Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) fantom922 válasza Gyuri27 (#16050) üzenetére


fantom922
aktív tag

Értem. Sajnos sadónak is nagyon nehéz a long ranget visszaverni, mert neki sincs rá megfelelő countere. Talán a sadó mage, de fire ellen 1 erupt több esetén lava field aztán nem lő semmit :) 3 esetén kidobtál 150 powert. 1 meg nem elég, mire odaér jön ellened 1 enforcer. Talán sadónak a nightcrawler speckója gyorsan leüti, de ott meg elveszíted az egységedet... ha odaér egyáltalán, ugye enforcer megint. Stonekin razorshardról nem is beszélek :) szétdobál mindent. Pure sadónak nincs L egysége T2-n se.

Gyuri szerintem védett helyről már nem tud lőni, azt javították. Tehát szakadékon nem tud átlőni, magaslatra sem tud fellőni és csak az ellenfél falán lehet átlőni. De ezeket nézd meg forge-ban. Lehet rosszul emlékszem és csak hegyen nem tud átlőni szakadékon igen... Persze fal esetén kinyitja a kaput és lődöz rendesen...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16052) Deathson


Deathson
csendes tag

egy dologról nem beszéltetek csak eddig amivel vissza lehet verni a fire támadását az mégpedig a megelőzés
ha eleve olyan a pálya már tudom mit fog tenni nem szabad hagyni kibontakozni oszt szevasz elémegyek onnantól kezdve szarok a long rangre
illetve ha én támadok először védekezni kényszerül akkor se vagyok hátrányban

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#16053) fantom922


fantom922
aktív tag

tudjátok mit nem értek? Az enforcer miért csak 60 power? A charge képessége rettentő erőssé teszi T2-n szerintem. Legalább annyiba kerülhetne mint a Gladiatrix (70 power). Lehozok 1 nightcrawlert ugyanannyiért és a fél energiája ugrik úgy kezd. Persze le lehet győzni, ha rányomok life weawingot amivel költségeim megnőnek 140 powerre :)

Bár szerintem inkább 80 power lenne a megfelelelő értéke.

A razor shardról nem is beszélek :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16054) fantom922 válasza Deathson (#16052) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen így van :) csak erős ellen ellen nehéz a fire sok támadó spelljét űberelni. Persze szó se róla nem lehetetlen! Semmi sem az :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16055) Gyuri27 válasza fantom922 (#16051) üzenetére


Gyuri27
félisten

Átlő. A dancer még falon is. Shadowba ott a fönix, azzal még a bannert is leszeded.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16056) fantom922 válasza Gyuri27 (#16055) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen phoenix leszedi a bannert. A baj az, hogy 100 power és 1 dancer ellen power hátrány, többnél pedig szétdobálja a dancereket és már nem éri meg. A dancer 1 phoenixre nem hal ám meg :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16057) Gyuri27 válasza fantom922 (#16056) üzenetére


Gyuri27
félisten

A fönix 100 power. A dancer 70 meg a banner is 50. Az 130.
Tehát még mindig olcsóbb így leszedni. Mint sehogy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16058) Darkzbane válasza fantom922 (#16053) üzenetére


Darkzbane
tag

Nightcrawler frenzy képessége odatesz pure firenek,lásd az első repet )

Két régi (több mint féléves) replayemet megtaláltam, pont illik a mostani témákhoz

Shadow nature vs Pure Fire egy elég szivás random pályán iszonyat közeli kutakkal

Shadow nature vs Pure shadow ez még Resource Booster nerf előtti replay azt hiszem

(#16059) OnSeT válasza fantom922 (#16053) üzenetére


OnSeT
őstag

erre a darkelf assassinsra is ráférne a power kts emelés :o
50 power s leszedi a 100 poweres draket...
a minimum az lenne ha 75be lenne a lehívása, mert annyiba van a spirit hunters is amit szintén le tud szedni....

