Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Szab02


Szab02
aktív tag

Sziasztok!

Létezik valami SONOS Play 1-hez hasonló hangzású bluetooth-os kivitelben és hasonló árcédulával?
Jó volna a sonos is, csak valahogy nem vagyok kibékülve azzal az ethernet megoldással.

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#252) migabi24


migabi24
nagyúr

Nokia md-12 vagy huawei am-10 vagy xiaomi sqare box lenne jobb egy jbl go-nál szinte egy árba vannak

(#253) poirot


poirot
senior tag

Jam Classic hangszoróm van. A win 10 látja, minden oké, viszont melyik lejátszót tudom rábirni arra, hogy bluetooth-ra nyomja ki a zenét?

Köszi a válaszokat.

(#254) Dolphine válasza poirot (#253) üzenetére


Dolphine
addikt

A párosítás megtörtént?
Nálam a Win10 ezután mindent a bluetooth hangszóróra küld! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#255) Jarod1 válasza poirot (#253) üzenetére


Jarod1
addikt

nem a lejátszó tolja ki rá hanem a hangkártya ahoz csatlakozik

(#256) poirot válasza Jarod1 (#255) üzenetére


poirot
senior tag

Alaplapi hangkártyám van, kezelő panelt nem látok hozzá.

(#257) twi452 válasza poirot (#253) üzenetére


twi452
senior tag

Műveletközpont - Csatlakozás menüpont alatt kapcsolódni kell a hangszóróhoz

ha ott nincs vagy még mindig nem oké akkor a gépház - eszközök - bluetooth
itt ki lesz listázva a hangszóró és rákattintva előjön a csatlakozás gomb ha jól rémlik (nálam ilyenkor szokott kékhalált dobni a win 10-es tabom sokszor :D )
lehet érdemes törölni a megjegyzett eszközt és újra összepárosítani hátha akkor jó lesz (windows módszer.. nem működik kapcsold ki és kapcsold be újra :) )

és ha valami csoda folytán sikerül összekapcsolni akkor a hangerőre kattintva a lejátszóeszközök között lesz a jam és ekkor már minden hang arra megy ki

nekem is van egy jam classic, ennél általában simán működik ha be van kapcsolva a bluetooth akkor a csatlakozás menüpont alatt össze lehet egy kattintással a kettőt hozni és megy

a jongo-val szokott szivatni néha a win :)

[ Szerkesztve ]

(#258) poirot válasza twi452 (#257) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm a segítséget, de ez a bluetooth egy nagy sz*r win 10 alatt. Érdekes az androidos eszközömmel simán ki tudtam rakni a hangot.

Aki ilyenbe gondolkodik windows alatt, az felejtse el.

Nehogy vegyetek ilyen kütyüt, vagy bármi bluetooth eszközt a windows alá !

Csak 2000 ft-om bánta az még belefér. Először és utoljára.

üdv.

(#259) zazenke


zazenke
őstag

nekem egy gear4 xomi hangszoró van akciósan volt 10000 ft . magasai nem szépek de ami az örületbe kerget az a bejelentkező szignál vagy a kapcsolatfelvételi szignál . legalább lenne halk de ez éjszaka amikor bekapcsolom beleüvölt a csendbe szerintem a szomszédok is hallják a társas házba.a hangerőt persze ilyenkor még nem lehet állítani , majd szerelek lehet bele egy késleltetést ami nem engedi ki a hangszoróra a jelet bekapcsolás után egyből. az lenne a kérdésem hogy olvasgatva a fórumot jókat írtok a proda x6 és s3x jongo stb társairól. ezeknél is vannak ilyen belejátszó kapucsengő dallamok vagy kussba vannak és csak a zene szólal meg rajtuk amit megosztok. esetleg kikapcsolhatóak a jelzőhangok.

