Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Tiger. válasza glaci (#549) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pontosan, futni kel jó pár kört mire meg lesz a számára az igazi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#552) Tiger. válasza Krill77 (#548) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Erre gondolsz?:)
Ő legalább normális mikrofont használ nem úgy a mint a többség, abból bogozza ki az ember hogy hogyan is szólhat.
Ja és ő még távol is van tőlük de amikor közeledik hozzájuk mennyit erősödnek.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#553) -szabi- válasza Tiger. (#550) üzenetére


-szabi-
őstag

Pár napig volt 16e most visszatették 20e az árat.
Itt volt amíg tartott: KLIKK

(#554) -szabi-


-szabi-
őstag

Most JAM Street Rugged akciós, 5e olcsóbb.

(#555) Krill77 válasza Tiger. (#550) üzenetére


Krill77
őstag

Ott ahol te linkeltd. Es az volt írva, h 14.-eig(asszem) . Ez eleg aljas huzas toluk, nem vartak meg az akcio veget es at írták az arat. Fillérbaszók. Inkabb vegyetek mashol cuccot mint ezeknél!

(#556) Tiger. válasza -szabi- (#553) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Itt rendeltem meg még kb junius vége körül de folyamatosan néztem és sosem láttam hogy lement volna 16ftra.Nem kevered véletlenül ezzel

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#557) Krill77 válasza Tiger. (#556) üzenetére


Krill77
őstag

Nem keveri. En is lattam. Max 2-3 napja. Meg egy havernak is ajanlottam..

(#558) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Holnap itt is a jam, megkérdeztem azt mondta tag hogy az a győri boltra vonatkozott és csak ha személyesen veszed meg akkor volt 16k

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#559) mjani1172 válasza Tiger. (#558) üzenetére


mjani1172
addikt

Kiváncsi vagyok,én is néztem ezt vagy a charge 2 t is.

(#560) Tiger. válasza mjani1172 (#559) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Már alig várom.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#561) gonger válasza Krill77 (#548) üzenetére


gonger
senior tag

Media Marktban meghallgattam a Jam Heavy metal-t és összevetettem a JBL FLIP2-vel. Utóbbinak számomra jobb hangzása volt, tisztább. A Jam erős basszusban, de közepes hangerőn is már sok volt neki, rezgett az egész. Lehet, hogy csak az volt valami széthajtott bemutató darab, de továbbra is azt mondom, hog yhallgatás után kell iylen cuccot (is) venni.

[ Szerkesztve ]

(#562) Krill77 válasza Tiger. (#558) üzenetére


Krill77
őstag

Semmi ilyen kikötés nem volt irva. Sztem ez csak utolag volt bemeselve. Ugy emlexem, Pest es Debrecen volt feltuntetve. Ja es az akcio 14.-eig volt irva. Az sem volt oda irva, h csak személyesen. Valamit sunyitanak, neked meg azt mondtak amit hallani akartal.

(#563) Krill77 válasza gonger (#561) üzenetére


Krill77
őstag

Az drágább is.

(#564) Tiger. válasza gonger (#561) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Itt a szegedi médiában sajnos nincs ki rakva.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#565) Tiger. válasza Krill77 (#562) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lehet, de sajnos nem tehetek semmit.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#566) Tiger. válasza Krill77 (#562) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem valaki ott valamit elbaszhatott, mert nem hinném hogy akcióznának egy olyan terméket ami akkor épp készlet hiányban volt, amit akcióznak az rendesen már több hete tart.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#567) csaszi72 válasza doddencs (#532) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Van kis JBL-em és "nagy" HK-m.
Onyx studio, egy újra már majdnem elég a 40, használtan van ennyiért.
Minőség, teljesítmény "odabax". :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#568) Tiger. válasza csaszi72 (#567) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szépen szól de akkor már inkább egy 2.1 pl logitech z623mas komolyabb cucc ami ettől mérföldekkel jobb mivel ez sem megy akksiról akkor meg már mind1 sztem

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#569) doddencs válasza csaszi72 (#567) üzenetére


doddencs
senior tag

Igen, onyx studiot is nézegettem. Van amazon kuponom, lehet rááldozom. A tipusok között van érdemi különbség, studio 1 illetve 2 között? :)

Az aksija mennyire bírja, mert még gondolkozóba ejtett a jbl charge 2+ vagy 3 is? A sok hordozást jól bírná?

