Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) francizj válasza Chartreux (#900) üzenetére


francizj
tag

Szia!
[link] hallgasd meg és szerintem a TDK A34 nagyon jó választás, de még futott Taotronics Pulse X :F

(#902) Gsx-rr válasza francizj (#901) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A video alapjan s Vtin Punker se rossz.
Mint mondja a Tdk-nak nem valami tiszta a hangja nagy hangeronel.

[ Szerkesztve ]

(#903) francizj válasza Gsx-rr (#902) üzenetére


francizj
tag

Igen nagyon korrektül szól, de Ő erős basszust keresett, jó ára van
[link] :C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#904) Krill77 válasza Chartreux (#900) üzenetére


Krill77
őstag

Szia. Ha ennyi penzed van ra akkor nezd meg a jbl extreme et. Van egy bontatlan a jofogason 77 e ftért. Talán tudsz alkudni .
Egyébként 49 a médiában a harman kardon studio 2.
150 euró ert mar jokat vehetsz. Amiket itt felsoroltak olcsobb cuccok.

(#905) csaszi72 válasza Krill77 (#899) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:C :C :C
Az egyik Onyxot én vittem el 30-ért. Ujjonan, dobozost.
Li-po aksit is redeltem már 10-20 darabot.(Hobbyking)
Köszi jol vannak.
Fent tartom, keresni kell és lesz jó vétel.
:R

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#906) Krill77 válasza csaszi72 (#905) üzenetére


Krill77
őstag

Van neha egy-egy jo vetel, mint mindenből. De nem jellemző. Aki akar hangszórót, nem var hónapokat kereséssel meg az olcsójánoskodással..

(#907) csaszi72 válasza Krill77 (#906) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Szerncsére nem vagyunk egyformák. :R
Nekem az az 1-2 hónap megérte a pár tízezrest.
Ha ez olcsójánoskodás, az vagyok
. :B

@Chartreux
Az akciós Onyx Stúdió 49-ért tényleg megéri.
Nem lesz baj a mélyekkel. Be kell menni egy MM-ba, ki lehet próbálni.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#908) Krill77 válasza csaszi72 (#907) üzenetére


Krill77
őstag

2 honap nem kevés azért. Ki lehet vele futni a nyárból..
"Ujjonan" is állhat a dobozában régóta, ami eleve árcsökkentő. A creative is olcsón adja a roar 1 et, sot meg valami bundle is van ha kettőt veszel. A régi akkusakat kiszórják, ne maradjon rájuk. Ha nem kap áramot egy ido utan a dobozos is visszafordithatatlanul karosodik.

(#909) N3gro


N3gro
aktív tag

Sziasztok! Ezzel a tégla Xiaomival szemezek már régóta, mivel 10.000-nél többet nem akarok kiadni. Ez a legújabb típus? Csak mert itt ráírják, hogy MI, az elsőnél meg nem, ellenben ugyanúgy néznek ki. Esetleg ebben az árkategóriában van még valami ajánlott típus? Nekem fontos lenne, hogy az akksija sokáig bírja, és hogy legyen microSD rajta.

(#910) Wendelke válasza N3gro (#909) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én ilyent rendeltem (innét), de még nem érkezett meg. Ez az újabb. A másik 19 dolláros, méretre is kisebb, akku teljesítményre is, meg elvileg a teljesítménye is.

Az hogy milyen, majd csak akkor derül ki, ha megérkezik.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#911) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Jam Heavy Metal-ról tudja valaki mekkora akksi van benne?

üdv

(#912) Krill77 válasza -szabi- (#911) üzenetére


Krill77
őstag

2500mah a G szerint.

(#913) -szabi- válasza Krill77 (#912) üzenetére


-szabi-
őstag

Köszi, én nem találtam meg.

(#914) HardRic


HardRic
addikt

Rendeltem egy Sumvision Psyc Monicot. Itt a fórumban láttam linkelve, láttam kérdezve, de senki nem számolt még be róla. Pár teszt elolvasása után muszáj volt megrendelnem. Majd írok róla :)

(#915) Krill77 válasza HardRic (#914) üzenetére


Krill77
őstag

Arra kíváncsiak vagyunk. A szűk akkut leszámitva jonak tunik.
(Paypallal rendelted?)

(#916) -szabi- válasza HardRic (#914) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Hogy intézted?
Honnan?

üdv
szabi

(#917) ted_mosby válasza HardRic (#914) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Szia! Várom nagyon az értékelésed, kivancsi vagyok, ugyanis én is egyre jobban hajlok afelé hogy beszerzek egyet.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#918) HardRic


HardRic
addikt

Ebayen rendeltem paypallal, UK-ból, máshol nem is nagyon lehet találni. Amazonos ide sajnos nem szállít. Addig be sem linkelem az eladót amíg nem tudom, hogy biztosan jó-e. :) Majd jelentkezem.

(#919) N3gro


N3gro
aktív tag

Szerintetek melyik érné meg jobban?

