Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Surda- válasza twi452 (#149) üzenetére


Surda-
őstag

Picit,nem sokkal... Úgy kb a háromszorosáért árulják :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#152) twi452 válasza apholyon (#150) üzenetére


twi452
senior tag

Érdekes, lehet nekem is néha át kéne futnom az elektronikai részre ha ott járok ezekután :D

(#153) apholyon válasza Surda- (#151) üzenetére


apholyon
aktív tag

No épp ezaz, magam sem értettem, de kapva kaptam az alkalmon :DD Jól is jártam ezek szerint... bár lehet szimplán elárazták, volt már rá példa, fene tudja... lehet be kellett volna raktározni belőle? ;]

Szerk.: 40k körül van mindenhol (plusz szállítás), mondjuk 3 év a gyári gari... egyébként amit olvastam és igaz; kicsit nehezebb társainál (nem vészesen), minket nem zavar, átlag embernek nem okozhat gondot a mozgatás :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#154) itouchfan válasza apholyon (#153) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ritka nagy mázlista vagy... ;) :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#155) HagaNRG válasza pane (#136) üzenetére


HagaNRG
őstag

A JBL go, ha jól tudom 8-9k körül mozog.

10-11 ezer a Soundfreaq Soundspot.
Szánd rá azt a 2 ezer forintot, aztán ha meghallja a fiad, hogy milyen minőségben szólal meg és ráadásul mekkora hangerőig képes tisztán szólni, akkor azonnal elfelejtik a JBL GO-t!

(#156) Bedogy


Bedogy
újonc

Sziasztok,

Érdeklődnék hátha tudtok vmi megoldást, van egy harmann kardon go play hangszórónk és 2 havonta rácsatlakozik valaki és elég hangosan xd.

Van vmi mód rá hogy lejelszavazzam, mert sajnos nem jövök rá hogy kell egyáltalán lehet-e?

Köszi

Üdv

Gy.

(#157) mouzrr


mouzrr
őstag

Üdv. Azokhoz szólnék, akiknek JBL GO hangszórójuk van.

Nektek töltés közben végig piros marad a led? Nekem pár perc után nem is világít, és nem tudom hogy ilyenkor tölt-e. Jelez ha teljesen fel van töltve?

(#158) Dolphine válasza mouzrr (#157) üzenetére


Dolphine
addikt

Én úgy vettem észre, hogyha már nem világít a piros led, akkor fel van töltve. Töltés közben pedig világít.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#159) csaszi72 válasza twi452 (#152) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ha már Tacskó, hónapok óta vártam, hogy leakciózzák a KitSound Cayman 2.1-et vagy az Evoke-t.
Nem ismert márka(nekem) nem sok infó van rola, de design-ra pöppec.
Az ára? Háááát szépen fogalmazva is "beteg".
Angol gyártmány, Tacskóban vagy Amazonon vásárolható.
Nem árazták le:-(
Egy JBL onTime és oneBeat mellé akartam mobil eszközt.
Mikor itt az aprón találtam, üzletből, outletes H/K Onyx Studiót 30k-ért, ujjonan. :K :Y
Na, az ütősen szól.
Csaptunk egy évvégi bográcsozást, a vacsi olyan kb 8m*8m teremben volt.
Abszolute elég volt, szépen beszolta.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#160) itouchfan válasza mouzrr (#157) üzenetére


itouchfan
senior tag

igen, nekem is ilyen pirosas fénnyel világít, egészen addig amíg fel nem töltöődik teljesen, akkor vagy elalszik, vagy csak a sima kék jelzés ég/villog tovább. :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#161) Virág et. válasza csaszi72 (#159) üzenetére


Virág et.
senior tag

Én láttam a Caymant 20-22-ért, az Evoke-ot meg 15e-ért (50%-os akcióban)....