(#260) Jarod1


Jarod1
addikt

JBL Flip3 a király.. ;] :DDD

(#261) lexter00 válasza Jarod1 (#260) üzenetére


lexter00
őstag

Xiaomi kicsikerek a király a fém házával,a túlméretezett hangszórójával,külön mini "mélynyomjával",és a 40 órás!!!! akksijával.És mindezt 5ezer forintért kínából!

(#262) zazenke válasza lexter00 (#261) üzenetére


zazenke
őstag

csak ki tudja hogy milyen magasai vagy mélyei vannak hangzásilag

(#263) Dolphine válasza zazenke (#262) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem is van, mind a kerek, mind a "négyszögletes" és az árához képest nagyon jól szól mindkettő!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#264) zazenke


zazenke
őstag

voltam ma a média markt-ba a kipróbált hangszorók közül a harman kardon onix studio 1 mindent vitt. csak ne lenne olyan gyagyás alakja. 54 ezer lenne. de a youtube-on összehasonlítják pl a jbl extrémmel is ami 30 000 el többe kerül és középhangerőn bizony az nem jobb hanem rosszabb

(#265) csaszi72 válasza zazenke (#264) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Így van!
Lejjebb irtam, decemberben be újítottam egy ilyet.
Messze verte a 100ezres Samu tojást is. :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#266) poirot


poirot
senior tag

Sikerült a win 10 alá raknom a JAM Classic bluetooth hangszorókat. Mindenhol látom a hangszorók között is, viszont hiába csatlakozom rá, a hang lejátszó eszközökbe le van választva, és nem is engedi a felcsatlakozást, hiába próbálom. Van valakinek valamilyen ötlete ?

Köszi előre is.

(#267) twi452 válasza poirot (#266) üzenetére


twi452
senior tag

így tudom megmutatni legegyszerűbben hogy nálam hogy működik

eltávolítottam mindent úgyhogy tiszta lapról indulva :)

Youtube Video

az elején amikor a hangszóró ikonra nyomtam akkor lehet olvasni és hallani is hogy a tab saját hangszóróját lehet állítani és szól is

később amikor sikeresen csatlakozott akkor már a külső hangszóró lett ott az alap hangerő csúszka és ekkor már minden hang a jam-en keresztül jön (ez nem hallatszik nyilván a videón mert a bandicam az nem tudja felvenni mikrofon nélkül :) )

ott a csatlakozás gyorsmenüben meg csak leválasztottam és újra csatlakoztam egyszerűen, ez elvileg mindig működik ha már párosítva van és be van kapcsolva a bt és a hangszóró

remélem segít :)

(#268) poirot válasza twi452 (#267) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm, hogy egy külön videot áldoztál rám, de sajnos nem müködik az egész. :(

(#269) zazenke válasza csaszi72 (#265) üzenetére


zazenke
őstag

de hogy még tovább menjek és ezt csak youtube-os fejhallgatós tesztek alapján tudom mondani a hk-t veri egy picivel a klipsch kmc 3 igaz egy picivel drágább is most éppen 79 000

[ Szerkesztve ]

(#270) gyuri81


gyuri81
veterán

Sziasztok!

3 hangszórót néztem ki:

- Jam Classic
- Huawei AJ-69
- JBL Go

Szerintetek melyiket érdemes megvenni?
Ár szerint a Jam itt a fórumon 3490 Ft.

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#271) Gsx-rr válasza gyuri81 (#270) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En a Jam-et vennem. Mar a kinezete miatt is. Nekem az jon be. :)

