van 2 belole. Tudtak itthon ,hogy tetszik es parhuzamosan megrendeltuk! :)

Melyikre is gondolsz?

(#992) Krill77 válasza Gsx-rr (#991) üzenetére


Krill77
őstag

Soundbot sb525.

(#993) dni válasza Krill77 (#992) üzenetére


dni
őstag

Merre lehet kapni ezt a Soundbot? Csak Amazonon láttam.

(#994) Burrit


Burrit
tag

Denon Envaya lesz a választásom! Krácsonyra meglepem magam vele, addig ellopom a sógornőm flipjét!

(#995) Krill77 válasza Burrit (#994) üzenetére


Krill77
őstag

Szia. Gyenge az akku. Nem azt ajánlom. Hanem ezt. : YouTube :Blitzwolf BW-F4 soundcheck (best portable speaker below 60$?)
Olcsóbban is meg lesz.

(#996) Gabi 8906 válasza Krill77 (#995) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Szia! Max hangerőn mindnek az szerintem. Nekem alacsony hangerőn végig bírt egy műszakot "akku lemerül villogás" nélkül.(Envaya Mini)

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#997) Krill77 válasza Gabi 8906 (#996) üzenetére


Krill77
őstag

Nem emlexem pontosan de akkuban nem jo. Sőt volt egy széria ami egy idő utan nem töltött fel. Akku hiba.
Egyébként nézd meg a vidit. Világosan elmondja, h az uj blitz nagyon jó. Simán hozza a denon vagy a bose szintjét - olcsóbban, jo akkuval.

(#998) Gabi 8906 válasza Krill77 (#997) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Az elején amikor elkezdtem használni nekem is nagyon karcsúnak tűnt. De pár töltés után elkezdett beállni az aksi.
A másik márkát amit írtál az előbb, azt nem ismerem sajnos.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#999) tzimash


tzimash
őstag

Sziasztok,
látom pont akksikról van szó.
Ebből a szempontból milyen a JBL Charge3 ill. az Xtreme?

(#1000) Krill77 válasza tzimash (#999) üzenetére


Krill77
őstag

Kurvajó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.