;)

(#16060) fantom922 válasza OnSeT (#16059) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nem értek egyet :DDD a darkelfet olcsóbbá kéne tenni :DD

Igen látom, én is a nightcrawlert szoktam frenzivel pure fire ellen. A gond az, hogy a razorshard is long range, de szétdobálja a nightcrawlert :) Persze az ellen Reaver, de én pure sadó párti vok... ott mit csináljak vele? :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16061) phanzetomox válasza ChromeX (#16049) üzenetére


phanzetomox
őstag

Még nincs amii sajnos. Viszont ha játszani akarsz jöhetsz hozzánk, én meg megyek helyetted törökbe:D

(#16062) phanzetomox válasza ChromeX (#16049) üzenetére


phanzetomox
őstag

Szerk:2-szer ment el

[ Szerkesztve ]

(#16063) Darkzbane válasza fantom922 (#16060) üzenetére


Darkzbane
tag

1v1 helyzetben nightcrawlernek nyernie kell razorshard ellen, razorshard lövése után van pár másodperc késés mire a lövése 'felrobban', egy swift egység mint nightcrawler simán kikerülheti. Támadsz , kikerülsz, támadsz kb ennyivel le kell tudnod szedni.
Ha több egység van akkor két irányból érdemes támadni .
Shadow mage támogatás hátulról attól hogy nem knockolja jól jöhet mert erőset lő(bár ha jól időzítesz el tudod kapni mielőtt steadfast lenne dejó is a nether warp ^^)
Ha végképp nem tudsz vele elbánni ott van még nightguard is vagy tömeges spam ellen knight of chaos.

(#16064) OnSeT válasza fantom922 (#16060) üzenetére


OnSeT
őstag

reaverre meg megy az aggressor :DDD

aoc + bele vmi, csak vigyázni kell nehogy kapj egy cannon tower vonalat a bázisod köré. ^^
a másik járható út a darkelf spam, stonekin L unitjainak ( tempest, aggressor ) az s knock a gyengéje. razor nem tom milyen módon knockol, de az L ek ellen jó ez a taktika ha már 2-3 jön egy bázisodhoz.

(#16065) Darkzbane válasza OnSeT (#16064) üzenetére


Darkzbane
tag

"s knock a gyengéje" khm Hurricane miatt nem ajánlom

Nature frostnak van S, M, L knockbackje is meg xl counterje amúgy elég szép mi?! )

[ Szerkesztve ]

(#16066) OnSeT válasza Darkzbane (#16065) üzenetére


OnSeT
őstag

ha hurricanet kapnak az csak előny, fölég ha spec képesség alatt történik, mert akkor beterítik az unitok az egész terepet s utána össze se rendeződnek újra csoportba.
ilyen pozícióban meg csak töredék sebzést szenvednek el.

"s knock a gyengéje" alatt nem azt értem hogy nem tudják knockolni, hanem azt ahogyan teszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#16067) Razuel válasza Darkzbane (#16065) üzenetére


Razuel
aktív tag

Jah, cserébe kurva drágák az egységeim. Egyébként én bármelyik shadow playert megverem ha sikerül eljutnom t2-re. Jó microval razor megesz bármit. :D

(#16068) Murder3 válasza Razuel (#16037) üzenetére


Murder3
addikt

"Egyébként egy full hp-s egységre is szoktak eruptot nyomni. Kevés nature játékos van nagyobb szinteken, és a többi színnel játszók nem tudják, hogy mit csináljanak ellene. Volt már olyanom is, hogy 3 dryaddal rusholtam, ő rányomott 2 eruptot, és csodálkozott, hogy nem haltak meg.. De, szerinted te, aki csak shadowwal játszik, jobban tudja a nature taktikákat mint én? Na ne viccelj."

