Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#20901) pohár válasza rushty (#20899) üzenetére


pohár
félisten

Gomez

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20902) Szabi® válasza Sungoo (#20889) üzenetére


Szabi®
addikt

. . . Pedig Amerikában még embert is öltek olyan kabátért. Nah az túl van árazva. Mondjuk az osztrák Sportalm se kutya ;]

(#20903) beginnerguy válasza Szabi® (#20892) üzenetére


beginnerguy
tag

Ez alapján a hozzászólás alapján minden világos :D Ennek a hozzászólásnak pontosan annyi értelme volt, mint annak, hogy most leírom, hogy semmi értelme.

A Calvin Kleinról való véleményeddel egyetértek, de erről ismételten szó sem volt. Nem nekem válaszoltál, hanem leírtál többnyire teljesen irreleváns információkat, és ez nem egy meddő vita, mert érveid hiányában nem lehet vitatkozni. Részemről itt befejeztem :R

(#20904) Szabi® válasza beginnerguy (#20903) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem én jöttem nagymellényel hogy mennyire ismerem a márkákat, aztán meg amik tényleg túlárazottak, arra meg reflektálni sem tudtál . . . A többi meg tényleg szubjektív, ha neked ez nem is tetszik akkor is.
De legalább trollkodtál egy kicsit, nincs ebből gond, csak ne csináld sűrűn . . . :N

(#20905) evitiguF válasza lord_m (#20877) üzenetére


evitiguF
senior tag

Ezt azért majd helyszínen érdemes lesz megnézni, mert ez egy sima farmer...
Ne értsd félre, nem ellened szól, a lidl írja tévesen.
[link] itt hozzászólásoknál / értékeléseknél írják is.
Ugyanez vonatkozik a [link] thermo hosszú ujjú pólóra.

(#20906) AIex válasza lord_m (#20900) üzenetére


AIex
tag

Az összefoglalóban biztosan le lenne bontva márkákra, csupán itt a fórumon szoktunk néha reflektálni, magára az "anyacégre". :R

[ Szerkesztve ]

(#20907) beginnerguy válasza adalbert1 (#20890) üzenetére


beginnerguy
tag

Ez egy nagyon jó kérdés, személyes tapasztalatom nincs vele és a TNF márkát próbálom kerülni (ahogy a 3 in 1 kabátokat is), ahol lehet. Nyilván ha olcsó volt, teljesen megértem :)

Nagy ördöngősség nincs vele a spec alapján, héjkabát + polár kombó. Víz- és szélálló külső réteg, vékony/középvastag belső. Intenzív mozgás közben ebben tuti belerohad az ember túrázás közben (hiába mondják, hogy szellőzik -- ja, csak nem annyira, amennyire kellene), szóval elég fura, hogy pont arra ajánlják :)

Nem intenzív mozgás közben szerintem 0 fok körüli dolgot lehet benne bírni mondjuk városi körülmények között, én lehet felvennék még egy vékony polárt (100-140 g/m^2) alá. Hosszú üléshez/nem mozgáshoz kevés a szigetelés benne. Kb olyan, mintha egy szélkabát lenne rajtad és egy középvastag polár, annál picit melegebb. Intenzív túra közben voltam már -10 C-ban ilyen konfigurációban, de az tök más, mint amikor sétálgat az ember a városban/erdőben, sok szint és nagyobb zsák nélkül, arra én is másképp öltözöm teljesen. Nem tudom, pontosan mit tervezel vele, bár az átlagos felhasználás alapján gondolom vmi városi mászkálásra kell gondolni. Ez egyértelműen nem téli, önmagában a szigetelése kevés hozzá. Ha aláöltözöl, azért persze lehet javítani rajta.

Remélem, tudtam segíteni, mert látom, itt egyes kollégáknak csak az megy, hogy irreleváns márkákat soroljanak, amikről egyszer hallottak vagy látták leírva, de sosem használták, ráadásul azt sem tudják állítólagos sportbolt dolgozói múlttal, hogy a polárnak van anyagsűrűsége és lényegében az alapján különböztetjük meg őket :D

(#20908) beholder00 válasza beginnerguy (#20907) üzenetére


beholder00
tag

Én úgy gondolom te is és a többiek is elég sokat segítettetek a technikai leírásokkal. Ezek alapján fogok most pulcsit nézni home office-hoz és túrázásra is. Aztán kövi hónapban meg tavaszi biciklizéshez. 2 hónapja élünk Belgiumban, dechatlon oldalán böngészve itt nagyobb is a választék.