[Original Xiaomi Portable Wireless Bluetooth Speaker For Smartphone]

[BlitzWolf® BW-F2 IP65 Water-resistant 2000mAh Outdoor Wireless Bluetooth Speaker]

Ami számomra fontos, hogy mindkét hangszóró akksija elég sokáig bírja. A strapabíróság a Blitzwolf felé húz, ami túrázáskor jól jönne, habár tudnék vigyázni a Xiaomira is. Viszont a hangminőség kérdéses, mivel egyiket se halottam élőben.

(#920) Krill77 válasza N3gro (#919) üzenetére


Krill77
őstag

Omaker M4
YouTube : Forest run with the OmakerW4 [Most Powerful Pocket Size Bluetooth Speaker Ever]

(#921) hatpersze


hatpersze
tag

Hétvégén vendégségben voltam, kint ültem a teraszon, egyszercsak elkezdett szólni zene, nagyon tisztán szépen. Azt hittem a nappaliban valami hifit kapcsoltak be... Erre megjelent az ajtóban egy kissrác a kezében egy jbl charge 2-vel...
Én eddig azt hittem a jam heavy metal az egyik legjobb ilyen cucc, de rá kellett jönnöm hogy brutális minőségi különbség van a kettő között. Nekem ez a charge 2 simán elég lenne szó szerint mindenre. Azon gondolkodom kivágom a fenébe otthon a hifi cuccom, és egy ilyet fogok csak használni. A jam heavy metal mellett ez eszembe se jutott, ez azt hiszem valamennyire jelzi a minőséget... Még majd meg szeretném hallgatni a harman kardont, és lehet tényleg újra gondolom az otthoni zenélő felszerelés összeállítását... Egy telefon meg egy ilyen "izé" és ennyi... (:

[ Szerkesztve ]

(#922) Krill77 válasza hatpersze (#921) üzenetére


Krill77
őstag

Nem is egy árban vannak. Bár mostmár olcsobb a charge 2, meg igy is jóval drágább. Épp Most nézek egy charge 2 vs charge 3 tesztet.
Általánosságban a flip, charge, extreme szeria jol szerepel. Ezekkel jo vételt csinál az ember. Hangosak is. ( nem úgy mint a bose SoundLink mini 2, hatvan e ftért..)

(#923) hatpersze válasza Krill77 (#922) üzenetére


hatpersze
tag

Tudom hogy duplája charge 2, de azért jbl-nél a márkát is meg kell fizetni. Jobban mint a jam-nél.

Végül is eddig hibás volt a következtetésem, az árral a minőség is jobb. Sokkal, és ezt eddig nem így gondoltam...

(#924) Krill77 válasza hatpersze (#923) üzenetére


Krill77
őstag

Pedig pont a jblekre jellemzo, h a következő osztályt is üti hangban, pedig árban alatta van. Plz charge 3 vs bose SoundLink 3. (jbl go az kivetel, az drága es nem szól jól.)

Egyébként a charge 2 es 3 kozt óriási különbség van a 3 javára. Pedig a 2 is jo. Illetve van 2+ is.

[ Szerkesztve ]

(#925) csaszi72 válasza hatpersze (#921) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Próbáld ki a HK-t. Jo a JBL de ha van +10k-d akkor a HK jobb vétel. Nagyobb teljesítmény, nagyobb méllyek.
Macerásabb hordani, mert nagyobb, nehezebb. Lába sérülékenyebb mert van neki. De otthoni audiot kiváltani
szerintem jobb.
Az Extremeaudional mindkettő akciós.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#926) Krill77


Krill77
őstag

Téves

[ Szerkesztve ]

(#927) Fleed


Fleed
aktív tag

Sziasztok! Van egy logitech ue boom hangszóróm, és meg is vagyok elégedve vele ha telefonra mentett számokat játszok le rajta, azonban ha a YouTuberol játszok le egy számot, akkor az hangosabban szól ugyan, de a torz hangokat ad ki már közepes alatti hangerőn is. Vigyem vissza, vagy ez normális? Köszi előre is a segítséget.

(#928) Gsx-rr válasza Fleed (#927) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Youtube-on hullámzóak a feltöltött tartalmak hangereje.

(#929) tucsok. válasza Gsx-rr (#928) üzenetére


tucsok.
senior tag

És a minősége is..

"So say we all"

(#930) bippeti


bippeti
tag

Megosztom itt is, korábban a Sardine SDY-019 hangszóróval kapcsolatban az előző linket ajánlották valahol, mint megbízható forrása a terméknek.
Ez lehet, hogy így van, most a fenti linken egy 16 GB-os kártyával és apróságokkal együtt adják 30 $-ért. A kártya egyértelműen fake. Máshol olcsóbban is meg lehet kapni hamis kártya nélkül, akár alin, akár ebay-en.
A hangszórót csak rövid ideig tudtam tesztelni, jónak tűnik, az én elvárásaimnak egyelőre megfelel.

