Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) smallmer


smallmer
őstag

Srácok szerintetek ez tényleg az xtreme lehet? :D [link]
ennyiért ajándék

(#602) Tiger. válasza smallmer (#601) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez elég durván szól, igen erős. Elég durván néz ki

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#603) Krill77 válasza Krill77 (#600) üzenetére


Krill77
őstag

Sajna mar ujra 29..

(#604) hatpersze válasza glaci (#598) üzenetére


hatpersze
tag

Üdv Laci

Ha úgy döntesz nem kell a Blau, privátban megadnád az elérhetőségét? Fogalmam sincs hogyan szól, nem ismerem, de a dab rádió jól hangzik hogy van benne, illetve nem is annyira a dab, hanem hogy van saját antennája (:

Köszi!

(#605) atthany válasza hatpersze (#604) üzenetére


atthany
aktív tag

engem is olyan speaker érdekelne, amiben van rádió, ilyet tudtok ajánlani max 20-30 dolcsiért?

(#606) glaci válasza smallmer (#601) üzenetére


glaci
őstag

Mennyi volt?
Vettél belőle?
Esetleg többet is?
A 67.401,- Ft nekem már nagyon sok érte, de ajándék áron engem is érdekelne egy!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#607) glaci válasza hatpersze (#604) üzenetére


glaci
őstag

Nagykanizsán van.
Ha akarod megveszem, aztán pl. Székesfehérvárra akár még az is megoldható, hogy elviszem.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#608) glaci válasza hatpersze (#604) üzenetére


glaci
őstag

Azt még fontos megírnom, hogy tudd mielőtt döntesz, hogy utolsó darab és hiányzik belőle a tápegység. Így vagy házilag kell "barkácsolni" egyet hozzá, vagy "ceruza" akksiról kell használni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#609) hatpersze válasza glaci (#608) üzenetére


hatpersze
tag

Üdv!

Köszönöm a lehetőséget! Sajnos dunaújvárosi vagyok (mondjuk ha kell át tudok ugrani Fehérvárra...). Közben képes voltam papírból kihajtogatni egy pontos méretet, mégis, mekkora lehet ez a kütyü, és azt kell mondjam hogy hatalmas... (:
Meg ez az elem dolog is kissé megijesztett, nem vagyok benne biztos a power bankom elbírna vele (csupán 5000mah), szóval most kissé megriadtam (főleg a mérettől...) (:

Mindegy, beszélek párommal, megmutogatom Neki, ha tetszik akkor érdekelne a dolog (természetesen elutalom az árát előre), mert igazából csak egy nyaraláshoz kellene.

És hogy ne legyek nagyon off, nekem már közel másfél éve van egy xqBeat 2.0 füttyfürüttyöm. Nem vagyok "vájt fülü", csak azért kellett ne a laptop harmatgyenge aprócska hangszórója nyekeregjen. Fogalmam sincs milyen minőségűnek számít, azt tudom a Sony srsx11 se hangerőben, sem minőségben sehol nincs hozzá. A munkatársam szerint.

(#610) glaci válasza hatpersze (#609) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Az adat lapod Fejér megyét írt, azért írtam hogy Fehérvár, de Budapest Déli pályaudvarnál is oda tudom adni.
Az elutalás nem lényeg. Én inkább azon izgulok, hogy meglesz-e még, mire holnap el tudok menni érte. (Ma ugyanis most indulok dolgozni és majd csak este 9 -kor fogok vissza érkezni.)
Egyébként nem kicsi a cucc, ez igaz. Az áram felvétele szerintem nem lehet olyan nagy, hogy ne bírjon vele egy power bank, inkáb csak az kellemetlen, hogy "gyártani" kell hozzá egy USB kábelt. (Ha jól néztem, akkor olyan a csatija, mint a régi Nokia telefonoknak volt. Még az is lehet, hogy egy régi Nokia töltővel is el üzemel majd. Persze a mobilitás miatt akkor is praktikusabb a power bank vagy a C méretű akksi esetleg elem.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#611) glaci válasza hatpersze (#609) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Most voltam a boltban. Lehet, hogy nem kellett volna kiírnom ide, hogy Nagykanizsán van. Minden eltűnt! A Blaupunkt és az összes Jam Classic is, pedig volt 10 - 15 darab belőle. Csak a 8000 Ft -os Jam Trance Mini maradt meg. Gondolom valaki felvásárolta mindet és most megy a hirdetési oldalakra ...
Ne haragudj, de sajnos így már nem tudom betartani az ígéretemet!
Ha még nem beszéltél a pároddal, akkor már ne is tedd meg, mert ő is csak beleéli magát és csalódott lesz, mint most én.
Még egyszer bocsánatodat kérem! Talán, ha tegnap nem dolgoztam volna egész nap ... (Tegnapelőtt még meg voltak.)
Bocsi, még egyszer kérlek ne haragudj!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#612) hatpersze válasza glaci (#611) üzenetére