(#20909) beginnerguy válasza Szabi® (#20904) üzenetére


beginnerguy
tag

Nem reflektáltam, mert ismétlem, immáron szerintem harmadjára: köze sem volt az egészhez, bár lehet az irreleváns szó okozott problémát :))

Én megértem és elfogadom, hogy tapasztalatlan vagy és rosszul esik, ha valaki nem az ;)

Ha a továbbiakban problémád van, írj nyugodtan privátot.

[ Szerkesztve ]

(#20910) Szabi® válasza beginnerguy (#20909) üzenetére


Szabi®
addikt

Azt hittem nem tudod alulmúlni a fenti beböfögésedet, hát tévedtem. Innentől ignorállak teljes mértékben. :N
Kellemes oktatást a tudatlanoknak, hál istennek hogy mindenki h@lye, csak te vagy motorcsónak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20911) mar@cuja válasza Szabi® (#20910) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

A stílustól eltekintve, nem nagyon tudok belekötni a kolléga szavaiba. Szinte kizárólag svájci magashegyi márkákba öltözködöm abban a szegmensben, amit gyártannak, talán mondhatom, hogy van némi rálátásom a témára. Compressport, Odlo, X-Bionic stb. Első ránézésre túlárazott mind ezek között is, mert nem a magyar fizetésekhez tervezték őket, illetve mindennek a kulcsa a specifikáció a techöltözetekben. És nem mindegy persze, hogy mennyire lehet akcióban találni.
Tehát 100.000 felett egy eső-szélálló dzseki aranyáron van, de ha 25/75-ös, miközben 14 deka, és 30-ért be tudod húzni, mindjárt más a leányzó fekvése. A terepen egyébként sincs kamuzás.

[ Szerkesztve ]

(#20912) SOAD19 válasza AIex (#20891) üzenetére


SOAD19
addikt

+ Bibloo, Spartoo, Heavy tools

(#20913) SOAD19 válasza SOAD19 (#20912) üzenetére


SOAD19
addikt

Intersport, Hervis

(#20914) rbalint88 válasza adalbert1 (#20890) üzenetére


rbalint88
addikt

Ilyen van nekem is, csak mas szinben. :) 5 fokban, rendesen setalni egy polo eleg ala. 0 fokban ha csak a kutyat viszed le kifacsarni, nem nagyon mozogsz (hagyod szaglaszni, percenkent 5-10 lepes), akkor azert kell ala egy pulcsi. 10 percig oke poloban, 20 perc alatt atfagysz.
mindenesetre 35ezret megert :)
helly hansen osszessegeben jobb minosegunek tunik a tnf-nel. Ha csak acsorgasra kell kabat, akkor a hollister dzsekijei kozul a jobban sikerultek verhetetlenek ar-ertek aranyban. Amikor nagyon le vannak arazva, akkor kell rendelni 3-4 szimpi modellt es a legjobbat megtartani :R

(#20915) DemonDani


DemonDani
addikt

HELLY HANSEN TORSHOV HIKER
45ös 20k

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20916) Lackki válasza DemonDani (#20915) üzenetére


Lackki
senior tag

Na mondjuk az SFet meg pont tiltolistazni kene. :U

Privátot hamarabb észreveszem

(#20917) Maximum1 válasza gergo5991 (#20898) üzenetére


Maximum1
őstag

Fleece a leghitványabb anyag amit valaha kitaláltak.
Átfúj rajta a szél, nem tartja a meleget stb. Butított polár.
Több is volt, columbia is, de nem akarok márkákra rászállni mert van ami jó minőség a gyártónál.