(#570) csaszi72 válasza Tiger. (#568) üzenetére


csaszi72
aktív tag

fail, megy aksiról :K

@doddencs, beépített mikrofon(tök mindegy mert a telefonban van), "elméletileg" dinamikusabb basszus, line input

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#571) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Meg van a jam, ez félelmetesen jó gyönyörű mély és magas hangjai vannak, tisztán szól, persze gondolom az sem mind1 hogy mivel hallgatod, én HTC one m9 el néztem, leginkább filmezni fogok vele.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#572) doddencs válasza csaszi72 (#570) üzenetére


doddencs
senior tag

Ezt most melyik mellett írtad? :)

Onyx Studio mennyit bír neked aksiról, illetve mennyire hordozod?

(#573) csaszi72 válasza doddencs (#572) üzenetére


csaszi72
aktív tag

A 2-es re mondják a pluszokat amit írtam.
Javarészt tápról megy. Múlt hétvégén bogrács parti volt a pusztában, ott pl akkuról ment. Teljesítménye úgy kicsit kisebb, kb 10%-al, bírta olyan 4-5 órát.
Csináltam egy DCtoDC upperből egy töltőt. Így egy 11,1-es lipo aksiról tudom tölteni bárhol.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#574) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
kérdezni szeretnék tőletek hordozható hangszóróval kapcsolatban.
Iphone telefonom van és ehhez szeretnék egy bluetooth hanszórót.
Igazából 2 db kategóriában gondolkodom. Az egyik a 60 ezer forintos kategória amiben a JBL Charge 3 tetszett
Illetbe a max 40 ezer forintos kategória, amiben a JBL Charge 2+

igazából minden nap használnám, mert a laptophoz is hozzákötném mondjuk egy filmezéshez. Szerintetek ezekben a kategóriákban lehet jobbat kapni ? illetve mire érdemes odafigyelni?
:)
köszönöm szépen a segítséget :R

(#575) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa lettem egy Denon Envaya Mininek. Ki használ még ilyen ketyerét? :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#576) Gabi 8906 válasza smallmer (#574) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Szia!

Szerintem annak is olvass utána amit az előző hsz-emben írtam(Denon)
Jó hangszóró. Az egyetlen negatívum amit eddig fel tudok hozni az az akku. Viszont csak 2 szer töltöttem, hátha idővel be fog állni.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#577) Tiger. válasza Gabi 8906 (#575) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én nekem volt szerencsém hallani, de a magas hangok nem tetszettek, maga a ketyere szép.
Van valakinek a csoportból Jam Heavy Metal cucca?
Jó lenne egy leírás hozzá, mert ez az akksi töltés nem teljesen világos számomra, rendben van hogy mondja hogy tölti, de nem tudom mikor van kész, volt olyan hogy már nem világított a led, talán ez lenne a normális, de olyan is volt hogy végig csak villogott a piros led, ebből meg nem tudok mit kinézni, kész van vagy még nem, de ez már akkor kb 6 órája mehetett.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#578) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Próbálta már esetleg valamelyikőtök a Blaupunkt BoomBox PP15DAB rádióját, használni mint BT hangszórót?
Ha esetleg valaki igen, akkor legyen szíves írja már meg, hogy hogyan szól és milyen a hangja! Érdemes esetleg ilyen célra is megvásárolni? Kb. 7 - 8 ezresét tudnék egyet venni, de csak akkor foglalkoznék vele, ha tényleg van értelme a dolognak.

Köszi előre is a segitséget!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#579) Gabi 8906 válasza Tiger. (#577) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Én Eq-t használok hozzá. POWER AMP lejátszó. A lejátszó eszköz pedig egy xiaomi mi4.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#580) Krill77 válasza Tiger. (#577) üzenetére


Krill77
őstag

Nem az a tipus de a miénken úgy van, h ha villog a led, tolteni kell. Ha töltöd es a masik kek led vilagit akkor van fullon. De mar akkor is jo ha a piros led nem villog. Illetve annyi, h ace 3 toltojevel nem 4, hanem bő 6 ora a toltes.