hatpersze
tag

Megbeszéltük privátban, semmi gond! Senki nem tehet erről, és nem is gondolom hogy bármiért akár csak egy pillanatra is rosszat kellene gondolnom Rólad! Aki meg felvásárolta legyen vele boldog, még őrá sem haragszom, szemfülesnek áll a világ!!! (:

(#613) glaci válasza hatpersze (#612) üzenetére


glaci
őstag

Én azért haragszom rá!
1 hete ott volt a cucc és senkit nem érdekelt rajtam kívül. Amikor beírtam ide meg egyből eltűnt a teljes készlet.
Na mind1, a hasznot költse gyógyszerre én meg keresgélek tovább. Előbb - utóbb csak lesz még valahol valami lehetőség, hogy vegyek 1 db. valami olcsó, de amellett azért mégis normálisabb minőségű BT hangszórót. (Bár jó lett volna még a nyaralás előtt.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#614) glaci válasza glaci (#613) üzenetére


glaci
őstag

Na, meguntam ...
Holnap megyek Székesfehérvárra és Budapestre és úgy döntöttem, hogy nem fogok hangszóró nélkül haza jönni.
Ezeket néztem ki eddig magánszemélyek hirdetéseiben:
JAM Classic: 6000
JBL GO: 7000
Sony SRS-X11: 8000
JBL Flip2: 13000

Ár / érték, ill. ár / hangminőség arányban melyik számít a legjobb vételnek ennyiért?
Ha lehet maradnék 10 alatt, de ha 10 - 15 között jobban megéri a cumó, akkor meggondolom azt is.
Nagyon érdekel a véleményetek, mert holnap nem szeretnék üres kézzel haza jönni.

Köszi előre is, minden építő jellegű hozzászólást!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#615) Jarod1 válasza glaci (#614) üzenetére


Jarod1
addikt

Jbl Fip2 ben van Nfc, Brutál jól szól..

(#616) Tiger. válasza Jarod1 (#615) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én hallottam de a jamtől elmarad, legalábbis az enyémtől tuti.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#617) glaci válasza Tiger. (#616) üzenetére


glaci
őstag

Csak össze ne vesszetek rajta!
Nyilván árban is, gondolom ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#618) Tiger. válasza glaci (#617) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A flip2 drágább:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#619) glaci válasza Jarod1 (#615) üzenetére


glaci
őstag

Akkor eddig egy szavazat érkezett a kicsit drágább Flip 2 -re, mert brutál jól szól.
Szól annyival jobban, mint amennyivel drágább? (Tehát megéri a felárat a többihez képest?)
Ill. a többi, ami olcsóbb azok között valamelyik nem éri meg jobban, az alacsonyabb ára miatt?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#620) Tiger. válasza glaci (#619) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Amiket felhoztál egyértelmű hogy a jbl.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#621) glaci válasza Tiger. (#620) üzenetére


glaci
őstag

Hirtelen ezeket találtam, amik nem voltak (számomra) noname márkák. (Bár ez is kérdéses, hogy a név számít-e egyáltalán ezeknél a termékeknél ...)
És melyik JBL -re gondolsz, mert 2 is van.
(Gondolom a drágábbra ...)
Az olcsók között nem érdemes nézegetnem? A GO vagy a Sony nem érik meg az aránylag alacsonyabb árukat?
Ill. annyival jobb a Flip2, hogy megéri rádobni azt a + 60 - 80 % -ot?
Igazából félek, hogy így nagyon el fogunk szállni az árral, mert majd annál is lesz, ami mondjuk 50% -al drágább, de még jobban szól és így tovább. Én meg egyelőre szeretném minnél olcsóbban megúszni, a lehetőségekhez képest a leg normálisabb hangszóróval.
Tehát nem ragaszkodom a leg olcsóbbhoz, de a leg jobbhoz sem. (Hiszen akkor valami baromi drágát kellene vennem ...) Keresem a legjobb kompromisszumot, ahol a legjobb az ár érték arány úgy, hogy nem költöttem el egy talicska pénzt, de amit vettem, az normális cucc a maga szintjén és nem kidobott pénz, ami elment rá.
Hát kb. ennyi. (Ezért is néztem a márkásabb cuccokat, bár lehet, hogy nem számít annyira, de ugye én nem igazán értek hozzá.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#622) Krill77 válasza glaci (#621) üzenetére