(#272) csaszi72 válasza zazenke (#269) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Megnéztem én is, körülmények adottak(YT, fejhallgató) Magas és közép tartományban valóban jobbnak hallatszik(Sennheiser füles). Mélyben, dinamikában, térszerű hangzásban viszont nem. HK se szép de legalább különleges :D KMC meg nem.
Külföldi hi-fi magazin szerint a KMC reivállisa inkább a JBL Rumble.
Meghallgatnám élőben :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#273) zazenke válasza csaszi72 (#272) üzenetére


zazenke
őstag

De youtube videókat meghalgatva azt mondod jobb a hk? A klipsch rol én meg olyanokat olvastam hogy tul sok a mély. Az alakja. Hát szerintem egyikse igazán szép. Nekem amugy otthonra kellene az àgyam mellé és az jutott eszembe vajon fog e idegesíteni hogy csak az egyik oldalról jon a hang. És itt jon képbe a ma estig akcios hk omni 10 készlet 70 a kettő ára. Vajon nem e jobban járnék?

[ Szerkesztve ]

(#274) csaszi72 válasza zazenke (#273) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nem mondtam ilyet :N
Magas-közép=klipsch
Mély-térhatás=HK
De csak szerintem. :B

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#275) zazenke válasza csaszi72 (#274) üzenetére


zazenke
őstag

végül is jbl extreme-et vettem. tulajdonképpen átlagos hangerőn azt kell mondjam nem jobb a hangja mint az onix studionak. méghozzá azért mert szerintem túl sok benne a mély az onixhoz képest. viszont alacsony hangerőn (nekem erre kell) az ilyen hangszórók viszonylagos érzéketlensége miatt lecsökken a mélyek aránya itt már pont jó lesz. egyszerűen nem tudtam megbarátkozni az onix alakjával nagy és olyan mint egy élére állított tányér. akárhogy nézegettem semmi praktikusság nincs benne. pedig az ára egyértelműen mellette szól. ha az alakzat nem számítana nekem akkor szerintem az onix a legjobb vétel ár érték arányban ma magyarországon. 25 ezres az árkülönbség a két cucc között. vagy talán a klipsch kmc 3 persze csak úgy ha a mostani leértékelt árát nézzük mert 100 ezerért az sem olyan best buy. (az extrémet sikerült élőbe összehasonlítanom az onxial)

[ Szerkesztve ]

(#276) migabi24 válasza zazenke (#275) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát nem tudom én nem adnék ennyit egy ilyen cuccért, mióta kibeleztem a jbl go-t és rájöttem, hogy a hangszóróval hogy le van butítva a tudása, álmomba se gondoltam volna, hogy az a kis szar képpes meghajtani a nagy álló jamo hangfalamat, úgyhogy szereztem egy kis házimozis hangfalat, ráfabrikáltam a kis go-t és eladtam a fipp 3-at mert szarabul szól mint ez a filléres tákolmány, azóta beleástam magam a témába és kiderült ilyen modulokat pár ezresért lehet rendelni kínábol, szóval ha valaki ért hozzá fillérekből olyat csinál amilyet csak akar :DDD

(#277) zazenke válasza migabi24 (#276) üzenetére


zazenke
őstag

ez látod igaz bár a go és a flip valóban butított és még csak a charge 2-t sem közelítik meg. az xtreme nél azonban nincs szó lebutításról inkább kihozzák belőle azt amit egy ilyen méretű hangrendszerből csak lehet.ekkora méretben nem találtam jobbat hiába nézegettem cambridge audiot vagy akármelyik prémium gyártót. nagyobb méretben van persze abba úgymond nincs nagy művészet hogy "normálisan" szóljon. nem tudom hogy a te hangfalad mekkora lett vagy hogyan néz ki és hogyan viszonyulhat az xtreme-hez

(#278) zazenke


zazenke
őstag

mit kell ahhoz vennem hogy a számítógép hangját jó minőségben bluetooth-on keresztül összecsatlakoztassam a bluetoothos hangszoróhoz.esetleg konkrét modell is érdekelne vagy az hogy számít-e hogy melyik verziójú bluetooth technológiát alkalmazza. mert gondolom bluetooth adapterre lesz szükségem csak nem tudom melyik a megfelelő a jbl-hez

(#279) HagaNRG válasza zazenke (#278) üzenetére


HagaNRG
őstag

BT-s hangszóróhoz nem kell semmiféle adapter, épp ez benne a lényeg.

