Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) alpihun


alpihun
senior tag

Ám amifantom ára 400 al kisebb lent, kéne vegyek egyet....Mondjuk egy hónap múlva már ingyen lesz, nagyon nem tom mit csináljak xd.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#16702) BlackTiger


BlackTiger
tag

No, mivel már vagy 9 embernek adtam pontokat/lapokat és még valószínűleg lesz aki kérni fog, ezért senki se gondolja, hogy itt most ezreket fog nyerni. Mindenkit aki kérte egyelőre 300BFp-vel tudtam kisegíteni.

Tigris

(#16703) OnSeT válasza Zotya21 (#16691) üzenetére


OnSeT
őstag

nécsörnek csak annyi volt a szerepe hogy táplálja a decomposert.
elég unalmas lehetett neki a játék :DDD

de nem rossz ez a building hogy egyik player a másiknak powert tud átadni vele.
nat/nat/shadowba meg lehetne vele játszani egy t4es taktikot.

300-400 powert átvesz, sommal visszapörgeti s meg is van a t4. ^^

bár nem árt ha a másik palyernél van 2 shadow orb, akkor voidstormmal fel lehet tartani az ellent amíg a társ elkészül vele.

voidstrom buff egyébként igen OP-ra sikeredett ( ill. bugosra ) , egyik nap teszteltük, 135 powerrel 1000+ba ölt unitokat.

rep sajna elveszett mert kifagyott mindenki a végén. :(

(#16704) BlackTiger


BlackTiger
tag

Mivel norman7 kérdezte, hogy hogyan lehet többet csinálni a pontjainkból és gondolom, hogy ez a téma másokat is érdekel ezért válaszomat ide is leírom.

Elsősorban, mint azt már rengetegszer említettem ezt a cikket tudom ajánlani mindenkinek, nem a reklám miatt mondom, de itt tényleg nagyon jól le van írva, hogy hogyan kell itt kereskedni.

http://battleforge.jatekoldal.net/leirasok/kereskedes/11-kereskedes-alapelvek

A lényeg, hogy olcsóbban megveszel egy lapot, majd drágábban eladod. Ez kissé türelem játék, nem szabad kapkodni.. ráadásul rengeteg dolgot kell egyszerre észben tartani, a különböző lapok árfolyamát, hogy mikor mennyi volt, vagy az újabb és újabb patchek tartalmát, megjósolható, hogy egy lap drágulni fog vagy olcsóbbá válik-e a következő időszakba, ezért érdemes folyamatosan olvasni a hivatalos BF fórumon lévő híreket. Az adatokat továbbá érdemes táblázatba vinni, hogy átláthatóbb legyen. Minél magasabb egy lap, annál többet profitálhatunk rajta, hisz az árának ingadozása valószínűleg annál nagyobb.
Hosszú távú befektetésnek mondanám azt például amikor előretekintünk, hogy például az a Promo lap amit most nagyon könnyedén lehet beszerezni, az idővel amikor már nem juthat hozzá az ember csak az AH-n keresztül és a friend refferer programban már más lap lesz kapható, akkor lehet drágulni fog..de egyáltalán nem biztos, mert ha könnyen beszerezhető akkor a piacon rengeteg lesz belőle kint és ha több az eladni szándékozó, mint a vásárolni akaró játékos akkor bizony jelentős árzuhanásokra kell számítani.. Tehát híreket olvasva lehet előrekalkulálni, hogy mi történhet majd.. Egy ilyen befektetés lehet, hogy csak hónapok múltán térül majd meg, amikor a kijön egy újabb patch vagy akármi.