(#581) Tiger. válasza Krill77 (#580) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Itt is azt csinálta alapból kéken világit de egy idő után elkezd villogni felváltva a kék és a piros, ez a töltésnél is így megy mig végül csak a piros villog elvileg akkor van feltöltve. Bár értelmesebb lenne ha zölden világítana. De a hangja nagyon szépen szól, olyan mint egy mini 3 utas hangfal:) Filmezni tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#582) Tiger. válasza Gabi 8906 (#579) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem is az van az egyik legjobb lejátszó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#583) glaci válasza glaci (#578) üzenetére


glaci
őstag

Azt nyilván sejtem, hogy egy 30k -s Charge2 -nek a nyomába sem fog érni. Nyilván a kialakítása sem olyan. (Pedig annak a hangja nagyon tetszik ...)
Viszont azt a 7 - 8k -t vajon megéri erre a célra, vagy jobb ha teszek hozzá még 5 - 6k -t és veszek inkább egy Flip2 -t?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#584) Tiger. válasza glaci (#578) üzenetére


Tiger.
nagyúr

2*1,5 w az nem sok:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#585) glaci válasza Tiger. (#584) üzenetére


glaci
őstag

A papir bármelyiknél bármit elbír ...
Ezért is kérdeztem, hogy hallgatta-e már valaki!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#586) Tiger. válasza glaci (#585) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt nem értem?
Én azt mondom hogy 2*1,5 w az nem nagy teljesítmény. Abból nem lesz 20w.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#587) f(x)=exp(x) válasza Tiger. (#586) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hogy mi van a papíron, az semmit nem számít...

(#588) glaci válasza f(x)=exp(x) (#587) üzenetére


glaci
őstag

Köszi a magyarázatot!
Ezek szerint azért akkor lehetett érteni, hogy mire is gondolok ..

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#589) Tiger. válasza f(x)=exp(x) (#587) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt akkor sem értem, olyat még nem láttam hogy egy 2*10w helyett 2*1,5 w írjanak rá. De fordítva igen.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#590) mjani1172 válasza Tiger. (#589) üzenetére


mjani1172
addikt

Ők is ugyanezt mondják,azaz mindegy ki mit ír rá attól még szólhat jól vagy rosszul.

(#591) glaci válasza mjani1172 (#590) üzenetére


glaci
őstag

Ááá, mindegy, nem érdekes. Majd leesik Neki egyszer ...
Csak jó lett volna, ha esetleg valakinek van vele tapasztalata, mert nem tudom kipróbálni vásárlás előtt.
Végül is egy Go sem szól rosszul a maga kategóriájában kezelve. Ha annak a szintjét megüti, akkor már bónuszba van hozzá DAB és FM rádió + MP3 lejátszó. Ráadásul mivel elemes, ha lemerül csak csere és mehet tovább. (Vagy rákötöm a powerbankomra egy USB kábellel.)
Ha nem mond senki róla semmi rosszat, akkor lehet, hogy bepróbálkozok vele. (Még mielőtt úgy járok, mint a Pure Jongo S3X -el, amit elvittek előlem 5K -ért, pedig csak 2 órát gondolkoztam rajta.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#592) Tiger. válasza glaci (#591) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha neked nem számít a hangzás akkor válaszd azt nekem a 2*1,5w az kevés. Ez meg nem tud ki adni mely hangokat. Ha az van rá írva hogy 1,5w akkor az annyi es nem pedig 5w.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#593) glaci válasza Tiger. (#592) üzenetére


glaci
őstag

OK, mivel még mindig ezen rugózol és nem érted, ezért leírom szájba rágósan.
Nyilván a 3W nem túl sok, de:
Amire 10W van írva, abban sem lehetsz teljesen biztos, hogy az tényleg annyi és nem mondjuk csak 4. (Mert ugye mint már írtam: a papír mindent elbír!)
Na most, ha ez meg tényleg 3, akkor már nem is olyan nagy a különbség.
Ráadásul a hangerő csak egy dolog. A hangminőség, ami az alkalmazott hangszórótól, az erősítőtől és a doboz kialakításától is mind - mind nagyban függ, szerintem sokkal fontosabb. (Inkább legyen egy picit halkabb, de "élvezhető", mint hangosabb, de ratyi ...)