Krill77
őstag

En nem vennék használtat. Az akku miatt. Hiaba olcsó ha az akku alig bir mar valamit. Es nem vennék halkat sem . Jol jon ha van egy kis hangero. Meg a távoli forgalom is elnyomja a hangját.

(#623) glaci válasza Krill77 (#622) üzenetére


glaci
őstag

Nem vagyok benne biztos, hogy ezek, amiket maganszemelyek hirdetnek egyben hasznaltak is.
Szerintem ezekkel inkabb a gari lehet problemas.

Szerk.:
Rakerdezek az eladoknal, hogy mennyire hasznaltak es, hogy mi a helyzet a garanciaval.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#624) LanyUs válasza glaci (#621) üzenetére


LanyUs
senior tag

Használtan vettem egy vadonatúj [link] MOJO Buzz Bluetooth-os hordozható időjárásálló hangszóró, narancs. Szerencsére akkor 16.990-re volt akciózva extreme, ezért 10-est adtam érte ( amúgy sem bízok semmilyen használt cuccban, de ez valóban bontatlan volt ). PH teszt [link]

Olcsóbb cuccokat is tesztelgettem ismerősök által, de alig szóltak jobban a telefonomnál. 1.500-ért pedig nevetséges amit tudnak.

Méretéhez képest egész jól szól ( na és persze ez a baromi relatív :D ). Kocsiban és szobában is van subom. Még a méllyel is próbálkozik persze korlátoltan :) Viszont kisebb összejövetelek, bográcsozás vagy akár kinti kondi/sport tevékenységhez tökéletes. Csak bedobom a táskába, kiveszem, csatlakozás és annyi. 8 órát lazán megy. Strapabíró gumis burkolat. Best cucc

[ Szerkesztve ]

(#625) glaci válasza LanyUs (#624) üzenetére


glaci
őstag

10 -ert meg csak - csak, ha van olyan jo, mint a Flip2, de az uj ara nekem mar nagyon sok.

Azert persze koszonom az ajanlast es a velemenyt, meg jol johet masnak is.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#626) LanyUs válasza glaci (#625) üzenetére


LanyUs
senior tag

A kockák mindig lehurrogták a bluetooth technológiát, ezért féltem tőle. Viszont itt nem komolyzenét vagy rock koncertet hallgatok, hogy a minőség annyira fontos tényező legyen. Szóljon dinamikusan és ha tud adjon valamennyi mélyet is. Mindennek megvan a helye. És ha valaki a lámpába épített hangszóró/égő-t hallgatja, mert designos és kényelmes, akkor lelke rajta.

Ellipszis tréner elé pedig vettem a páromnak egy [link] 2.0 CSATORNÁS, 100W-OS HANGPROJEKTOR BLUETOOTH® CSATLAKOZÁSSAL LAS260-at. Egyszerűen imádja. Bemegy edzeni és telefonról vagy laptopról tolja rá a zenéit.

(#627) glaci válasza LanyUs (#626) üzenetére


glaci
őstag

Jol nez ki.
Ezt biztosan en is imadnam, csak hurcolni lenne picit maceras .. ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#628) hatpersze válasza glaci (#621) üzenetére


