Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Weaver


Weaver
senior tag

transzfer és a majom összeolvad. vasárnapra tervezték a startot, de csúsznak. a jó hír:

" A csúszás miatt, 1 hét szabad regisztráció és 1 hét freeleech lesz. "

(#9802) lvnt válasza Weaver (#9801) üzenetére


lvnt
őstag

Valahogy nekem az jut erről az egészről eszembe, hogy próbálnak az utolsó szalmaszálba kapaszkodni a majomnál. :U

(#9803) sutykuru válasza rt06 (#9793) üzenetére


sutykuru
tag

:)) :Y

(#9804) syler válasza Weaver (#9801) üzenetére


syler
aktív tag

Csodás oldal lesz, Sektor féle oldal :DD De milyen jó, hogy facebookra is feltették magukat, nagy ötlet---> no comment.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#9805) Weaver válasza lvnt (#9802) üzenetére


Weaver
senior tag

lehet. de az tény, h a transzfer oldal kegyetlenül fostalicska volt :)
a majom ugyan tartalmas, de legtöbbször használhatatlanul lassú.

hogy mi fog ebből kisülni?

(#9806) syler válasza Weaver (#9805) üzenetére


syler
aktív tag

Semmi jó, indulás free reg freelíícs. Semmi meglepő, egy semmit érő oldal lesz ez.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#9807) havri1


havri1
félisten

Hali!

HDPre-n valaki állított már be torrent kliensbe RSS Feed-et? Konkrétan a letöltés része nem megy nálam.
Más trackereken már sikerült beállítanom, de pre-n nem jó az a formátum az rss cím mögé.
A friss torrenteket kilistázza, de letölteni a kliens nem tudja, mivel nem tudja beazonosítani magát.
Az kellene, hogy hogyan tudom beilleszteni az rss sorába az oldal uid/pass-ját, hogy kellene kinéznie a sornak.
Tud ebben vki segíteni?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

havri

(#9808) lvnt válasza Weaver (#9805) üzenetére


lvnt
őstag

Annak viszont örülök, hogy -ezen a néven- végre vége a majom vesszőfutásának. Nem volt "méltó" a nevéhez az, ami ott ment az utóbbi években.

(#9809) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

valaki megtudná mondani,hogy mi az a "teredo address"?kell nekem?

köszönöm a válaszokat előre is!

(#9810) rt06 válasza betyarr (#9809) üzenetére


rt06
veterán

ipv6 tunnel cime, ha minden igaz, es egyelore csak akkor kell, ha mindenaron ipv6-on akarsz forgalmazni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9811) betyarr válasza rt06 (#9810) üzenetére


betyarr
veterán

kénytelen vagyok,mert inaktív az "ipv6/teredo telepítése" fül.

(#9812) rt06 válasza betyarr (#9811) üzenetére


rt06
veterán

ezt mopst nem igazan ertem
mit vagy kenytelen? milyen ful hol?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9813) betyarr válasza rt06 (#9812) üzenetére


betyarr
veterán

kénytelen vagyok ipv6-ot használni,mert az előbb említett fül inaktív,tehát gondolom automatikusan azt használja az utorrent.szokta is írni hogy "ipv6 is installed".

(#9814) havri1


havri1
félisten

Valószínűleg inaktív az ipv6 teredo telepítésének a lehetősége.
Nálam viszont aktív, és van ipv6-om is. Érdemes azon próbálkozni?
Működik már?

havri

(#9815) havri1 válasza betyarr (#9813) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem pont, hogy nem ipv6-on vagy.
Van ipv6 előfizetésed, kapcsolatod?

havri

(#9816) rt06 válasza betyarr (#9813) üzenetére


rt06
veterán

de miert kellene ipv6-ot hasznalnod?
nem csak utorrent-tel kapcsolatban, hanem ugy barmire

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9817) havri1 válasza rt06 (#9816) üzenetére


havri1
félisten

ipv6-al kapcsolatban eléggé hiányosak nekem is az információim. Nem sok internet szolgáltató tudja, t-nél még most is teszt időszak van. Hol működik, hol nem. Facebook, és 1-2 oldal van, ami már támogatja.
Úgy hallottam, torrentél sebesség előnyöket nyújthat, hiszen jelenleg 4 és 6 az két külön kapcsolat..
Na erre lennék már én is kíváncsi.
AMúgy most rápróbáltam, nem enged betárcsázni ipv6 al a Tcom, így most ez se műxik:)

havri

(#9818) rt06 válasza havri1 (#9817) üzenetére


rt06
veterán

ugy remlik, az externet-nel el a dolog egy ideje, masrol en sem tudok (bar en azt hittem, mar a t is beinditotta)