Ha azonban már van egy komolyabb hangrendszered, rendes erősítővel és vezetékes hangfalakkal, akkor ahhoz van a Philips, vagy a Logitech 10ezer ft körüli BT adaptere, mert egy RCA, vagy optikai kábelen keresztül ebből is BT rendszert varázsolhatunk.

Én nagyon befürödtem vele, mert ezzel kezdtem, vagyis megvettem a Philips BT adaptert, hogy majd mekkora nagy dolog lesz a házimon spotify-t, meg rádiót kényelmesen, tabletről, notiról hallgatni. Aztán rá pár hétre megvettem a Pure Jongo 3-at, ami meg kilőtte a házimozit is, mert mindig kéznél van, mindig abban a szobában van, ahol én vagyok a tablettel vagy a notebookkal, és amilyen csöndes hangerőn zenélgetek mostanában esténként, arra is bőven tökéletes, így okafogyottá vált számomra a nagy rendszeren való BT-s zenehallgatás...

(akár el is adhatom a Philips BT adaptert, ha gondolod)

(#280) twi452 válasza HagaNRG (#279) üzenetére


twi452
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy a pc-hez milyen bt adaptert vegyen amivel bt képessé tudná tenni :D

(#281) zazenke válasza twi452 (#280) üzenetére


zazenke
őstag

Ott a pont

(#282) zazenke


zazenke
őstag

egy 2600 ft bluetooth 4.0 as adapter megoldotta a problémát . féltem hogy csúszni fog a hang de ha csúszik is az csak tizedmásodperc lehet mert nem is venni észre csak ha nagyon figyeli az ember az szájmozgásokat.olyan mintha nem is csúszna tulajdonképpen lehet hogy csak beképzelem

(#283) Vanek25


Vanek25
tag

Sziasztok!

20-30 usd magasságban milyen hordozható minihangfalat ajánlotok? Kínából?
Eddig vettem egy xiaomi fejhallgatót, teljesen jól bevált. Amit szeretnék, hogy elég hangosra fel lehessen tekerni, és a mély sem ártana... Tudom hogy ez nagyon alacsony összeg, de biztos van a piacon használható hangszóró. Kb síelés, nyaralás közben kéne utazáskor. Évente 2-3 alkalommal, tehát nem lenne mindennap megnyúzva

(#284) Jarod1


Jarod1
addikt

oppá megjelent a JBL pulse2 és csak 93 europöngő... :DDD

(#285) lexter00 válasza Vanek25 (#283) üzenetére


lexter00
őstag

Xiaominak van kerek és téglalap alakú,kb abban az árban amit megjelöltél. Ár/értékben nagyon jók.

(#286) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Tegnap vettem egy BT-os mini hangszórót (Samsung Level Box Mini) és annyira tetszik a hangminősége, hogy gondolkodom egy nagyobb beszerzésén is. Szerintetek megérheti? Esetleg valakinek tapasztalata a nagyobb Level Box-szal?

Itt a kisebb
Ez pedig a nagyobb

A kicsinek elvileg 1W a teljesítménye, a nagyobbra 20W-ot írnak. Elég nagy különbségnek tűnik.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#287) techpor


techpor
tag

Szevasztok a mai napon belefutottam egy T betűs áruházban található termékbe, mivel siettem így nem néztem meg pontosan mi is volt ez, de 6700Ft körül mozgott az ára és "bluetooth hangszóró és mp3 lejátszó"-ként árulták. Telóhoz terveztem egy hangfalat venni és még ennyiért vagy ehhez hasonló összegért vennék is egy hangfalat. Szerintetek megérné ez ha csak így az árat látjátok? (bocsánat a termék adat hiányosságért :D)
valami hasonló lehetett egyébként az is, mint ez [link] (de az is lehet, hogy ez volt az). Válaszokat köszönöm.

