Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Jarod1


Jarod1
addikt

Az mekkor már hogy a szomszéd átjött hogy vegyem lejjeb a hangerőt mert a gyerekek aludni szeretnének, Pedig a Flip3 féhangerőn volt ;] :K :C :Y

(#402) B-L-A-C-K válasza Jarod1 (#401) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó szar akkor a szigetelés... ;]

(#403) Sidorovich válasza Jarod1 (#401) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Szia!

Tudnál írni egy rövid élménybeszámolót, véleményt róla? Ez a JBL Flip 3? Mennyivel szól durvábban egy jobbféle 15 colos laptophangszórónál?
Én a Flip 2-t néztem ki magamnak elsőre. :R

(#404) Jarod1 válasza Sidorovich (#403) üzenetére


Jarod1
addikt

Brutális mély hangja van, igazából én a Flip1 el kezdtem, ezt a tesómnak adtam, mert jött a Flip3, faternak a flip2- kapta, ,Szóval vízálló, több flip3 is összekapcsolható, sajna nincs gumi lábak ami a flip1 nél...Micro usb nkeresztül tölthető, laptophangszórót felejsd el, meg se közelíti a Flip3 at. Flip2 is jó választás.

(#405) Sidorovich válasza Jarod1 (#404) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm. :R
Egy kb. 16 négyzetméteres helységet is meg tud tölteni hanggal rendesen? :)
Laptoppal használtad már? Egy átlagos, Windowsos laptoppal is össze lehet párosítani Bluetoothon? Felismeri utána a Windows mint hangszórót?

:R

(#406) MrRL19 válasza Sidorovich (#405) üzenetére


MrRL19
senior tag

Én most gyorsba vettem is egy Flip2 15k-ba :)) nem csalódtam :K szép hangzása van ahhoz képest ,hogy ilyen pici ,tehát értem ez alatt pl : telt mélyek viszonylag jó magas dinamikusan szol szerintem egy nappalit teljesen korrektül megtölti

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#407) Jarod1 válasza MrRL19 (#406) üzenetére


Jarod1
addikt

én a Flip3 at vettem 15 ért újonnan ;)
tokot ebayről rendeltem hozzá...itthon a 10K sok.. :(

bencze94

Persze Egy átlagos, Windowsos laptoppal is össze lehet párosítani Bluetoothon.
Ha be van kapcsolva a Bt akkor induláskor azonnal csatlakozik a Flipre.
A vezetéknélküli eszközökhöz beteszi.

(#408) MrRL19 válasza Jarod1 (#407) üzenetére


MrRL19
senior tag

(#407) Jarod1 az korrekt :DDD tok van nekem is itthon sikerült beszerezni ?

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#409) Jarod1 válasza MrRL19 (#408) üzenetére


Jarod1
addikt

Mármint a tokot vagy F3 at?: ;] :P

(#410) MrRL19 válasza Jarod1 (#409) üzenetére


MrRL19
senior tag

f3 :)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#411) Brenor válasza B-L-A-C-K (#392) üzenetére


Brenor
aktív tag

Milyen árkategóriában érdemes nézni adaptereket? Melyik a legmegbízhatóbb márka? Van egy M-TECH MT-201BT 2.1 hangfalam, és az a baj, hogy gyakran elmegy a hang jack kábellel, most vagy a kábellel van probléma vagy az alaplapi jack aljazattal. Adapterekből 1000-től 5000-ig látok, de nem kell, hogy annyira messzire vegye a jelet, mert a hangfal a gépem mellett van.

(#412) Dolphine válasza Brenor (#411) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem ilyen van, most akciós! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#413) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy JBL bluetooth hangszóró.
Ismerősömé, és azt vette észre, hogy ha otthon rácsatlakozik a laptopra(wifis hálózat), és hallgatnak zenét youtubon úgy, hogy ki van küldve a hangszóróra, olyan, mintha bezavarná a jeleket a bluetooth és a wifi.
Élvezhetetlen a zene, akadozik, nem tölti be. Ha pl telón tárolt zenét játszanak le az eszközön, akkor nincs baj.
Ez mitől lehet?

Köszönöm előre is :R

(#414) Jarod1 válasza csibusz0314 (#413) üzenetére


Jarod1
addikt

a wifi melyiken megy? 5 giga hercen fal nincs a laptop és a JBL közt? torrent közben nem megy?

(#415) metaa válasza metaa (#397) üzenetére


metaa
tag

sajnos azt a választ adta az auchan, hogy ez a hangerő szabályozás ilyen gyárilag

ami szerintem egy 30ezres árkategóriában hihetetlen nagy hiba... ettől függetlenül nem viszem vissza, mert jól szól, csak kikapcsolás előtt módot kell váltani, hogy ne ordítsa le a fejem a rádió

VIDEÓ A JELENSÉGRŐL

(#416) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Erről a Xiaomi hangszóról tud valaki valami bővebbet? Hang, basszus, stb?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#417) B-L-A-C-K válasza Dolphine (#416) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég új széria, így tapasztalat 0 itt róla szerintem.