Most mindenkinek remek lehetőség lesz a közeljövőben kijövő Amii edition, amikor is mindenki majd az új lapokat akarja megvásárolni és ezért eladja a régi lapjait.. ilyenkor iszonyatosan lemegy szinte minden lap ára.. Ez az az időszak amikor akár 1000-ket is lehet keresni néhány héten belül. Mivel már régi játékos vagyok, átéltem már kétszer is az új kiadásokat, tehát ezt most tapasztalatból mondom. Érdemes ilyenkorra jelentős tőkét felhalmozni és abból a lapból venni néhányat aminek az ára hirtelen nagyon alacsonyra ment, és majd miután "elcsendesül" az új kiadás iránt való lelkesedés és az árak szépen visszaállnak régi helyükre jelentős profittal tudunk eladni..

Tehát meg ne lássam, hogy valaki kezdőket akar átverni és belőlük akar kicsalni pénzt, azzal, hogy olcsón megveszi a hiszékeny embertől azt a lapot ami igazából többszörösét éri. Lehet, hogy ez sikeresebb, de ez erkölcstelen, gonosz cselekedet. Gondolkozzatok, számoljatok, figyeljetek és így kereskedjetek tisztességgel!

Szerk.: Neki nem ennyit írtam, de közben még eszembe jutott néhány dolog.. Bocs, nem sikerült teljesen jól megfogalmazni, de fáradt vagyok már.

[ Szerkesztve ]

Tigris

(#16705) Volgafan válasza BlackTiger (#16694) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én javasolnám Deathunson-t,mivel neki feltörték az accját,és vittek mindenét!!!!Ő megérdemelné

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16706) Razuel válasza BlackTiger (#16702) üzenetére


Razuel
aktív tag

Érdekes, hogy összesen nem írunk 9-en a fórumba, nemhogy a kezdők. De ha ingyen osztják a cuccost akkor egyből megszaporodunk.. :C

(#16707) fantom922


fantom922
aktív tag

Én is kérek ingyé bfp-t! :D Én kezdő vagyok, de tényleg... tökre az vagyok és alig vannak lapjaim. Ráadásul hiányzik mindkét kezem, ezeket a sorokat is lábbal írom.

Remélem Tiger megsajnáltál , mert számítok rád.

Örök tisztelőd és rászoruló honfitársad Ovobacsi :DDD

Ui.: Murdeer megszereztem a 200 Bfp-t amit felajánlottam következő versenyre... de felmerült bennem, hogy lesz? Mert, ha igen küldöm. :)

Ui2.: Tiger tényleg nagyon rendes tőled, hogy segíted a kezdőket és ráadásul nem akarsz pénzt csinálni belőle. Le a kalappal. ...és elnézést a fenti tréfáért, eszemben sincs kunyerálni főleg nekem :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16708) BlackTiger válasza fantom922 (#16707) üzenetére


BlackTiger
tag

Nagyon szívesen. Tényleg csak azért csinálom, mert hogy ha abbahagyom a játékot és az accomon marad az a sok minden az miért jó? Akkor egy idő után úgyis eltűnik, úgy hat hónap asszem, de senki nem tudja használni.. és semmi értelme nem lenne, ezért mivel mindig is ez volt a cél, az oldalam célja is, segítem a kezdőket 300-300 pontokkal.

Tigris

(#16709) BlackTiger


BlackTiger
tag

Nah, ennyi volt.. elosztogattam kb. 4 ezer pontot, a lapjaimat még egyelőre nem szeretném csak azokat amiket egyáltalán nem használok, mert gyönyörű paklikat építettem az idő elteltével, és ha nem sajnáljátok tőlem lehet, hogy hetente egy-egy meccset még játszanék azért. :)

Tigris

(#16710) Gyuri27 válasza BlackTiger (#16709) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bármikor szivesen. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#16711) Volgafan válasza BlackTiger (#16709) üzenetére


Volgafan
senior tag

Én sem magamnak kunyerálok!!!Ha Deathunson-nak jutna valami,az sztem nagyon jó lenne!!!!!Anno és is adtam neki lapokat,500Bfp-t....tudod Őt már említettem,neki törték fel az accját Amúgy az elmúlt 2 napban 5 ször csaptunk Össze 2v2ben Top1-el.........vagy 4szer........

