Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3138) stanley00 válasza Nor- (#3137) üzenetére


stanley00
tag

Ne haragudj de hiába magyarázod, hogy nem jó helyre írtam a levelet mert nem igaz.
Az az információ a ti értelmezésetekben mit takar, hogy „Kérdések, vélemények, reklamációk: info@itmedia.sk”. Hát én reklamáltam, hogy harmincból harminc selejtes lemezt adtatok el. Ezt magyarázhatod ahogy akarod akkort sincs igazad. Nem garanciát szerettem volna első lépésben intézni hanem reklamálni. Erre pedig ezt az email címet hirdetitek. Nem kell mást hülyének beállítani mert nem egyértelmű a honlapotok. Való igaz, hogy este küldtem el a levelet de szerintem elvárható, hogy ilyen esetben 1 munkanap elég legyen egy válaszlevélre, hogy megkaptuk a leveled, utánanézünk, ne adj isten érdemi választ adtok arra, hogy ez hogyan fordulhat elő. Máshol az ilyet másképpen intézik nem utólag lecseszik az embert, hogy olyan email címen reklamál amit ti adtatok meg nem én. És ahogy írtam nem 2 db hanem az összes rossz. Sajnos egyszerre nem tudok 30 db lemezt lefényképezni, hogy látszódjon aminek kell. És persze ilyenkor előjön, hogy a legolcsóbb lemezt vettem ami nem igaz mert van ennél olcsóbb is és mindketten tudjuk, hogy drágább is ami rosszabb is. Ilyenkor olcsó lemez az FTI gyártmány de más esetben meg A grade-nek hirdetitek. Ha gondolod felrakom videón az összeset, hogy ugyanott ugayanolyan rossz mind. Kicsit elfajult a dolog, én ezt nem szeretném ellentétben amit írtál én nem állítottam és most sem állítom, hogy szemetet árultok csak elég rosszul esik az embernek amikor papírtokban kap 30 db selejtet. Én továbbra is fogok rendelni tőletek ha még kiszolgáltok. Persze nem papírtokosat :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.