(#162) csaszi72 válasza Virág et. (#161) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Mikor? Hol? Itt az alföldön én még nem.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#163) Virág et. válasza csaszi72 (#162) üzenetére


Virág et.
senior tag

Aréna,illetve Gödöllő :).
(Utóbbi helyen Cayman még tegnap biztosan volt)

Meghallgattam, tényleg jól szól, csak orbitálisan nagy (és nem hordozható)

[ Szerkesztve ]

(#164) csaszi72 válasza Virág et. (#163) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Itt Kecskeméten sajna nem.
Hordozhatóságot a JBL onBeat-nél egy DCtoDC upperrel megoldottam, power bankról szépen ment. :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#165) HagaNRG válasza csaszi72 (#159) üzenetére


HagaNRG
őstag

Akkor a HK Onyxet, a csomagolássérültet te vetted meg előlem. Sokat variáltam rajta, mert túl jó vételnek tűnt:)

A prémiumkategóriából van itt valakinek tapasztalata?
Gondolok itt a Samsung R7, vagyis 7500 típusra pl, ami 100 ezer körül mozog, ha nagyon akciósan kifogjuk, alapból 130 körül mozog.

Mit lehet ezektől elvárni?
Kipróbálni sajnos nincs lehetőségem...

(#166) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi 3 hangszóró közül szerintetek melyiket lenne érdemes választani?

Acme sp105 - olcsó :) 6 pénz
Arctic s113 - 10 pénz
Acme Wave u05 - 14 pénz

2x3 wattosak passzív hangszórókkal mind. A legolcsóbb kb fele annyiba kerül mind a Wave. Nem szánnék sokat erre csak ha azt mondjátok , hogy sokkal jobb. Illetve középen helyezkedik el árban az Arctic.

Igények: A lehető legjobb hang. Vízállóság nem kell. Legyen basszus amennyire várható ezektől. Az akksija bírja jól. Legyen szép magas és közép is. Ne torzítson.

Vagy tudtok valami mást? Ennél feljebb biztosan nem szeretnék menni árban.

Köszönöm!

(#167) nTom


nTom
aktív tag

sziasztok

A [Sardine SDY-019] hangszóró akkuja mennyit bír?

(#168) vacs válasza nTom (#167) üzenetére


vacs
veterán

Nekem ilyen (is) van, hangerőtől függően olyan 4-5 órát kb.

(#166) Mandarinn: Proda X6, árban most 19K, de körberöhögi ezeket!
Korrekt basszusa van (sőt meglepően jó), nagggyon jó akksija, nekem is van, imádom!

Én úgy vagyok vele, hogy egyszer kell jót venni. :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#169) mouzrr válasza itouchfan (#160) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi a választ, kövi töltésnél megfigyelem a jelenséget. Csak már 2x volt olyan, hogy zenehallgatás közben kikapcsolt random, és utána meg tudtam hallgatni tovább, szóval nem gondoltam hogy lemerült volna,

(#170) csaszi72 válasza HagaNRG (#165) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Háááát lehet :B
Most is az szól.
Brutál, 30k-ért meg pláne.
Én a MM-ban bekapcsoltam a Samut is, mellette volt az Onyx. Összehasonlítottam.
Százért eléggé f_s volt a Samu...
A lentebb említett KitSound Cayman odaver neki fele annyiért, ha meg Aréna,illetve Gödöllő tacskoban van az akciós 20-22k-s áron akkor meg pláne.
Meg kell hallgatni, tényleg jól és szépen szól.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#171) twi452


twi452
senior tag

Óbuda, Bécsi úti tescoban hagytam még egy darabot ebből a korábban említett Pure Jongo S3X-ből
12ezer forint az ára

[link]

volt még
T2X 9 ezer körül
T4X 13-14 ezer

(#172) twi452 válasza twi452 (#171) üzenetére


twi452
senior tag

[link]

a kis jam classic eltörpül mellette nagyságban és súlyban is.. érzésre olyan másfél két kiló a kicsike :D
hangban is elég durva dübörgős :)

a beállítása szörnyű volt.. firmware update wifin keresztül tökölés.. még rá kell vennem, hogy a bt-t használja és akkor normális hangszóróként fog működni mert nekem nem kell ez a wifi-s multiroom ökörség :)

[ Szerkesztve ]

(#173) B-L-A-C-K válasza twi452 (#171) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ennyiért még eladásra is megéri megvenni, nehogy elmenjek, itt lakok tőle nem messze... ;]

