Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) anulu válasza Kobe (#9347) üzenetére


anulu
félisten

ja, kollegaval pislogtunk parat... nem teljesen ertem, h mi van most. asva.info-n sincs semmi

tracker szinten halott

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9352) sfdrakex válasza rankesz (#9350) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ennyit írnak asva.info-n. Egyébként szerintem a szerverükkel lehet gond, nem hiszem hogy feltörték vagy elvitték. (hszeket nem érdemes olvasni mindig megy a pánik keltés, barmok vannak mindenhol)

"Egy jó ideje nem elérhető az egyik legnépszerűbb hazai torrentoldal. A site általában stabilan működik, és ha valami gond, vagy tervezett leállás van, mindig a már szokásos “Ne ess pánikba!” felirattal találkozhatunk.
Ma azonban másképpen volt. Az oldal egy időben egyáltalán nem válaszolt a http kérésre, semmi nem jött be a böngészőben. Most a helyzet egy kicsit változott, legalább már “képünk” van. Ráadásul nem is akármilyen, a jó régi Commodore 64 betöltési képernyőjét találja maga előtt, aki felkeresi most az oldalt.

Reméljük az “error” nem túl nagy, hamarosan újra robogni fog az oldal.

További információnk nincs, de ha megtudunk, valami közöljük."

(#9351) anulu

Jobb oldalon fent írják ezt az asva-n.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9353) Kobe válasza anulu (#9351) üzenetére


Kobe
veterán

sanszos hogy feltörték szerintem

az üzemeltetők sosem arról voltak híresek hogy "humorosra" vegyék a leállásokat, és hasonló képekkel poénkodjanak, ellenben ugye akik feltörik előszeretettel hagynak ott hasonlónyomokat bizonyítékul...

(#9354) anulu válasza sfdrakex (#9352) üzenetére


anulu
félisten

kosz, megvan. ertelmes comment hegyekkel... :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9355) nyker007


nyker007
csendes tag

sziasztok

kis segítséget szeretnék kérni:
a torrentezést szeretném teljes mértékben letiltani egy dlink dir-615ös routeren de sajnos nemihazán értek a megvalósításához, ha valakinek lenne valami ötlete hogy hova mit kell írni akkor azt nagyon megköszönném:
http://kep.psharing.com/503783.jpg

Intel Core2 Duo E6420 @ 3000MhZ / ASUS P5W DH Deluxe / 2x 1GB Geil Black Dragon @ 800MhZ / Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X / ASUS True Power 550W

(#9356) fradi81 válasza nyker007 (#9355) üzenetére


fradi81
veterán

Hello
Ha nem tudod melyik portot használja, már ha egyáltalán állandót, akkor sztem nincs sok esélyed :)

moto g72, Ninebot d28e

(#9357) anulu válasza nyker007 (#9355) üzenetére


anulu
félisten

ha ennyi a feluleted, akkor kb eselytelen

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9358) sfdrakex válasza anulu (#9357) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Aszfaltnál változott a szöveg, hozzáírták a NE ESS PÁNIKBA mondatot:

* **** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
* 64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE

READY.
LOAD "BITHUMEN",8,1

SEARCHING FOR BITHUMEN
?FILE NOT FOUND ERROR
READY.
10 REM ** Ne essetek panikba **

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9359) Weaver válasza Kobe (#9353) üzenetére


Weaver
senior tag

az offnak nem örülök, de a poén az ütött. :DDD

(#9360) Tele von Zsinór válasza CHIPman (#9342) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Semmilyen házi használatra szánt router nem fogja bírni az 500 kapcsolatot, nem csoda, hogy meghal. Általában 150-200 kapcsolattal bírnak el, szóval limiteld a kliensed 100-ra, és akkor marad elég a böngészéshez, meg a többi programnak.