ezzel mit bizonyítasz?
kevés?nature spaslhből már nem ott is ott a surge ne viccelj már.
de mint írtad 2 eruptot driádra meg nature spaslh ellen full hp-s egységre eruptolnak....
azt bizonyítja h nem nagyon ismerik még a saját kombójuk normális használatát sem.
Én hiába nem játszok firével nem vagyok olyan hülye h full hp-s egységre eruptoljak.
főleg nem nature ellen.
2 dolgo miatt először is ahol van fire ott a revage megmenti és ahogy van feleslegessé teszi az eruptot.
csak sebzés+erupt után lehetséges úgy kivitelezni h se nature se firének ne legyen esélye megvédeni.
surge meg adott.
meg sokszor ah nem tudsz ölni és nincs lent elég dps-ed akkor is felesleges az erupt.
ez nem tudás csak a saját deckünk ismerete és az h picit használjuk fejünket és előre gondolkodunk.
eleve driádra számolni kell a 25%-os redukcióval...

top játékosok meg használják a fejüket,tudnak rendesen bánnia powerrel ismerik a játékot.
az h ezek közül van aki nagyon jó mikrós na az bizoynít tudást de sokan a lost miatt jutottak oda meg be aztán már önkéntelen is ragad rájuk tapasztaalt.
top játékosból nagyon sok a lost...

(#16069) Murder3 válasza OnSeT (#16064) üzenetére


Murder3
addikt

stonekin ellen ne aoc-z...
aki tudja mi a teendő szétszivat cannon towerekkel.

(#16070) Murder3 válasza Razuel (#16067) üzenetére


Murder3
addikt

1v1 be üthető ha több van közel esélytelen.
ott már sok a support rá nature+frost részről.
esetleg koc ha sikerül még knock előtt aktiváldónia vagy jól időzítttt főniyx ami elég problémás a +6sec és cck miatt.
jó counter nicsn rá főleg nem shadowba.

(#16071) Murder3 válasza Gyuri27 (#16055) üzenetére


Murder3
addikt

a fal így baromság sajnos h az ellen átlő a te faladon.
így tényleg csak lámulásra jó használni...
a funkcióját ölik ezzel amúgy meg..

(#16072) Razuel válasza Murder3 (#16068) üzenetére


Razuel
aktív tag

Jó, akkor higgy amit akarsz.

(#16073) Gyuri27 válasza Murder3 (#16071) üzenetére


Gyuri27
félisten

A warp is átrak a falon.
Semmi baj nem lenne a dancerrel. Csak az a 150% siege combos a long range mellé.
Razor nem siege, A ranger se, de még a vigil se. A stalker 50% ami türhető.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16074) BladeHero


BladeHero
tag

Mi az a Longrage?

RPCJ

(#16075) Razuel válasza Gyuri27 (#16073) üzenetére


Razuel
aktív tag

Meg azért azt is említsük meg, hogy a dancernek és a stalkernek sokkal nagyobb range-e van mint a razornak.

BladeHero: Long Range - hosszó táv.

[ Szerkesztve ]

(#16076) Deathson


Deathson
csendes tag

jah a vigil nem kap persze csak épület mellett bónuszt és ha még véletlenül rányomok egy home soilt akkor az ellen az anyámat kezdi el szidni erre ha még rájönne a siege akkor az elég érdekes lenne így is faszság ez a lap

[ Szerkesztve ]

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#16077) BladeHero válasza Razuel (#16075) üzenetére


BladeHero
tag

Kösz,már utólag lefordítottam :)

RPCJ

(#16078) Cr4Zy válasza BladeHero (#16074) üzenetére


Cr4Zy
tag

A Long range a nagyobb hatótávolságot jelent. A range unitok pl. az átlagos archer-ek, a nox, meg a phoenix kivételével a repülő egységek, míg a long range unitokra a példákat fentebb olvashattad (firedancer, razorshard, fire stalker, wd). Ezek távolabbra lőnek, így könnyebb velük épületeket és wellt támadni.