(#418) Dolphine válasza B-L-A-C-K (#417) üzenetére


Dolphine
addikt

Az ára elég meggyőző! :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#419) B-L-A-C-K válasza Dolphine (#418) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Meg 5W-os hangszóró van benne, ami nem olyan rossz ilyen kis egy hangszórós dologtól.

(#420) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

sziasztok
szeretnék egy bluetooth-os hangszórót venni, amit a laptopomhoz tudok csatlakoztatni (abban is van bluetooth)

árban max 30 000Ft körül gondoltam venni.
itthon használnám, illetve a kertben hallgatnék rajta zenét.
nagyon nem értek, hozzá így első körben a jbl flip 3-at néztem.

ti mit ajánlotok?

Szépnapot!

(#421) Jarod1 válasza Dexter-2000 (#420) üzenetére


Jarod1
addikt

Jó választás, Nagyon durva milyen hangok jönnek ki belőle, ahoz képest hogy mekkora, Basszus nagyon ott van, vízálló, vagy cseppálló. az újdonsága hogy több JBL es temék összeköthető vezék nélkül, és Firmware updatelhető. a soft frissítés mindenre gondol addig nem hagyja elindítani a az upgrade-t amíg töltésre nincskötve a Hangszóró, így megvédve attól ha upgrade közben netán lemerülve a Flip3.

[ Szerkesztve ]

(#422) Jarod1


Jarod1
addikt

Uprade folyamata

(#423) Dexter-2000 válasza Jarod1 (#421) üzenetére


Dexter-2000
őstag

ma megvette, szépen szól nagyon.

még annyi kérdésem van hogy így az elején érdemes odafigyelni bármire is?
pl. az első 50 órában ne hallgassam csutkán mert még be kéne járatni a hangszórókat stb..

Szépnapot!

(#424) Jarod1 válasza Dexter-2000 (#423) üzenetére


Jarod1
addikt

Nincsenek határok, úgy hallgatod ahogy akarod, Kólát azér ne önts rá, ;] ha egy idő után nem érkezik rá jel akkor kikapcsol, ha telón hívásod érkezik lekapcsolja a zenét kihangosítja a hívást majd ha végeztél visszatolja. amit hiányolok belőle az a Tok amit még a Flip1 hez adtak, de a 2,3 hoz nem, ezért ebayről rendeltem hozzá.

(#425) Dexter-2000 válasza Jarod1 (#424) üzenetére


Dexter-2000
őstag

jolvan köszönöm szépen.

+4k ba került volna hozzá a tok, de egyelőre még nem éreztem fontosnak.

lehet ennek a firmware-ét frissíteni? (bocsi ha hülyeséget kérdezek de azért szeretek naprakész lenni na :)) )

Szépnapot!

(#426) B-L-A-C-K válasza Dexter-2000 (#425) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#427) Jarod1 válasza Dexter-2000 (#425) üzenetére


Jarod1
addikt

Jól mondja Black...

ezt a telóra felrakod és lecsekkolja vane friss.
[link]

(#428) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

rendben van, köszönöm szépen a segítséget
:R

Szépnapot!

(#429) chosa921


chosa921
tag

Sziasztok bt-s hangszórót szeretnék venni, az ár kategória olyan 30-40 000 ft körül lenne, nem óckodok a külföldről rendelhető csoda kínai cuccoktol sem, sokszor rendeltem már messzi földről, ami számomra fontos lenne, hogy basszus legyen benne, annyira a magas nekem ha nincs kihangsúlyozva az nem baj. Válaszokat előre is köszönöm! :)

Üdv.:Peti

(#430) B-L-A-C-K válasza chosa921 (#429) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ennyi pénzért, ilyen elvárásokra JBL Flip 3 lesz a te befutód is akkor.

[ Szerkesztve ]

(#431) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Olcsóbb, de mégsem a vacak/gagyi kategóriából keresek olyan bt hangszórót amiben van beépített rádió is, és magyar állomásokat is tudnék vele rendesen hallgatni. 10k alatt, melóhelyre kellene, szóval ne legyen nagy.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#432) Szab02 válasza chosa921 (#429) üzenetére


Szab02
aktív tag

Vagy egy JBL Charge 2+

Összehasonlítas

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#433) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Szevasztok!

Van egy JBL Clip hangszóróm, amit nagy megelégedéssel használok, de az akku kezd fáradni benne. Más okból szét kellett szednem, láttam, hogy egy 600 mAh darab van benne, 3 kábellel. Valószínűleg nem lenne nagy mutatvány kicserélni, van-e erről bárkinek tapasztalata? Honnan érdemes, milyen típust rendelni?

Köszönöm!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#434) Bazsy


Bazsy
aktív tag

Sziasztok!

