Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) chungee


chungee
addikt

Hű! kicsit megijedtem. Mert néha én is havernak adom kölcsön, hogy lerázzam :P
"Megvan xy filmed stb..." kérdések miatt. De miután letöltötte, ami kellett neki. Azonnal pass change. És 2 hét múlva ugyanazt eljátszuk :K

(#10202) .:Kristian:. válasza Lenry (#10200) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Akkor pedig pláne nem értem. Nem mintha megosztottam volna bárkivel is.
Írtam a webmaster címre, remélem válaszolnak.

(#10203) .:Kristian:. válasza .:Kristian:. (#10202) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Egyik ismerősöm rákérdezett a staffnál, ő pedig csak ennyit reagált:

"Üdv!

A regisztrált e-mail címére elküldtük a törlés indokát.

Üdv."

A törlés indoka annyi volt, hogy Account trade.
Az e-mailemre meg b*sznak válaszolni, véletlenül se tudjam meg, hogy miért töröltek.
Ez a bunkóság bazze....

(#10204) chungee válasza .:Kristian:. (#10203) üzenetére


chungee
addikt

Esetleg beszólogattál-e:F Fórum vagy torrent hozzászólásoknál:F

(#10205) sutykuru válasza .:Kristian:. (#10203) üzenetére


sutykuru
tag

0 tolerancia van account/meghívó trade esetében
(nem, nem évül el)

(#10206) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

utorrent 3 : érvénytelen hozzáférés memória helyhez

Ez mi a fene ? 12 dvd ből álló cuccból húztam le 1 dvd-t amit éppen írok is ki, és be akartam állítani még 1-2 DVD-t letöltésre, hely van a vinyón az nem gond. Memória 4 giga felét használja a gép, proci szinte alapjáraton.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10207) .:Kristian:. válasza chungee (#10204) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem, soha. Ha hozzászólást írtam akkor is építő vagy segítő szándékkal tettem. Torrent feltöltéssel se volt soha gond.
Nevetséges, hogy indokolatlanul kitesznek az oldalról. Nem is nagyon tudom, hogy kitől kaphatnék választ. Sajnálom azt a 2.3TB feltöltést...

(#10208) zoo8800 válasza ToBeY (#10195) üzenetére


zoo8800
veterán

Most vess egy pillantást a letöltési sebességre a statisztikánál.

rip and tear, until it is done

(#10209) sfdrakex válasza sfdrakex (#10206) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Kivettem és betettem újra utorrentben a cuccot, hashelte az 1 letöltött dvd-t és most már tölti, de nehogy már az legyen a baj, hogy 1 et leszedtem és később tettem a kihagyottak prioritását normálra.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10210) .:Kristian:. válasza sutykuru (#10205) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ez elég szomorú egyébként....

(#10211) sfdrakex válasza zoo8800 (#10208) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

82 MB/sec, szép, ahhoz vinyó is komoly kell.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10212) syler válasza .:Kristian:. (#10210) üzenetére


syler
aktív tag

Akkor a nem szomorú, ha tényleg így van.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10213) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ennek a ratio free-nek semmi értelme nincs. Továbbra is metekinthető egy kattintással, akkor minek vettél el a főoldalról. És most odattették helyette a helyezést, anyám borogass! Az e-penis huszárok ha vmi, ha a helyezésre gyúrnak a legjobban... Mellesleg a nemzetközi, normális trackereken meg van határozva, hogy ha nem lehet seedelni 1-ig, akkor mennyi időeig kell satöbbi. Nem gumiszabályokat firkantanak egy fórum hszébe. Pl.:

Why am I beeing warned for hit and run?

As you know sharing means not only download, but more importantly upload. To ensure that you won’t get a warning for H&R, you must do one of the following:

• Seed each torrent until their individual ratios are 1 or above
• Seed each torrent at least 48 hours continuous
• For those of you who can’t keep their computer running 48h straight, you must seed for a total time of 72 hours, during a 7 day period (starting torrent completion)

Disregard of these rules will result in warnings and losing 5% of your current upload for every H&R, or even being disabled for more than 20 H&R.