hatpersze
tag

Üdv

Túl sok tapasztalatom nekem sincs, és nem vagyok audiofill, a lényeg hogy szóljon valami, viszont a jót igen hamar meg tudom szokni (:
Eddig nekem ugye volt az a noname xqbeat, és most nagyon nyomott áron beszereztem egy JAM Heavy Metal típusú hangszórót. Az xqbeat-ről a környezetem véleménye (és azért az enyém is) az, hogy igazán szépen szól, magas hangerőn is, nem érezni "erőlködést" rajta. Igaz, mélyek nem nagyon vannak, de tisztán szépen szól. Valaki mindíg jött összehasonlítani valamivel, eléggé átjáróház ahol használom, tehát sok számomra ismeretlen bigyót hallottam mellette.
Namost ehhez képest a JAM az valami teljesen más kategória, olyasmi (persze eltúlozva) mint egy sokol rádió egy hifi toronyhoz. Egészen negyed hangerőig... Ott a JAM totál elfogy, elkezdi össze vissza vezérelni a mélyeket. Ha nem tud egy hangot leképezni, egyszerűen elveszi a hangerőt, ahelyett hogy kihagyná (a basszusról beszélek...) a számára képtelen hangokat. Olyan totál doboz hangja lesz. Szóval szerintem házibulit nem kell vele tartani (mondjuk egyikkel se...). Most egy borzasztó erős kritikát fogalmaztam meg egyébként, lehet úgy tűnik lehúztam nagyon, de most jelenleg ha jól tudom olyan húszezerért megvehető szinte bárhol. Mivel hallottam szólni, nekem az a negyed hangerő olyan meggyőző hogy megvenném, adnék érte húszat (pedig ez rohadt sok pénz egy ilyenért...).
Még azt is hozzátenném, elképzelhető hogy "járatni" kell a hangszórókat, és a negyed hangerőből lehet hogy sokkal több is lesz. Illetve én kábellel kötöm össze a laptoppal, semmi különös hangkártya (realtek), winamp equalizer nélkül (az csak ront rajta bármit állítok úgy tűnik).

A fentebbi listádból én mindenképpen a flip2-őt választanám. A Sony-t volt szerencsém hallani, és nem egy liga a Flippel ez biztos, a másik kettő is inkább olyan szükségmegoldásnak tűnik, de persze ettől még lehet szép hangjuk! (amíg meg nem hallasz egy komolyabbat). A Sonyt venném meg legkevésbé, illetve szóba se jöhetne nálam, főleg ennyiért.

Ha húszat hajlandó vagy rá áldozni, és nem akarod üvöltetni, ablakot rezegtetni, akkor ajánlom a JAM Heavy Metal típust. Elég nagy aksi van benne, sokáig bírja (relatív), viszont nem az az igazán zsebredugva utcán üvöltettethető hordozható kategória. Több mint fél kiló, és a kiterjedése is a legnagyobbak közé emeli (oké, fele akkora mint a nézegetett Blaupunkt, szóval ez gondolom nem probléma).

Még egy dolog (bocsi hogy ilyen hosszú lettem), nagyon de nagyon sokat számít milyen felületre rakod le ezeket a kütyüket! Hatalmas különbségek vannak (fa íróasztal, üveg, kő, márvány stb...), lehet nagyokat csalódni pozitívan, negatívan. (:

(#629) glaci válasza glaci (#623) üzenetére


glaci
őstag

Korbeerdeklodtem:
(A Jam - et kiahgytam az erdeklodesbol.)
Go: Kb. 2 honapos, meg van ra boven gari. Rajott, hogy nagyobbat akar.
Sony: Vadi uj bontatlan, garanciaval. Ajandekba kapta, de van neki komolyabb, ezert nincs ra szuksege.
Flip2: Uj, csak kioprobalva volt. 2 het proba garancia van ra.

Na, hat igy allnak hasznaltsag es garancia teren.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#630) Tiger. válasza hatpersze (#628) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem is jam van, én nálam jól szól. Igaz hozzá szoktattam, jól bírja a terhelést, szépek a mélyek, bár én filmezés miatt vettem és arra tökéletes. Amit nem értek a töltés led nem tiszta nálam, alapból kék, kezd merülnek akkor váltakozik pirossal, viszont ha töltöm akkor nem tudom mikor van kész mert ott végig villog valtakozva, ha be van kapcsolva, ha töltöm akkor azt mondja, de ha kész akkor semmi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#631) post válasza glaci (#629) üzenetére


post
tag

Szia,én ma hallgattam 1 Jam Heavy Metalt és tényleg jól szól.A Jbl Go sokkal gyengébb és újonnan megkapod 8000-ért ezért ne foglalkozz használtan 7000-ért vele szerintem.A Flip 13000-ért jó vétel lehet.

(#632) hatpersze válasza Tiger. (#630) üzenetére


hatpersze
tag

A beszédet kikapcsoltam rajta (sajnos teljesen nem lehet lecsendesíteni), szóval nem tudom miket beszél. A töltés kijelzés tényleg fura. Nekem folyamatosan piros a led, gondolom mivel vezetékkel kapcsolódom hozzá, bt kapcsolatnál kék. Nem tudom mit csinál ha merül, folyamatosan töltőn van, tény semmi jelét nem mutatja hogy milyen százalékon áll. Reggel hozzák a dobozát, papírjait, majd elolvasgatom mit ír a töltésről. Egy naposan tízezerért vettem át. Filmnézéshez tényleg rohadt jó, meg mintha jobban bírná nagyobb hangerőn is így pár óra folyamatos nyekergetés után... De lehet csak kezdem megszokni a hangjait...