A teljesítményhez adalék:
A számok nagyon el voltak szállva régebben. (Kb. 15 éve.) Mostanában nem tudom mi a divat, de a régi x száz watt P.M.P.O. teljesítmények nagyon viccesek / elszomorítóak voltak.
Nekem réges régen még gyerek koromban (már több mint 20 éve), amikor még panelban laktam a szüleimmel volt egy Creative Sound Blaster 16 ASP, majd később egy AWE 32 típusú hangkártyám. Hogy melyik volt az akkori gépben, amikor kölcsön kaptam két nagy Videoton (20, 40, 60, 80, 100 ... ki tudja már, hogy hány wattos) hangfalat, arra már nem emlékszem. Arra viszont igen, hogy a hangkártyának volt beépített erősítője és rá lehetett a hangfalakat direktben kötni. Illetve arra is, hogy a doboza szerint 2*4 watt volt a beépített erősítő teljesítménye. (Most a Wikipédián 2*0,7 wattot találtam így hirtelen "hivatalos" adatként.)
Na de a lényeg:
Az a cucc összerakva úgy szólt, hogy amikor 60% -os hangerőn hallgattam rajta a zenét, akkor már a 4 fallal és légvonalban kb. 20 méternyire odább lévő szomszéd átjött, hogy jó lenne ha lehalkítanám, mert nem szeretne feljelenteni. (Szóval szépen, tisztán és "rohadt hangosan". Pedig az csak 8 (vagy 1,4?!) watt volt! Viszont az tényleg annyi volt és nem a marketingesek által ráírt szám ...)

Na de visszatérve az eeredeti kérdésre:
Vajon hogyan szólhat az a Blaupunkt cucc mondjuk egy JBL GO -hoz vagy egy Flip2 -höz, esetleg egy Charge2 -höz képest?
(Az utóbbi 2 -nek nyilván nem versenytársa. Mondjuk árban sem ...) És ennek tükrében érdemes lehet-e megvenni 7k -ért?

Ha valaki hallotta már élőben, legyen szíves írjon róla, hogy milyen a hangja!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#594) glaci válasza Tiger. (#592) üzenetére


glaci
őstag

Lemaradt:
A mély hangok kiadása nem a wattos teljesítménytől függ.
Viszont a hangfal fizikai kialakítása és az alkalmazott hangszóró mérete erősen befolyásolja.
De mondok mást: ha van esetleg egy igazán jó fülesed, akkor azon is lehetnek nagyon szép, telt és erőteljes mélyek. Közben pedig jobb, ha nem is tudod, hogy hány (milyen kevés) watt teljesítmény adódik le rajta ...

Szóval a wattok bizony messze nem minden. (Ráadásul sajnos a külömböző gyártók cuccai között hála a marketingeseknek még csak nem is használható viszonyítási alap ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#595) Tiger. válasza glaci (#594) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Részben igazad van de részben nem, enged meg hogy kifejtsem.
azok a hangkártyák amikről beszélsz hogy van benne erősítő ez igaz ,de mind1ikben van és is anno az sb livre kötöttem 2 hangfalat a másik kimenetére egy kis erősítővel a másik 2 hangfalat így kaptam meg a quad hangzást. Tehát minden kártyában kell lenni egy kis erősítőnek ami jelforrásként is dominál ha pl rá kötsz egy külső erősítőt. Ott a Deck abban nincs hangerő állító igaz? De van benne erősítő egy ismim átalakitotta és amivel amikor veszel fel és lehet erősíteni a hangerőt, ő azzal hangosította a hangfalakat külső erősítő nélkül.
Amit meg tudni kell hogy legalább a 2 szerese kell lennie a hangfalnak az erősítőhöz képest hogy ne verje szét. anno én is a kis magnómat kötöttem rá hangfalakra aminek max 2x 2w volt az erősítője és bizony elég erőteljesen tudott szólni.
De amiről szó van egy bl cucc és a gyártó szerint csak 2x 1,5w tehát nem 3 w
pl Van egy Orion HS 500-asom is ami 80/100 de nem azt mondjuk hogy 200w.
A fülhallgató az teljesen más mivel az nagyon bent van a füledben de ha kiveszed és csak a szélére teszed már nem fog olyan erősen szólni.
A balukpunt esetében nem az erősítő 2*1,5w hanem a hangszórók tehát az erősítője meg sem haladja az 1w. Nekem a Jam heavy Metal bl cucc 20w de az erőssége és a hangzás világa tényleg az, de nem szólna úgy soha a büdös életben mint egy ténylegesen 20w hangfal, miért? Mert nincs akkora dobozban és a hangszórók is elég picik ahhoz hogy akkora hangerőt tudjanak. De ha nézel videót ahol normális mikrofonokkal tesztelnek bl cuccokat ott már hallani lehet a különbségeket melyiknek van közelebb a hangzása egy tényleges hangfalhoz és melyiknek inkább egy műanyag dobozhoz A Jbl Go szépek a magasok de egyébként egy vicc hallgattam tudom, a Boose jók a mélyek de vicc a magas hangja 60k az is egy jó vicc. A jamnekem mindene jó nem kell nagyon meghajtani főleg azért is mert új hangszórókat fokozatosan érdemes terhelni de neki kellemes a hangja minden tartományban. Ha nem lenne az már rég eladtam volna. Blauk