Más: ha feltörik a bithut, akkor nem egy poénoldalt raknak oda, hanem egy kamu bejelentkezőoldalt, ami nekik naplóz. Nem hiszem, hogy törték volna, karbantartásra teszem a pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#9361) sfdrakex válasza Tele von Zsinór (#9360) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Karbantartásról szóltak volna előre, de itt fél napig nem volt elérhető semmi, szerintem széthullott a szerver.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9362) anulu válasza sfdrakex (#9358) üzenetére


anulu
félisten

újrabetonozzák a servereket? :)
így már nem pánikolok. bár mostanság elég keveset használom, de akkor is jó tudni, h csak maintenance van :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9363) maláj válasza sfdrakex (#9361) üzenetére


maláj
őstag

vagy foltozzák a technikát - bár sztem az eddigi kapcsolatok számát elbírja a "régi" vas is :U

(#9364) fatal` válasza maláj (#9363) üzenetére


fatal`
titán

10 REM ** NE ESSETEK PANIKBA **
20 REM VINYOKAT LEFOGLALTAK
25 REM ADATOK BIZTONSAGBAN
30 REM TOVABBI INFO 10FOK ALATT, ESOS IDOBEN

:(

(#9365) Realradical válasza fatal` (#9364) üzenetére


Realradical
őstag

Necc...

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#9366) sfdrakex válasza fatal` (#9364) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt nem értem mit akarnak vajon egy torrent szerver vinyójával, illegális anyag nincs rajta, ha van eszük, már pedig a bH üzemeltetői nem ma kezdték nem hülyék. Nevetséges a sok fizetőps warez, sms szutyok működik szépen nem piszkálják őket ami ingyenes azt basztatják.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9367) fatal` válasza sfdrakex (#9366) üzenetére


fatal`
titán

Biztos azok tejelnek, hogy ne basztassák őket, így működik ez a retekszar, amit országnak hívunk.

(#9368) sfdrakex válasza fatal` (#9367) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Valószínűleg ilyesmi van a háttérben, bár nem értem azokat akik még használnak fizetős dolgokat, mikor teli a net ingyenessel, bár lehet az bonyolult nekik? Spameknek fenn tartott mail címeimre nekem is özönlik sokszor a sok warez reklám, néha ráklikkelek meg nézem kinézetre milyen egy egy oldal, sok gagyi mégis valamiből megélnek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9369) fatal` válasza sfdrakex (#9368) üzenetére


fatal`
titán

Én automatikusan törlöm ki a sok szarokat. Egyébként sok helyen tiltott a torrent ott is előfizet sok madár, meg nem mindenki tud bekerülni a zárt oldalakra. :)

(#9370) anulu válasza fatal` (#9367) üzenetére


anulu
félisten

vagy tejelniük sem kell. saját maguknak minek? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9371) fatal` válasza anulu (#9370) üzenetére


fatal`
titán

Azért nem hinném, hogy a rendőrségről, önkormányzattól meg a parlamentből üzemelnek az SMS szerverek, bár őszintén ebben az országban semmit sem tartok kizártnak. :D

(#9372) janos1988 válasza fatal` (#9364) üzenetére


janos1988
addikt

Ha lefoglaltak volna nem vennek ennyire viccesre a temat szvsz.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9373) #92942848 válasza anulu (#9354) üzenetére


#92942848
törölt tag

értelmes comment hegyekkel...

Jahm pont mint itt. :DDD

(#9374) anulu válasza #92942848 (#9373) üzenetére


anulu
félisten

hát, idézgetni nem akarok, aki akarja, úgyis elolvashatja. de mérföldekkel értelmesebbek az itteni megnyilvánulások

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9375) fatal` válasza anulu (#9374) üzenetére


fatal`
titán

Mert itt értelmes userek vannak, ott meg nem. Kb az a szint mint szoftver / hardver terén mondjuk ha összehasonlítod a PH-t az iPon fórumával. :D Ég és föld.

(#9376) rt06 válasza janos1988 (#9372) üzenetére


rt06
veterán

miert? sirjanak?
ha a magyar torrent oldalak kozul valaki, akkor szerintem pont a bithu csapata az, aki megengedheti maganak a poenkodast, mert eddigi tapasztalataim alapjan ok a leginkabb felkeszultek mindenre (ilyesmire is)

anulu: sajnos asva-s kommenteket csak nemelyik asva-s iras tud alulmulni, szoval ha lehet valasztani, inkabb ne idezgess ^^

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9377) anulu válasza rt06 (#9376) üzenetére


anulu
félisten

igazad van. mind kódolásban mind securityben erősek a népek :)

idézgessen a fene :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9378) #92942848


#92942848
törölt tag

(#9379) L.T.