(#174) csaszi72 válasza twi452 (#171) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Na, holnap itt (alföld) is megnézem.... :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#175) twi452 válasza B-L-A-C-K (#173) üzenetére


twi452
senior tag

tényleg nem rossz cucc :)
elég komoly basszus van benne a méretéhez mérten :)
persze nem kéne, hogy meglepjen hiszen a tetején figyel a brummogó :)
a négy oldalán meg 1-1 a magasaknak

nekem kicsit sok is a basszus úgyhogy EQ-val le is húztam..
ami viszont fontos, hogy kis hangerőn is jelen van, nem kell üvöltetni
pl a jam classic-nál csak feltekerve jön elő egy kis basszus persze butaság összehasonlítani :D

be is lőttem rajta végre a bt-t úgyhogy innentől egy jobb fajta hordozható kütyü
az aksira kíváncsi leszek.. 20 órát ígérnek.. ha már 10-et tud az is jó :)

szemeztem a nagyobb tesójával (T4X) de annak kell betáp abban nincs aksi
gondolom az elég durvát szól ha ez a kisebb így

ja a legfontosabbat nem írtam..
nem villog!!! nincs őrjítő kék led ami egész éjjel bevillogja a szobát :D
az elején van a bekapcs gomb körül egy folyamatos! normális zöld világítás, alvó módban pedig narancssárga de az sem villog hálisten :)

[ Szerkesztve ]

(#176) HagaNRG válasza twi452 (#172) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi a tippet és a véleményezést is!

Teljesen felcsigázott ez a tapasztalat, ennyiért nagyon-nagyon befizetnék rá jómagam is. A nagyobbik kár, hogy nem akksis, még az beleférne a normális árketetbe, mert ahogy nézem, a meretek, súly már alapból űberelik a nagynevű, 30-40 ezerért hazavihető, de jóval picibb hangszórókat is. (mint JBL, Harman, Bose, Sony, stb.)

Kíváncsi lennék a borsodi teszkókban mi a helyzet velük...

(#177) twi452 válasza HagaNRG (#176) üzenetére


twi452
senior tag

Egy apró kellemetlenség azért van vele, kicsit késik bt-n keresztül minden.
Úgy értem, hogy ha hangerőt változtatok vagy számot léptetek akkor úgy egy jó másfél mp-et simán gondolkodik rajta. A jam classichoz tudom csak hasonlítani, az azonnal reagál mindenre.

Kábellel összedugva ez eltűnik úgyhogy a bt a ludas benne. Nem nagy dolog csak észrevehető könnyen.

A saját hangerőszabályzója nagyon finom lépésközökkel (szinte analóg módon) állítható szóval sokat kell nyomni ha valaki azon akarja állítgatni. Illetve lehet természetesen az app-ból is amit le kell tölteni hozzá.

Én egy nexus 5-öt használtam vele, sajnos a gyári hangerőszabályzó a droidon meg pont ellenkezőleg, hatalmasakat ugrik így ezzel a kis bt késéssel + a nagy hangerő ugrással azért rendesen meglepett amikor felnyomtam először, hogy miért ilyen halk xD

Azt nem tudom, hogy prémium márkák mennyire szólnak szebben vagy teljesebben.

Az én ízlésemnek egy kicsit túl sok a basszus (vagy kevés a többi) :) De ezen lehet korrigálni a lejátszókban.

Az ára az fura.. Ugye gyártó oldalon meg amazonon ez a 130 fontos ár.. külföldi teszteket olvasva meg sok helyen előjön, hogy igen ennyi az ára viszont csomó tescohoz hasonló üzletben féláron fut.

12-ért szerintem nem rossz, én be mertem kockáztatni az biztos, hogy a jam classic-ot meghallgatva utána nagyon furcsa volt :D

szerk:
és ezúton szeretném megköszönni apholyon sporttársnak amiért felhívta rá múltkor a figyelmet, tuti nem néztem volna körbe most se a tescoban ha nem árulta volna el múltkor :)

[ Szerkesztve ]

(#178) HagaNRG válasza twi452 (#177) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi a hosszas leírást!