A longrage szó ilyen formában értelmetlen, külön, mint long rage viszont értelmes, de a játékban nincs ilyen. Ez azt jelentené, hogy több ideig tart a rage, azaz a düh állapot. Sima rage-et egyébként pl. a batariel-en találsz.

IGN: TBPeti

(#16079) OnSeT válasza Gyuri27 (#16073) üzenetére


OnSeT
őstag

warp se kell, forsaken pl. simán átlő a falon.

(#16080) Volgafan válasza Gyuri27 (#16050) üzenetére


Volgafan
senior tag

Sziasztok.Belavauzok en is....Pure firet,konnyebben tudom megallitani stonekval,mit losttal....sztem stoneval konnyen foghato.....tempest crystal kombo....kesobb,mikor van power razorshard,netan aggressor...csak falat ne huzzon...azt mindig elszamitom....mondom onnan nem er el...mire kiderul de...olyankor vagy glacier,vagy fel is adom a wellt...max 1 glacier,hogy hozzon meg dancert es akkor nem bukok veszesen sokat 2 dancer+fal+az epulet amivel egesz egyseget tesz le,mert azt megepiti ugy is...es ugy mar nem bukok olyan veszesen sokat...persze,ha csak 1 wellrol van szo...inkabb otthagyom es betamadom mashonnan..nyertem mar meg igy....nem maradt eleg powerje,hogy bevedje magat...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16081) OnSeT válasza Volgafan (#16080) üzenetére


OnSeT
őstag

gépeddel mi a helyzet? visszajött már gariból a lap?

(#16082) Murder3 válasza Gyuri27 (#16073) üzenetére


Murder3
addikt

nem az hanem h sima egységek..
az egy dolog h long átlő rajta vagy spell átvisz..
de h sima egységek pl nox simán átlövi...

razor viszont nagy előnye h m kncok
vigil meg lényegébe az mert sokat sebez épület mellől és buffolható...
és a legnagyobb a long rangje

stalker meg nem tud átlőni..legalábbis még régen pl nem tudodd minden falon a dancer meg ott is átlő ahol a fire stalker nem.

(#16083) Zotya21


Zotya21
senior tag

Ne vitatkozzatok énvagyok a legjobb kész meg jobban is tudom:DDD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#16084) Murder3


Murder3
addikt

Gyuri sztem simán paszírozhatnál helyet a ray of lightnak...
do-ra bőven megéri.
ráadásul t3 is nagyon jól jön.
bár t3-ra építhetnél a healing gardenre is nagyon durva fullon ray offal.
ha shadowot is használsz akkor meggondolhatnád t2 shadow orbot a mutating miatt.
akkor meg akár játszahtnál.
garden+ray offal elég sokáig éltbe tudod tartani ha nyomogatod a képességét+tudod buffolni is.úgy meg nem semmi sebzése van.
ashbonera nem hiszem h megéri mert azt anélkül is egyszerű életbe tartani.
ha meg driádot is használsz mehetne a zöld:)
azzal kombósabb lehetne a mutating regenerációja:D
igaz t1.en picit gyengébb lenen a kéktől..
igaz ezt nehezebb megjátszanod mint a láma ashbonos taktikátak..
szívás az az ashbone..nerfelnii kéne már.
unstable pl sokkal kiegyensúlyozottabb egység mint az ashbone és ugyan olyan jó,persze ha full buffon van az ashbone akkor nem..
meg ugye azt nem lehet ész nélkül healelni.
de pont ezért jobb.
ashbone meg kaphatna egy baromi nagy nerfet már végre.