Picit szokatlan igényem lenne. Hálószobába keresnék egy hangszórót ami BT vagy mégjobb ha Wifi csatlakozást tud és jó esetben van beépitett netradio kliense is.

A speciális igény, hogy szépen kell szóljon halkan. Általában úgy hallgatok zenét hogy épp hogy hallani lehessen tisztán. A jó minöség fontos.

Az a baj hogy amiket találok azok vagy túl nagyok (=Nem ideális kis hangerön) vagy rossz minöséguek.

Van valami ami kicsi, szépen szól halkan és jó minöség is? :)

Bazsy

(#435) B-L-A-C-K válasza Bazsy (#434) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Keret?

(#436) Bazsy válasza B-L-A-C-K (#435) üzenetére


Bazsy
aktív tag

30-60 között valahol.

Bazsy

(#437) Jarod1


Jarod1
addikt

JBL Clip et levették a palettáról, nemsokára jön az új a cseppáló verziója.

(#438) csaszi72 válasza Bazsy (#436) üzenetére


csaszi72
aktív tag

HK Onyx studio. A határ teteje de nem fog csalódást okozni ;)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#439) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Olyan minőségibb (50-60-70-80k br. belefér) hordozható, akksis, mobil hangszórót keresek, amin van USB bement is, az-az pendrive-ról is képes zenét lejátszani. Létezik vajon ilyen? Próbáltam google-zgatni, de sajnos ahol láttam az USB bemenetet, ott kizárólag a telefon töltésére funkcionált..

Köszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#440) Bazsy válasza csaszi72 (#438) üzenetére


Bazsy
aktív tag

Picit túlzásnak tűnik a HK az igényeimhez, kb 1%on lenne a hangerő folyton :) Ez hogy csak Bluetooth is picit harmatos manapság. Egy beépített tune in radio kliens és wifi lenne a legjobb de csak kínai cuccot láttam ilyennel normális méretben 40er kb.

Nincs valami ismertebb marka hasonló képességekkel?

Bazsy

(#441) troland26


troland26
őstag

Vajon Charge2 vagy Flip3 ? Kb u.a mind a kettő . Melyik a jobb és miért ? Esetleg van olyan is ami kicsit jobban szólaltatja meg a magas hangokat is ? ( olvastam , hogy mindkét hangszóró eléggé basszus orientált . )

(#442) Jarod1 válasza troland26 (#441) üzenetére


Jarod1
addikt

A chanrge2 kicsit nagyobb van USB portja amivel, tudsz tölteni telefont

egyébként itt egy összehasonlítás:

[link]

(#443) Trodes


Trodes
újonc

Sziasztok. Én egy JBL xtreme-re szeretnék beruházni. Valakinek van vele tapasztalata? Hangzás, hangerő, stb.

Előre is köszi:).

(#444) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Adott egy samsung level box mini
Win10 el össze lehet ezt varázsolni valahogy?
A bluetooth eszközölnél nem találja

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#445) twosixxx


twosixxx
csendes tag

Sziasztok!

20k körül keresnék BT hangszórót, mivel elég sokat használnám szabadban, fontos lenne az üzemidő. Amit kinéztem, az a JBL Flip 2, vagy a Proda X6. Előbbinél van valakinek tapasztalata, hogy a megadott 6 órás üzemidőt tartja-e? Illetve, hogy esetleg AUX kábellel használva lehetséges, hogy tovább bírja valamennyivel? Mert ez az egy, ami annyira nem jön be ezzel kapcsolatban. Hangzás szempontjából rosszul nem járnék egyikkel sem igaz? :D
Használtan jöhetne szóba a Charge, vagy a Flip 3, de 20-nál többet mondjuk nem nagyon adnék ki egy ilyenért.
Köszönöm:)

(#446) kisspall válasza Leonardo91 (#444) üzenetére


kisspall
aktív tag

Remekül működik Win 10-zel (is). Párosításhoz megnyomtad hátul a gombot a hangszórón?

[ Szerkesztve ]

(#447) vacs válasza twosixxx (#445) üzenetére


vacs
veterán

Nekem Proda X6 van, meg vagyok vele elégedve, itt írtam róla.

(^)(>.<)(^)

(#448) Leonardo91 válasza kisspall (#446) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Igen, villogott is ahogy kell de a gépem nem találta

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#449) Leonardo91 válasza Leonardo91 (#448) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nem találja sehogy sem..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#450) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok

Tesómmal szeretnénk venni bluetooth hangszórót, kb. 8-9000-ért. Ennyiért mit ajánlotok? Leginkább csak szobában használnánk, tehát olyan hatalmas hangerő nem kell, inkább szóljon szépen. Sokan a JBL Go-t mondják, meg 1-2 éve vett haverom egy Jam classicot, annak is tetszett a hangja. A JBL és a Jam közül melyik jobb? Vagy van ezektől jobb vétel is ennyiért?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.