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16712) BladeHero válasza Volgafan (#16711) üzenetére


BladeHero
tag

Nem vagytok egyedül... :((

RPCJ

(#16713) OnSeT


OnSeT
őstag

bfcards.info -ra ismét lehet repet feltölteni: [link]

(#16714) Gyuri27 válasza OnSeT (#16713) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyrészt ideje volt. Másrészt mi történt?
Készülnek az amii-ra?

Amd - Radeon - Ryzen

(#16715) Darkzbane válasza OnSeT (#16713) üzenetére


Darkzbane
tag

Én folyamatosan Login failed et kapok :U

(#16716) OnSeT válasza Darkzbane (#16715) üzenetére


OnSeT
őstag

2x kell beírni adatokat, másodszorra beenged.

(#16717) Darkzbane válasza OnSeT (#16716) üzenetére


Darkzbane
tag

Csináltam egy teszt profilt azzal beenged de a régi felhasználómmal nyolcmilliomodjára is Login failedet kap

[ Szerkesztve ]

(#16718) Deathson válasza Volgafan (#16711) üzenetére


Deathson
csendes tag

Deathsonhun az:D
és igen örömmel fogadok bármit:D

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#16719) Zotya21 válasza Deathson (#16718) üzenetére


Zotya21
senior tag

Deathunson :DDD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#16720) BlackTiger válasza Volgafan (#16711) üzenetére


BlackTiger
tag

Küldtem neki is, csak nyugalom. Ő is kapott még 300BFp-t, mivel sikerült még valamennyit összekaparnom. :)

Tigris

(#16721) Balazs_


Balazs_
aktív tag

A Lost Warlord és a Timeshifter Spirit mennyire "ritka"? (Tudom ultraritka, de úgy számszerűsítve.)

(#16722) Volgafan válasza Zotya21 (#16719) üzenetére


Volgafan
senior tag

Volt röhögni?Szted megjegyzek minden nevet?amúgy is ilyen megjegyezhetetlen név nincs is:D:D:D:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16723) Murder3 válasza fantom922 (#16707) üzenetére


Murder3
addikt

nem kell tartsd magadnál biztonságba tervezgetek vmi kis játékot majd lehet kelleni fog...
nem verseny hanem ilyen szerencsejáték féleséget...
csak ki kell dolgoznom még.

(#16724) Darkzbane


Darkzbane
tag

ÁÁ de zsír, telepíthetem újra a BF et :(((

(#16725) Darkzbane


Darkzbane
tag

Na ezt a bugot még nem láttam. Burrower kapott egy nether warpot és éppen knockolva volt a battleforge ez úgy jelenítette meg hogy fejjel lefelé brakedancelt :DD

[link]

(#16726) Volgafan válasza Darkzbane (#16725) üzenetére


Volgafan
senior tag

Dark:vasárnapig bírod még? :D:D:D:D

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16727) Darkzbane válasza Volgafan (#16726) üzenetére


Darkzbane
tag

Nem nagyon, 1v1 baromi unalmas ::: P

(#16728) Gyuri27 válasza Darkzbane (#16727) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja mert oda tudni kell játszani és nincs kire fogni ha bukod a partit. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#16729) Darkzbane válasza Gyuri27 (#16728) üzenetére


Darkzbane
tag

Az én bajom hogy mindig ugyanaz az egy ellenfél van csak aktívan az én szintemen már vagy 20 meccset letoltunk: P

(#16730) Murder3 válasza Gyuri27 (#16728) üzenetére


Murder3
addikt

Nem feltétlen, elég lámulni.
meg aztán valóban unlmas mivel szinte mindig uygan azt látod, hiába jön 4 különböző t1 mindig ugyan azt játszák...
meg te is rá vagy szorulva.

2v2-be nagyobb az esélye h legalább másféle csatát látsz,taktikáznak, mert 1v1-be ilyen nincs.