(#16085) Deathson


Deathson
csendes tag

ashbone-t mind a 4 színnel könnyen ki lehet védeni akár t2 vagy t1-el is
fire:gladiatrix vagy firesworn
frost:lightblade vagy a lyrish knight
nature ensnaring spirit hunters esetleg oink
shadow:knight of chaos

shadow vagy nature t1 el nem valószínű hogy védi bár nem tudom elképzelhető ensnaring dryad vagy masszív nox-al

energiatakarékosság t3 on meg már nem olyan érdekes mert addigra void áramlik rendesen
és akkor a t3-as védekezéseket nem is említettem minek nerf őszintén??

ha meg sandstorm vagy evocator társul mellé kombónak az már más kérdés mert azt kizárólag megelőzéssel lehet védeni
illetve ha neked is sikerül beütnöd valamilyét közben míg bepusztítja a bázisod

egyébként Murder én tisztellek becsüllek mert jó hogy valaki ennyit foglalkozik a játékkal de
ahhoz képest hogy nem nyomod az 1v1-et elég sokat beszélsz róla
én úgy érzem itt lenne már végre valamit mutatnod is, nem szólok be ezt csak így barátilag mondom

egyébként én tényleg nem értem ezt a long range meg ilyen meg olyan pálya dolgot ha tudom hogy mit akar csinálni akkor megelőzöm nem???

én is káromkodtam már ha megszívattak ilyesmivel de ezt némi odafigyeléssel és gondolkozással ki lehet védeni

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#16086) Murder3 válasza Deathson (#16085) üzenetére


Murder3
addikt

nem magába op 3 színnel az.
ha van supportja nem tudsz vele mit csinálni.
ha frostod van akk könnyebb a bp-k miatt.
de agyon buffolt ashbone folyamatos supportal, az h te neked van rá countered az nem jelenti azt h használni is tudod őket.
nyílván ha gyengén és csak erre hajt akkor szophat, de tele van kombókkal.
szarrá buffolja ha meg kell soulshatter.
fost nélkül nem sokat tehetsz ellene.

"fire:gladiatrix vagy firesworn" teli bufaal nem sokat ér
"frost:lightblade vagy a lyrish knight" lighblade az igen de frot miatt könnyebb mert vannak bp-id is cc-idis.
"nature ensnaring spirit hunters esetleg oink" megint a buffolva nem sokat sebez rajta
"shadow:knight of chaos"ha több ashbone jön akkor beválhat de még úgy is hamar megölné a buffok miatt ha de lesz rá cc-je.
megaztán nem lesz egyrakáson legalább olyan messze fogja helyezni h ne tudd max aoc-zni

ne felejst el ha van nature orb surge spam,buff,cc....
több helyen támad persze.
hisz csak 100 power.
majd befejezi egy soulshatterrel ha már minden kötél szakad.
az ilyen mauler egy az egyben kiveszi dolog csak azokra a játékosokra igaz akik tátott szájjal nézik, hogy kipusztul a ashbone...

több meló kiszedni mint szétbuffolni és szét spamaleni az ashbonoakt...

hiába tudod mit akar nem mindig van esélyed megakadályozni.
ez kb olyan mint az a faszság mikor mindneki hajtogatja h ne engedd h ezt meg azt hozzon...

meg tisztázzunk valamit.
az OP jelző nem teszi védhetetlenné a lapot főleg h emberek játszanak akik hibáznak is.

attól h védhető még ugyan úgy op marad.
a tricolor ashbone-ról beszélünk(és a valódi ok ami miat OP, hogy túl sok a túl erős kombináció rá)
(meg akk hasonlítsuk az usntabléval össze....mert az az úgymond mostoha öccse.kevesebb életpontot veszít,egyszerűbb életbe tartani,siege és ranged(méghozzó area sebző)nem robbban full életpontnál.gyorsabban áramlik vissza az életpont.
ezek alapján kijelenthető, hogy az ashbone nagyon is kiegyensúlyozottan lap úgy h 3 sszínnel lehet kombinálni.)

[ Szerkesztve ]

(#16087) fantom922 válasza Gyuri27 (#16057) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nos phoenixxel a baj az, hogy ellen lehoz 1 firedancert (70) és lerak 1 bannert (50) és lövi a wellem. Én lehozok 1 phoenixet (100). Phoenixem leszedi a bannert, de a firedancert nem öli meg, marad élete. Phoenixem meghal és bukok 100 powert míg ő 50-et + továbbra is lövi a dancerrel a wellem.