(#931) Gsx-rr válasza bippeti (#930) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Lesz egy fentebb mar emlitett Oittm hangszorom felesleges, Kb 1 het. Hatha valakit majd erdekel.

(#932) Dejdő


Dejdő
csendes tag

Sziasztok!
- 15e-ig keresek hangszórót.
- csak itthoni vétel jöhet szóba

Olvastam hogy a Jam-eket ajánlottátok, ezekből szemezgettem:
JAM Street
JAM trance Plus

Sajnos egyiknek se találtam meg a teljesítményét. Mi a véleményetek? Van valami más ötlet?
köszi :R

(#933) Krill77 válasza Gsx-rr (#931) üzenetére


Krill77
őstag

Eladod az oittmet?

(#934) csaszi72 válasza Gsx-rr (#931) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Vigyázz, ez mar hirdetésnek számít itt!
Ilyenert kaptam a számra.
Én csak neked sugok.

;)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#935) Gsx-rr válasza Krill77 (#933) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem.

(#936) Krill77 válasza Gsx-rr (#935) üzenetére


Krill77
őstag

Ja akkor a felesleges elé egy vessző..? Ok félre ertettem.

(#937) tucsok.


tucsok.
senior tag

Beszereztem egy Klipsch GiG masinát, ajánlom mindenkinek.

"So say we all"

(#938) Peddy789


Peddy789
őstag

Latom a jblekrol volt szo, pont ma neztem az itteni media marktban

Elosszor a charge 2-t akartam megvenni, en valami ertelmes utazo hangszorot keresek ami johet velem kocsiban repulon, hotelben, mindenhol. Tehat jo ha kisebb es konyebb, nem annyira serulekeny, viszont normalis hangot akarok, es nem 2 ora uzemidot.

Ami meglepett, hogy amikor kiprobaltam a kitett eszkozoket, a charge 2 sokkal szarabb volt mint a flip, ami olcsobb. Asszem a charge2 120euro a flip 100?

Emelett a flipnek jopofa szovet boritasa van, a charge fem. A charge nagyobb es nehezebb +2 orat bir elvileg

A flip 10et, de kisebb/konyebb, hangosabb kicsivel, de midnenkeppen szebben szol a hang.

igy ilyen 30ezer korul ez a best buy?

(#939) Krill77 válasza tucsok. (#937) üzenetére


Krill77
őstag

A gigrol irhatnál egy szösszenetet.

(#940) Gabi 8906 válasza Peddy789 (#938) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Szia!

Ha van rá lehetőséged nézd meg/próbáld ki a Denon Envaya minit is.
Elég vékony hangszóró, akinek eddig mutattam mindenki: öggyaaa.. :D

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#941) Jarod1 válasza Peddy789 (#938) üzenetére


Jarod1
addikt

flip 3 ;] :N :DDD 49 euro:)

(#942) glaci válasza Jarod1 (#941) üzenetére


glaci
őstag

Hol?
En is kerek szepen egyet!
Kifizetem!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#943) Krill77 válasza glaci (#942) üzenetére


Krill77
őstag

Titkos helyen es csak neki. Meg csak 1db van..

(#944) Ranek01


Ranek01
csendes tag

Sziasztok!

10K-ért mi manapság a best buy? :)

(#945) glaci válasza Krill77 (#943) üzenetére


glaci
őstag

Ja, a francba. :(
Pedig nagyon kellene valami normalis cumo, megfizetheto aron a doglott Flip2 helyett.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#946) -szabi- válasza Jarod1 (#941) üzenetére


-szabi-
őstag

Akkor hozzál nekem is.

üdv

(#947) glaci válasza Jarod1 (#941) üzenetére


glaci
őstag

Nekem tenyleg szuksegem lenne 1 db. -ra sajat hasznalatra.
Kerlek segits es ird meg, hogy hol ennyi vagy legyel szives vegyel nekem is 1 db. -ot es termeszetesen kifizetem majd Neked.
(Persze, ha igaz, amit ide irtal.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#948) -szabi- válasza glaci (#947) üzenetére


-szabi-
őstag

Ne törődj vele csak bosszantja a többieket.
Pár hónapja már jött (#407) akkor is hiába kértük senkinek semmit nem szerzett.
Most megint ezt csinálja. (#941).

üdv

(#949) Krill77 válasza glaci (#945) üzenetére


Krill77
őstag

A flip 2 nem szól jol neked? Vagy meg ez az a hibas?

(#950) glaci válasza Krill77 (#949) üzenetére


glaci
őstag

Nagyon meg voltam vele elegedve. (Amig mukodott ...)
Sajnos azota sem sikerult megcsinalni. Azt mondtak, hogy tonkre ment benne az alaplap es azt kell kicserelni. Eloszor ugy volt, hogy lesz bele 5k -ert masik, de aztan kiderult, hogy az nem jo bele, igy azota sincsen hangszorom. (Es nagyon hianyzik ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.