Közben végigolvastam a külföldi teszteket is.
Ott eléggé lehúzóan nyilatkoznak róla, mélyszegény, magashiányos, stb. Ehhez képest, ahhoz képest, majdnem mindenhez képest sokkal gyengébben szól, csak ugye nem mindegy, hogy rendre 40-50 ezres hangszórókhoz hasonlítják, most meg arról beszélünk, hogy 10k-ért belekössünk-e, mert ennyiért nyilván lehet venni a két gyufásdoboz méretű, egyutas JBL go-t is, akkor majd kiderül, az ár/érték arányok merre mozdulnak.

Én most mondjuk nagyon erősen gondolkodom a nagyobbik verzión, mert a 4kg és 50W RMS azért nem akármilyen számok, lássuk be.

Meglátom, hogy lesz-e egyáltalán, aztán majd kiderül, melyik kell:)

(TV_hez afféle soundbarként vajon menyire válhat be? Talán még egy sima, alap LCD TV hangjának a felturbózására is megfelelne a tápkábeles verzió a szülőknek...)

(#179) twi452 válasza HagaNRG (#178) üzenetére


twi452
senior tag

Én a basszust aztán nem hiányolom belőle.. persze lehet az én hibám :D

Most pl a Korn-tól megy a Make me bad és a hangfal hangerő maxon, a telefonon fél úton és remegteti a kezemet az asztallap :) a következő lépcsőre pedig már határozottan hangos a cucc és dübörög.

Persze gondolom ez is ízlés kérdése, nekem nem hiányzik belőle basszus, inkább sok ahogy írtam korábban :)

volt ennek egy korábbi verziója a sima S3, ahogy olvastam az X a mostani amiben ha lehet hinni akkor javítottak a hangzásán is.

"Meanwhile, the firm has overhauled the Digital Signal Processor and added dynamic equalisation in a bid to improve the sound. Set up has also been made easier – including a new set-up process through the Pure Connect app."

(#180) HagaNRG válasza twi452 (#179) üzenetére


HagaNRG
őstag

:R :R :R Örök hálám az aktív közreműködésedért!

(ha azt nézzük, hogy most azon agyalok, hogy tizenezerért jó lesz-e, tegnap ilyenkor meg még a Samsung csoda tojásán gondolkodtam, hogy megér-e nekem 100 ezret:)

(#181) twi452 válasza twi452 (#179) üzenetére


twi452
senior tag

Még egy kis info amit találtam róla :)

egy ilyen van benne Chargepak-f1

tehát cserélhető, 8800 mAh-ás aksi és ami a legjobb.. ha kihúzod a gyári bluetooth dongle-t az usb portjából és rádugod a telefont akkor szépen tölti mint egy sima külső aksi.

szerk:
leteszteltem tényleg működik
persze nagyon keveset nyom át úgyhogy inkább ilyen biztonsági tartaléknak jó :)

Ampere app-al nézve a gyári töltővel 1500mA-t mutat, erre rádugva csak 300-at ami annyi mintha a pc usb portjára dugná az ember :)

[ Szerkesztve ]

(#182) mouzrr válasza mouzrr (#169) üzenetére


mouzrr
őstag

#160
Köszönöm, tényleg így működik :R

(#183) csaszi72 válasza HagaNRG (#180) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Na, pont ezt néztem az Onyx-al szemben.
Messze nem hozza a 100ezres elvárást.
Onyx negatív tapasztalat: ha nem iOS eszköz szól rajta, nekem mintha tompabbnak tűnne.
De lehet csak nekem. Valamelyik nap csinálok összehasonlítót.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#184) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Valahol lehetett olcsón venni Jbl Go-t ,hogy tele a jófogás vele?

(#185) apholyon válasza twi452 (#177) üzenetére


apholyon
aktív tag

Örülök, hogy örülsz! :DD

Közben én is írnám a tapasztalataimat (én ugyebár tesómnak vettem, de párszor találkoztunk az ünnepek alatt, volt alkalmam sokat hallgatni... furcsállottam is, amiket írtál, két dolog azokkal kapcs.:

Ugyan tesóm nem szedte le hozzá az appot, szimplán kibontotta, bekapcs., BT a telóról és már ment is, és megy azóta is hibátlanul (értem ez alatt, hogy próbáltuk 5 különböző telóról, mind egyből felismerte, csatlakozott és nem volt késés sem hangerőnél, sem számváltásnál. Mi mondjuk jack-kel nem is próbáltuk).