(#16731) Volgafan válasza Gyuri27 (#16728) üzenetére


Volgafan
senior tag

Azért a rangjaitokat elnézve,lehet téged bever :D:D:D Bár továbbra is a Te stílusod tetszik a legjobban!!!Látszik,náld nem a győzelem a legfontosabb...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16732) Gyuri27 válasza Volgafan (#16731) üzenetére


Gyuri27
félisten

A rang nem minden.
Amúgy meg aki akar megtalál és tud velem játszani. Meglátjuk ki ver be kit. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#16733) OnSeT válasza Darkzbane (#16725) üzenetére


OnSeT
őstag

látom sikerült megint rossz orbot húzni :DDD

(#16734) Darkzbane válasza OnSeT (#16733) üzenetére


Darkzbane
tag

Szokásom tudod: D

(#16735) -Blöki-


-Blöki-
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Eladósorba került 8000 bfp, érdeklődni privátban lehet.

-Blöki-

(#16736) zoli.22


zoli.22
tag

Elég sokáig nem voltam most külföldi rokonlátogatás miatt, és mikor ma felnézek azzal fogadnak, hogy jön az amii kieg.
Most ez Tényleg jön, mert annak egyrészt nagyon örülök, másrészt meg asszem hogy realizálhatok egy csomó mínuszt az amii-s lapjaimnak hála. Ettől függetlenül nem lépek persze be a (jogosan :) ) kunyerálók sorába, mert aki ismer tudja, hogy nem vág földhöz ez a kis bukó.
Végre jön az új kieg! Nagyon remélem, hogy a bandit paklimba végre úgy tehetek majd be bandit egységeket, hogy annak értelme is van.(Persze van már most is jó bandit egység, de elkelne még 1-2 ütős lap.)

(#16737) Darkzbane


Darkzbane
tag

1v1 ben egy kis statisztika
A top 20 játékos által használt pakli

pure fire 2 db
pure shadow 1db
pure frost 1 db
shadow/fire 2db
shadow/nature 1 db
shadow/frost 13 db

meglepő mi ?! : D

(#16738) BlackTiger válasza Darkzbane (#16737) üzenetére


BlackTiger
tag

Jah.. kicsit eltorzultak az arányok a lost souls megjelenésével.. :S

Tigris

(#16739) ricshard444 válasza BlackTiger (#16738) üzenetére


ricshard444
veterán

És még mittesz az Amii
Remélem nem fogják szétbarmolni az egész játékot az új kártyákkal.

Vannak dolgok...

(#16740) Zotya21 válasza ricshard444 (#16739) üzenetére


Zotya21
senior tag

remélem jön sadóba valami értelmes dolog :D

https://500px.com/slayer_art

(#16741) Zotya21


Zotya21
senior tag

külnöben aki ikariam -ozna annak mnodom hogy van egy regem amit nemhasználok két hete van 8 város rajt meg aranyba 3. vok az szerveren szóval adom ingyen

https://500px.com/slayer_art

(#16742) Cr4Zy válasza OnSeT (#16733) üzenetére


Cr4Zy
tag

Onset, lenne egy kérdésem: honnan szedted/szedtétek az Amiialfa részbe a képeket és leírásokat? Mert szeretnék pár kártyát az eredeti leírással is megnézni, mivel van 1-2 rész, amiben nem vagyok biztos (pl. a bandit sorceress-ből a kék sebzést csökkent, vagy pl. a church-nél is hatásos, ellentétben a glacier shield-el, ami csak a külső sebzéstől védi meg).
Meg akkor már amúgyis úgy gyűjtenék bfp-t, hogy mikor kijön az amii bevásároljak! Csak jó lenne előre tudni, hogy mit lesz érdemes megvenni.