L.T.
aktív tag

A Nav elvitte az aszfaltot

zsivagooo gyorsabb volt :)

[ Szerkesztve ]

(#9380) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Ez nevetséges, találni nem fognak semmit, de szívatják az üzemeltetőket, akár évekig húzva hogy visszaadják az akkor már semmit se éri cuccaikat. Kapnák el a fizetős oldalak üzemeltetőit, vagy a politikusokat akik kilopják a szemünket is. Mocsadék banda.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9381) #92942848 válasza sfdrakex (#9380) üzenetére


#92942848
törölt tag

Nyugodtság van.MAjd megy tovább a móka olyan helyről ahol nincs navh hatáskör,bár én nem hiszem a zsindexes story-t lévén találgatás... :D

(#9382) sfdrakex válasza #92942848 (#9381) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nyugodt vagyok, a bH örök, nem tudnak vele mit kezdeni, csak nevetséges hogy ezt minden évben eljátsszák. Persze csak ha igaz az indexes írás, bár a bH oldalán levő kiírás is arra utal.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9383) maláj


maláj
őstag

"hogy elvitték a vincsesztereiket"

zsindex mi így szeretünk :W

(#9384) janos1988 válasza rt06 (#9376) üzenetére


janos1988
addikt

Igen, latszik is a felkeszultseguk.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9385) fatal` válasza maláj (#9383) üzenetére


fatal`
titán

index meg a tech cikkei....

(#9386) rt06 válasza janos1988 (#9384) üzenetére


rt06
veterán

mire celzol?

tobbiek: a zsindexelessel le lehetne allni, legalabb itt, szakmai topic-ban nagyjatok mar ezt a fasszagot
no meg azt is, hogy nem ertitek, miert visznek el tracker-eket
nagyon jol tudjatok ti - a felhasznalok - is es az uzemeltetok is, es lathatoan jol tudja azt a nav is - nbincs min meglepodni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9387) janos1988 válasza rt06 (#9386) üzenetére


janos1988
addikt

Mi a baj a zsindex-el?

www.zsindex.hu

Fogadjunk nem tudtad :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9388) #92942848 válasza rt06 (#9386) üzenetére


#92942848
törölt tag

http://zsindex.hu

Ha ők vállalják én leirom ezerszer is.
:R

(#9389) #92942848 válasza rt06 (#9386) üzenetére


#92942848
törölt tag

Butaság trackeren nincs semmi illegális adat,ezt már párszor tisztázták pár országban.

(#9390) janos1988 válasza #92942848 (#9388) üzenetére


janos1988
addikt

Ilyen ez a zs humor :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9391) sfdrakex válasza rt06 (#9386) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Elég régóta torrentezek, szinte elsők között regeltem szabadon bH-ra, mond már el a trackeren milyen illegális tartalom van? Eddig akárhányszor vittek el szervert, SOHA semmit nem találtak rajta ami illegális lenne. Persze szerepet játszik illegális anyagok cseréjében, de a szerveren nincs semmi, és ez így csak szívatás. Ha találni akarnának illegális tartalmakat elvinnék az sms warez, meg az ftp szervereket, érdekes azokat nem igen piszkálják.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9392) rt06 válasza #92942848 (#9389) üzenetére


rt06
veterán

es termeszetesen nem is ad teret, mitobb tamogatast torvenyserto magatartasra
hagyjuk mar kerlek, mert se azt nem szeretem, ha hulyenek neznek, sem pedig azt, ha hulyekkel beszelgetek (es te vagy teljesen madarnak nezel, vagy a leghalvanyabb sejtesed sincsa temarol)