A másik az akksi: hát nem akarok hazudni, de szilveszterkor kb. este 9-től ment (maxra töltve) és hallgattuk 1-én délelőtt 11-ig (nem aludtunk...) és még közel sem volt a lemerüléshez. Nem maxon ment, de majdnem...

És bónusz: én kifejezetten imádom a basszust! Bár zeneileg más stílusút hallgatok nagyrészt, de én is olvastam panaszt a basszusra, hát nem tudom ők mit várnak, tényleg elég komoly és nem torzít... :F

Mindent egybevéve vicces, hogy úgy vettem én is, hogy hirtelen kellett és jó vételnek tűnt (+ ki tudtam próbálni), biztosan a 100k és +-os társai jobbak, de könyörgöm, 11,5k-ért ajándék. Nagyon megérte. Aztán majd meglátjuk mennyire lesz tartós, de nekem ahogy tapiztam nagyon jól összerakott szerkezetnek tűnik, minőségi anyagokból... :C

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#186) twi452 válasza apholyon (#185) üzenetére


twi452
senior tag

Simán lehet, hogy csak én bénáztam :)

Mindegy letöltöttem az app-ját ott sikerült felkűzdeni az otthoni halózatra aztán gyorsan kiabált is, hogy van friss firmware a cucchoz és addig ő bizony nem fog innen tovább lépni amíg nem frissítem :D

Aztán már megtalálta a nexus 5 bluetooth-al is utána pedig simán a windows-os tabom is úgyhogy működik minden :)

(#187) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Ma meghalgattam munkatársam Bowers & Wilkins A5-jét.
Bár nem BT de vezeték nélküli.
Szép, szépen szól, de annyiért nem kéne... :N
Vastag pénztárcájúaknak, épp el is adó a hardveraprón.
Ennél tényleg a nevet kell megfizetni.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#188) twi452 válasza twi452 (#186) üzenetére


twi452
senior tag

Na közben kiderült a turpisság. Az app amivel lehet állítani ezt a wifi-s multiroom-os dolgot (+ mégegy saját zeneáruház) kavar bele. A törlése sem oldotta meg a gondot.

Ma nekiestem a nexusnak, hogy beállítsam a hangerő lépésközét amihez bootloader, root stb tökölés..mindegy szóval legyalultam a telefont tisztára. Nem raktam fel a hülye app-ot hozzá hanem ráerőltettem a bt keresést sikeresen és láss csodát nincs késés..minden egyből megy rajta :)
Úgyhogy azt el is felejtem gyorsan úgysem kell, csak macera :)

Közben még kiderült, hogy a T4X annyira nem jó cucc, nem szól szépen úgyhogy azt nem merem ajánlani.

(#189) apholyon válasza twi452 (#188) üzenetére


apholyon
aktív tag

Hát no, igaz a mondás, a kevesebb néha több :U

@csaszi: ez nem jó reklám munkatársadnak ;]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#190) csaszi72 válasza apholyon (#189) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Aki ebben a kategóriában keres olcsóbbat nem fog találni. Meg fogja venni. Kevesen vannak az ilyenek de vannak. :D
Meg amúgy is, lehet csak irigy vagyok :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#191) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Vettem ma egy Jbl go-t. Nem tudom mi ez a nagy hype mögötte. Szidnék mindenkit ha 9-10-000.- forintot adtam volna ki érte.
A Jam Plus-om minden téren jobb szerintem,úgy dizájn ,és hangzás terén is.
Jó lenne meghallgatni egy Xiaomit ,de ha az is hasonló szintet tud akkor számomra felejtős,és érdemes kicsit többet rászánni. Megy is az apróra.

[ Szerkesztve ]

(#192) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Nem igazán találtam megfelelő topikot, talán ez áll legközelebb a felmerült probléma megoldásához.