Egyébként nagyon jó, minőségi az egész, feltűnés mentes ketyere. Egyre jobban tetszik... Tényleg megvenném húszért is az eddigi tapasztalatok alapján.

(#633) Tiger. válasza hatpersze (#632) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Basszus én 20eft vettem, de nem bántam meg:) Megyek is fürdeni közben megy a filmnézés:)))

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#634) Krill77 válasza Tiger. (#630) üzenetére


Krill77
őstag

Probald sokkal tovább tölteni mint ami le van írva. Ha fullon van egy lednek kell világítani szvsz.

Vsn itt valami.
http://www.ebay.com/gds/How-to-Charge-a-JAM-Speaker-/10000000205177650/g.html

[ Szerkesztve ]

(#635) Tiger. válasza Krill77 (#634) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi, akkor az a jó ha nem vílágit már semmi sem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#636) Tiger. válasza Krill77 (#634) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt a töltést akkor sem értem, ki kapcsolt állapotban kezdtem el tölteni, pirosan világitott a led majd egy idő után kialudt, de levettem a töltőről és vissza raktam most ismét pirosan vlágit tehát max azért aludt ki hogy ne világitson de igy még mindig fogalmam sincs hogy hol tart.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#637) hatpersze válasza Tiger. (#636) üzenetére


hatpersze
tag

Elolvastam a gyári útmutatót a neten (amit hozzá csomagoltak az nulla...), és azt írja ha elalszik a piros led, készen áll a "partira"... Gondolom olyan 90 százalékig töltve van olyankor, ezért ha vissza dugod, még tölthet rá. Én nem foglalkoznék vele (nem is foglalkozom), két év gari van rá, mivel az akksi otthon nem cserélhető, arra is érvényes a két év.

(#638) Tiger. válasza hatpersze (#637) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igazad van meg aztán ott van 5óráig a töltőn az elég neki.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#639) Tarek El-Ali válasza Tiger. (#550) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

[itt]

Kupon: EDJUL17

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#640) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

Na mire szerkeszteni akartam , nem engedte , jelenleg van egy JBL Go-m , de azt odaígértem egy ismerősnek 5-ért.

Mit vegyek helyette ?
JAM HX-P920 16k
vagy valami titkos tipp? 20+5 a keret

A JBL-lel csak annyi volt a bajom hogy semmi basszus sem volt benne ,
ettől a mérettől mást nem is vártam ,
és érzem hogy itt az ideje váltani .
Hiányoznak a basszusok ,a méret nem akadály nem kell ultrakompaktnak lennie ,
inkább legyen kiegyenlített hangképe .

Ismerősi körökben van HK Go Play I és II is a II-nek jobban tetszik a hangszíne ,
valami arányosan kisebbet szeretnék , tehát a nem a hangerő a lényeg hanem a kiegyenlített hangzás .
Ne ciripeljen a magas ,ha közben nincs se mély , se közép ,
inkább legyen halkabb pár db-bel ,
de a kiegyenlített és PONTOS hangképből nem adok .

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#641) Tiger. válasza Tarek El-Ali (#639) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mostmár mind1

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#642) Tiger. válasza Tarek El-Ali (#640) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A jam olyan mint egy 3 utas hangfal minden van benne.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#643) Krill77 válasza Tarek El-Ali (#640) üzenetére


Krill77
őstag

A tapasztalatom az, h par sör utan annyira nem számít a hang ttisztasága. Inkabb a hangero, basszus es a jol felismerheto főbb dallamok.

(#644) Tiger. válasza Krill77 (#643) üzenetére


Tiger.
nagyúr

:D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#645) csaszi72 válasza Tarek El-Ali (#640) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Sony X11 és JBL GO is van otthon. Végszükségnek elmennek :DDD
Basszus kell?
Lehet uncsi a HK Ony Studio, de spórolj hozzá 10-t és keress használtan.
Nem lehet széthajtani, éjszakás műszakban 8 órát megy tápról csumán. Épp csak langyul a táp.
Jó pár buli látott, esett, gurult. Bírja.
Lentebb linkeltem videót.
Ha valamit nem bántam, hát az az Onyx.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#646) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok.
Ez off téma de nem találtam bluetooth fejhallgató topikot, szerintem itt vannak olyan fórumtársak akik tudnának segíteni :)

Adott egy samsung smart tv, amiben van bluetooth. Ezen keresztül lehet hozzá fejhallagtót csatlakoztatni. Viszont sok helyen olvasom hogy a "olcsóbb" kategóriás fejhallgatókkal késés van a kép és a hang között.