(#10214) zoo8800 válasza sfdrakex (#10211) üzenetére


zoo8800
veterán

Én 10.71 GB/s-t látok :U

rip and tear, until it is done

(#10215) sfdrakex válasza WonderCSabo (#10213) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Egyetértek, ennek nem sok értelme, bár a normálisak ugyan úgy seedelnek ezután is mint eddig is. Megy a gépem napközben mindig, akkor csináljon valami hasznosat is :D

Inkább azon dolgoznának, hogy ne tegyenek fel idióták minden szart, 2 hetes reggel, már töltik fel a sok okosságot.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10216) sfdrakex válasza zoo8800 (#10214) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Jaa, én a leggyorsabb letöltőt néztem, te meg az össz sebességet, nem ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10217) syler válasza WonderCSabo (#10213) üzenetére


syler
aktív tag

Jajj ne már te is:( Teszt időszak van, pont azért, hogy a tapasztalatok alapján hozzák meg a végleges szabályokat. Sokkal jobbnak tartom az ilyen módszert, mint például valami vérpistike kitalálja, hogy RF lesz az oldalon, nézek egy másik RF oldalt és lemásolom a szabályokat. Te nem így látod?

Szerk:Egyébként nincs olyan Ratiofree oldal ahol semmilyen formában nincs jelen az arányod!

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10218) zoo8800 válasza sfdrakex (#10216) üzenetére


zoo8800
veterán

A főoldalon az oldal statisztikát mondom. Ritkán látom 8 felett, most meg 10+...

rip and tear, until it is done

(#10219) WonderCSabo válasza syler (#10217) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha továbbra is látható az arány, akkor minek kellett eltüntetni a főoldalról? Ennek semmi értelme. Odatenni egy helyezést még nagyobb őrültség. Azt nem tudtam, hogy majd lesznek rendesen leírt szabályok. Majd meglátjuk... :U

(#10220) chungee válasza sutykuru (#10205) üzenetére


chungee
addikt

Ez mit jelent:F

(#10221) WonderCSabo válasza chungee (#10220) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha eladtál/vettél meghívót vagy felhasználót, és kiderül, vagy azt hiszik, hogy ezt tetted, végleg kiraknak az oldalról.

(#10222) syler válasza WonderCSabo (#10219) üzenetére


syler
aktív tag

Gondolom azért tüntették el, mert most RF az oldal! De mindenhol így megy. Pl: PTN-en is ott is csak adatlapodban látszik, és semmit nem számít. Azért van ott mert mindenki kíváncs azért, hogy mennyi az annyi.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10223) sutykuru válasza chungee (#10220) üzenetére


sutykuru
tag

Azt, hogy ha meghívót árulsz, ne csodálkozz rajta, hogy az új accod is repül esetleg több év elteltével is.

(#10224) WonderCSabo válasza syler (#10222) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem tom mi az a PTN. Viszont a kérdéseimre továbbra sem adtál választ... Ha mindenki kiváncsi rá, miért szedik le a főoldalról? És miért raknak helyette egy helyezést?

(#10225) chungee válasza WonderCSabo (#10221) üzenetére


chungee
addikt

Akkor értem.

(#10226) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

nc - A meghívó küldés jelenleg csak támogatói státusszal rendelkezők számára érhető el.

Pff...

(#10227) ToBeY válasza WonderCSabo (#10213) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen egy normális szabály nem ártana....Mert sokszor van úgy,hogy későn veszek észre egy 170mb sorozatot és akkor már nulla esély van a seedre.Ilyenkor jól jönne egy idő limit amivel ki lehetne váltani az 1arányt.

(#10228) sfdrakex válasza WonderCSabo (#10226) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez már így van egy ideje, ezért árulják sokan, nyomják a pénzt, és még többért árulják a meghívókat.

PTN talán a pretorians, nem tuti.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10229) syler válasza WonderCSabo (#10224) üzenetére


syler
aktív tag

A helyezést nem tudom miért, az arányt azért veszik le mert Ratiofree az oldal jelenleg. Egy RF oldalon semmi jelentősége nincs az aránynak, de a profilban mégis megmarad, hogy láthasd mégis mennyit töltöttél fel. Hangsúlyozom, ami a profilodban van az csak a saját tájékoztatásodra szolgál, nincs befolyással a felhasználói fiókodra! Teljesen mindegy, hogy 3455342534 TB fel és 1MB letöltésed van, vagy 0.000001-es arányod van, ha a seed szabályt betartod. A jelenlegi az az, hogy minél tovább seedelj, de ugye ez mindenképpen pontosítva lesz a tesztidőszak után!

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10230) syler válasza sfdrakex (#10228) üzenetére


syler
aktív tag

A PTN az a Pirate The Net:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10231) sfdrakex válasza syler (#10230) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ahha, köszi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10232) chungee


chungee
addikt

Számomra érttetlen, hogy mért akar a nép pénzért bekerülni 1 közösségbe:F És mi a garancia rá, hogy bekerül:F Ennyire anyagias központú lett a világ:F Mért nem választják a régi bevált módot? Meghívó, staff mail stb...