(#20918) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Tegnap óta, jött tőletek pár input az oldalakkal kapcsolatban, igy összeszedtem újból, hogy hol tart a lista,

Ezen felül, kiemeltem a frekventáltabb boltokat, ahonnan gyakrabban szoktunk rendelni, akciókat linkelni,

Talán, ezeket az összefoglalóban sem lenne rossz kiemelni, hogy aki frissen jön a topikban, ne vesszen el a dömpingben,

AboutYou
Answear
Asos
Bibloo
CCC
Dockyard
Ecipő
(Emag)
Fashiondays
LPP grp (Cropp House Mohito Reserved Sinsay)
Gomez
HeavyTools
Hervis
Intersport
Mango
Modivo
Mountex
NewBalance
Nike
Spartoo
Springfield
Office Shoes
Zalando

(#20919) hoffaboy válasza DemonDani (#20915) üzenetére


hoffaboy
csendes tag

most próbáljam be mégegyszer? múltkor is másnap jött az e-mail hogy rendelés törölve …

(#20920) toompa válasza DemonDani (#20915) üzenetére


toompa
őstag

Úgysem küldik ki. :)

(#20921) Sungoo


Sungoo
addikt

Nagyon bejön ez a stílusú kabát, ráadásul toll. [link] Csak hát az ára... :( Tudtok esetleg hasonlót, nagyobb darab fickóra?

(#20922) margithid


margithid
veterán

A decathlonos cuccok hol vannak minőségben mondjuk a columbiához képest?

(#20923) Ideg válasza AIex (#20918) üzenetére


Ideg
aktív tag

Még normális forint-euro árfolyamnál a Yoox.com webshop is nagyon frankó volt. Most már ritkább kifogni a jó akciókat, de nagy designer márkákat lehet azért lőni. (nem a pár ezres kategória)

(#20924) szpeti40 válasza Sungoo (#20921) üzenetére


szpeti40
addikt

Az ilyen kabátok amúgy nem túl melegek a mostani magyar télhez?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#20925) AIex válasza Ideg (#20923) üzenetére


AIex
tag

Köszi ! :R

Várok még, hátha érkezik input, de mindenképpen hozzáadom majd a listához.

(#20926) Mr.Csizmás válasza szpeti40 (#20924) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

de, csak azért kell beöltözni, hogy ne fagyjon oda a júzer a viacolorhoz, amíg a késő személyvonatot várja. /sarcasm

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20927) Sungoo válasza szpeti40 (#20924) üzenetére


Sungoo
addikt

Úgy vagyok vele, inkább meleg legyen, mint a mostani kabátom, amiben már most fázom.

(#20928) lord_m válasza AIex (#20918) üzenetére


lord_m
senior tag

Nem tudom, hogy a Sportsdirect érdemes-e a listára, mostanában nem néztem, régebben rendelgettem angliából.

(#20929) margithid


margithid
veterán

A go soft és a lasocki cipokkel, csizmakkal van valakinek tapasztalata?
Anyumnak vennék valamit, lényeg hogy kényelmes legyen

(#20930) arpivw81


arpivw81
tag

[kép] Sziasztok! Erről a kabátról esetleg valami vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#20931) oszy válasza arpivw81 (#20930) üzenetére


oszy
veterán

Linket (hol található a kabát) is rakhattál volna mellé.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#20932) Szabi® válasza margithid (#20922) üzenetére


Szabi®
addikt

Attól függ melyik ársávban, a Columbia drágább cuccai már premium kategóriásak, és egy csomó jó saját technológiát tartalmaznak (Omni-heat, Omni-Tech,Omni-wick, Omni Shield stb. stb.) amiket a decatlonos még magas ár esetében sem biztos. A Columbiában a "street" cuccok gyengébbek review-k szerint is, bele is nyúltam most párszor, az egyik egy hátizsák volt, ami nagyon vékony anyagú, tehát nem kell málházni, mert szakadni fog, a másik egy polár felső volt, ami rövid programú 30 fokos mosásnál is feleakkora lett.
Viszont van tőlük polóm ami közel 10 éves . . . :)

[ Szerkesztve ]

(#20933) arpivw81 válasza oszy (#20931) üzenetére


arpivw81
tag

https://www.fashiondays.hu/p/egyenes-fazon%C3%BA-t%C3%A9likab%C3%A1t-kapucnival-f%C3%A9rfi-esprit-p5478162-2/

(#20934) lord_m válasza arpivw81 (#20933) üzenetére


lord_m
senior tag

(#20935) AIex válasza lord_m (#20928) üzenetére


AIex
tag

Szerintem be lehet tenni azt is, csak mellé kell irni, hogy vám + áfával kalkulálni kell, aztán mindenki maga eldönteni, hogy megéri-e, vagy sem.

Amondó vagyok, hogy amúgy is érdemes kiemelni a gyakrabban előkerülő oldalakat, mert elég jól látszik, mostanában honnak szoktunk rendelni, de ettől függetlenül, lehet egy teljes lista, a böngészni vágyóknak.

