Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#976) Sfi válasza pekpeter (#949) üzenetére


Sfi
tag

Az nagyon enyhe kifejezés az M70-re, hogy "nagyon visszhangzik"...
Én három hónapig használtam, próbáltam, hátha megemészti a környezetem.

A beszélgetések kétféleképpen kezdődtek:
A türelmesebb beszélgetőpartnerek azt mondták: -Ne haragudjon, hallom hogy valamit mondani akar, de egyetlen szót sem értek belőle...
A kicsit vehemensebb ismerőseim pedig azt: -AZONNAL TAKARÍTSD KI A FÜLEDBŐL AZT A SZART, MERT MEGSÜKETÜLÖK!!!

Úgyhogy nyolcezer forintos fülihali ide vagy oda, a beszélgetések túlnyomó többsége úgy folytatódott, hogy leválasztottam, és vezetés közben kézben tartott telóval telefonáltam. Hát ennyit a Plantronics M70-M90 készülékek hangminőségéről.

Rendeltem egy Sony MBH-20-at a netről hatezerért, és láss csodát: én is hallok mindenkit tökéletesen, és engem is kiválóan hall mindenki! Jé, lehet vele telefonálni, üdítő változatosság...
Egy kicsit nyugdíjasabb design, de súlyra, méretre, üzemidőre hozza azt, amit a plantroniccs. Ugyanúgy minden multimédiás cuccot lehet vele hallgatni, Youtube, rádió, GPS, minden. Nincs a hosszú, idegesítő és teljesen felesleges pofázás minden létrejött kapcsolat elején, megakadályozva a beszélgetés elkezdését. Pittyen egyet és jé! Tudom hogy él a kapcsolat, lehet beszélni...
Két dolog hiányzik egy kicsit, a Plantronics-hoz volt az a jó kis app, amivel zajolásra lehet bírni a fülihalit, ha nem találod.(bár a három hónap alatt egyszer sem volt rá szükség élesben) A másik pedig az, hogy a Sony valami rejtélyes ok miatt nem tudja a két nyomásos újrahívást.

Szóval a három hónapos készüléket szépen visszaraktam a dobozába, és elraktam a fiók mélyére. Csak azért nem b@szta@m ki kukába, hátha lesz valaha olyan szituáció, hogy épp egy mono bluetoth-os fülhallgatón akarok valamit hallgatni. Arra jó, másra nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.