kozben nezem a bix forgalmat, es ugy latom, hogy valami tortent ugy negy hete, mert az addigi 1 mbps alatti ertekrol eleg rendesen megugrott az ipv6 forgalom (de meg mindig csak ezredresze az ipv4-esnek)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9819) havri1 válasza rt06 (#9818) üzenetére


havri1
félisten

Lehet régiek az infóim, és már élesben is megy, de mivel nem volt rá szükségem, egyszer beállítottam, és néha csatlakozok, de ennyi.
Kicsit körülményes ám.
Alapban van az ipv4 dsl vonal, és kliens gépenként + 1 csatlakozást kell létrehozni, és azzal is betárcsázni. Így van ipv4 és ipv6 vonal is.
Ebből kalkulálták többen úgy, hogy ezáltal dupla sávszél is jár.

havri

(#9820) havri1


havri1
félisten

Beaktiváltam, végül is sikerült csatlakozno. Telepítettem a kliensben ezt az ipv6 terelőt. Lekaptam egy torrentet, megcsekkoltam a kapcsolatokat, az összes ipv4 volt, így sztem ez még kapufa.

havri

(#9821) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hail amatőr kérdés.
Utorrent 3.0 alatt,hogyan lehet a régi kinézetet visszarakni?
Ebben a gyári skinben nem látom a visszatöltésem arányát.
UI settigs alatt néztem nem találtam lehetőséget.Köszi.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9822) Apollyon válasza Brutális eb (#9821) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Skinekkel próbálkozz, bár elég valószínű hogy csak a kezelőgombokat, illetve az oldalsáv ikonjait változtatja meg... ha így van akkor passz, de nincs lehetetlen, nézz körül a utorrent.com fórumában.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9823) acsati


acsati
aktív tag

sziasztok!
nem tudom jó helyre írok-e, de azért hátha kapok valami segítőkész választ. a problémám az lenne, hogy elkezdek tölteni egy torrentet és van olyan, hogy kiírja ezt a hibát: I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani. (uTorrent 2.2.1) Ha megpróbálom újra elindítani, akkor belassul az egész gép, és megint kiírja a hibát. Mi lehet a probléma?
Köszönöm előre is!

(#9824) rt06 válasza acsati (#9823) üzenetére


rt06
veterán

memeoria, es foleg hdd ellenorzest javaslok, tartok tole, ezek valamelyike okozza a problemadat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9825) F34R válasza Brutális eb (#9821) üzenetére


F34R
nagyúr

(#9826) havri1


havri1
félisten

Webui, netről való eléréséhez csak a külső ipt, illetve a portot kell beírni?
DMZ-be raktam a gépet, helyi hálón teljesen jól működik, kívülről semmi..
Mi lehet?

havri

(#9827) Brutális eb válasza F34R (#9825) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kösz magamtól soha nem jövök rá. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9828) Kekmen válasza havri1 (#9826) üzenetére


Kekmen
senior tag

Mindenek előtt egy portforward a belső IP-re, uTorrent portjára természetesen.
Ha nincs fix IP-d, akkor dyndns. Tűzfalat lecsekkolod, utána: IP:port/gui/index.html

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#9829) havri1 válasza Kekmen (#9828) üzenetére


havri1
félisten

Jelenleg itt tartok, illetve mondom, DMZ-be is be van rakva a teljes gép, tehát elvileg az össze skintről érkező kérést egyből az kapja meg.
Azért raktam 2 forwardot, mert nem tudom mi a különbség a wan interfacenél a különbség a kettő közt. ppp0.32 és ptm0.34
22222 porta van rakva a webiu, ill az egész kliens.
Nem megy..
Fix ipm nincs, de 48 óráig ez marad.

[ Szerkesztve ]

havri

(#9830) zoo8800 válasza Weaver (#9801) üzenetére


zoo8800
veterán

megy az új oldal.

rip and tear, until it is done

(#9831) fatal` válasza zoo8800 (#9830) üzenetére


fatal`
titán

Már tegnap óta, de szerintem borzalmas Mondjuk a majmot sem nagyon használtam, rettenet volt az is az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

(#9832) T_Stark válasza fatal` (#9831) üzenetére


T_Stark
őstag

Én is többet vártam. Egy az egyben a Transfer kinézetét húzták rá :(((

(#9833) fradi81


fradi81
veterán

Valaki elküldeni az új oldal címét priviben? Kiváncsi vagyok milyen. Ja nem kell már bejött, de nem tudok belépni a majmos névvel, vajon miért?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#9834) fradi81 válasza fradi81 (#9833) üzenetére


fradi81
veterán

Tárgytalan, már minden ok.

moto g72, Ninebot d28e

(#9835) rt06 válasza fradi81 (#9834) üzenetére


rt06
veterán

majmon jart inaktivitasrt acc torles?
ugy remlik nem, viszont most mikrobiten nem tudok jelszoemlekeztetot kerni (fogalmam sincs, mi volt a jelszavam)

illetve neked mi oldotta meg, hogy nem tudtal majmos acc-al belepni?