Asszem én is maradok a nightcrawler frenzinél, mint Darkzbane.

Esetleg úgy lehet használni, hogy phoenix + nightcrawler és akkor én jövök ki jól mégha lehoz egy haspókot is :)

Több firedancerra meg van jó taktika sadóval. Én legalábbis nether warpot nyomok rá és máris ott vannak a welleim mellett ott pedig shadow mage rendesen aprítja őket :) De aoc is jó akkor. 2 dancernél már megéri.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16088) Razuel válasza Murder3 (#16086) üzenetére


Razuel
aktív tag

Én mindig Maulerrel védem az ashbonet. Ahogy meglátok egyet megy a mauler és semmit se tud ellene csinálni. Ha megpróbál elfutni akkor vagy hagyom had fusson utánna, így nem tud mással foglalkozni és mehetek több helyen támadni, vagy roots ha bázis felé fut és mire vége a cc-nek az ashbonenak vége. Persze ha hív mellé valamit akkor én is..

(#16089) fantom922 válasza Razuel (#16088) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen az szivatós. Mikor Mauler megkapta ezt a képességét, korábban ugyanis nem ez volt a speckója, a sadó T3-am ereje egyenlő lett a 0-val :) Egyedül talán a soushatter ami számított, de egységekben 0. Volt ugyanis ashbone és shatanael... mindkettő ranged... Persze már van az az ollókezű betéve :) tehát maulerre én azzal válaszolok...

Jaj de szeretem én a pure sadót, kár hogy T3-a elég nehézkes... de meg fogom venni Satanaelt újra meg azt a T3 spellt... segítsetek a nevében, mikor nem tud spellt használni. Meg megpróbálom T2-re phenixet is... hátha úgy jobb.

Hosszú küzdelemnél persze Promo Harvester meglepinek :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16090) Razuel válasza fantom922 (#16089) üzenetére


Razuel
aktív tag

A Mutating Franzyvel? Annak mennyi energy kell? Ha 120 akkor 220 powert költessz a 2-re, én meg mauler + aggressorral 225-öt.. :D

(#16091) fantom922 válasza Razuel (#16090) üzenetére


fantom922
aktív tag

Jaja 120 kell neki. De robbanni is tud ám :) + nasty + soulshatter + corps explosion :) T3-on azért erős a sadó csak nehézkes. Mindössze power előny kell hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16092) Volgafan


Volgafan
senior tag

Van a genyot van........ nem tudom mit ulnek rajta ennyit most komolyan....pedig nagyon durva lapot lestem ki a helyere.......IPONbol senki ne vasaroljon!!!!!addig nincs baj,mig nem romlik el valamid....Anno,mikor behalt a vidikarim(Aquaba vettem)visszavittem 2 nap mulva hivtak,hogy tre,kineztem egy 15000-el dragabb karit, es azt adtak a helyere ,meg ra sem kellett fizessek!!!!!!mai napig az van a gepembe....nem 15 napig ulnek egy nyilvanvaloan szar lapon.....jah azt meg azt mondta a csoka,ha masik lapot akarok,a mai aron fogjak beszamitani,nem a vasarlas napjait......felhivtam a fogyivedelmet,azt megmondtak: a vasarlas napjat kell figyelembe vegyek,ergo,ha nem igy lesz,vasarlok konyve+ feljelentem oket a gecibe!!!!!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16093) Volgafan válasza fantom922 (#16089) üzenetére