sfdrakex:
a fentieken kivol neked meg annyit mondanek, hogy vittek mar el fizetos szerverekt is, ha emlekszel ra (eleg sokat, eleg nagy szele is volt), viszont ez nem ugy mukodik, hogy ulnek bent a nav-nal, vakargatjak a tokuket, hogy "te sanyi, ma kit szivassunk meg?", hanem bejelentes utan mennek
marpedig a tracker-ek - mint a mellekelt abra mutatja - igencsak nagy nepszeruegnek orvendenek, ami a feljelenteseket illeti

meg talan annyit, hogy barki tud harom kattintassal regisztralni es meg kettovel klienst telepiteni, az - mint lathatjuk - nem jelent semmit a temaban valo jartassagat illetoen (mondom mindezt ugy, hogy latom sokszor segitesz a temaban felmerulo kerdesekre)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9393) sfdrakex válasza rt06 (#9392) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tudom hogy vittek el fizetős szervert is, csak érdekes hogy az utóbbi időben a torrent trackerek a népszerűek, lehet a fizetősek a torrent szerverek kiesésével akarnak szerezni egy pár új előfizetőt ? Ha pedig így van akkor szívesen arcon csapkodnám őket.

Írtam is hogy attól hogy nincs rajtuk illegális tartalom, nyilván egy dologgal támadhatók azzal hogy segítenek illegális tartalmakat cserélni, ezzel tisztában vagyok.

Nem is azt mondom hogy ártatlanok, csak nevetséges hogy aki "ingyen" csinálja azt piszkálják és akinek még anyagi haszna is van belőle azt nem. Természetesen tudom hogy feljelentés alapján megy, ezért is írtam hogy nem kizárt hogy azok jelentenek fel akiknek ebből hasznuk lehet, ez pedig elég aljas hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9394) maláj válasza sfdrakex (#9393) üzenetére


maláj
őstag

van 1 örök érvényű mondás : minden a pénzen fordul meg ...

(#9395) #92942848 válasza rt06 (#9392) üzenetére


#92942848
törölt tag

jelzőkkel takarékoskodj kérlek.
:R

leirom mégegyszer a jogi álláspontomat:

torrent trackeren illegális tartalom nincs,ezért elvinni felesleges.

peace. :P

(#9396) #92942848 válasza rt06 (#9392) üzenetére


#92942848
törölt tag

2.része a kérdésnek:

nem is ad teret, mitobb tamogatast torvenyserto magatartasra

Ennyi erővel a google és a facebook,mitöbb minden indexelési tevékenységet végző gépet el lehetne vinni.

rofl,ne égesd már magad. :DDD

(#9397) rt06 válasza #92942848 (#9396) üzenetére


rt06
veterán

jol ertem, hogy egyenlosegjelet teszel egy minden internetes tartalmat indexelo keresomotor koze es egy kimondottan filecserelesre (nem titkoltan elsosorban az illegalis filecseret elosegito filecserere) szakosodott oldal kozott?

kertelek, ne nezz madarnak, s ne is viselkedj akkent

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9398) fatal` válasza rt06 (#9392) üzenetére


fatal`
titán

"s termeszetesen nem is ad teret, mitobb tamogatast torvenyserto magatartasra"

A youtube és a rapidshare is ad, és?

(#9399) rt06 válasza fatal` (#9398) üzenetére


rt06
veterán

ezt ugye viccnek szantad?
foleg a toutube reszt (ahol nem csak tartalmat torolnek, de tiltanak is, ha copyright panasz erkezik a feltoltott anyagodra), a rapidshare hatareset (bar kozel sem olyan nyiltan muvelik, mint a tracker-ek, viszont valamire - aminek most lusta vagyok utananezni - hivatkozva ki tudnak bujni a felelosseg alol)

komolyan, legalabb olyan szar es szanalmas ez az erolkodes reszetekrol, mint amit pl egy asva, vagy artisjus csinal a masik iranybol

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9400) fatal` válasza rt06 (#9399) üzenetére


fatal`
titán

Nem írtam nagyobb baromságot, mint te.

Tehát szerinted tiltani kéne mindent, ami fájlcserélésre alkalmas. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.