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9836) fradi81 válasza rt06 (#9835) üzenetére


fradi81
veterán

Nem tudtam belépni, próbálkoztam 2-3 alkalommal, aztán egyszer csak látom, már be vagyok lépve..

Browse..
"A kiszolgáló nem található" Vannak még gondok.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#9837) fatal` válasza rt06 (#9835) üzenetére


fatal`
titán

Evvel van tele a facebookjuk is, ahogy hallottam, úgyhogy nem egyedi eset. Nem vesztesz sokat egyébként. :D

[ Szerkesztve ]

(#9838) rt06 válasza fatal` (#9837) üzenetére


rt06
veterán

majmost sem hasznaltam evek ota (eleinte a tartalom volt csak egynge, aztan hasznalhatatlanna tettek a feluletet), valoszinu ezt sem fogom, de kolcsonadni jo volt az az acc, arra valoszinu ez is megtenne

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9839) fatal` válasza rt06 (#9838) üzenetére


fatal`
titán

Én sem, nekem is kölcsönadva volt. :DDD

Néha ha máshol nem találtam valamit rákerestem, de persze ott sem volt fent.

Amúgy a design szinte 1:1 a transferről van.

(#9840) syler válasza rt06 (#9835) üzenetére


syler
aktív tag

Igen volt inaktivitásért törlés. De ez az új oldal semmit nem ér, ha be akarsz mégis kerülni, akkor írj pm-et.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#9841) rt06 válasza syler (#9840) üzenetére


rt06
veterán

koszi, de ha mar ennyien irjatok, asszem elhiszem nektek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9842) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ez mar regota erdekel, ha valaki tudja, arulja mar el nekem: van valami lenyegi kulonbseg a BitTorrent es a µTorrent kliens kozott? Most mar a honlapjaik is egysegesek lettek.

(#9843) rt06 válasza Psychonaut (#9842) üzenetére


rt06
veterán

valoszinu, hogy semmi

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9844) zoo8800 válasza fatal` (#9839) üzenetére


zoo8800
veterán

A transfer design szerintem teljesen jó, nekem igencsak tetszik.
A baj azzal van, hogy be sem jön az oldal :DDD épp tesztelném a lényeget, mit hogy seedelnek, de be se tölt az oldal.

rip and tear, until it is done

(#9845) T_Stark


T_Stark
őstag

Az új 3-as uTorrent klienssel nem tapasztalt valaki olyat hogy hiába van bepipálva hogy indításkor tegye le az óra mellé, akkor is mutatja az ablakot? A másik meg hogy hiába állítok be globális feltöltési korlátot, nem veszi figyelembe.

(#9846) bAtt001 válasza Psychonaut (#9842) üzenetére


bAtt001
addikt

a bittorrent tulajdonában van a utorrent, valamikor régebben felvásárolta szóval ugyanaz a cég van mögötte. de azt én sem értem akkor miért fut két külön programjuk.

(#9847) rt06 válasza bAtt001 (#9846) üzenetére


rt06
veterán

gondolom meg akartak tartani mindket nevet, elkerulendo a felhasznalok osszezavarasat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9848) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Koszi a valaszokat. Mondjuk szerintem annyira nem zavarna ossze a felhasznalokat, ha BitTorrent weboldalara kiirnak, hogy "BitTorrent is uTorrent from now on, download it here", vagy valami hasonlo. De hat nyilvan nem en vagyok a felelos ember ezt eldonteni.

(#9849) lvnt válasza zoo8800 (#9844) üzenetére


lvnt
őstag

Ja, nekem sem tölti be, amikor rányomok, hogy feltöltők/letöltők száma alapján rendezzem. Gondolom, még van mit csiszolgatni rajta. Az statisztikákkal természetesen csalnak, de szerintem azért egynek jó lesz az oldal. Annyit biztosan használni fogom, mint a majmot. Havonta egyszer. :)

(#9850) zoo8800 válasza lvnt (#9849) üzenetére


zoo8800
veterán

Nekem megát az oldalt nem töltötte be. De most már, ha lassan is, de megy. A sorba rendezés is megy.

rip and tear, until it is done

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.