(#20936) arpivw81 válasza lord_m (#20934) üzenetére


arpivw81
tag

Köszi :R !

(#20937) AIex válasza arpivw81 (#20930) üzenetére


AIex
tag

Nincs tapasztalatom a márkával, de szemre ez egy valamennyire vizhatlan, talán szálerősitett külső réteg, nagyobb szintetikus töltettel (vastagabb kabát), szintetikus belső réteggel (nem polár stb). Nem biztos, sőt valószinűleg nem lélegző / légáteresztő. Ennyiért nem tűnik rossz vételnek, de nyilván, élőben is látni kéne. Ha Decathlonban sem találsz alternativát, én rápróbálnék.

(#20938) arpivw81 válasza AIex (#20937) üzenetére


arpivw81
tag

Köszönöm szépen!

(#20939) oszy


oszy
veterán

Az emagnál a ruha visszaküldés is ugyanúgy megy, mint bármely más termék. Emag a forgalmazó.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#20940) AIex válasza oszy (#20939) üzenetére


AIex
tag

Ha nem érzékeny a termék (fehérnemü) szerintem tuti. Ugye a BB topikban, azért látunk pár példát, hogy a terméket sokszor hiányzó tartozékokkal is vissza veszik, szóval szerintem náluk darab-darab.

(#20941) SOAD19 válasza oszy (#20939) üzenetére


SOAD19
addikt

Persze, én a csomag automatájukon keresztül küldtem vissza a terméket.

(#20942) blicc93


blicc93
csendes tag

Sziasztok,

a kommentek alapján nagyon megy mostanában a télikabát téma, ezzel kapcsolatban volna kérdésem: idén vettem egy ilyen kabátot Szentendrén, viszont hiába mondta az eladó, hogy ez bőven téli kabát, a fázós mindenemnek ez inkább őszi:

https://www.mountex.hu/sandstone-micro-hurqa-jacket-pehelydzseki-black-l

Többen hivatkoztatok a Decathlonban kapható kabátokra, és az érdekelne, hogy pl ez a fajta mennyivel lehet melegebb:

https://www.decathlon.hu/p/ferfi-kabat-turazashoz-mt500-10-c-ig/_/R-p-12077?mc=8317909&c=FEKETE

Köszi!

(#20943) iegyetlen


iegyetlen
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék női melegítő szettet venni ajándékba.
Ami fontos lenne, hogy normális pamut anyaga legyen, ezek az újrahasznosított/javarész poliészter anyagból készültek számomra nem tűnnek kényelmesnek.
Márkát tekintve: nike/adidas/puma/under armour amit előnybe részesítek, de jó minőségű alternatívától se zárkózom el.

Tudtok megbízható oldalt, ahol “jó” áron vannak ezek?

(#20944) Mr.Csizmás válasza blicc93 (#20942) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

attól függ, hogy rendes kabát kell vagy hifitopicos.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20945) Szabi® válasza blicc93 (#20942) üzenetére


Szabi®
addikt

A töltet súlya azonos, az egyik pehely, a másik toll, a pehely kabátok kevésbé "Michelin baba" megjelenésűek.( puhább a kabát)
Én a Sandstone-t választanám, egy 10-essel hosszabb, de annyival jobban is néz ki (számomra) és magyar gyártmány.

[ Szerkesztve ]

(#20946) vince válasza Szabi® (#20945) üzenetére


vince
őstag

Azt már megvette és fázik benne, helyette keresne valami melegebbet ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#20947) Szabi® válasza vince (#20946) üzenetére


Szabi®
addikt

Az felett átsiklottam, hogy már meg is vette :R

(#20948) blicc93 válasza Mr.Csizmás (#20944) üzenetére


blicc93
csendes tag

Milyen az a hifitopicos kabát? :DD

(#20949) Azie válasza AIex (#20918) üzenetére


Azie
őstag

zavvi.com .de
qwertee.com
idealo.de .at - gyűjtőoldal
desigual.com
officeshoes.hu
westyle.hu

a players roomot és sportsfactoryt kiemelheted, hogy gittegylet
bizonyos tekintetben hervis is

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#20950) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Innen szabad vásárolni? Megbízható boltnak számít? www.glovewebshop.com

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.