(#10233) Apollyon válasza chungee (#10232) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Így jár az aki nem jár jobban utána ;p Aki okos és ügyes annak nincs szüksége fizetős közösségre.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10234) sutykuru válasza chungee (#10232) üzenetére


sutykuru
tag

Saját anyjukat is eladnák egyesek 100Ft.-ért. Tele van a legtöbb apró torrent oldal meghívókkal és accountokkal.

(#10235) chungee


chungee
addikt

A Ratio Free mókával akkor megszűnik a régi torrentek többszörös számolása:F Mert eddig ez volt a módszerem az arányjavításra. Betolakodok a régi torrentekhez 2x-3x up-ért. Mert kicsi a feltöltési sebességem ~50kB

(#10236) sfdrakex válasza sfdrakex (#10206) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez érdekes a 3 as változat nem szereti ha egy torrentnél futás közben variálom mely fájlokat szedje le, és melyikeket hagyja ki. Régen ilyennel nem volt gondja egyik verziónak sem.

Szerk.:

Kisebb cuccal nincs gond, csak a 46 gigással csinálja :D

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10237) syler válasza chungee (#10235) üzenetére


syler
aktív tag

Megszünik, mivel ezután nem kell javítani az arányodon:))))

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10238) sfdrakex válasza chungee (#10235) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

(#10237) syler

A helyezésbe is beleszámít mit, mennyit, mennyivel töltesz fel,, emiatt lehet marad a szorzó, nem?

[ Módosította: Viktor77 ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10239) syler válasza sfdrakex (#10238) üzenetére


syler
aktív tag

Hát akkor lenne annak értelme, ha a régi torrenteket így akarnák életben tartani. Lehet igazad lesz amúgy, mert akkor a régebbiek nem nagyon érdekelnének senkit:) Ha nem ez a cél akkor viszont teljesen fölösleges. Persze SZVSZ.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10240) sfdrakex válasza syler (#10239) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sokakat nem érdekelnek mások, de igazából nem az arány miatt hagyom bent sokáig a kliensben a cuccokat, ha látom hogy még van rá igény viszik, akkor marad, ha nem járna érte 2*-3* os feltöltés akkor is tolnám fel. Nekem is jól esik, ha kell valami régebbi cucc és van aki seedeli.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10241) chungee


chungee
addikt

Hát akkor régi torrentek helyet ilyen divat torrentekre kell koncentrálnom. Premier TS.CAM-os minőségű cuccokra. :P

(#10242) syler válasza sfdrakex (#10240) üzenetére


syler
aktív tag

Sajnos sokan nem így vannak vele. Én is mindig addig hagyom bent amíg tehetem. Siránkoznak sokan, hogy jajj hát így hát úgy. Nem tudom, fáj nekik benthagyni a kliensben? Nem értem de nem is akarom érteni ezeket az embereket:)

Szerk: chungee, nem kell koncentrálnod semmire. Letöltöd ami kell, benthagyod seedben minél tovább és ennyi. Biztosan meg lesz határozva seed idő a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10243) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mivel baromira nem tetszik ez az új rendszer 1 aránynál kilövöm a torrenteket!
175mb sorozat kilőttem ahogy elérte az 1:1

[ Szerkesztve ]

(#10244) syler válasza ToBeY (#10243) üzenetére


syler
aktív tag

Az a 175 mb sorozat nem túl sok:)) A többire pedig no comment, igazad van nem lehet ezentúl menőzni a 12232234-as arányoddal:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#10245) zoo8800 válasza ToBeY (#10243) üzenetére


zoo8800
veterán

Thepiratebay-re vannak ilyen 100-200x visszatöltött cuccaim. Azért töltöm vissza, hogy más is letölthesse. De biztos hülye vagyok, hogy így gondolom...

rip and tear, until it is done

(#10246) Viktor77 válasza ToBeY (#10243) üzenetére


Viktor77
titán

Ennyi a lényeg. Nincs ösztönzés, hogy tovább seedelj.

Tetszik-nem tetszik, az emberek egy dolog miatt seedelnek, és ez pedig az arány, ami e-peen növelő.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10247) Apollyon válasza Viktor77 (#10246) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"...ami e-peen növelő."
Ez már csak egy ártatlan mellékhatása a dolognak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10248) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Itt volt már az ideje, nagyon jó az új rendszer. Mondom ezt úgy, hogy nagyon jó az arányom. Amúgy a BTN is így működik.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#10249) chungee


chungee
addikt

17ezredik helyről 8ezerre ugrottam. 9ezres up. LOL!!! :C

(#10250) syler válasza chungee (#10249) üzenetére


syler
aktív tag

Azért a ratiomaster használata továbbra sem ajánlott :))

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.