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#596) glaci válasza Tiger. (#595) üzenetére


glaci
őstag

A lényeg, hogy ha jól értem, akkor abban végre egyet értünk, hogy nem a ráírt wattos teljesítmény dönti el, hogy milyen hangja lesz.
Szólhat szépen és tisztán egy 2W -os cucc és szólhat sz@rul is egy 20W -os. (Sőt, lehet hangosabb egy valódi 2W -os, mint egy olyan, amire ráírták, hogy 20W!)

Akkor szerintem ne OFF -oljunk tovább!

Van valki, aki hallotta már élőben ezt a Blaupunkt PP15DAB cuccot?
7K -t megérhet?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#597) Tiger. válasza glaci (#596) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én a helydben azt csinálnám mivel léteznek blaukpuntos bl hangszórók itt a youtubon bele tudsz hallgatni gondolom ez is kb úgy szólhat.
Ez már közelebb lehet hozzá

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#598) glaci válasza Tiger. (#597) üzenetére


glaci
őstag

Meghallgattam a videókat. Az 1. "ránézésre" nem nagy szám, a 2. -nál annyi jött le, hogy a Blau hangosabb ...

Közben kiderült, hogy rosszul emlékeztem, nem 7, hanem 6k lenne az ára.
És közben szembejött egy HMDX Jam Classic is 4k ért.
Nem tudom, melyik érné meg jobban. Mindkettő 1,5 wattos, csak a Blau duplán, a Jam meg szimplán.
Egyelőre kevés pénzből vennék valamit, ami elfogadhatóan szól, aztán majd gyűjtök valami komolyabb cuccra.
Most első körben ez a Jan Classic lenne 4k -ért vagy a Blaupunkt PP15DAB 6k -ért. Esetleg, ha rábeszéltek, hogy jobban megéri, akkor egy JBL Go 8 -ért vagy egy Flip2 12 -ért.

Később majd ha lesz zsé bővebben, akkor nézek egy Charge2 -t vagy egy Pulse -t. (Vagy valami hasonló cuccot más gyártótól.)

Na, ti mit ajánlanátok?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#599) Krill77 válasza glaci (#598) üzenetére


Krill77
őstag

YouTube : Bluedio BS 2 Explorer A+ tech online shop

Rendelj Kínából bluedio BS 2 t ha van 20 dolcsis akcioban. Annyit nagyon megér. Bar ritkan van. En 1 utast tuti nem vennék. Minap láttam jam thrillt 7e ert.. Bar nem tom, h szol, de min 10 az ara. En sem boset sem jbl t nem vennék bolti aron. Kisebb nevek is tudják azt, felár nélkül..

[ Szerkesztve ]

(#600) Krill77


Krill77
őstag

http://m.aliexpress.com/item/32280538633.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail

Lol epp akciós. (a linkeles pillanatában)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.