Volgafan
senior tag

De miert maradsz t3 is shadow?gyakorlatilag satanak kell csak pure,d annal millioszor jobb t3-as lapok vannak...amugy ujra tolod?ennek orulok.ha van idod megvarni,nekem elvileg vannak sataim....en soulhuntert szeretnek t3ra,de miko meg jo volt a gepem,irrealisan dragak voltak....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16094) fantom922 válasza Volgafan (#16093) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igaz, miért maradok sadó végig? :) 1. 2 sadó az tuti a harvi miatt, már rég használtam :) utána hogyan tovább? Látom grigori lesz... meg building protect meg silverwind, coldsnap... Mint egy Lost deck csak T3-on. Senki se mondhatja, hogy reaver miatt nyertem majd :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16095) Volgafan válasza fantom922 (#16094) üzenetére


Volgafan
senior tag

Ennyi!!!!Nekem is van shadow-shadow-frost deckem,de mondjuk jobban komazom ,aamikor a 2;frost es nem a reaver miatt...azt a legritkabb esetben hivom le...viszont,mit szolnal hozza:regota olyan tarsat kereek,aki ket orbon shadow,es hajlando betenni a churcot...mert sztem nagyon (masok szavaival elve)OP nether-church combo ugy,hogy en is tudok javitani a churcon....harcoltam ilyen ellen eseyunk se volt,egyszeruen nem tudtuk mivel szetverni a churchot,met iaba tamadtuk dancerrel,vigillel,netherrel egyszeruen odavitt magahoz...mit szolnal hozza?

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#16096) Razuel válasza Volgafan (#16095) üzenetére


Razuel
aktív tag

Bevédtek 2 max 3 bázist ezzel a módszerrel, és utánna? Igaz, hogy a másik csapat nem tud titeket megverni, de ők elfoglalják az összes többi bázist. Onnantók kezdve csak várniuk kell, mert ha letelik az idő, ők nyertek. Már volt szerencsém 1v1-be ilyen deffender taktikát folytató egyénnel. Részéről nem lett jó vége.. :)

(#16097) fantom922 válasza Razuel (#16096) üzenetére


fantom922
aktív tag

Khm :) Én a church-özést azért hagytam abba, mert túl erős volt Razuel T3-on church ellen nincs esélyed. Ráadásul nekem 2 charge :) 100 power. 200 powerből 4 bázist bevédtem. + Vigil :D Hova mész akkor?

T3-on aki church-öt és mellé frost spelleket + teleportot használ az legyőzhetetlen :D Hacsak nem nagyon kezdő.

Kérdezd nyugodtan OnSeT-et vagy Gyurit mennyire imba lap is az.

Volgafan, ha feljövök mehetünk. Nekem ugyanis van már ilyen deckem összerakva :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#16098) OnSeT válasza fantom922 (#16097) üzenetére


OnSeT
őstag

védhető simán, csak meg kell lőni sunstriderssel. :D
már tudom ^^

de ha a churchben van egy bandit sorceress akkor tényleg imba. de az ritka ;]

de még működik a cultist masteres crawler roham, vagy beteleportált foul playel ellátott harvi/satanael/grigori is.

(#16099) Razuel válasza fantom922 (#16097) üzenetére


Razuel
aktív tag

Tudom, hogy nagyon imba lap. 1v1-be nehéz bármit is csinálni ellene, de a 2v2 pályák sokkal nagyobbak és ott 2 ellenfél van. Lényegesen egyszerűbb úgy tenni ellene, ráadásul ha nem kezdők játszanak nem is tudod olyan helyre felépíteni ahol már nincs bázisod. Ahhoz meg sok power kell ám.

(#16100) Murder3 válasza fantom922 (#16089) üzenetére


Murder3
addikt

wrattiról ne is beszéljünk.

Razuel:csak röviden nem mindenhol van mauler.de kellő support eseén ő simán fentudja tartani a támadást.
de mviel pl stonekinnek ott az l knock..illetve a bp nem annyira vészes.vagy lyrish.
pl cultist master könynedén kiszedi még ha fullos buffos is.
de mint modntma nem a counterelése a meghatározó...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.