Egy barátom buszvezetőként dolgozik és eddig egy autórádiót hangszórókkal hordozgatott magával sporttáskában, hogy vezetés közben zenét hallgasson (24V->12V elektronikával megspékelve)

A buszpark éppen cserén megy keresztül, ahol az új buszoknál már nem megoldható az eddigi rendszer busz elektronikai hálózatára való rákapcsolás.

Egy munkatársa mutatott neki egy hordozható kialakítást, ami saját akkus megoldással produkált hasonló kiépítést, viszont számára ezen rendszer által nyújtott teljesítmény kevés lenne, így engem kért meg (fogalmam nincs mi közöm is van hozzá, mert még csak nem is ilyen területen mozgolódom :F , de azért rákérdezés szintjét itt a fórumon még be mertem vállalni) kérdezzek már utána van-e lehetőség olyan rendszer kialakítására, ami saját tápellátással 6-8 órán keresztül bírja szuflával és memkártyáról/penről képes mp3 és társai lejátszására értelmesebb hangerő mellett hangszóró használatával (szóval nem fej/füllhallgatós megoldásokat keres) (egyéb iránt nem tudom nála mit takar az értelmes hangerő :F )

Gondolom akkucserés megoldás is játszik majd a 6-8 órás üzemidőt figyelembe véve.

read-only mode on the forum

(#193) Dolphine válasza Gsx-rr (#191) üzenetére


Dolphine
addikt

Mi (volt) a baj JBL GO-val?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#194) Gsx-rr válasza Dolphine (#193) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Fentebb leirtam. Azt hittem erdemes lesz lecserelnem erre a Jam Plust.
A Go hangja egyaltalan nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#195) Dolphine válasza Gsx-rr (#194) üzenetére


Dolphine
addikt

Értem.
Mások az igényeink ezek szerint. :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#196) csaszi72 válasza AtHoS (#192) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Szivargyujtó csatlakozó van?
pl:hűtőtáska miatt.
Mert akkor Dc-Dc konverterrel pikk-pakk megoldható.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#197) AtHoS válasza csaszi72 (#196) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Rákérdeztem, de városi közlekedési buszoknál ilyet alapból nem építenek be. Gondolom ezt a részét már lebeszélte a műhelyesekkel csak utána fordult hozzám.

Egyébként tovább dobtam irányába a topikban nemrég linkelt Pure Jongo S3X-et, hátha megtetszik neki

read-only mode on the forum

(#198) apholyon válasza AtHoS (#197) üzenetére


apholyon
aktív tag

Azt hiszem ezt a lavinát én indítottam el, remélem tényleg be fog válni (mindenkinek, aki ezt választja), tesómnak eddig 3 hét után is kifogástalanul működik, szerintem jó megoldás lenne barátodnak is... :U

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#199) AtHoS válasza apholyon (#198) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye a decibel-ek bűvöletében csak Ő tudja megmondani, hogy megfelelő-e számára. Én is remélem amúgy, hogy jó lesz neki és nem kell túrnom e-bay-t hasonló cucc után :K

read-only mode on the forum

(#200) AtHoS válasza AtHoS (#199) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Közben beszéltem barátommal, küldött át egy linket, amin egy általa elképzelt kialakítású cucc látható. Ilyet szeretne erősebb hangzással: Psyc Torre Bluetooth Tower Speaker

Rákérdeztem mostanáig milyen hangszórókat használt. Mondta, hogy olyat biztos nem fogunk találni sajátakksis kialakítással, mert 2 db Magnat 80/100-as kárpithangszórók vannak bedobozolva egy USB-s autórádióval egyetemben, amit max 30%-os hangerőn használt.

A kollégájának konzervdoboz nagyságú JBL hangszóró volt, talán 5W-os kialakítású, ami számára kevés lenne, szóval ettől jóval erősebbet szeretne.

Javasoltam, hogy ugorjon el Tesco-ba és ha éppen szerencséje lesz, akkor talán ki is próbálhatja Pure Jongo S3X-at, amivel azért sokkal előrébb lenne tapasztalatban.

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.