IGN: TBPeti

(#16743) fantom922 válasza Zotya21 (#16740) üzenetére


fantom922
aktív tag

Én is nagyon-nagyon remélem :) Darkzbane által leírtakból látni milyen ritka a pure sadó. Sajnos, ha az 1. 20 utániakat megnézzük arányaiban a pure sadó a legkevesebb. Már aki azzal jutott el odáig. Nem hiszem, hogy az elsők között mindenki mindig ugyanazzal a deckkel megy. Azt meg pláne nem hiszem, hogy pure sadóval el lehetne jutni az 1. 20-ba. Úgy értem, csak azzal a deckkel. Ha mégis ő a legjobb játékos akiről valaha tudtam :D

Jöhetne már valami ütős pure sadóba. Pl. oda is egy messzehordó? egy röpcsi? esetleg egy tank? :)

Darkzbane: nem tudnád valahogy belinkelni annak a sadósnak a deckjét aki az 1. 20-ba van? Lemásolnám, hátha :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16744) fantom922


fantom922
aktív tag

Egyébként gondolkodtam a heal spellen. Nem akarok kitolni a pure naturosokkal, de dual deckben a sol nagyon erős. Főleg stonekin-ben. A sol-nál szerintem nem instant heal kéne, hanem mint T2-n a heal spell folyamatosan töltené az egységeket. Egyébként, ha belegondoltok a T2-es heal spellt senki nem használja, hiszen a T1-es olcsóbb és erősebb jóval ami nevetséges :)

Gondolkodtam, hogy lehetne úgy, hogy ne sújtsam a pure naturosokat, mert nem a heal-t akarom elvenni tőlük csak megoldást a healezéses lámulásra. Van, hogy T3-on van bent a sol ami megint mutatja milyen erős spell. Pl. sadó-sadó-nature

Más... A razort vagy drágábbá tenném, vagy gyengébbé :) 80-ba kerül és knockol S és M egységeket is T2-n. Ez olyan jó mint az aggressor ami S-t és L-t knockol + long range is. Szóval legalább 120 powerbe kéne hogy kerüljön... de ez az én véleményem :) Azért, ha belegondoltok firedancer 70 power és S knock + siege... Razor 80 power S és M knock + adamant skin + knockolhatatlan. Szerintem 110-120. A Drake meg 120 scyte fiends 110. Szerintem ezek a számok a Razor szempontjából nevetségesek. Nem jó balance.

De ez az én véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16745) Volgafan válasza fantom922 (#16743) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ha messzehordó nem is lesz,én is madárkába reménykedek!!!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16746) BladeHero válasza Volgafan (#16745) üzenetére


BladeHero
tag

De nem tudtak mást kitalálni a voidstorm helyett?Annyira nem fair mikor megy a juggim,és látom semmit se tudok ellene tenni,hogy meghalljon,és emiatt bukom a meccset.

RPCJ

(#16747) OnSeT válasza Cr4Zy (#16742) üzenetére


OnSeT
őstag

innen: [link] [link]

de ezek nem a végleges verziók, több lap is módosítva lett mire megjelent.

(#16748) Zotya21 válasza fantom922 (#16743) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát ja kéne vmi l es cuc t2 re hamár majdnem minden szinbe van
vagy vmi madár amivel lehet lőni is nemcsak fejestugrani 2 méterről

Meg ugye egymasszív egység sincs szinte én rádobnék minden egységre nox meg dread kivételével 100 hp t
Meg forsakenre 50 et a 100 helyett
vagy vmi védelem tényleg épületre vagy egységre

Nah lehet háborogni többiek meg van a téma :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#16749) Volgafan válasza BladeHero (#16746) üzenetére


Volgafan
senior tag

Az is nagyon fair,hogy t2-n semmit nem tudok tenni dancerek ellen....meg idáig t3-on,ha jött jugger max glacierrel nyertem pici időt....idáig nem puffogtál,hogy juggert nem lehet megállítani...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16750) Zotya21 válasza Volgafan (#16749) üzenetére


Zotya21
senior tag

meg a glacier se védi meg a 9900 sebzéstől juggernél
Vagy igen ?
Méh sose próbáltam csak kérdem :)

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.