(#288) MubaBuba


MubaBuba
csendes tag

Sziasztok :D
Én is gondolkodom egy bluetooth hangszorón elég erőteljesen. Körülbelül olyan 40 max 50k lenne a keret.Eddig kettő van ami felkeltette az érdeklődésem HK Onyx Studio ( amit itt már jellemzett az egyik kollega és az alapján elég meggyőző) a másik pedig a HK Omni 10.
Szerintetek melyik lenne az ideális választás (almás készülékem van úgyhogy nem félek attól, hogy esetleg a HK nem hoz ki mindent magából)
Előre is köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#289) csaszi72


csaszi72
aktív tag

EZT ismeri valaki? Létezik ebből klón?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#290) Virág et. válasza csaszi72 (#289) üzenetére


Virág et.
senior tag

Mindenből van klón. (bár ezt eredetinek mondják)
Sőt, gyakran még a klónnak is van klónja.
De az igazán tuti cuccok klónjának klónját is másolják. :)

Viccet félretéve: a másolatok általában rosszabbak az eredetinél

[ Szerkesztve ]

(#291) csaszi72 válasza Virág et. (#290) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Gyáááá , köszi.
De mint kiderült iStyle-os vásárlás volt.
Egy bajom van vele 30 tűs nekem meg csak lighting-os cuccok vannak.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#292) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok!
Bluetooth hangszórót keresek 6-8e körül (akár innen apróról is).
Lehetőleg olyan kellene amiben van fm rádió is. A JBL GO-t néztem ki, de ha jól tudom abban nincs fm rádió?

Milyet tudnátok ajánlani ilyen árkategóriában? Köszi

(#293) Bornie127


Bornie127
senior tag

Üdv!

Nokia MD-12 vagy a Huawei AM10 közül melyik a jobb/ajánlottabb? [link]
Van még egy 5000-res kuponom 10 feletti vásárlásnál.

(#294) B-L-A-C-K válasza Bornie127 (#293) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nokiát nem ismerem, Huawei AM10 vettem asszonynak, teljesen jó.

(#295) Bornie127 válasza B-L-A-C-K (#294) üzenetére


Bornie127
senior tag

Köszi! Közben olvasgattam utána és sokan jónak mondják az árához képest.

(#296) Jarod1 válasza dorika87 (#292) üzenetére


Jarod1
addikt

JBL Go ban nincs, de minek amikor bármely Bt os cucc hangját ki tudod rá tenni...

(#297) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Került hozzám beszámítással egy ilyen, elég bitangul szól...:)

(#298) dorika87 válasza Jarod1 (#296) üzenetére


dorika87
őstag

mert multifunkcionálisan használnám több helyiségben így a konyhában is amikor ott tevékenykedek szeretnék rádiót hallgatni közben, viszont erre a célra tökéletesen megfelelt a múlt heti ED-s akció, amelyben 3ezerért 2db mini bt hangszórót adtak. Ebben van fm rádió is. Erre a célra nekem pont jól jött ez a (két) darab.

(#299) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Alsó ársávot tekintve, melyek az ajánlott vételek hangszóróból?
Vásároltam egy ilyen hangszórót, de rossz volt így vissza kapom a vételárat és vennék helyette mást, jobb minőségűt, mert ez nagyon gagyi volt. Szóba jöhet akár külföldi/kínai webshop-os rendelés is.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#300) lexter00 válasza Predator2 (#299) üzenetére


lexter00
őstag

[link] Mérföldekkel jobb,egy 13nm szobát teljesen jól beszól.És az akksi ideje hihetetlen kb 35-40 órát bír egy feltöltéssel én 2 hónap alatt 2szer töltöttem pedig majdnem mindennap hallgatom 1-2 órát.Ennyi pénzt bőven megér nincs jobb tőle ár/értékben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.