Ha itt valaki keresne olyan bt hangszórót amivel szinkronban lesz a hang a képpel akkor mit ajánlotok? (20 000 huf alatt)

Valyon az apt-x kompatibilis fejhallgató garantálja hogy nem lesz késés? Esetleg milyen más szabvány definiál olyan technikát ami kiküszöböli a késést?

Mikor ti bt hangszóróval néztek filmet akkor tapasztalható a késés( latency). Esetleg van itt olyan akinek van bt képes tv-je és apt-x kompatibilis hangszórója.

Jelenleg egy olyan fejhallgatót találtam ami benne van az árkategóriában és támogatja az aptx-et.: Astrum ht 410

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#647) glaci válasza glaci (#629) üzenetére


glaci
őstag

Sziasztok!

Nem volt idom eddig irni. Megvettem a Flip2 -t.
Tolto meg doboz nincsen hozza, csak az USB kabel es a garit is csak a tulaj adja, viszont vegul "csak" 12 volt.
A benyomasok elegge vegyesek.
Neha egesz jo, neha a frasz kerulget tole.
Altalanossagban azert szerintem nincs olyan tiszta hangja, mint amit a tesztekben olvasni / hallani.
Neha tul soknak tunik a magas es keves a mely, neha pedig a mely sok es a magas keves. (A fene sem erti ezt ...)
A basszus az egy erdekes dolog egyebkent:
Azok a frekvenciak, amik a refkex cso hangolasi tartomanyaban vannak valami eszeveszett modon jonnek ki belole. Ugyanakkor a tobbi (a reflex cso hangolasi frekvenciakan kivul esok) inkabb csak "puffognak". Ez foleg akkor teszi erdekesse a hang elmenyt, amikor egy zeneben nagyon sok fajta mely hang van es nemelyik testesen es erosen szol, mig masok erotlenul, amolyan "Szokol" szinten.
Persze ennek is fugg a hangja az elhelyezestol, mint minden ilyen hangszoronak.
Nalam most egy toltessel 3 orat birt csak ki 3 / 4 hangeron, de elkepzelheto, hogy esetleg nem volt teljesen tele az akksija.
Most ugy tunhet, hogy nagyon csalodott vagyok es nem tetszik. Ez azert persze nem igaz, mert orulok, hogy van vegre hangszorom, es azert alapvetoen nem szol olyan rosszul. Csak hat hallottam mar jobbat ...
Es akkor most kezdodik majd a dilemmazas, hogy nem erte volna-e meg "picit" tobbert valami mast venni. (Pl. 16 -ert a Jam Heavy Metal vagy 30 -ert JBL Charge2.) Csak hat ugye azt az olcsobb forma hagszorot kerestem, amivel ar / ertek (minoseg, akkus uzemido, stb.) aranyban jol jarok es kozben nem koltok el ra vagyonokat.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#648) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni.

Adott egy Beats Pill hangszóró. Az előző telefonommal (Xperia V rajta CM11) tökéletesen szólt, örültem mint majom a farkának, ám lett egy telefon csere lett egy Xperia Z2 rajta gyári 5.1.1. Ezzel még semmi baj sincs, ám ugye rámegyek a hangszóróra, hallgasunk zenét. Azt vettem észre, hogy a zene adott részeinél a hangszóró egyszer csak halkabb lesz, ezt az előző telefonommal nem produkálta, engem nagyon zavar, majdhogynem a felére visszacsökken a hangerő. Mitől van ez?

Előre is köszönöm a segítséget!

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#649) Krill77 válasza glaci (#647) üzenetére


Krill77
őstag

A különböző basszusok tényleg furan szólhatnak. Ez normális szvsz. Viszont 3h akku ido az rossz. Jarj utana mit bir.

(#650) glaci válasza Krill77 (#649) üzenetére


glaci
őstag

Hat igen erdekes hallgatni, hogy az egyik duborog a masik meg puffog.
Rajta leszek, remelem nem kell akksit cserelnem benne.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.